همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    نقل قول نوشته اصلی توسط minanasab نمایش پست ها
    نه بابا تغذیه شون عالی بود
    هر چی که فکرشو کنید دست رد به سینه هیچ کدوم نمی زدند
    یعنی چه همین یکی
    غذا هم فقط ارزن و کتان و کف دریا کفایت می کنه؟ بعد دچاره کمبود نمی شن
    نا امیدم کردند
    نزدیکه 2 ماه پذیرایی ...جوابه دوستامو بعد سیزده چی بدم...بهشون قول داده بودم جوجه هارو بهشون بدم
    سلام
    از تخم گذاری ماده چند روز میگذره؟
    تا وقتی که ماده در حال تخم گذاری هست سبزی جعفری و گشنیز و هویج رنده شده میتونید بدید ولی بعد از پایان تخم گذاری فقط ارزن و تخم کتان که مقدار تخم کتان رو باید به 1/4 ارزن کاهش بدید. مصرف مولتی ویتامین رو هم کامل قطع کنید

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    ماهی فایتر// عروس هلندی// قمری الماسی
    شماره عضویت
    12573
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهرانه نمایش پست ها
    سلام
    تا وقتی که ماده در حال تخم گذاری هست سبزی جعفری و گشنیز و هویج رنده شده میتونید بدید ولی بعد از پایان تخم گذاری فقط ارزن و تخم کتان که مقدار تخم کتان رو باید به 1/4 ارزن کاهش بدید. مصرف مولتی ویتامین رو هم کامل قطع کنید
    سلام خانوم مهرانه
    وقت شما به خیر باشه
    میشه لطفا در مورد کاهش سطح کتان و قطع مصرف ویتامین توضیح بفرمایید؟ (دلیل اش رو) (البته میدونم که برخی از موارد با تجربه بدست آمده)
    موفق باشید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    عشقی
    شماره عضویت
    15362
    سلام
    سلام
    عزیزم ممنون
    امروز صبح دیدم یکدونه دیگه تخم خوشگله دیگه هم گذاشته شدند 2 تا
    8 فروردین اولین تخم . گذاشت
    سبزی و کاهو فعلا تو خونه نداریم تا تهیه کنم اما سیب و هویج میزارم بعدشم ارزنو یکم کتان مخلوطش میکنم
    ماده تقریبا همیشه داخله لونه است و مرغ عشق نرم هم 70 درصد روزو تو لونه است من اصلا نمی بینمشون
    امروز صبح ماده اومد بیرون یکم کف دریا خورد جفتگیری کردند دوباره رفت داخله لونه نرم رفت داخل تا الان هم بیرون نیومدند

بنظره شما همه چی طبیعه؟؟؟!!!

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کبوتر و مرغ و سگ و باچریگار
    شماره عضویت
    14388
    درود دوستان ...به نظرتون میتونم یک جفت باجریگار رو با 3 فنچ تو فضایی به طول2 متر و ارتفاع 2 متر و عرض 0/5 متر نگهداری کنم؟؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    15445
    نقل قول نوشته اصلی توسط KIA1999 نمایش پست ها
    درود دوستان ...به نظرتون میتونم یک جفت باجریگار رو با 3 فنچ تو فضایی به طول2 متر و ارتفاع 2 متر و عرض 0/5 متر نگهداری کنم؟؟
    من دیدم که فنچ ها و مرغ عشق ها توی یه قفس بودن ولی از وقتی جوجه بودن باهم بودن شما هم اگه میخواد جوجه فنچ و مرغ عشق رو توی یه قفس بزارید
    اما فکر کنم جفت هایبالغ علاوه براینکه مزاحم هم دیگه در جفت گیری و جوجه کشی میشن حتی امکان داره مرغ عشقها فنچ ها رو بکشن

البته شاید اساتید نظر دیگه ای داشته باشن

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    سلام.نگه داشتنشون مشکلی نداره اما ممکنه شاهد درگیریشون باشید.باجریگار پرنده ی کنجکاو و زور گویی هست که ممکنه تکثیر فنچ رو با مشکل روبه رو کنه.اگر این کار رو نکنید بهتر هست.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کبوتر و مرغ و سگ و باچریگار
    شماره عضویت
    14388
    اخه دوستان چند روز قفسشون رو گذاشتم پیش هم ولی هیچ عکس العملی نشون نمیدادند...با این حال دوستان اگر قفس باجی هارو بزار کف اون اتاقکه مشکلی براشون پیش نمیاد؟؟

همکار قدیمی (انجمن طوطی سانان و فنچ)

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق،شریمپ،حلزون،ماهی
    شماره عضویت
    15340
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.نگه داشتنشون مشکلی نداره اما ممکنه شاهد درگیریشون باشید.باجریگار پرنده ی کنجکاو و زور گویی هست که ممکنه تکثیر فنچ رو با مشکل روبه رو کنه.اگر این کار رو نکنید بهتر هست.

باسلام
    آقای اسکندری من از جایی شنیدم که فنچ ها چون از خانواده گنجشکها هستن باعث انتقال نیوکاسل میشن و به من پیشنهاد دادن که فنچهام رو از طوطی سانام دور کنم و در حد امکان کلا از لیست پرنده هام حذف کنم،خواستم نظر شما رو راجبش بدونم
    با سپاس

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط aramesh نمایش پست ها

باسلام
    آقای اسکندری من از جایی شنیدم که فنچ ها چون از خانواده گنجشکها هستن باعث انتقال نیوکاسل میشن و به من پیشنهاد دادن که فنچهام رو از طوطی سانام دور کنم و در حد امکان کلا از لیست پرنده هام حذف کنم،خواستم نظر شما رو راجبش بدونم
    با سپاس
    سلام.فنچ به خودی خود ناقل بیماری نیوکاسل نیست.کلا هیچ موجود زنده ای ناقل نیوکاسل نیست مگر اینکه یا بیمار بشه یا در مجاورت بیماری قرار بگیره.منبع نیوکاسل غذای آلوده یا کلا آلودگی هست.
    وقتی فنچ شما با پرنده های وحشی مثل گنجشک یا یا کریم برخوردی نداشته باشه پس به خودی خود با نظافت به موقع جلوی بیماری گرفته میشه و مشکلی از بابت تعامل با باقی پرندگان مشکلی نیست.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    اخه دوستان چند روز قفسشون رو گذاشتم پیش هم ولی هیچ عکس العملی نشون نمیدادند...با این حال دوستان اگر قفس باجی هارو بزار کف اون اتاقکه مشکلی براشون پیش نمیاد؟؟
    سلام.حداقل نیم متر باید از کف قفس فاصله داشته باشه.مشکل این هست که مرغ عشق عادت به سرک کشیدن به لونه ی هم نوع یا سایر پرندگان رو داره.

صفحه 251 از 475 نخستنخست ... 151201232233234235236237238239240241242243244245246247248249250251252253254255256257258259260261262263264265266267268269270301351 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)