کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق ، ماهي
    شماره عضویت
    14819
    باعرض سلام
    مرغ عشق من خيلي پر تحرك بود قفسش و عوض كردم دو سه روز اول خوب بود ولي جديدا از قفس كمتر مياد بيرون و سر صدا هم نميكنهو همش بالهاش رو به صورت نيمه باز ميكنه اين دليلش براي تغير محل زندگيشه ؟ و دوم اينكه رنگ قفس تو روحيه مرغ عشق تاثير داره رنگ قفسي كه گرفتم صورتيه .باتشكر

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی , فنچ
    شماره عضویت
    15442
    نقل قول نوشته اصلی توسط majid55 نمایش پست ها
    باعرض سلام
    مرغ عشق من خيلي پر تحرك بود قفسش و عوض كردم دو سه روز اول خوب بود ولي جديدا از قفس كمتر مياد بيرون و سر صدا هم نميكنهو همش بالهاش رو به صورت نيمه باز ميكنه اين دليلش براي تغير محل زندگيشه ؟ و دوم اينكه رنگ قفس تو روحيه مرغ عشق تاثير داره رنگ قفسي كه گرفتم صورتيه .باتشكر
    1. بله برای تغییر مکان هست
    2. نمیدونم ولی فک نکنم مرغ عشقا رنگ بین باشن و بتونن رنگ رو تشخیص بدن

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط majid55 نمایش پست ها
    باعرض سلام
    سلام.تا زمانیکه به قفس اعتماد نکنه و از قلمروش مطمئن نشه،از قفس خارج نمیشه و در ساعاتی که روی میله نشسته بال هاش رو نیمه باز نگه میداره.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    عشقی
    شماره عضویت
    15362
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    بله جوانه عدس هم میتونید بدید بهشون ولی جوانه گندم هم سعی کنید تهیه کنید
    هویج رنده شده و سفیده تخم مرغ رنده شده رو قاطی کنید و بدید شاید کم کم علاقه مند شدن و خوردن.
    سلام
    مرغ عشق هام ارزن نمی خورند وقتی جای دونه شون رو نگاه میکنم میبینم هیچ پوستی داخلش نیست

اما عاشقه 7 تخمند اما نمی دونم کدوم دونه رو خیلی دوست دارند

تا میزارم میپرن روش؟ میگم نکنه یک چیز سردی اون تو هست میخورند فیبر ماده سفید شده؟ کتانم خیلی دوست دارند

گندم پخته خیلی دوست دارند هر چی میزارم میخورند

با تخم مرغ و جوانه هم براشون میزارم بیشتر بازی می کنند تا بخورند

هویج و جعفری هم خیلی کم می خورند

میخوام اشتباهاتمو بهم بگید؟
    ممنون

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط minanasab نمایش پست ها

سلام
    مرغ عشق هام ارزن نمی خورند وقتی جای دونه شون رو نگاه میکنم میبینم هیچ پوستی داخلش نیست

اما عاشقه 7 تخمند اما نمی دونم کدوم دونه رو خیلی دوست دارند

تا میزارم میپرن روش؟ میگم نکنه یک چیز سردی اون تو هست میخورند فیبر ماده سفید شده؟ کتانم خیلی دوست دارند

گندم پخته خیلی دوست دارند هر چی میزارم میخورند

با تخم مرغ و جوانه هم براشون میزارم بیشتر بازی می کنند تا بخورند

هویج و جعفری هم خیلی کم می خورند

میخوام اشتباهاتمو بهم بگید؟
    ممنون
    سلام.کلا تغذیشون از اول تا آخر اشتباه بوده و هست.
    هفت تخم طبع گرمی داره و علاوه بر اینکه باعث چربی کبد و بیماریشون میشه،باعث شده توی این فصل که بایدآماده ی تکثیر بشن برن توی پرریزی.
    کلا هفت تخم رو حذف کنید و ارزن بگذارید.نگران گرسنه موندشون هم نشید.ارزن رو با یک چهارمش کتان قاطی کنید.
    هفته ای یکبار جوانه گندم و دو بار در هفته هم سبزی جعفری و هویج رنده شده و تکه های کوچک کاهو.یکبارهم سفیده تخم مرغ آب پز به اندازه سه چهارمش.سنگ کف دریا هم فراموش نشه.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    عشقی
    شماره عضویت
    15362
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.کلا تغذیشون از اول تا آخر اشتباه بوده و هست.
    هفت تخم طبع گرمی داره و علاوه بر اینکه باعث چربی کبد و بیماریشون میشه،باعث شده توی این فصل که بایدآماده ی تکثیر بشن برن توی پرریزی.
    کلا هفت تخم رو حذف کنید و ارزن بگذارید.نگران گرسنه موندشون هم نشید.ارزن رو با یک چهارمش کتان قاطی کنید.
    هفته ای یکبار جوانه گندم و دو بار در هفته هم سبزی جعفری و هویج رنده شده و تکه های کوچک کاهو.یکبارهم سفیده تخم مرغ آب پز به اندازه سه چهارمش.سنگ کف دریا هم فراموش نشه.
    سلام

امروزم ارزن نخوردند رفتم دیدم نه حجمش کم شده نه پوستس هستش فقط 3 یا 4 تا پوست؟ طبیعه؟کتانه داخلشم نخوردن

امروز صبح براشون خیلی کم هویج پخته و 6 تا تکه خیلی کوچک سفیده تخم مرغ و 10 تا دونه گندمه یک روز اب خورده براشون گذاشتم

هویج و کمی تخم مرغ 2 تا تکه شو خوردند قد یک مورچه گندمو همشو

الانم دعواشون خیلی زیاد شده و دیگه همدیگرو تیمار نمی کنند و کارهای عجیب غریب از قبیل گاز گرفتنه میله های قفس و رژه روی چوبها و اطرافه قفس انجام میدن و اواز خوندنه ریز

کف دریا و پوسته تخم مرغ و وپودره صدف هم تو دونخوریشون هستش

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    سلام

امروزم ارزن نخوردند رفتم دیدم نه حجمش کم شده نه پوستس هستش فقط 3 یا 4 تا پوست؟ طبیعه؟کتانه داخلشم نخوردن

امروز صبح براشون خیلی کم هویج پخته و 6 تا تکه خیلی کوچک سفیده تخم مرغ و 10 تا دونه گندمه یک روز اب خورده براشون گذاشتم

الانم دعواشون خیلی زیاد شده و دیگه همدیگرو تیمار نمی کنند و کارهای عجیب غریب از قبیل گاز گرفتنه میله های قفس و رژه روی چوبها و اطرافه قفس انجام میدن و اواز خوندنه ریز

کف دریا باید به میله ها وصل کنید پودر پوست تخم مرغم باهمون تخمه مرغ قاطی کنید
    بعدت چند وقت به همون ارزن و کتان عادت مبکنند

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آروانا
    شماره عضویت
    7137
    سلام
    جوجه های من حدودا 3.4 هفته سنشونه
    میخواستم ببینم کی دونه خور میشن؟
    از کی جداشون کنم از پدر و مادر واسه دستی شدن؟
    کی می تونم جا به جاشون کنم که لونه اشونو تمیز کنم؟

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    پرندگان زینتی
    شماره عضویت
    14720
    نقل قول نوشته اصلی توسط ouskar نمایش پست ها
    سلام
    جوجه های من حدودا 3.4 هفته سنشونه
    میخواستم ببینم کی دونه خور میشن؟
    از کی جداشون کنم از پدر و مادر واسه دستی شدن؟
    کی می تونم جا به جاشون کنم که لونه اشونو تمیز کنم؟
    معمولا 40 روز یکم اینور و اونورم داره
    اولش باهاش بازی میکنند تو دهن ولی اگه دقت کنید دیدید پوست میکنه ...راحت جدا کنید
    هر موقع جدا هم کردید غذای نرم یادتون نره
    بنظرم همین موقع هم عالیه برای دستی کردن(اوله جدایی) عشقی های نرو واسه این کار جدا کن

شما باید تا الان حداقل یک بار داخله لونه رو تمیز میکردید ؟ پاهای جوجه ها سالمه ؟

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    پرندگان زینتی
    شماره عضویت
    14720
    سلام

بله وقتی به کبابه بره عادت کنند نون پنیر نمی خورند
    ارزنی که براشون حیاتیه و غذای اصلیشونه
    هفت تخم تقویتیه هفته ای یک بار اونم یک نصفه روز بعده جفتگیریه اول تا اولین تخم هفته ای 2 بار
    همین
    اون نا ارومیشم بخاطر اعتیادی هس که به هفت تخم پیدا کرده الان برداشتیش داره دیونه میشه بزار عادت کنه به ارزن و یک چهارم کتان
    شما باقیه غذاهای تقویتیه مجاز رو
    سر وقتش یکی یکی رو بزار به وقتش یقین داشته باش میخورند ته ظرفتم سوراخ میکنند الان نیاز ندارند که نمی خورند

صفحه 240 از 475 نخستنخست ... 140190221222223224225226227228229230231232233234235236237238239240241242243244245246247248249250251252253254255256257258259290340 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)