کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم اب شیرین(تانک گیاهی-فلاور)
    شماره عضویت
    15172
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima0181 نمایش پست ها
    خوب اماده نیستن..سعی کنین با غذاهای مناسب امادشون کنین...مثل جعفری..شادونه..هفت تخم...و.......
    و به نظرم تخم مرغ ابپز شده براشون خوبه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    -----
    شماره عضویت
    14870
    سلام
    دوستان من میخوام یه جفت جوجه کوچولوی مرغ عشق بگیرم ولی یکی از دوستام بهم گفت که مرغ عشق خیلی سروصدا میکنه و حتی از ویق ویقای عروس هلندی هم بدتر ه
    این حرف صحت دارد؟؟؟؟
    بنظرتون جوجه
    بگیرم یا بزرگ که هم اهلی باشه و هم بی سروصدا؟؟؟
    سروصدای کدوم کمتر و قابل تحمل تر هست؟؟؟؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط SADAF2430 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من میخوام یه جفت جوجه کوچولوی مرغ عشق بگیرم ولی یکی از دوستام بهم گفت که مرغ عشق خیلی سروصدا میکنه و حتی از ویق ویقای عروس هلندی هم بدتر ه
    این حرف صحت دارد؟؟؟؟
    بنظرتون جوجه
    سلام
    مرغ عشق جفت باشه کمی سروصدا میکنه اما نه اونقدر که ادم از خریدش منصرف بشه تک هم که باشه سروصداش کمتر میشه
    هلندی هم همینطور

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو-عروس هلندی-باجريگار
    شماره عضویت
    14983
    سلام
    این حرف صحت دارد؟؟؟؟
    بنظرتون جوجه
    با سلام معمولا عروس هلندی به خصوص نرش تک باشه خیلی سروصدا داره ولی اگر جفت باشه خیلی کمتر میشه سروصداشون..درباره مرغ عشق هم بگم بله سروصداش زیاده .درپایان بگم اگر عشق داشته باشید با سروصداشون به قول بچه ها کیف میکنید دی:

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    15188
    سلام
    این حرف صحت دارد؟؟؟؟
    بنظرتون جوجه
    من مرغ عشق داشتم به نظرم صداشون بیشتر دلنشینه تا اعصاب خوردکن
    اگه در نظر ندارین جوجه کشی کنین به نظر من یه دونه نر سه چهار ماهه بخرین هم زود رام میشه هم خیلی خوب میشه بهش آموزش داد (من خودم یه نر باهمین مشخصات گرفتم تو یه روز کامل دستی شدخودم اون موقع باورم نمیشد)

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadreza نمایش پست ها
    من مرغ عشق داشتم به نظرم صداشون بیشتر دلنشینه تا اعصاب خوردکن
    اگه در نظر ندارین جوجه کشی کنین به نظر من یه دونه نر سه چهار ماهه بخرین هم زود رام میشه هم خیلی خوب میشه بهش آموزش داد (من خودم یه نر باهمین مشخصات گرفتم تو یه روز کامل دستی شدخودم اون موقع باورم نمیشد)
    سلام.با توجه به اینکه مرغ عشق در سن 30 روزگی حدودا دون خور میشه و مستقل میتونه باشه بهترین سن همون حدود هست و سن سه الی چهارماهگی دیر هست.احتمالا مرغ عشقی که شما خریدید زمینه ی قبلی برای رام شدن داشته و باهاش تمرین شده بوده وگرنه به این سادگی مرغ عشق توی سن چهارماهگی رام نمیشه.البته اگر از سنش مطمئن باشید که موقع خرید چهارماه سن داشته.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    15188
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.با توجه به اینکه مرغ عشق در سن 30 روزگی حدودا دون خور میشه و مستقل میتونه باشه بهترین سن همون حدود هست و سن سه الی چهارماهگی دیر هست.احتمالا مرغ عشقی که شما خریدید زمینه ی قبلی برای رام شدن داشته و باهاش تمرین شده بوده وگرنه به این سادگی مرغ عشق توی سن چهارماهگی رام نمیشه.البته اگر از سنش مطمئن باشید که موقع خرید چهارماه سن داشته.
    والا از اونجایی که خریدم می گفت سه ماهشه درمورد رام کردنشم من وقتی خریدمش تا یه ساعت وقتی تودستم بود هی گاز می گرفت ولی من اهمیت نمیدادم بعدش گذاشتم تو قفسش یه دلسیر دونه خورد بعد ظرف غذاشوبرداشتم حدود 7 ساعت که گذشت باز گرفتم دستم اصلا گاز نگرفت بعد با دستم بهش دون دادم راحت خورد همین
    البته شاید به قول شما زمینه ی قبلی داشت.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    والا از اونجایی که خریدم می گفت سه ماهشه درمورد رام کردنشم من وقتی خریدمش تا یه ساعت وقتی تودستم بود هی گاز می گرفت ولی من اهمیت نمیدادم بعدش گذاشتم تو قفسش یه دلسیر دونه خورد بعد ظرف غذاشوبرداشتم حدود 7 ساعت که گذشت باز گرفتم دستم اصلا گاز نگرفت بعد با دستم بهش دون دادم راحت خورد همین
    البته شاید به قول شما زمینه ی قبلی داشت.
    شما پرنده رو دستی نکردید اونو ترسوندی و تسلیم کردی در منیجه اون الان با شما دوست نیست
    دیگه همچین کاری نکنید چون شیوه ی درستی نیست

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    15188
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    شما پرنده رو دستی نکردید اونو ترسوندی و تسلیم کردی در منیجه اون الان با شما دوست نیست
    دیگه همچین کاری نکنید چون شیوه ی درستی نیست
    شاید این روش دوستانه نباشه ولی زودجواب میده در مورد ترسیدن وتسلیم شدن هم شاید دوسه روز اول اینطور باشه ولی بعدا با آدم رفیق میشه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    شاید این روش دوستانه نباشه ولی زودجواب میده در مورد ترسیدن وتسلیم شدن هم شاید دوسه روز اول اینطور باشه ولی بعدا با آدم رفیق میشه
    نه دوست عزیز شیوه شیوه اشتباهیه منم یک زمانی همین فکرو میکردم
    شما پرنده رو میخری تا بهش محبت کنی نه اینکه بترسونیش در ضمن این رفتار خشن پرنده رو عصبی-افسرده و...میکنه این طوطیه شما کوچیه
    تو طوطی های بزرگ تر همین رفتار میتونه طوطیو پرکن کن علاوه بر عصبی و افسرده کردن
    و جای جای تلافیشو سرتون در میاره با گاز گرفتن

صفحه 213 از 475 نخستنخست ... 113163194195196197198199200201202203204205206207208209210211212213214215216217218219220221222223224225226227228229230231232263313 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)