کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه-همستر-مرغ عشق
    شماره عضویت
    11052
    نقل قول نوشته اصلی توسط atymiller نمایش پست ها
    سلام دوستان .ببخشید یک مدت به نت دسترسی نداشتم.
    مرغ عشق ماده ام دوباره مریضیش برگشته .با اینکه هر روز قفسشونو تمیز می کردم دائم به کف قفس می رفت و فضله های خودشو می خورد تا اینکه دوباره مریض شد.دوباره دوتاشون دچار یبوست شدن و فضله هاشون به رنگ سیاه در اومده.فکر کنم بدنشون عفونت کرده چون مرغ عشق ماده ام شکمش ورم کرده .دیگه نمی دونم چیکار کنم .تمام کرک های قسمت مخرجشون ریخته .امروز کمی پودر سیر با آبلیمو توی آبشون ریختم و روی کاهو کمی روغن زیتون مالیدم .
    به نظر شما آنتی بیوتیکو شروع کنم ؟
    اینم دوتا عکس

http://up.parsipet.ir/uploads/20131228-095409-1.jpg
    http://up.parsipet.ir/uploads/20131228-100026.jpg
    سلام .منظورم این پسته .تورو خدا زودتر جواب بدین!بهشون داکسی سایکلین بدم؟حالشون خوب نیس!دوباره مرغ عشق ماده ام خس خس می کنه.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    سلام .منظورم این پسته .تورو خدا زودتر جواب بدین!بهشون داکسی سایکلین بدم؟حالشون خوب نیس!دوباره مرغ عشق ماده ام خس خس می کنه.
    فقظ باید دامپزشکی ببرید
    میتونید شماره چندتا از دامپزشکانو پیدا کنید و ازشون سوال کنید اگه نمیشه پرنده رو ببرید من تو خصوصی شماره یکی دوتاشونو میدم ولی نمیدنم پاسخ گو باشن یا نه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza8800 نمایش پست ها
    ممنون. باسه جبران این کمبود چه چیزهایی باید به پرنده داد؟
    من خودم چند ماهی هست که مرغ عشق دارم باسه من هم اوایل مدفوع خودشون رو میخوردند که خوشبختانه ترک کردن!!
    بازم سپاس فراوان...
    به پست دوستمون اضافه کنم
    بهتره قفس توری کف داشته باشه اینطوری نه دسترسی به فضله دارن نه روزنامه ونه غذاهای ریخته شده رو زمین

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه-همستر-مرغ عشق
    شماره عضویت
    11052
    راستش همون طور که توی پست اولم گفتم ، متاسفانه توی نیشابور دامپزشک مخصوص پرنده نداریم.یا اینکه من اطلاعی ندارم .

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    راستش همون طور که توی پست اولم گفتم ، متاسفانه توی نیشابور دامپزشک مخصوص پرنده نداریم.یا اینکه من اطلاعی ندارم .
    پیغام های خصوصی تونو چک کنید
    شماره اون دوتا دامپزشک رو که ساعتشم نوشتم بگیرید و شرایط رو توضیح بدید شاید بتونن کاری کنن بخصوص دومین شماره

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    14086
    تو همه سایت ها نوشته صدای مرغ عشق اگر برای مرغ عشق تون بذاری باعث تحریک میشه
    میخواستم ببینم راسته
    منم صداشو دارم براشون میذارم اون ها هم به سر وصدا میشن

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط aminakbari نمایش پست ها
    تو همه سایت ها نوشته صدای مرغ عشق اگر برای مرغ عشق تون بذاری باعث تحریک میشه
    میخواستم ببینم راسته
    منم صداشو دارم براشون میذارم اون ها هم به سر وصدا میشن
    سلام.صدای مرغ عشق وقتی برای مرغ عشق ها پخش میشه اعلام هشدار به پرنده هایی هست که توی محلشون مستقر هستن که پرنده های تازه ای وارد قلمروشون دارن میشن و به همین خاطر نسبت به صداها واکنش نشون میدن و بعضا برای قدرت نمایی شروع به خوندن میکنن.تا زمانیکه از نظر بدنی به حد بلوغ و آمادگی نرسیده باشن صدای پخش شده فقط استرس وجود مزاحم برای قلمروشون رو زیاد میکنه و هیچ تاثیری نداره.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و ماهی های آب شیرین
    شماره عضویت
    15053
    نقل قول نوشته اصلی توسط aminakbari نمایش پست ها
    سلا مهرانه
    من توی میهن پت به حرف اقا ارمین گوش دادم رفتم لونه رو بالای یالای قفس گذاشتم
    حالا قفسم کوچکتر ب نظر میاد
    حالا چی کارکنم نمیتونن پرواز کنن

اینم عکس
    حالا نظرتون رو بگید
    اصلا پرواز نمیکنن

سلام دوست عزيز.با اجازه دوستان پيشنهاد ميكنم اگه اسرار به نصب لونه داريدميتونيد چندتا از ميله هارو به اندازه دهانه ورودي لونه ببريد و لونه را باسيم بيرون قفس نصب كنيد تا از فضاي قفس كم نشه.بهتره يكم بيشتر باز كنيد و سر ميله هارو چسب برق بپيچيد تا آسيبي به پرنده نرسه.اينطوري وقتي خواستيد لونه رو تميز كنيد لازم نيست دستتتون داخل قفس بشه.براي اندازه لونه هم محدوديت نداريد.اگه ميله هاي بريده رو نگه داريد هم بعدا ميتونيد در صورت پشيمون شدن با يه هويه و لحيم كاري مختصر نصبشون كنيد.براي بريدن هم سيم چين كفايت ميكنه.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی مرغ عشق
    شماره عضویت
    15046
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza.alpnia نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز.با اجازه دوستان پيشنهاد ميكنم اگه اسرار به نصب لونه داريدميتونيد چندتا از ميله هارو به اندازه دهانه ورودي لونه ببريد و لونه را باسيم بيرون قفس نصب كنيد تا از فضاي قفس كم نشه.بهتره يكم بيشتر باز كنيد و سر ميله هارو چسب برق بپيچيد تا آسيبي به پرنده نرسه.اينطوري وقتي خواستيد لونه رو تميز كنيد لازم نيست دستتتون داخل قفس بشه.براي اندازه لونه هم محدوديت نداريد.اگه ميله هاي بريده رو نگه داريد هم بعدا ميتونيد در صورت پشيمون شدن با يه هويه و لحيم كاري مختصر نصبشون كنيد.براي بريدن هم سيم چين كفايت ميكنه.
    اگر این کارو بکنن دسترسی خودشون به فضای داخل قفس کم میشه و در ضمن اگر مرغ عشق مادشون در روی تخم باشه امکان اینکه بر اثر جابه جایی از روی تخم ها پا شه زیاد میشه.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و ماهی های آب شیرین
    شماره عضویت
    15053
    نقل قول نوشته اصلی توسط armin 1 نمایش پست ها
    اگر این کارو بکنن دسترسی خودشون به فضای داخل قفس کم میشه و در ضمن اگر مرغ عشق مادشون در روی تخم باشه امکان اینکه بر اثر جابه جایی از روی تخم ها پا شه زیاد میشه.
    درود.دوست عزيز چرا دسترسي به داخل كم ميشه؟با در قفس كه كاري نداريم...ديگه تفاوتي ايجاد نميشه كه
    براي يكي از دوستامون اينكارو كرديم جواب داد.البته موقع تخم گذاري نبايد جاي قفس تغيير كنه.تقريبا در هر صورت بلند ميشه

صفحه 190 از 475 نخستنخست ... 90140171172173174175176177178179180181182183184185186187188189190191192193194195196197198199200201202203204205206207208209240290 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)