کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق . فنچ
    شماره عضویت
    14419
    نه خيلي وقته لونه گذاشتم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط مولتي ويتامين نمایش پست ها
    نه خيلي وقته لونه گذاشتم
    لطفا از نقل قول استفاده کن.زیاد توی لونه میمونه؟ازش یک عکس بگذارید.اما بهرحال لرزش دم دلیل بر بیماری یا حالت خاصی نیست و میتونه دلایل زیادی داشته باشه اما خیلی از اوقات نشونه ی آمادگی برای جفت گیری یا تخم گذاری هست.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق . فنچ
    شماره عضویت
    14419
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    لطفا از نقل قول استفاده کن.زیاد توی لونه میمونه؟ازش یک عکس بگذارید.اما بهرحال لرزش دم دلیل بر بیماری یا حالت خاصی نیست و میتونه دلایل زیادی داشته باشه اما خیلی از اوقات نشونه ی آمادگی برای جفت گیری یا تخم گذاری هست.
    اصلا تو لونه نميره قبلا تا منو ميديد ميترسيد ولي الان وقط رو ميله ميشينه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کبوتر و مرغ و سگ و باچریگار
    شماره عضویت
    14388
    درود بر تمامی دوستان...سوالی داشتم...من یه جفت باجریگار دارم که تو یه اتقاکی هستن که قبلا برای فنچام ساختم...میخواستم ببینم ازاد بودنشون تو این اتاقک بر تولید مثلشون تاثیر داره یا نه؟؟...از جفت بودنشون هم مطمئنم چون هم بهم نوک میدن هم با هم به لونه میرن و هم به هم غذا میدن...یا اگه بهتره بیارمشون تو قفس..البته خودم دوست ندارم پرنده ای تو قفس باشه...
    ممنونم از تمامی دوستان

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط زرتشت نمایش پست ها
    درود بر تمامی دوستان...سوالی داشتم...من یه جفت باجریگار دارم که تو یه اتقاکی هستن که قبلا برای فنچام ساختم...میخواستم ببینم ازاد بودنشون تو این اتاقک بر تولید مثلشون تاثیر داره یا نه؟؟...از جفت بودنشون هم مطمئنم چون هم بهم نوک میدن هم با هم به لونه میرن و هم به هم غذا میدن...یا اگه بهتره بیارمشون تو قفس..البته خودم دوست ندارم پرنده ای تو قفس باشه...
    ممنونم از تمامی دوستان
    سلام.وقتی پرنده ها آزاد هستن راندمان خیلی پایین میاد و زادو ولد کم میشه.در واقع به حالت اصلی خودش یعنی شاید دو بار در سال که طبیعیش هست برسه.اما نباید توقع داشته باشید مثل جفت هایی که توی فضای محدود هستن دو ماه یکبار تکثیر بشن.بهرحال انتخاب با خود شماس.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط مولتي ويتامين نمایش پست ها
    اصلا تو لونه نميره قبلا تا منو ميديد ميترسيد ولي الان وقط رو ميله ميشينه
    اگر بالغ باشن مرغ عشق ها توی یک برهه ای اگر آماده باشن تکثیر میشن ولی اگر سنشون بالغ نشده باشه و یا از نظر بدنی آمادگی تکثیر رو نداشته باشن،این دوره فقط با جفت گیری های مکرر و رفت و آمد های طولانی مدت به لونه همراه هست و بعد از مدتی به حالت عادی بر میگردن و لونه هم براشون معنایی نداره.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    همه رفتند فقط مونده ماهی :(
    شماره عضویت
    14440
    سلام و درود
    مثل اينكه بعد از سه هفته كه اين مرغ عشق ها رو آوردم به اين مكان جديدشون عادت كردن و يكم فعاليتشون بيشتر شده
    ميخواستم ببينم براي رام كردنشون بايد چطوري عمل كنم؟البته خيلي زياد جستجو كردم هم در سايت هم در ساير منابع ولي خب به مطالب ضد و نقيض زيادي برخورد كردم و هرجا يه چيزي گفته بود و بعضي هاشون هم كه با عقل اصلا سازگار نبود
    ميخواستم ببينم واسه تمرين كردن باهاشون ميشه جاي قفسشون رو تغيير داد؟يعني اينكه از جايي كه الان هست بزارمش روي زمين و باهاشون تمرين كنم.
    لازمه كه غذاشون رو از قفس در بيارم و باهاشون تمرين كنم تا وقتي عملي انجام دادن به عنوان پاداش بهشون غذا بدم؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط texima نمایش پست ها
    سلام و درود
    مثل اينكه بعد از سه هفته كه اين مرغ عشق ها رو آوردم به اين مكان جديدشون عادت كردن و يكم فعاليتشون بيشتر شده
    ميخواستم ببينم براي رام كردنشون بايد چطوري عمل كنم؟البته خيلي زياد جستجو كردم هم در سايت هم در ساير منابع ولي خب به مطالب ضد و نقيض زيادي برخورد كردم و هرجا يه چيزي گفته بود و بعضي هاشون هم كه با عقل اصلا سازگار نبود
    ميخواستم ببينم واسه تمرين كردن باهاشون ميشه جاي قفسشون رو تغيير داد؟يعني اينكه از جايي كه الان هست بزارمش روي زمين و باهاشون تمرين كنم.
    لازمه كه غذاشون رو از قفس در بيارم و باهاشون تمرين كنم تا وقتي عملي انجام دادن به عنوان پاداش بهشون غذا بدم؟
    سلام.مرغ عشق پرنده ای هست که اگر بالغ باشه و جفت داشته باشه رام کردنش خیلی سخت هست و کمتر برای ارتباط برقرار کردن با انسان تمایل نشون میده.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    همه رفتند فقط مونده ماهی :(
    شماره عضویت
    14440
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام.مرغ عشق پرنده ای هست که اگر بالغ باشه و جفت داشته باشه رام کردنش خیلی سخت هست و کمتر برای ارتباط برقرار کردن با انسان تمایل نشون میده.
    سلام و ارادت
    از من هنوز بالغ نشدن ولي خب جفت هستن ، نياز هست كه جداشون كنم و هر كدوم رو جدا جدا رام كنم بعدش كنار هم قرارشون بدم؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط texima نمایش پست ها
    سلام و ارادت
    از من هنوز بالغ نشدن ولي خب جفت هستن ، نياز هست كه جداشون كنم و هر كدوم رو جدا جدا رام كنم بعدش كنار هم قرارشون بدم؟
    سلام.مخلصیم.اگر جوجه و تازه دون خور هستن میتونی از هم جدا کنی طوری که همدیگرو نبینن و اقدام به رام کردنشون بکنی.مرغ عشق خیلی جابجا میشه و این ور اون ور میپره.به نظرم اگر پرهاش رو قیچی بزنی خیلی سریعتر به نتیجه میرسی.

صفحه 162 از 475 نخستنخست ... 62112143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181212262 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)