صفحه 16 از 475 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343566116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 151 به 160 از 4744
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط rgps2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان مرغ عشق نر من گیرداده به ناخن مرغ عشق مادم و همش اونو میگیره .مشکلش چیه؟
    دوست عزیز اشتباه نکن.ماده سعی در مجاب کردن پرنده ی نر برای جفت گیری داره و نر به دلیل اینکه هنوز آماده نشده با نوک زدن و یا گاز گرفتن پای ماده سعی در دفعش داره که چندان مشکلی ایجاد نمیکنه و به مرور و آماده شدن نر این مشکل هم حل خواهد شد.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    دوست عزیز اشتباه نکن.ماده سعی در مجاب کردن پرنده ی نر برای جفت گیری داره و نر به دلیل اینکه هنوز آماده نشده با نوک زدن و یا گاز گرفتن پای ماده سعی در دفعش داره که چندان مشکلی ایجاد نمیکنه و به مرور و آماده شدن نر این مشکل هم حل خواهد شد.
    نه ماده کاری بهش نداره.نر سعی داره جفت گیری کنه ولی ماده اچازه نمیده.ونر میره روی میله جایی پایین تر از ماده شروع میکنه به انجام اینکار و ماده از اون بالاتره

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    باجریگار
    شماره عضویت
    10647
    یکی از راه های مست کردن جفت در صورت تکی نگه داشن: یک روز در میان به اندازه یک تخود سفیده تخم مرغ به باجریگارها داده شود تا روزی که پرنده نر شروع به آواز خواندن کند و پرنده ماده شروع به سرک کشیدن به لانه کند.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    باجریگار
    شماره عضویت
    10647
    پریروز بنده یک جفت باجریگار آبی گرفتم ولی هنوز نوک به نوک شدنشون رو ندیدم قبلا" که مغازه اون طرف رفته بودم ماده همش توی لونه بود و بیرون نمیومد حتی بعد از خرید و تا رسیدن به منزل از لونه بیرون نیومد جابجایی و ورود به مکان جدید بهشون استرس وارد کرده البته تا به محیط جدید عادت کنند و جفت گیری کنند طول میکشه تصمیم دارم یکی دو ماه حسابی تقویتشوت کنم خیلی جفت خوب و پر سرو صدا و البته خوشگلی هستند ! براشون توی دو تا جا تخم مرغی تقویتی میذارم یکی تخم مرغ آبپز و دومی جوانه گندم پرنده ماده بعد از سیر شدن یا اواسط خوردن یکی از جاتخمی ها رو آنقدر با منقارش بالا و پایین میکشه و آخرسر میندازش کف قفس ابتدا فکر کردم چون رنگش قرمزه حتما" باعث آزار پرنده شده و با رنگ سبز عوضش کردم ولی باز همون آش و همون کاسه،کاهو ، سیب گذاشتم اصلا" نخوردند دوستان با تجربه لطفا" راهنمایی های لازم را بفرمائید.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    مرغ عشق مادم امروز برای اولین بار(که من دیدم) رفتش توی لونه.این یعنی چی؟
    راستی من توی لونه یه تیکه کف دریا گذاشتم خوبه یا برش دارم؟

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRHESAM نمایش پست ها
    پریروز بنده یک جفت باجریگار آبی گرفتم ولی هنوز نوک به نوک شدنشون رو ندیدم قبلا" که مغازه اون طرف رفته بودم ماده همش توی لونه بود و بیرون نمیومد حتی بعد از خرید و تا رسیدن به منزل از لونه بیرون نیومد جابجایی و ورود به مکان جدید بهشون استرس وارد کرده البته تا به محیط جدید عادت کنند و جفت گیری کنند طول میکشه تصمیم دارم یکی دو ماه حسابی تقویتشوت کنم خیلی جفت خوب و پر سرو صدا و البته خوشگلی هستند ! براشون توی دو تا جا تخم مرغی تقویتی میذارم یکی تخم مرغ آبپز و دومی جوانه گندم پرنده ماده بعد از سیر شدن یا اواسط خوردن یکی از جاتخمی ها رو آنقدر با منقارش بالا و پایین میکشه و آخرسر میندازش کف قفس ابتدا فکر کردم چون رنگش قرمزه حتما" باعث آزار پرنده شده و با رنگ سبز عوضش کردم ولی باز همون آش و همون کاسه،کاهو ، سیب گذاشتم اصلا" نخوردند دوستان با تجربه لطفا" راهنمایی های لازم را بفرمائید.
    سلام. من فکر میکنم چاره ای جز محکم کردنش ندارید. با سیم یا یه همچین چیزی محکمش کنید

مرغ عشق مادم امروز برای اولین بار(که من دیدم) رفتش توی لونه.این یعنی چی؟
    راستی من توی لونه یه تیکه کف دریا گذاشتم خوبه یا برش دارم؟

سلام. داره لونه رو بررسی میکنه و بعد از جفت گیری جاگرم میکنه

ممکنه وجودش به تخمها صدمه بزنه و بشکندشون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    سلام. داره لونه رو بررسی میکنه و بعد از جفت گیری جاگرم میکنه

ممکنه وجودش به تخمها صدمه بزنه و بشکندشون[/quote]
    یعنی چرا تخم نذاشته؟اینی که شما میگی یعنی جفت گیری کرده؟از دیروز تا حالا چند سری دیدم که میره توی لونه ولی زیاد نمیمونه میره ومیاد.
    راستی نفیسه خانم هویج براشون ضرر نداره .هویج رو بیشتر از هر چیز دیگه ای دارند میخورن .اگه یه نصفه هویج رو براشون رند هکنم سریع کلش رو میخورن

این درب ورودیه که از بالا بریدم و اون یکی هم که همون سوراخیه که جلوی همه ی لونه ها هست.دیروز که رفت توی لونه از این درب بالایی رفت تو.به نظر شما کدوم رو ببندم.نمیشه جفتش باز باشه.
    آخه از کنار قفس که نگاه میکنم میتونم تا ته لونه رو بدون اینکه به قفس دست بزنم ببینم
    ویرایش توسط رضا قلیخانی : 14th November 2012 در ساعت 09:30 AM دلیل: قرار دادن عکس

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    یعنی چرا تخم نذاشته؟اینی که شما میگی یعنی جفت گیری کرده؟از دیروز تا حالا چند سری دیدم که میره توی لونه ولی زیاد نمیمونه میره ومیاد.
    راستی نفیسه خانم هویج براشون ضرر نداره .هویج رو بیشتر از هر چیز دیگه ای دارند میخورن .اگه یه نصفه هویج رو براشون رند هکنم سریع کلش رو میخورن

این درب ورودیه که از بالا بریدم و اون یکی هم که همون سوراخیه که جلوی همه ی لونه ها هست.دیروز که رفت توی لونه از این درب بالایی رفت تو.به نظر شما کدوم رو ببندم.نمیشه جفتش باز باشه.
    آخه از کنار قفس که نگاه میکنم میتونم تا ته لونه رو بدون اینکه به قفس دست بزنم ببینم

جفت گیریشونو دیدی؟ تا وقتی جفت گیری کامل نباشه که تخم نمیگذاره. گذاشتنشم بدون فایدس

در جلوییه لونه رو ببند از همین بالاییه استفاده کنن.

هویج براشون مشکلی نداره. در کنارش یا به نوبت بقیه میوه ها رو هم بگذار براشون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    جفت گیریشونو دیدی؟ تا وقتی جفت گیری کامل نباشه که تخم نمیگذاره. گذاشتنشم بدون فایدس

در جلوییه لونه رو ببند از همین بالاییه استفاده کنن.

هویج براشون مشکلی نداره. در کنارش یا به نوبت بقیه میوه ها رو هم بگذار براشون
    من نه ندیدم.اما گفتم که دمش مثل نبض شده بود.مرغ عشق نر هم که مدام اصرار به جفت گیری داشت.
    من دو روز دانشگاه بودم شب که اومدم خونه دیدمدمش اونجوری میشه وظاهرا این علائم آماده بودنش برای تخم گذاری بود.الان مرغ عشق نر بهش غذا میده.ولی دیگه آروم شده واصرار به جفت گیری نمیکنه و فقط غذا بهم میدن.نوک مرغ عشق مادم هم از سفید به قهوه ای تبدیل شده
    راستی بقیه ی میوه ها مثل سیب رو زیاد نمیخورن اما هویج رو خیلی میخورند.الان پرهای پایین نوک مرغ عشق نرم نارنجی شده(هویجی شده)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    من نه ندیدم.اما گفتم که دمش مثل نبض شده بود.مرغ عشق نر هم که مدام اصرار به جفت گیری داشت.
    من دو روز دانشگاه بودم شب که اومدم خونه دیدمدمش اونجوری میشه وظاهرا این علائم آماده بودنش برای تخم گذاری بود.الان مرغ عشق نر بهش غذا میده.ولی دیگه آروم شده واصرار به جفت گیری نمیکنه و فقط غذا بهم میدن.نوک مرغ عشق مادم هم از سفید به قهوه ای تبدیل شده
    راستی بقیه ی میوه ها مثل سیب رو زیاد نمیخورن اما هویج رو خیلی میخورند.الان پرهای پایین نوک مرغ عشق نرم نارنجی شده(هویجی شده)

این یکی دو روز که خونه ای زیر نظر داشته باش ببین جفت گیری میکنن یا نه

رفتاراشونو ببین.

تو لونه رفتن و اومدن واسه بررسی و پسندیدنش هست

ممکنه جفت گیری نکرده باشن. البته قهوه ای رنگ شدن مادت نشونه آمادگیشه

صفحه 16 از 475 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343566116 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)