کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق + عروس هلندی(در آینده نزدیک)
    شماره عضویت
    14498
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    به نظر کم سن و جوجه میرسند...نژادشون هم هلندی نیست
    ممنون جناب مدیر. عکسهای جدید رو اضافه کردم ببینید میشه جنسیت و سن تقریبی شون رو تشخیص داد؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14498
    نقل قول نوشته اصلی توسط texima نمایش پست ها
    سلام و درود
    خدمت شما بگم که با توجه به سایر عکساتون من احتمال میدم که سفید پرنده نر باشه و زرد پرنده ماده
    عجیبه!!! من اینها رو جداگانه با فاصله زمانی دو روز خریدم. اول که چهیرو(زرد) رو گرفتم و آوردم خونه زنگ زدم به فروشنده و اون گفت نره منم طبق مشخصاتی که داخل اینترنت بود گفتم ماده ست و از من اصرار و از اون انکار آخرش هم گفت یک عمره کار من اینه. منم بیخیال بحث و جدل شدم و دو روز بعد رفتم گفتم حالا اومدم یک مرغ عشق ماده بگیرم که سفیده رو داد. فقط من موندم چرا نر رو بجای ماده و ماده رو بجای نر داده! سنشون چی؟ میشه فهمید؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    همه رفتند فقط مونده ماهی :(
    شماره عضویت
    14440
    نقل قول نوشته اصلی توسط jangalban نمایش پست ها
    عجیبه!!! من اینها رو جداگانه با فاصله زمانی دو روز خریدم. اول که چهیرو(زرد) رو گرفتم و آوردم خونه زنگ زدم به فروشنده و اون گفت نره منم طبق مشخصاتی که داخل اینترنت بود گفتم ماده ست و از من اصرار و از اون انکار آخرش هم گفت یک عمره کار من اینه. منم بیخیال بحث و جدل شدم و دو روز بعد رفتم گفتم حالا اومدم یک مرغ عشق ماده بگیرم که سفیده رو داد. فقط من موندم چرا نر رو بجای ماده و ماده رو بجای نر داده! سنشون چی؟ میشه فهمید؟
    والا بر اساس اون چیز یکه من میبینم اینطوری تشخیص دادم ولی خب حالا اون فروشنده برعکس میگه نمیدونم والا
    در مورد سنشون تجربه ندارم و نمیتونم تشخیص بدم ولی خب احتمال میدم که به بلوغ نرسیده باشن و اگر هم رسیدن در هر حال باید سفیده کم سن تر از زرده باشه ، باید ببینم که دوستان با تجربه چی میگن چون من خودمم تازه چندروزی بیش نیست که باجریگار گرفتم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    14471
    سلام منم 4روز پیش یه جفت مرغ عشق خریدم عکساشونو میزارم بیبت جنسیتشون نظر بدین لطفا

همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    سلام من عضو جدید پارسی پت هستم.چند روز پیش از مغازه پرنده فروشی برای اولین بار دو تا مرغ عشق خریدم که عکساشون رو میزارم از دوستان حرفه ایی میخوام: 1.جنس 2.سن 3.نژاد(هلندی یا معمولی) این کوچولوها رو بگن. چون موقع خرید اصلا حواسم به این دو فاکتور اصلی نبود و همینجوری انتخاب کردم فروشنده هم لام تا کام حرفی نمیزد. دیروز هم که زنگ زدم سوال کردم گفت زرده نر و سفیده ماده است سنشون هم همینجوری یه چیزی گفت. که من اصلا اطمینان به حرفش ندارم. ممنون میشم نظرتون رو بگید. ارادتمند شما جنگلبان.
    عکسها:
    سلام دوست عزيز

به پارسي پت خوش اومديد

مرغ عشق هاي شما هنوز بالغ نشدن

مرغ عشق سفيد كه يه جوجه ي زير 3 ماهه است. هنوز پرريزي نكرده ولي فكر ميكنم ماده باشه

مرغ عشق زرد هم هنوز از نظر جنسي بالغ نشده. حدودا 5 ماهه است. مرغ عشق هاي لوتينو به خاطر اينكه رنگ فيبر نوك گاهي در هردو جنس يك رنگ هست تعيين جنسيتش سخت ميشه و فقط ميشه از روي رفتار تشخيص داد. به رفتارهاش دقت كنيد اگر تمرين خوندن ميكنه نر هستش

نژاد هردو هم معمولي هستش.مرغ عشق هاي هلندي خيلي با معمولي فرق دارن و قيمتشون هم بيشتر از 150هزار تومن هستش

راستي اون لونه رو هم از قفس خارج كنيد كه به هيچ كاري نمياد

موفق باشيد

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق و بلبل خرما و (علاقه مند به طوطی سانان و کاکادو)
    شماره عضویت
    11666
    سلام
    مرغ عشقم نوکش کج شده علت چیه؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14440
    نقل قول نوشته اصلی توسط arezu نمایش پست ها
    سلام منم 4روز پیش یه جفت مرغ عشق خریدم عکساشونو میزارم بیبت جنسیتشون نظر بدین لطفا

سلام و درود
    از پیکسوتان و بزرگان و با تجربگان پوزش میطلبم که اظهار نظر میکنم آخه چون خودم دوست ندارم زیاد سوالم بی جواب بمونه واسه همین یه پاسخی به این دوستم میدم
    با تجربه دو سه روزه خودم من میگم باجریگار آبی رنگ نر هست و سفید رنگ ماده

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14498
    سلام. با توجه به نزدیک شدن به فصل سرما قصد دارم از قطعات اوراقی سشوار و فن کارت گرافیک یک بخاری برای قفسم درست کنم که هم بادش شدت نداشته باشه و هم بشه درجه گرما رو کم و زیاد کرد. چون من روزها سر کار هستم و منزل هم چون کسی بجز خودم نیست نمیشه بخاری رو روشن بزارم( هم از نظر اقتصادی هم از نظر ایمنی) حالا به نظرتون این کاری که من میخوام انجام بدم عملی هست؟قبلا کسی این کار رو انجام داده؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14498
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهرانه نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز

به پارسي پت خوش اومديد

مرغ عشق هاي شما هنوز بالغ نشدن

مرغ عشق سفيد كه يه جوجه ي زير 3 ماهه است. هنوز پرريزي نكرده ولي فكر ميكنم ماده باشه

مرغ عشق زرد هم هنوز از نظر جنسي بالغ نشده. حدودا 5 ماهه است. مرغ عشق هاي لوتينو به خاطر اينكه رنگ فيبر نوك گاهي در هردو جنس يك رنگ هست تعيين جنسيتش سخت ميشه و فقط ميشه از روي رفتار تشخيص داد. به رفتارهاش دقت كنيد اگر تمرين خوندن ميكنه نر هستش

نژاد هردو هم معمولي هستش.مرغ عشق هاي هلندي خيلي با معمولي فرق دارن و قيمتشون هم بيشتر از 150هزار تومن هستش

راستي اون لونه رو هم از قفس خارج كنيد كه به هيچ كاري نمياد

موفق باشيد
    ممنون از پاسختون. ای کاش این مرغ عشق دومی (سفید) رو نمیگرفتم چون مدام با این چهیروی بدبخت در حال دعواست کار منم همش شده جدا کردنشون. فکر کنم زده یک چشمشم دچار مشکل کرده چشم چپش صبح ها تا چند ساعت اصلا باز نمیشه باز هم که میشه مثل اون چشم دیگش گرد و براق نیست. چند بار هم خودم رو گاز گرفته این همه بهش محبت میکنم اصلا حالیش نمیشه ولی چهیرو همون روز اول مثل آقا اومد روی دستم نشست. راستی آواز خوندنشون با هم فرق داره چهیرو (زرد) تن صداش شبیه چه چه بلبل است و این یکی دیگه هم آوازش شبیه داد و فریاد کلاغ میمونه. جثه اش هم بزگتره کاش اصلا این بلای خانمان سوز رو نمیگرفتم.چکار کنم؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14440
    سلام. با توجه به نزدیک شدن به فصل سرما قصد دارم از قطعات اوراقی سشوار و فن کارت گرافیک یک بخاری برای قفسم درست کنم که هم بادش شدت نداشته باشه و هم بشه درجه گرما رو کم و زیاد کرد. چون من روزها سر کار هستم و منزل هم چون کسی بجز خودم نیست نمیشه بخاری رو روشن بزارم( هم از نظر اقتصادی هم از نظر ایمنی) حالا به نظرتون این کاری که من میخوام انجام بدم عملی هست؟قبلا کسی این کار رو انجام داده؟
    سلام دوست عزیز
    طرح جالبی داری ولی خب فکر میکنی المنت سشوار از نظر اقتصادی به صرفه باشه؟؟
    به نظر من اگه خودت تنها زندگی میکنی و فط شب ها به منزل میای به نظر من از نظر اقتصادی هم خوبه که دمای خونه رو هم برای خودت ثابت نگه داری و وقتی دمای خونه ثابت باشه و قفس هم داخل باشه فکر نمیکنم دیگه نیازی به این کار باشه

صفحه 155 از 475 نخستنخست ... 55105136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174205255 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)