صفحه 15 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 141 به 150 از 176
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    بی مهرگان و اکواریوم و لاک پشت
    شماره عضویت
    16188
    سلام
    من میخواستم بدوم موادی که گیاهان ابزی در اب تولید می کنند چه تاثیری بر ماهیان داره
    ممنون میشم جواب بدید

همکار قدیمی آکواریوم های گیاهی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8794
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali511 نمایش پست ها
    سلام
    من میخواستم بدوم موادی که گیاهان ابزی در اب تولید می کنند چه تاثیری بر ماهیان داره
    ممنون میشم جواب بدید
    سلام

گياهاي آبزي روزها با استفاده از نور و دي اكسيد كربن شروع به غذاسازي ميكنن و اكسيژن پس ميدن كه براي ماهيها خوبه و شبها اكسيژن ميگيرن و دي اكسيد پس ميدن . ضمنا از آمونياك و نيترات آب بعنوان غذا استفاده ميكنن كه اين هم براي ماهيا مفيده
    در صورتي كه بصورت انبوه كاشته بشن جايگاه مناسبي براي تخمريزي ماهيها و مخفي شدن نوزادان اونها ميتونه باشه

موفق باشي

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    بی مهرگان و اکواریوم و لاک پشت
    شماره عضویت
    16188
    خیلی ممنون
    این مواردو برای یک پروزه میخواستم
    راستی ریشه گیاهان اب دوست هم میتونه تو اکواریوم باشه؟
    اون چه تاثیری داره
    ببخشید سوال زیاد میپرسم

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8794
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali511 نمایش پست ها
    خیلی ممنون
    این مواردو برای یک پروزه میخواستم
    راستی ریشه گیاهان اب دوست هم میتونه تو اکواریوم باشه؟
    اون چه تاثیری داره
    ببخشید سوال زیاد میپرسم
    اين سئوالهارو بايستي در قسمت گياهان آكواريومي ميپرسيدي .
    گياهايي هم وجود دارن كه احتياج به بستر براي كاشت ندارن البته ممكنه توسط بعضي ماهيها كه با گياه سازگاري ندارن از بين برن
    گياهايي مثل جاوا فرن و ويندلو و انواع آنابياس بايستي به چوب و يا سنگ بسته بشن كه ريشه اونها آزاد باشه

در هر صورت اين گياها هم با جذب موادي كه براي بعضي ماهيها مضر هست به كيفيت آب كمك ميكنن

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ????
    شماره عضویت
    17358
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenraffiee نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دیروز تعدادی ماهی ......ماهی زنبور عسل .......گرفتم در مردش مطلب زیادی پیدا نکردم...........اگه کسی میدونه راهنمایی بکنه واقعا ماهی جالبی هست و قبلا در یکی از اکواریوم های پلنت نواب دیدم و فروشنده هم میگفت با پلنت مشکل نداره البته امان از دست این فروشنده ها ...........اینم عکسش......با اینکه بیشتر از 2 سانت نمیشه میتر سم میگو ها رو بخوره در مورد غذاییی هم ککه میخوره راه نمایی کنید لطفا......ولی خیلی خوشگله.....شبیه ماهی های ابشور میمونه

سلام دوست عزیز
    منم اخیرا دو تا از این ماهی خریدم اسم کاملا گابی زنبور عسل بود،میخواستم بپرسم شما ماهیاتون در چه حالی هستن الان در تانک گیاهی و برا تغذیه از غذای مخصوص ماهیهای گیاه خوار استفاده میکنین؟ با دیگر ماهی ها ساز گرایش چطوره؟
    این طور که من تحقیق کردم ماهی لب شور هست و گوشتخوار هست و برا رفع مشکل کرم در آکواریوم هم استفاده میشن و نیمه پرخاشگر نوشتن.
    ممنون میشم شما و باقی دوستانی که تجربه نگهداری رو دارن نظر خود را بفرمایند چون ماهی بسیار جالب هست و دوست دارم ندا دیگه هم بگیرم ازشون.
    با تشکر

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    17713
    سلام.من چمن دارم.ولی با اینکه کف اکواریوم خاک بستر ا د ا دارم و نور اکواریومم حرفه ای ه.باز چمن هام زرد شدن و انگار دارن کپک میزنن. چکارشون گنم دوستان
    ویرایش توسط esizaza : 23rd May 2015 در ساعت 02:00 PM

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8794
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirrezan95 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    منم اخیرا دو تا از این ماهی خریدم اسم کاملا گابی زنبور عسل بود،میخواستم بپرسم شما ماهیاتون در چه حالی هستن الان در تانک گیاهی و برا تغذیه از غذای مخصوص ماهیهای گیاه خوار استفاده میکنین؟ با دیگر ماهی ها ساز گرایش چطوره؟
    این طور که من تحقیق کردم ماهی لب شور هست و گوشتخوار هست و برا رفع مشکل کرم در آکواریوم هم استفاده میشن و نیمه پرخاشگر نوشتن.
    ممنون میشم شما و باقی دوستانی که تجربه نگهداری رو دارن نظر خود را بفرمایند چون ماهی بسیار جالب هست و دوست دارم ندا دیگه هم بگیرم ازشون.
    با تشکر
    سلام
    اگر در تانكتون ميگو و بچه ميگو نداريد ميتوني چند تا ديگه ماهي گابي زنبوري اضافه كني

نقل قول نوشته اصلی توسط esizaza نمایش پست ها
    سلام.من چمن دارم.ولی با اینکه کف اکواریوم خاک بستر ا د ا دارم و نور اکواریومم حرفه ای ه.باز چمن هام زرد شدن و انگار دارن کپک میزنن. چکارشون گنم دوستان
    سلام
    بهتر بود سئوالتون رو در بخش مخصوص خودش ميپرسيدي : http://www.parsipet.ir/thread985-216.html#post252536

لطفا در آدرسي كه لينكش رو نوشتم مشخصات تانك و نوع چمن و اسم كودهايي كه استفاده ميكنيد بنويسيد

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    سلام دوستان مشکلی برام بوجود اومده
    گوپی نر توی تانک گیاهی مرد بیحال که بود وارد یه ظرف کردم با هوا دهی قوی فکر کردم بخاطر co2 هستش ولی بازم مرد زیر آب شش ها نزدبک شکم کبود بود .
    گوپی ماده امروز دیدم مدفوعش چند سانت از مقعد آویزون بود قسمت ابتدای مدفوع سیاه و تیره و قیسمت وسطی شیری رنگ و قسمت انتهایی بیرنگ تغریبا و نازک
    مشکلش چیه ؟ سه تا سیامی هام چند روز پیش قتل عام شدن بازم چندتا میگو گوپی های ریز و کت برنز دارم ولی اونا سالم هستن . غذا هم از این پولکی های نیروزا سبزینه میدادم . مشکل از غذاست ؟
    چه غذایی معرفی میکنید که خوب باشه و زیاد گرون نباشه حجم ماهی هام زیاد نیست
    ممنون

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم
    شماره عضویت
    15037
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    سلام دوستان مشکلی برام بوجود اومده
    گوپی نر توی تانک گیاهی مرد بیحال که بود وارد یه ظرف کردم با هوا دهی قوی فکر کردم بخاطر co2 هستش ولی بازم مرد زیر آب شش ها نزدبک شکم کبود بود .
    گوپی ماده امروز دیدم مدفوعش چند سانت از مقعد آویزون بود قسمت ابتدای مدفوع سیاه و تیره و قیسمت وسطی شیری رنگ و قسمت انتهایی بیرنگ تغریبا و نازک
    مشکلش چیه ؟ سه تا سیامی هام چند روز پیش قتل عام شدن بازم چندتا میگو گوپی های ریز و کت برنز دارم ولی اونا سالم هستن . غذا هم از این پولکی های نیروزا سبزینه میدادم . مشکل از غذاست ؟
    چه غذایی معرفی میکنید که خوب باشه و زیاد گرون نباشه حجم ماهی هام زیاد نیست
    ممنون
    فکر کنم مربوط به بخش بیماری ها میشه
    ما تجربه ایی در این ضمینه نداریم و در بخش بیماری ها بپرس

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenraffiee نمایش پست ها
    فکر کنم مربوط به بخش بیماری ها میشه
    ما تجربه ایی در این ضمینه نداریم و در بخش بیماری ها بپرس
    استفاده از دارو ها مشکلی برای گیاهان مشکلی پیش نمیاره ؟

صفحه 15 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)