صفحه 12 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 176
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم
    شماره عضویت
    15037
    اصولا خزه گیاه دیر رشدی هست و طبیعتش دیر رشد هشت....شاید برای شما رشدش خوب باشه و شما متوجه نباشی......دیر رشدی چیز بدی نیست و دیر رشدی حرص های متوالیو وقت گیر رو از بین میبره..با افزودن co2 ,و نور میتونی رشد رو زیاد کنی و افزودن کود بیشتر تاثیر در شادابی گیاهان داره....البته اگه نور رو از یه حدی زیاد تر کنی جلبک میزنه.خرج الکی برای چی

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61
    دوستان عزیز لطفا یه نگاه به عنوان تایپیک بکنید ..

این بحثی که شما راه انداختید جاش اینجا نیست ..

لطفا نظم تایپیکها رو حفظ کنید ..

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15389
    سلام من چند تا میگوی رد چریی گرفتم همشون میرن بالای تانک پشت فیلتر یکیشونم فیلتر کشیده تو کسی میدونه چرا . اینها چی میخورن کلن

همکار قدیمی آکواریوم های گیاهی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8794
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعید ستوده نمایش پست ها
    سلام من چند تا میگوی رد چریی گرفتم همشون میرن بالای تانک پشت فیلتر یکیشونم فیلتر کشیده تو کسی میدونه چرا . اینها چی میخورن کلن
    سلام
    وقتی استرس دارن میرن یه جا جمع میشن . شما روی ورودی فیلتر رو با ابر اسفنج بپوشون که میگوها و احتمالا بچه هاشون رو بداخل نکشه . غذاهای زیر آبی براشون بریزید بخورن

موف6ق باشی

معاون آزمایشی انجمن آکواریوم های گیاهی

نوع حیوان خانگی
    ماهی زینتی ( گوشتخوار - گیاه خوار )
    شماره عضویت
    12162
    سلام

تو این چند وقت گذشته برای سیفون تانک میگوها (رد چری - رد فایر - رد ریلی ) که فقط شامل میگوها ، بخاری ، سنگ هوا و مقداری خزه جاوا و کریسمس هست از شلنگ هوا و برای جریان آب هم فقط از اختلاف ارتفاع 40-50 سانتی استفاده می کردم. برای اطمینان آب رو داخل ظرف دیگه ای سیفون می کردم و بعد از اطمینان از عدم خروج میگو ها آب ها رو تو باغچه خالی می کردم. عموما 2-3 تا میگوی کوچیک 2-3 میلی از شلنگ کشیده می شدند که به تانک برمی گردوندمشون.

امروز که بعد از چندین روز وقت کردم سیفون رو انجام بدم ، متوجه یسری ( تعداد نا معلوم ) میگوی ریز در حد 1 میلی شدم که به ظرف آب سیفون شده منتقل شدند. دیدنشون فقط از طریق جریان ایجاد شده به خاطر حرکتشون ممکنه. احتمالا تا الان تو سیفون های قبلی تعداد زیادی شون رو به باغچه منتقل کردم.

سوال : برای سیفون تانک میگو ها از چی استفاده کنم ؟ اصلا سیفون انجام بدم یا بیخیال شم ؟

ممنوم
    شاد و پیروز باشید
    محمّد رازقی

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15389
    سلام من تانکم 140 لیتری چند تاماهی باید بگیرم از هوا هم باید استفاده کنم متشکرم

همکار قدیمی آکواریوم های گیاهی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8794
    نقل قول نوشته اصلی توسط md.razeghy نمایش پست ها
    سلام
    تو این چند وقت گذشته برای سیفون تانک میگوها (رد چری - رد فایر - رد ریلی ) که فقط شامل میگوها ، بخاری ، سنگ هوا و مقداری خزه جاوا و کریسمس هست از شلنگ هوا و برای جریان آب هم فقط از اختلاف ارتفاع 40-50 سانتی استفاده می کردم. برای اطمینان آب رو داخل ظرف دیگه ای سیفون می کردم و بعد از اطمینان از عدم خروج میگو ها آب ها رو تو باغچه خالی می کردم. عموما 2-3 تا میگوی کوچیک 2-3 میلی از شلنگ کشیده می شدند که به تانک برمی گردوندمشون.
    امروز که بعد از چندین روز وقت کردم سیفون رو انجام بدم ، متوجه یسری ( تعداد نا معلوم ) میگوی ریز در حد 1 میلی شدم که به ظرف آب سیفون شده منتقل شدند. دیدنشون فقط از طریق جریان ایجاد شده به خاطر حرکتشون ممکنه. احتمالا تا الان تو سیفون های قبلی تعداد زیادی شون رو به باغچه منتقل کردم.
    سوال : برای سیفون تانک میگو ها از چی استفاده کنم ؟ اصلا سیفون انجام بدم یا بیخیال شم ؟
    ممنوم
    شاد و پیروز باشید
    محمّد رازقی
    سلام

تانک میگوها رو از بالا سیفون کنید نه از روی بستر و زمانی که دارین سیفون میکنین از شیشه جلو تانک - ورودی سیفون رو نگاه کنید تا اگر میگو داره از زیرش رد میشه جای سیفون رو عوض کنید تا میگو و بچه میگو رو داخل خودش نکشه

موفق باشی
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعید ستوده نمایش پست ها
    سلام من تانکم 140 لیتری چند تاماهی باید بگیرم از هوا هم باید استفاده کنم متشکرم
    سلام

بستکی به اندازه ماهیها داره .
    دوست دارین چه ماهیهایی در تانک داشته باشین ؟

اگر از سیستم تزریق دی اکسید استفاده میکنید فقط شبها هوادهی کنید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فیش
    شماره عضویت
    14605
    دوستان من مبخواستم تو تانگ گیاهیم آنجل منو میشه نگهداری کرد کسی سابقه نگهداری انجل منو تو تانگ گیاهی داره یا به گیاه آسیب میزنه مخصوصا کنار خزه کریسماس و کریپتون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم
    شماره عضویت
    15037
    کلا اگر میخوای یا بعدا هوس میکنی که میگو نگر داری انجل ننداز.....میگو هارو حتما میخوره.....در بسیاری از عکسهای تانکهای خارجی انجل رو دیدم ....ولی به نرم قشنگ نمیشه تو تانک گیاهی انجل مونو ننداز و از یک مدل دیگه استفاده کن مخصوصا اونیکه سرش زرده

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فیش
    شماره عضویت
    14605

7

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenraffiee نمایش پست ها
    کلا اگر میخوای یا بعدا هوس میکنی که میگو نگر داری انجل ننداز.....میگو هارو حتما میخوره.....در بسیاری از عکسهای تانکهای خارجی انجل رو دیدم ....ولی به نرم قشنگ نمیشه تو تانک گیاهی انجل مونو ننداز و از یک مدل دیگه استفاده کن مخصوصا اونیکه سرش زرده
    دوست عزیز تانگ گیاهی من ترکیبی تانگ پلنت آرواناست به خاطر اینکه ماهی تیزیه من میخوام جاییگزین سیلور بارب بکنم

صفحه 12 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)