کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل - باجریگار- ماهی
    شماره عضویت
    7076
    سلام
    عروس ماده منه هنوز 21 روز تخم های قبلیش تموم نشده بازم جفت گیری کردن و فرم بدنش طوریه که فکر کنم میخواد تخم بذاره.
    ولی زیر شکمش دقیقا زیر مقعد ورم کرده (و کمی بیحال هم شده)، اول فکر کردم برای تخمشه، ولی الان فکر میکنم نمیتونه خوب مدفوع کنه، هی حالت میگیره ولی فقط تو نصف مواقع دفع میکنه. ممکنه از این باشه؟
    توروخدا کمک کنین خیلی ناراحتم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    16479
    سلام
    من به تازگی چندتا عروس گرفتم
    روز اول دستم رسیدن همه اسهال سبز چسبناک داشتن با راهنمایی فروشنده 5 روز بهشون داکسی سایکلین همراه چند قطره لیموترش تازه داخل آبشون دادم
    مدفوع دوتاشون سالم شد و سرحال شدن
    مدفوع یکیشون جمع شده و تقریبا طبیعی هستش اما رنگش سبز تیره هستش خودش سرحاله فقط یه مقدار پاهاش پوسته نازک بلند شده (قارچ نیست) درد داشت ویتامین آد زدم پوسته ها از بین رفت اما هنوز یه خورده اذیته به نظرتون رنگ مدفوعش سبز تیره باشه ایراد نداره؟برای پاش مشکلی به وجود نمیاد؟
    سوال بعدی اینه که دوتا دیگه از عروسها مدفوعشون سالمه اما به رنگ زرد نخودی یکیشون اول مدفوعش خوب بود بعد مصرف دارو زرد نخودی شد(دو روزه دارو رو قطع کردم باز همین رنگه) بااینکه زرد هست مدفوعش اما سرحاله اما اونیکی که از اول همین رنگی بود کسله به نظر شما مشکلشون چی میتونه باشه؟درمان داره؟
    و سوال آخر اینکه اون دوتا که سرحالن و مدفوع سالم دارن و خیلی خوش خوراکن یکیشون دو روزه هرروز یک مرتبه به شدت عطسه میزد و از بینیش آب بیرون میومد خیلی بعد ده دقیقه خوب میشد توی اون دوروز کلا دومرتبه اینجوری بوده اصلا علایم بیماری نداره میتونه آلرژی باشه به TNT ؟ آخه تا قبل مصرفش مشکل نداشت هربار مصرف میکرد اینجوری میشد امروز مصرف نکرد مشکلی نداشت؟
    از بین همین دوتا عروس با مدفوع سالم یکیشون زمان هیجان گردنشو به حالت رقص گردن به عقب میبره و جلو میاره(حالت نیم چرخ) گفتن بین عروس های نر طبیعیه درسته؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید ببخشید زیاد شد

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل - باجریگار- ماهی
    شماره عضویت
    7076
    نقل قول نوشته اصلی توسط میترا نمایش پست ها
    سلام
    عروس ماده منه هنوز 21 روز تخم های قبلیش تموم نشده بازم جفت گیری کردن و فرم بدنش طوریه که فکر کنم میخواد تخم بذاره.
    ولی زیر شکمش دقیقا زیر مقعد ورم کرده (و کمی بیحال هم شده)، اول فکر کردم برای تخمشه، ولی الان فکر میکنم نمیتونه خوب مدفوع کنه، هی حالت میگیره ولی فقط تو نصف مواقع دفع میکنه. ممکنه از این باشه؟
    توروخدا کمک کنین خیلی ناراحتم
    سلام

از دیروز دقت کردم دیدم میتونه مدفوع کنه و بیحالیش هم زیاد نیست و خدا رو شکر اشتهاش هم بد نیست, ولی همچنان همون حالت ورم زیر شکم و پشت کمرشو داره و الان توی مدفوعش چندتا ارزن درسته بود و مدفوعش هم شل و سبز و سفید بود (که البته هر وقت تخم میذاره مدفوعش شله).

اینها نشانه چیز خاصی هستند؟

لطفا راهنمایی کنید
    مرسی

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط میترا نمایش پست ها
    سلام

از دیروز دقت کردم دیدم میتونه مدفوع کنه و بیحالیش هم زیاد نیست و خدا رو شکر اشتهاش هم بد نیست, ولی همچنان همون حالت ورم زیر شکم و پشت کمرشو داره و الان توی مدفوعش چندتا ارزن درسته بود و مدفوعش هم شل و سبز و سفید بود (که البته هر وقت تخم میذاره مدفوعش شله).

اینها نشانه چیز خاصی هستند؟

لطفا راهنمایی کنید
    مرسی
    سلام
    وجود ارزن توی فضله میتونه نشانه بیماری باشه
    ولی الان که تخم داره گاهی پیش میاد اگه تا چند روز دیگه خوب نشد ببرید دامپزشکی

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_sh نمایش پست ها
    سلام
    من به تازگی چندتا عروس گرفتم
    روز اول دستم رسیدن همه اسهال سبز چسبناک داشتن با راهنمایی فروشنده 5 روز بهشون داکسی سایکلین همراه چند قطره لیموترش تازه داخل آبشون دادم
    مدفوع دوتاشون سالم شد و سرحال شدن
    مدفوع یکیشون جمع شده و تقریبا طبیعی هستش اما رنگش سبز تیره هستش خودش سرحاله فقط یه مقدار پاهاش پوسته نازک بلند شده (قارچ نیست) درد داشت ویتامین آد زدم پوسته ها از بین رفت اما هنوز یه خورده اذیته به نظرتون رنگ مدفوعش سبز تیره باشه ایراد نداره؟برای پاش مشکلی به وجود نمیاد؟
    سوال بعدی اینه که دوتا دیگه از عروسها مدفوعشون سالمه اما به رنگ زرد نخودی یکیشون اول مدفوعش خوب بود بعد مصرف دارو زرد نخودی شد(دو روزه دارو رو قطع کردم باز همین رنگه) بااینکه زرد هست مدفوعش اما سرحاله اما اونیکی که از اول همین رنگی بود کسله به نظر شما مشکلشون چی میتونه باشه؟درمان داره؟
    و سوال آخر اینکه اون دوتا که سرحالن و مدفوع سالم دارن و خیلی خوش خوراکن یکیشون دو روزه هرروز یک مرتبه به شدت عطسه میزد و از بینیش آب بیرون میومد خیلی بعد ده دقیقه خوب میشد توی اون دوروز کلا دومرتبه اینجوری بوده اصلا علایم بیماری نداره میتونه آلرژی باشه به TNT ؟ آخه تا قبل مصرفش مشکل نداشت هربار مصرف میکرد اینجوری میشد امروز مصرف نکرد مشکلی نداشت؟
    از بین همین دوتا عروس با مدفوع سالم یکیشون زمان هیجان گردنشو به حالت رقص گردن به عقب میبره و جلو میاره(حالت نیم چرخ) گفتن بین عروس های نر طبیعیه درسته؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید ببخشید زیاد شد
    سلام
    اون دوتا که سالمن رو فعلا جدا کنید
    تغییر رنگ فضله میتونه بخاطر مصرف دارو باشه که دامپزشک باید تشخیص بده
    اون حرکت هم تو همه نر ها نیست ولی خوب چیز عجیبی هم نیست

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد هفت برادران نمایش پست ها
    ​اصلاً من حرفی از جفت گیری نزدم
    اگه از اخرین تخم بیشتر از 10روزه میگذره و داخلش روشنه که پوچه
    اگه میخواید تقویت کنید باید لونه رو بردارید که تخم نکنن
    اگر میخواید تخم بذارن دوباره تخمهایی که الان هست رو علامت دار کنید که بعد برداریدشون

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    هیچی
    شماره عضویت
    17369
    سلام
    من قفس عروسامو تمیز کردم یادم رفت غذاشونو بزارم بعد 11 ساعت که از بیرون برگشتم دیدم غذاشون نیست.یعنی 11 ساعت بی غذا بودن بی زبونا.چیز خاصی باید بدم بهشون؟کار خاصی باید بکنم؟غذا خورذن و میخونن سالمن یعنی؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی برزیلی،جفت عروس هلندی
    شماره عضویت
    12411
    سلام دوران غذادهی جفت به جوجه ها هر روز سفیده تخم مرغ بدم اشکال نداره?
    چون ماده اگه ندم داد میزنه نمیره تو

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    17176
    سلام من یک جفت عروس از یه نفر خریدم به همراه 4 تا تخم که فروشنده گفت جفت مولد بوده قبلا هم ازشون جوجه گرفته . جفت رو اوردم خونه و دیدم چند روز بعد دوباره تخم گذاشتن و 4تا تخم شد 9 تا تخم. ولی میدیدم که شب ها روی تخم نمیخوابیدن. گفتم شاید به خاطر گرمای تابستونه یا این که تازه جابجا شدند، تخم ها رو شکستم و دیدم توی همه ی اونها غیر از زرده و سفیده چیزی نبود. لونه را برداشتم یه مدت تقویتشون کردم و تا گرما کمتر شد باز لونه رو گذاشتم ، جفت گیری کردند و شروع کردند به تخم گذاشتن ، این بار هم 9 تا تخم گذاشت !! و باز مثل قبل شب ها روی تخم نمیخوابیدند. (نر توی روز کامل میخوابید ، ماده هم گاهی داخل بود و گاهی بیرون) دوباره تخم ها رو شکستم و دیدم باز نطفه تشکیل نشده. میخواستم ببینم مشکلشون چی میتونه باشه؟ و آیا امیدی هست از این ها جوجه بگیرم یا نه؟ در ضمن جفت خیلی سر حال و سالم اند و جوونه گندم هم زیاد بهشون دادم.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط *الی* نمایش پست ها
    سلام
    من قفس عروسامو تمیز کردم یادم رفت غذاشونو بزارم بعد 11 ساعت که از بیرون برگشتم دیدم غذاشون نیست.یعنی 11 ساعت بی غذا بودن بی زبونا.چیز خاصی باید بدم بهشون؟کار خاصی باید بکنم؟غذا خورذن و میخونن سالمن یعنی؟
    سلام
    چیزی لازم نیست بدید

صفحه 1560 از 1915 نخستنخست ... 56010601460151015411542154315441545154615471548154915501551155215531554155515561557155815591560156115621563156415651566156715681569157015711572157315741575157615771578157916101660 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)