کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط (Mohi) نمایش پست ها
    سلام
    راستش عروس من پریروز افتاد تو آب جوش سریع گرفتمیش و اون جاهای بدنشو گذاشتیم تو آب ولرم از اون موقع همش میخوابه و سرشو میکنه تو بالاش ... دماغ و چشماش قرمز شده و وقتی نفس میکشه گاهی صدای نفساشو میشنوم و خرخر میکنه همون روز بردمش دکتر بدنشو که دید گفت سوختگی نداره شاید آب تو مجرای تنفسیش رفته یه دارو داد که تا 5روز تو آبش بریزم ولی اسم دارو رو نمیدونم تو یه سرنگ بود در طول روز همش سرش رو میکنه تو بالاش و میخوابه و به چیزی عکس العمل نشون نمیده فقط خیلی کم گاهی سراغ آب و غذاش میره و گاهی خودشو تمیز میکنه...
    تنها چیزی که بهش عکس العمل نشون میده نون و سفره هست چون قبلی که مریض بشه هم خیلی دوست داشت و وقتی میبینه میاد سمت سفره
    دیروز یه ذره بابونه بهش دادم امروزم دیدم بدنش داغه یه قطره استامینوفن کودکان ریختم تو آب بابونش بهش دادم
    دیشب یه مقدار حس کردم بهتر شده حتی یکی دوبار اسم خودشو صدا زد ولی باز امروز بدتر شده و یه چشمشو گاهی میبنده با اینکه اون یکی چشمش بازه
    و اینکه اشکالی نداره بهش نون و برنج بدون روغن و نمک بدم؟چون الان غذا خیلی کم میخوره ولی این چیزا رو دوس داره بخوره
    سلام. به نظر بنده هم اب وارد ریه ها شده و اگر برطرف نشه ، ریه هاش عفونت میکنه. وقتی مشغول به کاری هستید ، این بچه رو دور نگهش دارید که وارد اشپزخانه نشه. گاهی عواقب ایجاد شده جبران پذیر نیست.

از داروهای باز کننده برنش با تجویز دکتر باید استفاده کنه.

قبلا هم خدمتتون عرض کردم ، در پخت نان نمک به کار رفته و این مضره. اگر خانگی بتونید درست کنید خوبه. خیلی راحت و در زمان کوتاهی پخته میشه. برنج هم بدون نمک و روغن مانعی نداره ولی نه بعنوان غذای اصلی. فقط دو بار مجاز به استفاده هستید .

راه حلی در نظر بگیرید. اینطور نمیشه که فقط نانو برنج بخوره !! اینهمه غذای متنوع مجاز در لیست تغذیه طوطی هست. با سلیقه خودتون ، انقدر تغییرات در شیوه غذا دادن ایجاد کنید تا بالاخره بپسنده و بهش راغب بشه.

اگر دان خوردن براش سخته خرد یا اسیاب شده بزارید. ترکیبی از جوانه ها و دانهای مختلف . تخم مرغ . میوه .... حتی میتونید مقداری از هر غذا رو با نان و برنجی که در حال حاضر دوست داره مخلوط کنید تا مجبور به خوردنش بشه. پلتهای متنوع و ویتامینه هست که در این شرایط ، گزینه مناسبیه.

برای مشکل تنفسیش ، سیب درختی ابپز و گرم بهش بدید و در مورد دارویی مصرفی فعلی از دکتر سوال کنید و اطلاع بدید چی تجویز کردن.

استامینوفن یا هر مسکن دیگه ای روهرگز بهش ندید . میتونه کشنده باشه.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی(گل باقالی)
    شماره عضویت
    24408
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام. به نظر بنده هم اب وارد ریه ها شده و اگر برطرف نشه ، ریه هاش عفونت میکنه. وقتی مشغول به کاری هستید ، این بچه رو دور نگهش دارید که وارد اشپزخانه نشه. گاهی عواقب ایجاد شده جبران پذیر نیست.

از داروهای باز کننده برنش با تجویز دکتر باید استفاده کنه.

قبلا هم خدمتتون عرض کردم ، در پخت نان نمک به کار رفته و این مضره. اگر خانگی بتونید درست کنید خوبه. خیلی راحت و در زمان کوتاهی پخته میشه. برنج هم بدون نمک و روغن مانعی نداره ولی نه بعنوان غذای اصلی. فقط دو بار مجاز به استفاده هستید .

راه حلی در نظر بگیرید. اینطور نمیشه که فقط نانو برنج بخوره !! اینهمه غذای متنوع مجاز در لیست تغذیه طوطی هست. با سلیقه خودتون ، انقدر تغییرات در شیوه غذا دادن ایجاد کنید تا بالاخره بپسنده و بهش راغب بشه.

اگر دان خوردن براش سخته خرد یا اسیاب شده بزارید. ترکیبی از جوانه ها و دانهای مختلف . تخم مرغ . میوه .... حتی میتونید مقداری از هر غذا رو با نان و برنجی که در حال حاضر دوست داره مخلوط کنید تا مجبور به خوردنش بشه. پلتهای متنوع و ویتامینه هست که در این شرایط ، گزینه مناسبیه.

برای مشکل تنفسیش ، سیب درختی ابپز و گرم بهش بدید و در مورد دارویی مصرفی فعلی از دکتر سوال کنید و اطلاع بدید چی تجویز کردن.

استامینوفن یا هر مسکن دیگه ای روهرگز بهش ندید . میتونه کشنده باشه.

براش آینه بزارم تو قفس یا نه؟
    آخه خونه ما پر آینس میره جلوشون خودشو پف میکنه گاهیی وقتا هم به آینه نوک میزنه فکر میکنم فکر میکنه یکی دیگه هم اونوره،یه جورایی هم انگار خودشو آماده میکنه.دیگه نبرمش جلو آینه؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط نرگس خانوم2 نمایش پست ها
    براش آینه بزارم تو قفس یا نه؟
    آخه خونه ما پر آینس میره جلوشون خودشو پف میکنه گاهیی وقتا هم به آینه نوک میزنه فکر میکنم فکر میکنه یکی دیگه هم اونوره،یه جورایی هم انگار خودشو آماده میکنه.دیگه نبرمش جلو آینه؟
    آینه روحیه اش رو بهم میریزه. همین احساس رو داره و اذیتش میکنه چون نمیتونه بهش دسترسی داشته باشه.وسیله بازی تهیه کنید.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    هلندی
    شماره عضویت
    24319
    سلام ببخشید که زیاد ازتون سوال میکنم
    طوطی من که دوهفته پیش خریده بودمش وبردمش پیش دکتر واسه بیحالیش و شکله فضلش اگه یادتون باشه بهش مولتی ویتامین و قطره انرو داد که بهش دادم و دورش تموم شد البته مولتی ویتامین رو دکتر گفته هفته ای دوبار بهش بدم بعده اون فضلش درست تشد از شما پرسیدم فرمودید دوباره دکتر وسرکه سیب
    دکتر بردمش گفت داروش همینه و تکرار نکن سرکه سیبم بهش دادم ولی دوروزه فضلش خیلی ابکی شده ینی بیشترش ابه و گاهی هم رنگی تورو خدا کمکم کنید من خیلی نگرانشم من پرنده ها رو عشقشونم نمیتونم مریضیشو ببینم
    غذاشم ارزن کتان خیلی کم تخم گشنیز و میوه خشک مث سیب انبه هویچ و کرفس که خیلی دوست داره و یه روز فقط کرفس خورد چون چیزی نمیخورد اجازه دادم بخوره یه تیکه کوچیکو تخم مرغ و تخمه هم اصلا نمیخوره

http://uupload.ir/files/cra0_20180425_124340.jpg

http://uupload.ir/files/wmq_20180426_171653.jpg
    ویرایش توسط کاکلی گل باقالی : 26th April 2018 در ساعت 06:41 PM دلیل: هیچی۱

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط کاکلی گل باقالی نمایش پست ها
    سلام ببخشید که زیاد ازتون سوال میکنم
    طوطی من که دوهفته پیش خریده بودمش وبردمش پیش دکتر واسه بیحالیش و شکله فضلش اگه یادتون باشه بهش مولتی ویتامین و قطره انرو داد که بهش دادم و دورش تموم شد البته مولتی ویتامین رو دکتر گفته هفته ای دوبار بهش بدم بعده اون فضلش درست تشد از شما پرسیدم فرمودید دوباره دکتر وسرکه سیب
    دکتر بردمش گفت داروش همینه و تکرار نکن سرکه سیبم بهش دادم ولی دوروزه فضلش خیلی ابکی شده ینی بیشترش ابه و گاهی هم رنگی تورو خدا کمکم کنید من خیلی نگرانشم من پرنده ها رو عشقشونم نمیتونم مریضیشو ببینم
    غذاشم ارزن کتان خیلی کم تخم گشنیز و میوه خشک مث سیب انبه هویچ و کرفس که خیلی دوست داره و یه روز فقط کرفس خورد چون چیزی نمیخورد اجازه دادم بخوره یه تیکه کوچیکو تخم مرغ و تخمه هم اصلا نمیخوره

http://uupload.ir/files/cra0_20180425_124340.jpg

http://uupload.ir/files/wmq_20180426_171653.jpg
    سلام عزيزم ، خواهش ميكنم

متوجه نشدم ، دكتر فرمودن داروش همونه استفاده نكنيد يا استفاده كنيد؟!

چون هنوز مصرف كرفس ، به طور قطع ، براي طوطي تاييد نشده ، بهتره خيلي كم در وعده هاش باشه.

مطمئنيد ، شروع اسهالش با مصرف ميوه هاي خشك ، همزمان نيست ؟ يك علتش كه اثر دارو هست ولي در مورد ميوه هاي خشك هم قصدم اينه كه مطمئن بشم.

مدفوعش چه رنگيه ؟ با غذايي كه ميخورده ارتباط نداره ؟ همچنان سرحال نيست ؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    هلندی
    شماره عضویت
    24319

ناقص

سلام
    دکتر گفت داروش همینه ولی الان نمیخواد دوباره شروع بشه
    عکسه دوتا از فضله هاشو فرستادم تو سوال قبلیم
    نخیر از همون اول که خریدمش به نظرم فضلش ایراد داشت که بردمش دکتر شاید با مصرف میوه تشدید شده باشه ولی میوه خیلی دوست داره خیلی کم ارزن میخوره
    رنگه فضلشم بیشتر زرد مایل به سبز گاهی هم قهوه ای خیلی پر رنگ که شاید به قرمزی بزنه در مورد سر حالیشم یه گوشه میشنه غذاشو میخوره اصلا هم قفس نمیره و گاهی هم دنباله من راه میفته تو خونه ولی کلا سرحال مث طوطیا تیست ک باز ی کنه شیطونی کنه همش تو خودشه
    ممنونم از کمکتون

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی(گل باقالی)
    شماره عضویت
    24408
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    آینه روحیه اش رو بهم میریزه. همین احساس رو داره و اذیتش میکنه چون نمیتونه بهش دسترسی داشته باشه.وسیله بازی تهیه کنید.

سلام یه دوروزیه تو خونه پراشو باز میکنه میپره و جیغ جیغ میکنه کاکلشم صاف میکنه یهویی اینجوری شد چه مشکلی براش پیش اومده؟
    برای درست کردن اسباب بازی از چوب بستنی هم توش اسفاده کنم عیب نداره؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط کاکلی گل باقالی نمایش پست ها
    سلام
    دکتر گفت داروش همینه ولی الان نمیخواد دوباره شروع بشه
    عکسه دوتا از فضله هاشو فرستادم تو سوال قبلیم
    نخیر از همون اول که خریدمش به نظرم فضلش ایراد داشت که بردمش دکتر شاید با مصرف میوه تشدید شده باشه ولی میوه خیلی دوست داره خیلی کم ارزن میخوره
    رنگه فضلشم بیشتر زرد مایل به سبز گاهی هم قهوه ای خیلی پر رنگ که شاید به قرمزی بزنه در مورد سر حالیشم یه گوشه میشنه غذاشو میخوره اصلا هم قفس نمیره و گاهی هم دنباله من راه میفته تو خونه ولی کلا سرحال مث طوطیا تیست ک باز ی کنه شیطونی کنه همش تو خودشه
    ممنونم از کمکتون
    سلام

عکسها آپلود نشده بود. مجدد لینکشو قرار بدید

اینکه میفرمایید رنگ مدفوع به قرمزی میزنه رو به اینصورتی که عرض میکنم تست کنید که مطمئن بشم خون هست یا تاثیرات رنگ غذا. موقعی که قرمز هست روی دستمال کاغذی سفید رنگ قرارش بدید و قسمتهای قرمز رنگ رو به ارامی با چوب کبریت ، با سطح دستمال در تماس قرارش بدید و عکسشو بفرستید.

غذا و دانهای دیگه رو هم امتحان کنید .همینطور میوه های تازه. تغذیه اش کامل نیست. به صورت ترکیبی به مقدار کم ، با انواعی که دوستداره در اختیارش بزارید و به مرور به مقدارش اضافه کنید.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط نرگس خانوم2 نمایش پست ها
    سلام یه دوروزیه تو خونه پراشو باز میکنه میپره و جیغ جیغ میکنه کاکلشم صاف میکنه یهویی اینجوری شد چه مشکلی براش پیش اومده؟
    برای درست کردن اسباب بازی از چوب بستنی هم توش اسفاده کنم عیب نداره؟
    سلام. مشکلی پیش نیومده ، هیجاناتشو به اینصورت نشون میده. آینه رو بردارید. یکی از تاثیراتش همینه. همه چیز عادیه؟ تغذیه و مدفوع ؟ خارش نداره؟

بله از چوب بستی هم میتونید استفاده کنید .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    هلندی
    شماره عضویت
    24319
    http://uupload.ir/files/gvn1_20180425_124340.jpg

http://uupload.ir/files/d6js_20180426_171653.jpg
    ویرایش توسط کاکلی گل باقالی : 27th April 2018 در ساعت 03:09 PM دلیل: ناقص

صفحه 1830 از 1915 نخستنخست ... 8301330173017801811181218131814181518161817181818191820182118221823182418251826182718281829183018311832183318341835183618371838183918401841184218431844184518461847184818491880 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 9 مهمان ها)