کاربر ساده

شماره عضویت
    1405
    ممنون!
    وقتی تو قفسه و من از کنارش رد میشم خیلی خودشو میزنه به قفس! در حدی که مجبور میشم درش بیارم از قفس به نظر شما چی کارش کنم عادت کنه؟! بذارم تو قفس و یه جای خلوت؟؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط farid-1376 نمایش پست ها
    ممنون!
    وقتی تو قفسه و من از کنارش رد میشم خیلی خودشو میزنه به قفس! در حدی که مجبور میشم درش بیارم از قفس به نظر شما چی کارش کنم عادت کنه؟! بذارم تو قفس و یه جای خلوت؟؟
    منم الان این مشکلو با جوجه کوچیکه دارم.فکر میکنم تنها راحش اینه که بی محلی کنی.
    من تو روز فقط وقتایی که میخوام غذا بدم میارمش بیرون.ولی یه وقتایی خیلی شلوغ میکنه ومجبور میشم.اگر بهش محل نذاری عادت میکنه.

کاربر ساده

شماره عضویت
    1405
    محل نذارم بهش خودشو نابود میکنه خیلی بد خودشو میکوبه به درو دیوار قفسش!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق.اکواریوم
    شماره عضویت
    10988
    محل نذارم بهش خودشو نابود میکنه خیلی بد خودشو میکوبه به درو دیوار قفسش!
    فرید جان ما همه گفتیم لوسش نکنین بعد دیگه تو قفس نمیره چرا گوش نکردی
    الانم مجبوری تحملش کنی
    منم دیروز عسلو انداختم تو قفس 3صبح اینقدر خودشو زد به قفس رفتم ببینم چشه دیدم داره بالبال میزنه بیاد بیرون
    تازه زد یکی ازبالاشم شکوند

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاکتیل
    شماره عضویت
    11662
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    این شما هستید که باید با به موقع دادن جایزه متوجه کنید پرندتون رو که بهش جایزه دادید نه غذای معمولیش رو.واسه کدوم کارهاش بهش جایزه میدید؟دستور خاصی رو انجام میده؟کار خاصی رو مطابق نظر شما انجام میده؟اصلا شما چه چیزهایی رو بعنوان جایزه و چه چیزهایی رو بعنوان تغذیش براش تعریف کردید؟توی چه لحظاتی بهش جایزه میدین؟پاسخ همه ی این سوالات میشه تعریف جایزه و تشویق پرنده برای توجه و ترغیب شدن برای گرفتن جایزه که خودتون میتونید به نتیجش برسید.
    حرف شما کاملا درسته.
    وقتی انگشتمو می گیرم جلوش می گم بیا بالا اکثر اوقات میاد ، مگر اینکه حواسش به جای دیگه یا یک صدای غیر منتظره باشه.خوب در این شرایط دوست دارم بهش جایزه بدم .اما چی؟اگر نوازش هست که من معمولا اوقاتی رو که رو دستمه معمولا نوازشش می کنم و اونم با صداهای ریز جواب محبتم رو میده. اما وقتی به غیر دونه اونم تخم کتون چیز دیگه ای فعلا بهش نمیدم (چون ارزن رو درسته دفع می کرد اخرین بار اگر یادتون باشه) چه جایزه ای براش تعریف کنم.؟شما راهنمایی بفرمایید که برای جوجه تو این سن چه جایزه ای جذاب هست؟
    گاهی به هر حال می گم بیا پایین از دستم پایین میاد اما به غیر دونه چه جایزه ای براش تعریف کنم که خوشش بیاد؟ چون واقعا چیز دیگه خوشش نمیاد الان

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاکتیل
    شماره عضویت
    11662
    جوجه من احساس می کنم از دیروز رنگ منقارش یک مقدار جزیی از حالت صورتی به کبودی متمایل شده.علت خاصی داره؟ منظورم اینه که ممکنه اثر داروهاش باشه که نا دیروز بهش می دادم؟

کاربر ساده

شماره عضویت
    1405
    از روز اول زور میزد بیاد بیرون 1-2 روز اول به فروم دسترسی نداشتم ندونستم!
    روش پارچه میکشم آروم میشه مشکلی که نداره بعضی وقتا پارچه بکشم روش تا عادت کنه؟!

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    از روز اول زور میزد بیاد بیرون 1-2 روز اول به فروم دسترسی نداشتم ندونستم!
    روش پارچه میکشم آروم میشه مشکلی که نداره بعضی وقتا پارچه بکشم روش تا عادت کنه؟!
    پارچه جواب کار شما نیست.اگر میتونی براش اسباب بازی بخر یا درست کن و توی قفسش بذار تا عادت کنه به توی قفس موندن.کاور براش حکم این رو داره که چون شمارو نمیبینه پس بیرون هم نمیاد ولی وقتی ببینه بازهم همین داستان رو دارید.تنها راه حلش کم محلی و بی تفاوتی و سرگرم کردنش توی قفس هست.شاید دو سه روز اول اذیت بشید ولی مطمئن باشید که خیلی زود عادت میکنه.به هیچ وجه بهش اجازه ندید با دویدن توی قفس و کوبیدن خودش به قفس نقطه ضعف شمارو که بیرون اومدنه یاد بگیره.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط محراب نمایش پست ها
    جوجه من احساس می کنم از دیروز رنگ منقارش یک مقدار جزیی از حالت صورتی به کبودی متمایل شده.علت خاصی داره؟ منظورم اینه که ممکنه اثر داروهاش باشه که نا دیروز بهش می دادم؟
    خیر نگران نباشید به مرور و بالا رفتن سن پرنده کم کم رنگ نوک هم به دلیل پوسته یا لایه هایی که روی نوکش به وجود میاد تغییر میکنه.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط محراب نمایش پست ها
    حرف شما کاملا درسته.
    وقتی انگشتمو می گیرم جلوش می گم بیا بالا اکثر اوقات میاد ، مگر اینکه حواسش به جای دیگه یا یک صدای غیر منتظره باشه.خوب در این شرایط دوست دارم بهش جایزه بدم .اما چی؟اگر نوازش هست که من معمولا اوقاتی رو که رو دستمه معمولا نوازشش می کنم و اونم با صداهای ریز جواب محبتم رو میده. اما وقتی به غیر دونه اونم تخم کتون چیز دیگه ای فعلا بهش نمیدم (چون ارزن رو درسته دفع می کرد اخرین بار اگر یادتون باشه) چه جایزه ای براش تعریف کنم.؟شما راهنمایی بفرمایید که برای جوجه تو این سن چه جایزه ای جذاب هست؟
    گاهی به هر حال می گم بیا پایین از دستم پایین میاد اما به غیر دونه چه جایزه ای براش تعریف کنم که خوشش بیاد؟ چون واقعا چیز دیگه خوشش نمیاد الان
    شما میتونید یک تکه ی خیلی کوچیک کاهو،یک دونه تخمه که تا چند دقیقه هم میتونه سرگرمش کنه یا یک جوانه ی گندم یا ذرت آبپز هرکدوم میتونه یک جایزه باشه که شما باید ببینید به کدوم یکی واکنش مثبتی نشون میده.

صفحه 414 از 1915 نخستنخست ... 3143643953963973983994004014024034044054064074084094104114124134144154164174184194204214224234244254264274284294304314324334645149141414 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)