صفحه 60 از 1915 نخستنخست ... 104142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778791101605601060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 591 به 600 از 19143
    همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    [quote=f&p77;32460]سلام.اگه میتونید یه عکس ازش بذارید.بله تو این سن از روی صداشه ولی وقتی پرریزی کنه در ماده ها زیر دمشون خط داره که تو لوتینو تشخیصش سخته و بهترین روش صداست.اگر رام باشه شما فقط باهاش تمرین صحبت و شیرین کاری های دیگه رو میکنید.مثل میتو من که بوس میده و چند مدل بازی بلده.
    ازتون یه درخواست هم دارم.امضاتونو عوض میکنید؟آدم گریش میگیره.هر کمک دیگه ای از دستم بر میومد بگید.من در خدمتم.

سلام یه سوال دیگه دارم
    اینکه لازمه گرفتمش ببرمش دکتر؟
    تنها موندنش تو خونه از صبح تا عصر اذیتش نمیکنه؟

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    [quote=f&p77;32460]سلام.اگه میتونید یه عکس ازش بذارید.بله تو این سن از روی صداشه ولی وقتی پرریزی کنه در ماده ها زیر دمشون خط داره که تو لوتینو تشخیصش سخته و بهترین روش صداست.اگر رام باشه شما فقط باهاش تمرین صحبت و شیرین کاری های دیگه رو میکنید.مثل میتو من که بوس میده و چند مدل بازی بلده.
    ازتون یه درخواست هم دارم.امضاتونو عوض میکنید؟آدم گریش میگیره.هر کمک دیگه ای از دستم بر میومد بگید.من در خدمتم.

سلام اقا میلاد خودم هنوز ندیدمش
    چشم رفتم بیارمش عکس هم میذارم تا دوستان و شما کمکم کنید
    سنش خوبه یرای آموزش سخنگویی؟
    خیلی طول میکشه تا به حرف بیاد؟
    راجع به امضا هم چشم امروز روز هفتمیه که نعنا رفته:smile (187):
    با این که خیلی زوده ولی چشم عوضش میکنم:29:

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سامی
    شماره عضویت
    4409
    هر دو تاش ولی بیشتر رام چون سامی (خاکستریه معلوم نیست نره یا ماده) میشه تشخیص داد عکس پایین هست
    دعوا شون رو باهم دارن ولی جدایی رو هم نمیتونن تحمل کنم تا یکی شون رو میذارم تو یه اتاق دیگه سریع وای میسن به جیغ زدن.
    سالیرو رو دستم اوردم گاز اونطوری که خون بندازه نمیگیره بیشتر برای امتحان دستم هست.

سالی حدودا 2سالش هست ولی سامی که فروشنده گفت 2-3 ماشه 2ماهم دسته خودم . پریزیشو داره اینم عکساشون

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    مینا - مرغ عشق - عروس
    شماره عضویت
    4731
    سلام

من تخم عروس لازم دارم که نطفه داشته باشه حالا از کجا میتونم گیر بیارم؟؟؟جایی یا کسی یا پرنده فروشی که میشه تهیه کرد کجاست(تهران)؟؟؟؟
    حدود قیمت چنده؟؟؟؟

مرسی

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    [QUOTE=nafiseh65;32461]
    نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    سلام.اگه میتونید یه عکس ازش بذارید.بله تو این سن از روی صداشه ولی وقتی پرریزی کنه در ماده ها زیر دمشون خط داره که تو لوتینو تشخیصش سخته و بهترین روش صداست.اگر رام باشه شما فقط باهاش تمرین صحبت و شیرین کاری های دیگه رو میکنید.مثل میتو من که بوس میده و چند مدل بازی بلده.

سلام یه سوال دیگه دارم
    اینکه لازمه گرفتمش ببرمش دکتر؟
    تنها موندنش تو خونه از صبح تا عصر اذیتش نمیکنه؟
    نه دکتر لازم نیست.
    تنها موندنشم مشکلی نداره.فقط براش اسباب بازی بذارید تا سرگرم بشه.

[QUOTE=nafiseh65;32462]
    سلام.اگه میتونید یه عکس ازش بذارید.بله تو این سن از روی صداشه ولی وقتی پرریزی کنه در ماده ها زیر دمشون خط داره که تو لوتینو تشخیصش سخته و بهترین روش صداست.اگر رام باشه شما فقط باهاش تمرین صحبت و شیرین کاری های دیگه رو میکنید.مثل میتو من که بوس میده و چند مدل بازی بلده.

سلام اقا میلاد خودم هنوز ندیدمش
    چشم رفتم بیارمش عکس هم میذارم تا دوستان و شما کمکم کنید
    سنش خوبه یرای آموزش سخنگویی؟
    خیلی طول میکشه تا به حرف بیاد؟
    راجع به امضا هم چشم امروز روز هفتمیه که نعنا رفته:smile (187):
    با این که خیلی زوده ولی چشم عوضش میکنم:29:
    اگر نر باشه احتمالش هست که حرف بیفته ولی توجه داشته باشید که ککاتیل ها کلا سخنگوهای خوبی نیستن.امیدوارم یه طوطی خوب مثل نعنا بگیرید.

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    [QUOTE=sami_villa;32468]هر دو تاش ولی بیشتر رام چون سامی (خاکستریه معلوم نیست نره یا ماده) میشه تشخیص داد عکس پایین هست
    دعوا شون رو باهم دارن ولی جدایی رو هم نمیتونن تحمل کنم تا یکی شون رو میذارم تو یه اتاق دیگه سریع وای میسن به جیغ زدن.
    سالیرو رو دستم اوردم گاز اونطوری که خون بندازه نمیگیره بیشتر برای امتحان دستم هست.

سالی حدودا 2سالش هست ولی سامی که فروشنده گفت 2-3 ماشه 2ماهم دسته خودم . پریزیشو داره اینم عکساشون
    دوست عزیز شما اگه پرنده اهلی میخواید هردوتاشونو بفروشید و یه عروس جوجه بگیرید.اگر هم میخواید جفت گیری کنید مجبورید که حداقل 7ماه از هم جداشون کنید چون به گفته خودتون یکی از اونا تازه 4-5ماهشه که هنوز بالغ نشده و 7-8ماه تا بالغ شدنش مونده.

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab نمایش پست ها
    سلام

من تخم عروس لازم دارم که نطفه داشته باشه حالا از کجا میتونم گیر بیارم؟؟؟جایی یا کسی یا پرنده فروشی که میشه تهیه کرد کجاست(تهران)؟؟؟؟
    حدود قیمت چنده؟؟؟؟

مرسی
    من یادمه آقا بابک داشتن.حدودا30-40هزار تومنه.این سوالتونو باید تو بخش خرید و فروش مطرح میکردید.

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    [QUOTE=F&P77;32505][QUOTE=nafiseh65;32461]
    نه دکتر لازم نیست.
    تنها موندنشم مشکلی نداره.فقط براش اسباب بازی بذارید تا سرگرم بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها

اگر نر باشه احتمالش هست که حرف بیفته ولی توجه داشته باشید که ککاتیل ها کلا سخنگوهای خوبی نیستن.امیدوارم یه طوطی خوب مثل نعنا بگیرید.

ممنون میلاد جان:smile (235):
    مشکلم تنها موندنشه:smile (141):
    ملنگو اگه بگیرم اذیت میشه و بقیه طوطیها

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سامی
    شماره عضویت
    4409
    [quote=f&p77;32506]
    نقل قول نوشته اصلی توسط sami_villa نمایش پست ها
    هر دو تاش ولی بیشتر رام چون سامی (خاکستریه معلوم نیست نره یا ماده) میشه تشخیص داد عکس پایین هست

دوست عزیز شما اگه پرنده اهلی میخواید هردوتاشونو بفروشید و یه عروس جوجه بگیرید.اگر هم میخواید جفت گیری کنید مجبورید که حداقل 7ماه از هم جداشون کنید چون به گفته خودتون یکی از اونا تازه 4-5ماهشه که هنوز بالغ نشده و 7-8ماه تا بالغ شدنش مونده.

سلام. خوب مشکل همینه که نمیشه جداشون کرد . چون امروز سالی رو اوردم بیرون قفس باش بازی کردم و اوردمش رو دستم سامی تو قفس داشت خودشو میکشت که بیاد بیرون (این از حسادت هست میدونم) ولی وقتی از هم دور میفتن وای میسن به جیغ کشیدن چی؟؟؟ این که دیپه از حسادت نیست هست؟؟؟

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    [QUOTE=sami_villa;32516]

سلام. خوب مشکل همینه که نمیشه جداشون کرد . چون امروز سالی رو اوردم بیرون قفس باش بازی کردم و اوردمش رو دستم سامی تو قفس داشت خودشو میکشت که بیاد بیرون (این از حسادت هست میدونم) ولی وقتی از هم دور میفتن وای میسن به جیغ کشیدن چی؟؟؟ این که دیپه از حسادت نیست هست؟؟؟
    هر چقدر هم که جیغ بزنن باید جداشون کنید.منم همین مشکلو داشتم.مال من جفت گیری هم میکردند و تخم میذاشتن ولی جوجه نمیشد و دیروز دوباره بعد از دوماه گذاشتمشون کنار هم.

کاربر افتخاری پارسی پت
    (همکار قدیمی مدیر ارشد)

نوع حیوان خانگی
    grey parrot , cocktail
    شماره عضویت
    2847
    نقل قول نوشته اصلی توسط sami_villa نمایش پست ها

سلام همونطور که آقا میلاد هم گفتن عروس نر شما هنوز بالغ نشده و به سن جفت گیری هم نرسیده و عروس ماده تون در سن جفت گیری هست بهتره نر رو عوض کنید .
    و بازم همونطور که آقا میلاد گفتن شما باید مشخص کنید از طوطی چی میخواهید . چون طوطی که جفت داشته باشه و بخواهید به صورت جفت نگهداری کنید دیگه رام نمیشه ، پس یا همین نر که سنش کمتر هست رو نگه دارید و باهاش کار کنید برای رام شدن و یا اینکه نر رو عوض کنید و سن بالاتر گیرید برای جفت گیری . عروسهایی که کاملا ارم هستن هم بعد از جفت گیری گفته میشه حالتشون عوض میشه و بیشتر تمایل به ارتباط با جفتشون دارن تا صاحبشون دیگه خب مسلما عروسی که رام نیست و جفت دار هم بشه دیگه تمایلی به ارتباط با صاحبشون نداره.

صفحه 60 از 1915 نخستنخست ... 104142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778791101605601060 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)