صفحه 38 از 1915 نخستنخست ... 192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657881385381038 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 371 به 380 از 19143
    کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط draco نمایش پست ها
    درود
    یه پرورش دهنده عروس را من به تازگی ملاغات کردم و با گرفتم 5000 تومان چند نکته کلیدی درباره عروس را بهم گفت ...
    من به شرت چاقو میگم مادس و برو یه نر تپلی براش گیر بیار !!!
    سلام دوست عزیز
    اگر پرورش دهنده ای که می فرمایید کاملا با تجربه باشه هم هیچ وقت صد در صد اعلام نمی کنه که در نژاد خاکستری پرنده نر است یا ماده چون بسیاری از نرمال گری ها بعد از اولین لک پر ریزی رنگشون تغییر می کنه و همانطور که من در پست قبلی گفتم بهتره بگیم به احتمال زیاد ماده است

نقل قول نوشته اصلی توسط keyhan_1359 نمایش پست ها
    جدی میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ یک ساله که بهش میگم پسرم........ شکه شدم................. حالا به ماهم میگی چه جوری تشخیص میدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام
    اگر پرنده تون لک اول پر ریزی را گذرانده و خطهای افقی زیر دم داره یه احتمال زیاد ماده است در پست قبلی که بهتون پاسخ دادم از شما خواستم که در صورت امکان عکس از پرهای زیر دم بگذارید ....

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    3796
    سلام به همه دوستان من تایپیک های قبلی را خوندم اما یه سوال دیگه داشتم که تو تایگیک ها نبود اگه میشه مرا راهنمایی کنید:
    من الان مدت 2 روز است یگک جفت عروس خریدم (خونگی هستند ) و صاحبلیش گفت که اینها چند بار تخم کردن اما جوجه نشده اون روزی هم که رفتم بخرم تخم داشتن ولی جوجه نشده بود تخم را که شکستیم یه کله جوجه فقط توش بود. لازم به ذکر است که بگم صاحب قبلیش اصلا به اینها نمیرسید چون خیلی خیلی لاقل هستند حالا میخواستم بدونم لانه رو بردارم که فعلا تخم نکنند یا بذارم باشه
    راستی من بهشون این ها را میدم اگه چیز دیکه ای هم هست بگید که بهشون بدم
    1/تخمه2/ارزن درشت3/تخم مرغ ابپز4/پسته5/نخود
    حالا اگه برای تقویتشون چیز دیگه ای هم نیاز است خوشحال میشم یکی منو راهنمایی که
    با تشکر از تمام زحماتتان
    ممنون از خانم ش***ا بابت تایپیک های قبلیشون

کاربر ساده

شماره عضویت
    3737
    سلام.من امروز خیلی خوشحالم.خیلی خیلی. چون امروز عروسم رو خریدم.طوسیه.روی بالش سفیده یه کم و لپ هاش هم قرمزه.(ببخشید اسم علمیش رو نمیدونم)
    نره
    با اینکه جوجه نیست ولی از دست هم غذا میگیره.ممنون از راهنمایی های تک تک شما ها. X:

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط navid123 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان من تایپیک های قبلی را خوندم اما یه سوال دیگه داشتم که تو تایگیک ها نبود اگه میشه مرا راهنمایی کنید:
    من الان مدت 2 روز است یگک جفت عروس خریدم (خونگی هستند ) و صاحبلیش گفت که اینها چند بار تخم کردن اما جوجه نشده اون روزی هم که رفتم بخرم تخم داشتن ولی جوجه نشده بود تخم را که شکستیم یه کله جوجه فقط توش بود. لازم به ذکر است که بگم صاحب قبلیش اصلا به اینها نمیرسید چون خیلی خیلی لاقل هستند حالا میخواستم بدونم لانه رو بردارم که فعلا تخم نکنند یا بذارم باشه
    راستی من بهشون این ها را میدم اگه چیز دیکه ای هم هست بگید که بهشون بدم
    1/تخمه2/ارزن درشت3/تخم مرغ ابپز4/پسته5/نخود
    حالا اگه برای تقویتشون چیز دیگه ای هم نیاز است خوشحال میشم یکی منو راهنمایی که
    با تشکر از تمام زحماتتان
    ممنون از خانم ش***ا بابت تایپیک های قبلیشون
    سلام
    اینکه تصمیم بگیرید که اول طوطی ها را به لحاظ تغذیه رسیدگی کنید تا قوی بشوند بعد ازشون جوجه بگیرید تصمیم عاقلانه ای است
    خوراکی متعددی میشه به کاکتیل داد ، خوراکی هایی که دادید خوراکی های خوبی هستند، توجه کنید که تخمه و پسته خیلی چرب هستند و باید در دادنشون به کاکتیل تعادل را رعایت کرد، اگر صفحات این تاپیک را خونده باشید حتما متوجه شده اید که ترکیب هفت تخمه هم برای تقویت کاکتیل استفاده میشه ( دو روز در هفته به جای خوراک روزانه در اختیارشون بذارید خوبه)
    از دیگر خوراکی هایی که خوبه در غذایی کاکتیل هاتون می تونید لحاظ کنید میشه اینها را نام برد: ذرت خام ، حبوبات جوانه زده مانند جوانه ماش، جوانه گندم، لوبیا سبز، سبزیجاتی مانند اسفناح، جعفری، شاهی، میوه هایی مانند سیب، هویج، فلفل دلمه سبز یاقرمز، کلم بروکلی و ....
    در کنار یک غذایی خوب و سالم می تونید از مکملهای ویتامین و معدنی هم استفاده کنید و در آبشون بریزید، کف دریا و بلوک معدنی هم براشون خوبه

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط skyangel1991 نمایش پست ها
    سلام.من امروز خیلی خوشحالم.خیلی خیلی. چون امروز عروسم رو خریدم.طوسیه.روی بالش سفیده یه کم و لپ هاش هم قرمزه.(ببخشید اسم علمیش رو نمیدونم)
    نره
    با اینکه جوجه نیست ولی از دست هم غذا میگیره.ممنون از راهنمایی های تک تک شما ها. X:

سلام
    مبارک باشه
    یه عکس از این شازده بذار ببینیم :smile (249):

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    3796
    سلام و تشکر از بابت راهنمای مفیدتون فقط یک مشکل من برایشان ترکیب هفت تخمه همون دیشب گذاشتم ولی نخوردن (راستی این ترکیب را برای کوتوله هام از قبل گرفته بودم) نمیدونم مگه فرق میکنه برای کوتوله یا عروس و امروز از صاحبش پرسیدم گفت در طی یک سال نیم 4 بار تخم کرده حالا خودم میخوام لانه را بردارم فقط میخواستم بدونم تا کی برایشان لانه نذارم بعد در روز چند تا پسته بهشون بدم که ضرر نداشته باشه؟ ممنون
    با سپاس فراوان از شما بابت زحماتتان

http://www.parsishare.ir/uploads/12970119931.jpg
    http://www.parsishare.ir/uploads/12970119932.jpg

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    سلام و تشکر از بابت راهنمای مفیدتون فقط یک مشکل من برایشان ترکیب هفت تخمه همون دیشب گذاشتم ولی نخوردن (راستی این ترکیب را برای کوتوله هام از قبل گرفته بودم) نمیدونم مگه فرق میکنه برای کوتوله یا عروس و امروز از صاحبش پرسیدم گفت در طی یک سال نیم 4 بار تخم کرده حالا خودم میخوام لانه را بردارم فقط میخواستم بدونم تا کی برایشان لانه نذارم بعد در روز چند تا پسته بهشون بدم که ضرر نداشته باشه؟ ممنون
    [IMG]http://up.********.com/images/867eity5bakeac1op8y.jpg[/IMG]

[IMG]http://up.********.com/images/m2l54d3ize7msz2.jpg[/IMG]
    سلام
    پسته را سه عدد در هفته بیشتر نده ... اشکال نداره شما خوراکی های جدید را بذار رفته رفته عادت می کنند شاید عادت نداشته باشند
    عکس ها را اینجا آپلود کن لطفا دیده نمی شوند

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    [IMG]http://up.********.com/images/867eity5bakeac1op8y.jpg[/IMG]

[IMG]http://up.********.com/images/m2l54d3ize7msz2.jpg[/IMG]
    سلام دوست عزيز
    از اينجا براي آپلود استفاده كنيد:
    عروس ها معمولا اگه هميشه لونه داشته باشند هر3ماه يكبار تخم ميذارن.ولي بنظر من نبايد بيشتر از3بار در سال اجازه تخم گذاري بهشون داد.چون خيلي ضعيف ميشن.
    بنظر من2ماه لونشونو بردار و خوب تقويتشون كن و بعد لونه رو بذار.بازم استاد بنده شيكرا خانوم دقيق تر راهنماييتون ميكنن.

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    3796
    سلام دوست عزیز از راهنمایتان ممنونم ، عکس ها را مجددا آپلود کردم . باتشکر

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    سلام دوست عزیز از راهنمایتان ممنونم ، عکس ها را مجددا آپلود کردم . باتشکر
    سلام
    خیلی خوشگل هستند .... آقا میلاد بهت جواب دادن من هم با نظر ایشون موافقم

صفحه 38 از 1915 نخستنخست ... 192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657881385381038 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 11 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 11 مهمان ها)