کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    27495
    سلام من یه عروس هلندی ۳ ماهه گرفتم که خیلی کوچیک و ضعیفه پشت کاکلش کچله هیچ صدایی نمیده زیادم حرکت نمیکنه فقط شبا میره رو چوبش میخابه روز اول اصلن هیچی نمی‌خورد با دست غذا دادم بهش آب اصلن نمیخوره ارزن درشت میدم بهش برای اینکه آب کم نیارع تو آب میخیسونمش بعد میدم بخوره مدفوعش سبزه پر رنگ عه معمولا یکم آبکیه کاملن رام عه راحت میزاره نازش کنی یکی از سوراخای بینیش انگار نیمه کیپ شده واسه همین یه قرص آموکسی کلاو رو ریختم تو یک لیتر آب با اون ارزن هارو میخیسونم میدم بهش صبحام سفیده تخم مرغ و سیب میدم بهش میخوره در حالت عادی یه مقدار لرزش داره ولی بنظر میرسه که حالش بد نیس نگرانم چیزیش بشه این قرصی که زدم به ارزناش واسش بد نیس ؟ رو صورتشم یه مقدار مالیدم اون آبو که ضد عفونی بشه بینیش میخواستم بدونم میتونین کمکم کنین؟ دسترسی به دامپزشک پرنده ندارم اینجایی که هستم

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو
    شماره عضویت
    27421
    عروس بالغ 2 ساله رو میشه تک نگه داشت؟ کیی الان هست که داشته باشه و جفت نداشته باشه؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    27617
    سلام
    دوستان دلیل این لکه های سیاه روی بدن و انتهای پرهای جوجه عروس من چیه و چکار باید بکنم؟
    چندبار بهش اسپری زدانگل زدم اما خیلی بهتر نشده و پرهاش میریزه
    متشکر

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس
    شماره عضویت
    27630
    سلام به همگی . من دو سه روز پیش یه لوتینو خریدم ، به گفته مغازه دار حدودا دو ماهش هست ، پرهاش سالمه ، مریضی نداره و اسهال هم نداره ، با اینکه تازه گرفتمش به راحتی میزاره دست بهش بزنم سرشو بخارونم و ازمون نمیترسه ، اما یکی از مشکلاتی که داره این هست که کارش خوردن و خوابیدن هست البته چون من به پرنده ها علاقه زیادی دارم همش میارمش رو دست باهاش بازی میکنم و سرشو میخارونم ، اما اگر باز برش گردونم به قفس درجا میخوابه و اینکه دو شبه که ساعت ۹-۱۰ شب میبرمش تو اتاقی که کسی نمیره تا صبح راحت بخوابه
    لطفا راهنمایم کنید و بگین این همه خواب الودگی عادی هست یا نه
    ممنون

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطي ملنگو
    شماره عضویت
    27648
    سلام دوستان كسي پرورش دهنده مطمئن براي خريد عروس هلندي سراغ داره؟ لطفا منو راهنمايي كنيد باتشكر

Sent from my iPhone using Parsipet

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    27677
    سلام. من یک عروس هلندی ۸ ماهه خریدم اولش خیلی خوب بود ولی یکم اروم بود الان همیشه تو قفس و شیطونی نمیکنه و امشب هم لنگ لنگ راه میره خیلی نگرانشم دکتر بهش قرص و مولتی ویتامین داد اما شک دارم نکنه تشخیصش اشتباه بوده و همون قرصها باعث بد راه رفتنش شده باشه

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    27654

پرریزی شدید عروس هلندی

سلام دوستان.
    دستم به دامنتون. طوطی عروس هلندی نر رنگ سفید دارم. نزدیک دو سه ماه هست شروع کرده به پر ریزی. هی خودشو میخارونه و پر هاش میریزه. خودم دقت کردم ندیدم که پرهاش رو بکشه.
    چند روز یبار حمومش میکردم. ویتامین میدادم بهش. حتی به فاصله دو ماه دو بار جوجه دار شدن .
    بردم پیش دامپزشک گفت که ویتامینش کمه. یه قطره داد دو تا هم آمپول زد ولی بازم فرقی نکردم. رفته رفته بدتر میشه.
    خواهشا راهنمایی کنید تا لخت نشده یه کاری کنم
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ملنگو - عروس هلندی - ماهی
    شماره عضویت
    16015
    نقل قول نوشته اصلی توسط inal_tab نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    دستم به دامنتون. طوطی عروس هلندی نر رنگ سفید دارم. نزدیک دو سه ماه هست شروع کرده به پر ریزی. هی خودشو میخارونه و پر هاش میریزه. خودم دقت کردم ندیدم که پرهاش رو بکشه.
    چند روز یبار حمومش میکردم. ویتامین میدادم بهش. حتی به فاصله دو ماه دو بار جوجه دار شدن .
    بردم پیش دامپزشک گفت که ویتامینش کمه. یه قطره داد دو تا هم آمپول زد ولی بازم فرقی نکردم. رفته رفته بدتر میشه.
    خواهشا راهنمایی کنید تا لخت نشده یه کاری کنم
    عکس بزار تا مشخص باشه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16015
    نقل قول نوشته اصلی توسط Afsanedorri نمایش پست ها
    سلام. من یک عروس هلندی ۸ ماهه خریدم اولش خیلی خوب بود ولی یکم اروم بود الان همیشه تو قفس و شیطونی نمیکنه و امشب هم لنگ لنگ راه میره خیلی نگرانشم دکتر بهش قرص و مولتی ویتامین داد اما شک دارم نکنه تشخیصش اشتباه بوده و همون قرصها باعث بد راه رفتنش شده باشه
    سلام
    چه قرصی?
    احتمالا جدای از اون مشکل پای پرنده جدا آسیب دیده و باید مورد بررسی از نزدیک قرار بگیرد

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16015
    نقل قول نوشته اصلی توسط آرسام نمایش پست ها
    سلام به همگی . من دو سه روز پیش یه لوتینو خریدم ، به گفته مغازه دار حدودا دو ماهش هست ، پرهاش سالمه ، مریضی نداره و اسهال هم نداره ، با اینکه تازه گرفتمش به راحتی میزاره دست بهش بزنم سرشو بخارونم و ازمون نمیترسه ، اما یکی از مشکلاتی که داره این هست که کارش خوردن و خوابیدن هست البته چون من به پرنده ها علاقه زیادی دارم همش میارمش رو دست باهاش بازی میکنم و سرشو میخارونم ، اما اگر باز برش گردونم به قفس درجا میخوابه و اینکه دو شبه که ساعت ۹-۱۰ شب میبرمش تو اتاقی که کسی نمیره تا صبح راحت بخوابه
    لطفا راهنمایم کنید و بگین این همه خواب الودگی عادی هست یا نه
    ممنون
    سلام
    دقیق متوجه نشدم
    قرار نیست مثل برخی انسان ها فقط شب تا صبح بخوابه و همه پرنده ها بین روز هم هر بار چند دقیقه یا حتی اگر اتاق ساکت باشه یک ساعت استراحت میکنند

صفحه 1881 از 1915 نخستنخست ... 881138117811831186218631864186518661867186818691870187118721873187418751876187718781879188018811882188318841885188618871888188918901891189218931894189518961897189818991900 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)