کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    آزمایش دی ان ای که هم هزینه خیلی زیادی داره و هم بشدت پرندت اذیت میشه.الان شما مشکلت اینکه اون ابلق جنسیتش چیه یا این گل باقالیه؟
    سلام
    عزیز گلباقالی که عکسش رو تو پست دوم گذاشتم که ماده هست اما سنش رو نمیدونم اون لوتینو ابلق هم که 10 روز میشه گرفتمش جیکش در نمیاد چرا ؟ چون ماده هست از جمجمه اش طبق اطلاعاتی که تو سایت خوندم و شاه پرهاش میشه یه چیزایی فهمید که اساتید هم نظر دادند ماده هست الان مثل پری روز هست وضعیت دیروز هم 2 تا ماده داشتم ... الان هم 2 تا ماده دارم که باید با یه دونه نر معاوضه کنم.
    پرنده فروشی هم هر جا رو میشناختم رفتم یا عروس کلا ندارن یا جوجه اند ... ممنون میشم اگر کسی نر بالغ از هر نژاد عروسی داشت بهم خبر بدید .

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط hidden نمایش پست ها
    سلام
    عزیز گلباقالی که عکسش رو تو پست دوم گذاشتم که ماده هست اما سنش رو نمیدونم اون لوتینو ابلق هم که 10 روز میشه گرفتمش جیکش در نمیاد چرا ؟ چون ماده هست از جمجمه اش طبق اطلاعاتی که تو سایت خوندم و شاه پرهاش میشه یه چیزایی فهمید که اساتید هم نظر دادند ماده هست الان مثل پری روز هست وضعیت دیروز هم 2 تا ماده داشتم ... الان هم 2 تا ماده دارم که باید با یه دونه نر معاوضه کنم.
    پرنده فروشی هم هر جا رو میشناختم رفتم یا عروس کلا ندارن یا جوجه اند ... ممنون میشم اگر کسی نر بالغ از هر نژاد عروسی داشت بهم خبر بدید .
    پرنده شماست و خودت استاد مایی ولی گل باقالیه نر بالغه حالا باز خودت میدونی!؟!علت اینکه صدای ابلقه در نمیاد هم اینه که خیلی نا آمادس و حداقل به دو سه ماهی زمان نیازداره تا با تغذیه بتونی آمادش کنی.من بهت پیشنهاد میکنم برای اینکه خیالت راحت بشه یه نر خاکستری که تقریبا شناختش از همه راحتتره بخری و خیال خودت رو راحت کنی.زیاد هم به حرف پرنده فروش ها توجه نکن.

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    پرنده شماست و خودت استاد مایی ولی گل باقالیه نر بالغه حالا باز خودت میدونی!؟!علت اینکه صدای ابلقه در نمیاد هم اینه که خیلی نا آمادس و حداقل به دو سه ماهی زمان نیازداره تا با تغذیه بتونی آمادش کنی.من بهت پیشنهاد میکنم برای اینکه خیالت راحت بشه یه نر خاکستری که تقریبا شناختش از همه راحتتره بخری و خیال خودت رو راحت کنی.زیاد هم به حرف پرنده فروش ها توجه نکن.
    کوچیکتم داداش
    شما میگی گل باقالی نر هست والا دیروز میخوند من هم گفتم نر هست اما فروشنده گفت این ماده مست هست .... نمیدونم چیکار کنم دیگه از دیشب تو 2 قفس جدا بودن صبحی گذاشتم هر 2 رو تو یه قفس ایا جدا باشن بهتره اینکه بخونن بفهمیم جنسیتشون رو ؟ در کل من دیگه بریدم از بس رفتم پس دادم گرفتم کار اشتباهیی هم کردم نر خاکستری رو رفتم پس دادم و به جاش این لوتینو ابلغ رو گرفتم کاش ماده که لوتینو بود رو عوض میکردم پیشنهاد شما چیه ؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    کوچیکتم داداش
    شما میگی گل باقالی نر هست والا دیروز میخوند من هم گفتم نر هست اما فروشنده گفت این ماده مست هست .... نمیدونم چیکار کنم دیگه از دیشب تو 2 قفس جدا بودن صبحی گذاشتم هر 2 رو تو یه قفس ایا جدا باشن بهتره اینکه بخونن بفهمیم جنسیتشون رو ؟ در کل من دیگه بریدم از بس رفتم پس دادم گرفتم کار اشتباهیی هم کردم نر خاکستری رو رفتم پس دادم و به جاش این لوتینو ابلغ رو گرفتم کاش ماده که لوتینو بود رو عوض میکردم پیشنهاد شما چیه ؟
    به نظر من ایده آل ترین جفت یه طرف خاکستری یه طرف لوتینوئه برای خرید از مغازه.بخاطر اینکه از یک طرف صد در صد خیالت راحت میشه.در مورد پس دادن عروس خاکستری نر هم دیگه پشیمونی چاره ای نداره.در مورد خوندن هم من یه عروس ماده گل باقالی داشتم از مستی روزی ده دقیقه میخوند.براش یه جفت ماده خریدم که جفتش کنم ولی گذاشتم مست تر بشه.روز دهم یا یازدهم که خیلی میخوند عصرش دیدم کف قفس تخم گذاشت.پس خوندن یه معیار مهم هست ولی اصلا ملاک اصلی نیست.درمورد ماده ابلق هم رودربایستی نداری که،پول دادی ببر یه نر بگیر خودت رو اذیت نکن.

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    سلام دوباره
    این اخرین پست من در مورد خرید و فروش و راهنمایی هست میدونم زیاد پست دادم حوصله همه بچه ها هم سر رفته ...
    من الان 2 عدد ماده دارم یکی لوتینو ابلق - و یکی هم گلباقالی.
    الان از پرنده فروشی میام فروشنده چند جفت عروس داشت که همه مولد بود به غیر از یه عروس خاکستری که نر بود سنش رو هم نمیدونم اما کاملا بالغ هست.
    به نظرتون فردا کدوم یک از این 2 ماده ام رو بدم و اون خاکستری رو بگیرم ؟
    عکسهای لوتینو ابلق که تو صفحات قبل هست عکس از ماده گلباقالی و خاکستری نر میزارم ممنون میشم حداقل سن گلباقالی و خاکستری رو بگید
    تشکر از همه دوستان که کمک میکنند

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    سلام دوباره
    این اخرین پست من در مورد خرید و فروش و راهنمایی هست میدونم زیاد پست دادم حوصله همه بچه ها هم سر رفته ...
    من الان 2 عدد ماده دارم یکی لوتینو ابلق - و یکی هم گلباقالی.
    الان از پرنده فروشی میام فروشنده چند جفت عروس داشت که همه مولد بود به غیر از یه عروس خاکستری که نر بود سنش رو هم نمیدونم اما کاملا بالغ هست.
    به نظرتون فردا کدوم یک از این 2 ماده ام رو بدم و اون خاکستری رو بگیرم ؟
    عکسهای لوتینو ابلق که تو صفحات قبل هست عکس از ماده گلباقالی و خاکستری نر میزارم ممنون میشم حداقل سن گلباقالی و خاکستری رو بگید
    تشکر از همه دوستان که کمک میکنند

خاکستریه که نر بالغه حدود چهار سال سن داره،گل باقالی حدود دو سال و نیم.ولی شما که میخوای این همه تغییر و تحول بدی و دوباره یه ماده نگه داری که شک هم داری توی ماده بودنش و سنشون و یه نر بگیری تا با یکی از این دوتا جفت بشه،خوب اون دوتا رو بده یه جفت کم سن و سال بگیر خیالت راحت بشه و انقدرم ذهنت مشغولشون نباشه که آیا جفت بشن تا چند ماه دیگه یا نشن.

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    عزیز جفت مولد داره میده 300 ت هر 2 هم خاکستری عکس های جوجه هاشون رو هم بهم داده اما به نظر خودم گل باقالی رو نگه دارم و اون لوتینو ابلق هم بدم و خاکستری نر رو با گلباقالی جفت بزنم

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    عزیز جفت مولد داره میده 300 ت هر 2 هم خاکستری عکس های جوجه هاشون رو هم بهم داده اما به نظر خودم گل باقالی رو نگه دارم و اون لوتینو ابلق هم بدم و خاکستری نر رو با گلباقالی جفت بزنم

به نظر من هم شما که اینقدر در گرفتن نتیجه عجولید اون جفت جوجه داده رو بگیرید. نهایتا بعد از 1-2 دوره تکثیر میتونید یک جفت دلخواه تون رو بگیرید. 300 برای جفت مولد قیمت خوبیه

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    به نظر من هم شما که اینقدر در گرفتن نتیجه عجولید اون جفت جوجه داده رو بگیرید. نهایتا بعد از 1-2 دوره تکثیر میتونید یک جفت دلخواه تون رو بگیرید. 300 برای جفت مولد قیمت خوبیه
    متاسفانه عروسم رو 300 نمیخرن و فعلا کم پول هستم...

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    سلام دوباره بالاخره عروس هلندی رو رفتم تعویض کردم الان یه عروس هلندی نر دارم که خاکستری هست و یه عروس هلندی ماده که گلباقالی هست ممنون میشم اطلاعاتی مثل اینکه کی لونه رو بزارم و چه مدت جدا باشن از هم بهم بدید در حال حاضر در 2 قفس جدا هستند رو به روی هم که همدیگه رو میبینند ایا کلا جدا کنم که همدیگه رو نبینن ولی صدا همو بشنون ؟ با تشکر در مورد عروس نر خاکستری سنش هم نظر بدید.

صفحه 127 از 1915 نخستنخست ... 27771081091101111121131141151161171181191201211221231241251261271281291301311321331341351361371381391401411421431441451461772276271127 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)