همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط efra2mb5 نمایش پست ها
    والدینو نمیبینن ولی صداشونو میشنون بعضی موقع ها هم خودشونو به قفس میزنن جیغ میزنن همراه والدینشون
    اینی که با صدای والدینشون جیغ میزنن طبیعی هست و به هر صدایی که تنش شبیه باشه هم جواب میدن

اگر دونخور شدن طبق گفته های آقای اسکندری اقدام کنید. به مرور با شما اخت میشن

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza007 نمایش پست ها
    سلام = من هرروز حدود 2ساعت عروس هامو توی افتاب میذارم توی حیاط ایا 2ساعت کافیه و توی افتاب بودنشون چه تاثیراتی داره همون 2ساعت هم که توی حیاط هستند نر همش در حال اواز خوندنه
    اقای اسکندری مثل اینکه ماده من خیلی بقرار شده همش توی قفس بالهاش باز میکنه وسر صدا میده وهمش از در دیوار قفس بالا پایین میره بنظر شما همون علامت اماده شدنه
    سلام.ده دقیقه آفتاب هم براشون کافیه.خوندن نر هم بخاطر هیجان ناشی از قرار گرفتن توی طبیعته.نور آفتاب بسیار مفیده و کار خوبی میکنید.
    در مورد سوال دومتون هم دیروز جواب دادم.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي -عروس هلندي
    شماره عضویت
    14246
    سلام دوستان عزیز.سال نو مبارک.انشاا... سال خوب همراه با ارامش ، موفقیت و سرشار از شادی داشته باشید.جناب اسکندری عزیز خوب شد که هستید اگر خاطرتون باشه برای سومین بار عروسم 4 تخم گذاشت و امروز یا فردا 21 روزش تکمیل می شه ،‌یک مورد که دیروز ظهر تا بعد از ظهر پیش اومد این که از دیروز ظهر جفتشون خیلی بیرون می اومدن و می موندن و 5 بار تا اونجا که من دیدم تا شب جفت گیری می کردن.این ها چرا این طوری هستن؟هیچ چیز گرمی هم بهشون ندادم؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    اینم یه عکس از میتو جونم گذاشتم که بچهای سایت حالشو ببرند
    برلی معرفی طوطی عروس هلندی تون بهتره یک تاپیک توی بخش معرفی طوطی های اعضا باز کنید و معرفیشون کنید.این تاپیک فقط سوال و جواب هست.موفق باشید

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir.oskuee نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.سال نو مبارک.انشاا... سال خوب همراه با ارامش ، موفقیت و سرشار از شادی داشته باشید.جناب اسکندری عزیز خوب شد که هستید اگر خاطرتون باشه برای سومین بار عروسم 4 تخم گذاشت و امروز یا فردا 21 روزش تکمیل می شه ،‌یک مورد که دیروز ظهر تا بعد از ظهر پیش اومد این که از دیروز ظهر جفتشون خیلی بیرون می اومدن و می موندن و 5 بار تا اونجا که من دیدم تا شب جفت گیری می کردن.این ها چرا این طوری هستن؟هیچ چیز گرمی هم بهشون ندادم؟
    سلام.سال نوی شماهم مبارک.
    اناشالله که جوجه بشن تخم هاشون.فصل بهار هست و بدن یک سری از طوطی ها به صورت غریزی و طبیعی آماده ی تکثیر هست و تغذیه ی ارزن خالی هم مانع این کار نمیتونه بشه.اگر تخم ها جوجه بشن این روند احتمالا به تعویق بیفته.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي -عروس هلندي
    شماره عضویت
    14246
    ممنون جناب اسکندری عزیز.ممکنه دوباره به جوجه ها غذا ندن؟آخه می ترسم برای سومین بار هم جوجه ها بمیرن .این دفعه که تخم گذاشتن یک کمی بزرگتر از قبلی ها هستش.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir.oskuee نمایش پست ها
    ممنون جناب اسکندری عزیز.ممکنه دوباره به جوجه ها غذا ندن؟آخه می ترسم برای سومین بار هم جوجه ها بمیرن .این دفعه که تخم گذاشتن یک کمی بزرگتر از قبلی ها هستش.
    خواهش میکنم.بهتره این تاپیک رو خوب بخونید http://www.parsipet.ir/thread15575.html با توجه به آمادگیشون بعید نیست به جوجه ها یا غذا ندن یا بعد از چند روز غذا دادن به حال خودشون رهاشون کنن.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    15567
    اقای اسکندری مشکلی نداره من زیاد برای عروس هام سبزی جعفری بزارم مثلا روزی 3یا4بار حدود10تا شاخه ومیخواستم بدونم خاصیت جعفری برای عروس ها چیه

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    اقای اسکندری مشکلی نداره من زیاد برای عروس هام سبزی جعفری بزارم مثلا روزی 3یا4بار حدود10تا شاخه ومیخواستم بدونم خاصیت جعفری برای عروس ها چیه
    بهتره سه روز در میون اون هم یک بار در روز همون ده شاخه کافیه.زیادش باعث اسهال میشه.
    رنگدانه هاش باعث شادابی و طراوت پرها میشه،جذب کلسیم رو سبزیجات بالا میبرن،حاوی ویتامین طبیعی هستن و خاصیت گرمشون هم میتونه باعث تحریک جفت بشه البته در طولانی مدت.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی , یه زمانی گربه , شاید در آینده سگ
    شماره عضویت
    12655
    سومین تخم هم دیروز جوجه شده و فقط یه تخم دیگه مونده
    من تا ب حال تجربه جوجه کشی و نگهدری جوجه تازه متولد شده نداشتم
    تا چند روز باید کنار خانواده بمونه و اینکه غذایی که بهشون میدم کفایت 3 تا جوجه رو میده یا خیر و اینکه در روز های بعدی باید چه چیز هایی رو به غذاشون اضافه کنم؟

صفحه 849 از 1915 نخستنخست ... 34974979983083183283383483583683783883984084184284384484584684784884985085185285385485585685785885986086186286386486586686786889994913491849 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)