همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza007 نمایش پست ها
    سلام میخواستم بدونم اینکه میگن اگه جفتگیری جفتتون رو نبینید وبراشون لونه بزارید نتیجه بر عکس میده یعنی چی چه اتفاقی میافته
    ومیخواستم بدونم من تاحالا 3تا عروس ماده عوض کردم وهرکدام رو حدود یک ماه ونیم نگه داشتم ولی اصلا جفتگیری را مشاهده نکردم میخواستم بدونم ایا ایراد از نر بنده هست یا ماده ها اخه من اصلا دوست ندارم نرم رو با نر دیگه ای عوض کنم
    سلام.این جمله رو کی گفته؟!!!!نتیجه ی برعکس چی هست اون وقت؟یعنی ممکنه نر تخم بگذاره؟!!
    بعد شما بر چه اساسی لونه میگذارید وقتی جفتتون هنوز باهم جفت گیری نمیکنن؟
    شما سه تا ماده عوض کردیدو شده حدود 5 ماه.اگر این 5 ماه رو به عروس هلندی نر زمان میدادید با توجه به رسیدن بهار شک نکنید الان جفت شده بودن.
    تا زمانیکه به نر توجه کنید و از قفس خارجش کنید تحت هیچ شرایطی با ماده ای جفت نخواهد خورد.
    ویرایش توسط اسکندری : 26th March 2014 در ساعت 10:28 PM

همکار قدیمی ( معاون انجمن فنچ )

نوع حیوان خانگی
    فنچ // مرغ عشق // سهره // قناری
    شماره عضویت
    12291
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.!!!!نتیجه ی برعکس چی هست اون وقت؟یعنی ممکنه نر تخم بگذاره؟!!
    بعد شما بر چه اساسی لونه میگذارید وقتی جفتتون هنوز باهم جفت گیری نمیکنن؟
    شما سه تا ماده عوض کردیدو شده حدود 5 ماه.اگر این 5 ماه رو به عروس هلندی نر زمان میدادید با توجه به رسیدن بهار شک نکنید الان جفت شده بودن.
    تا زمانیکه به نر توجه کنید و از قفس خارجش کنید تحت هیچ شرایطی با ماده ای جفت نخواهد خورد.

سلام
    آقای اسکندری ، بنده دوستمون رو اینجوری راهنمایی کردم و منظورم از نتیجه ی برعکس این بود ک ممکنه جفت هیچوقت جفتگیری نکنن و یا جفتگیری ب تعویق بیفته .
    اگه مطلب رو بد رسوندم از شما و بقیه دوستان ب خصوص reza007 عذرخواهی میکنم .
    ویرایش توسط اسکندری : 26th March 2014 در ساعت 10:28 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    15567
    بعد ایا مشکلی نداره من هرروز صبح به خاطر سروصدای زیادی که عروس نر در میاره اون رو توی حموم میزارم وصبح دوباره اونو به جای همیشگیش نسب میکنم نر بنده از صبح ساعت 5ونیم شروع به اواز کرده تا11 شب همین الان هم داره اواز میخونه یعنی یخاطر مست بودن زیادیا به خاطر فصل بهار

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezza نمایش پست ها
    سلام
    آقای اسکندری ، بنده دوستمون رو اینجوری راهنمایی کردم و منظورم از نتیجه ی برعکس این بود ک ممکنه جفت هیچوقت جفتگیری نکنن و یا جفتگیری ب تعویق بیفته .
    اگه مطلب رو بد رسوندم از شما و بقیه دوستان ب خصوص reza007 عذرخواهی میکنم .
    سلام.من از شما عذرخواهی میکنم.ببخشید ولی فکر کردم کسی برای جفت انداختن کسی تز جدیدی داده.چون به آقای معدن زاده هم چند بار گفته بودن باید نر رو عوض کنید چون دیگه هرگز جفت نخواهند خورد.
    بازم عذرخواهی میکنم از شما.

بعد ایا مشکلی نداره من هرروز صبح به خاطر سروصدای زیادی که عروس نر در میاره اون رو توی حموم میزارم وصبح دوباره اونو به جای همیشگیش نسب میکنم نر بنده از صبح ساعت 5ونیم شروع به اواز کرده تا11 شب همین الان هم داره اواز میخونه یعنی یخاطر مست بودن زیادیا به خاطر فصل بهار
    شما هر سری که یه سوالی میپرسید مشکلات کارتون بیشتر نمایان میشه.ضمن اینکه در مورد نتیجه ی عکس دادن جمله ی بالایی آقا رضا کاملا درست هست و من برداشتم اشتباه بود باید عرض کنم وقتی میخواید جفت رو آماده کنید برای جفت شدن و تکثیر اصلا نباید جابجاشون کنید.
    بله فصل بهار هست و خیلی از جفت ها آماده میشن و مستی میکنن.طبیعیه.جاش باید ثابت باشه و حمام اصلا مناسب نیست.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق - خرگوش
    شماره عضویت
    15586
    سلام.دوست عزیز عروس هلندی جوجه اگر نر باشه از سن سه ماهگی ریزه خونی میکنه.
    این روش هم که گفته شده خدمتتون هیچ سندیتی نداره و ممکنه کاملابرعکس بشه.
    شمااگریک نر بالغ مست رو با یک جوجه ی زیر چهارماهه ی نر توی یک قفس بندازید خیلی راحت میبینید که نربالغ باهاش جفت گیری میکنه وجوجه ی نر هم جیر جیر میکنه.

ارسال شده از GT-S5830i با استفاده از تپاتالک 2
    سلام ممنون از راهنمایی شما... تو اینترنت همه جا نوشته ماده ها خنک و گاز گیر و عصبی هستند و اصلا حرف نمی زنند و سخت دستی می شوند حالا پس من چه کار کنمجوجه نر بخرم و کلاه سرم نره؟ ریزه خونی چه شکلیه و از کجا باید فهمید اواز پرنده را در شلوغی مغازه پرنده فروشی؟ راه تشخیص حنسیت دیگری نیست چرا در این سایت تاپیکی در این مورد نیست؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    سلام.من فکر میکنم یک جوجه ی نر باشه.حدود سه الی چهارماه.هیچ مشخصه ای نداره؟

چرا بعضی اوقات ریزه خونی میکنه. البته به گفته ی دوستم .
    میخواد براش جفت بگیره. منم میگم خیلی زوده گوش نمیده

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط nazemi نمایش پست ها
    سلام ممنون از راهنمایی شما... تو اینترنت همه جا نوشته ماده ها خنک و گاز گیر و عصبی هستند و اصلا حرف نمی زنند و سخت دستی می شوند حالا پس من چه کار کنمجوجه نر بخرم و کلاه سرم نره؟ ریزه خونی چه شکلیه و از کجا باید فهمید اواز پرنده را در شلوغی مغازه پرنده فروشی؟ راه تشخیص حنسیت دیگری نیست چرا در این سایت تاپیکی در این مورد نیست؟
    سلام.دوست عزیز این حرفها اصلا درست نیست!نر و ماده کاملا مشابه هم رام و دستی میشن و هیچ تفاوتی هم ندارن باهم.
    نرها سخنگوهای بهتری هستن.سریعتر و بیشترازماده ها کلمه یاد میگیرن نرها.وگرنه از نظر رام و دستی شدن اصلا تفاوتی ندارن.
    درمورد تشخیص جنسیت هم دوست عزیز در جوجه ها هیچ روش قطعی نیست که بشه بعنوان سند تشخیص جنسیت بیای تاپیکش کنی.کاملا تجربی میشه حدودی تشخیص جنسیت داد.که همینجوریش هم خیلی از دوستان حاضر نیستن تجربه ی دیگران رو قبول کنن حالا چه از روی غرور و چه ازروی اطلاعات بالاترشون.
    نرها وقتی مستی میکنن مثل قناری دهن های طولانی میان و میخونن.جوجه ها در تایم های کمتر و کوتاهتر میخونن بهشون میگن ریزه خونی میکنن.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    چرا بعضی اوقات ریزه خونی میکنه. البته به گفته ی دوستم .
    میخواد براش جفت بگیره. منم میگم خیلی زوده گوش نمیده
    حداقل شش ماه دیگه.حداقلش رو عرض کردم.هرچقدر زودتر جفت بگیره برای جوجش زودتر هم از جفت شدنشون نا امید میشه.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    15567
    اقای اسکندری من بعد از 5ماه بودن قفس پرنده هام که توی حال خونه که رفت امد زیادی داشت تصمیمم رو گرفتم واون هارو توی یک اتاق خلوت گذاشتم میخواستم بدونم مشکلی ندار چون پرنده نر خیلی به اونجا عادت داشت حتی وقتی اون رو توی حیات ول میکردم خودش می امد توی حال وروی سرقفسش مینشست ولی چون شما میگید باید جای خلوتی باشه من جای اونها رو عوض کردم ومیخوام بدونم چقدر تاثیر داره ==ببخشید طولانی شد

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    15567
    با سلام میخواستم بدونم حدود سن عروس نر من چقدره

صفحه 830 از 1915 نخستنخست ... 33073078081181281381481581681781881982082182282382482582682782882983083183283383483583683783883984084184284384484584684784884988093013301830 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 9 مهمان ها)