همکار قدیمی (مدیر انجمن بازارچه)

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    11056
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.در ورودی لونه رو ببندید و از غذاهای گرم استفاده کنید تا جفت به هم واکنش نشون بدن و نر هم آماده بشه.ماده برای جفت گیری جلوی نر خم میشه؟
    مثلا میره کنارش ولی لوتینو میزنتش و هم سر رو خم میکنه فکر کنم واسه خاروندن سرش هر دو این کار رو میکنن و معمولا جواب میده سر همدیگرو میخارونن

اینم بگم الان که بیشتر وقتو تو لونه هستن بازم در لونه رو ببندم؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی , فنچ
    شماره عضویت
    15442
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezza نمایش پست ها
    سلام
    من ماجرای عروسای خانوم aramesh رو خوندم . سوال واسم پیش اومد ک ممکنه تخمی ک گذاشته شده ، بعد از هشت روز تازه توش نطفه بسته شه ؟؟؟؟؟
    ینی ممکنه تخم تو این هشت روز سالم بمونه ؟؟؟ اونم داخل جای بسته ای مثل لونه .
    بله امکانش هست در صورتی که اصلا رو تخم نخوابن وبعد یه مدت مرتب بخوابن ... ولی اگه یه روز بخوابن یه روز ن تخم خراب میشه

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezza نمایش پست ها
    سلام
    من ماجرای عروسای خانوم aramesh رو خوندم . سوال واسم پیش اومد ک ممکنه تخمی ک گذاشته شده ، بعد از هشت روز تازه توش نطفه بسته شه ؟؟؟؟؟
    ینی ممکنه تخم تو این هشت روز سالم بمونه ؟؟؟ اونم داخل جای بسته ای مثل لونه .
    سلام.بله ممکنه.چون تخم از اول گرمای جفت رو حس نکرده نطفه شروع به رشدنکرده.اتفاقا محیط لونه چون تاریک بوده و دمای ثابتی داشته تخم فاسد نشده.حداقل باید سه روز مرتب روی تخم بخوابن تا نطفه شروع به رشد کنه بعد اگر نامرتب روی تخم بخوابن نطفه تلف خواهد شد.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط chaky نمایش پست ها
    مثلا میره کنارش ولی لوتینو میزنتش و هم سر رو خم میکنه فکر کنم واسه خاروندن سرش هر دو این کار رو میکنن و معمولا جواب میده سر همدیگرو میخارونن

اینم بگم الان که بیشتر وقتو تو لونه هستن بازم در لونه رو ببندم؟
    این ها هیچکدوم علائم مستی نیستن.پرنده های شما ناآماده هستن.لونه هم شده براشون سرگرمی.در لونه رو ببندید.هروقت شاهد خوندن نر و خم شدن ماده جلوی نر برای جفت گیری بودید در لونه رو باز کنید.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی , فنچ
    شماره عضویت
    15442
    سلامی مجدد .... عروسای من جوانه عدسو خوب میخورن هر روز بدم بهشون مشکلی داره دوستان؟؟؟؟
    بعدش سوال دومم اینه میشه از کوزه یه مرتبه استفاده کرد؟؟؟؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي -عروس هلندي
    شماره عضویت
    14246
    سلام جناب اسکندری و دوستان عزیز.خوشحال شدم که هستید .الان اومدم خونه دیدم ماده بیرون غذا می خوره و نر روی تخم ها خوابیده و 1 جوجه دم در لونه هی صدا می کنه و خیلی خیلی آروم این طرف اون طرف میره و خودشو تکون می ده .می ترسم مثل دفعه قبل به جوجه غذا ندن؟چکار کنم؟صبح براشون 8 تا 10 تا تخمه گذاشتم و الان هم همین مقدار تا گذاشتم ماده سریع اومد شروع کرد به خوردن .راهنمایی کنید چکار کنم از کجا بفهمم که به جوجه غذا می دن؟ نمیره

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir.oskuee نمایش پست ها
    سلام جناب اسکندری و دوستان عزیز.خوشحال شدم که هستید .الان اومدم خونه دیدم ماده بیرون غذا می خوره و نر روی تخم ها خوابیده و 1 جوجه دم در لونه هی صدا می کنه و خیلی خیلی آروم این طرف اون طرف میره و خودشو تکون می ده .می ترسم مثل دفعه قبل به جوجه غذا ندن؟چکار کنم؟صبح براشون 8 تا 10 تا تخمه گذاشتم و الان هم همین مقدار تا گذاشتم ماده سریع اومد شروع کرد به خوردن .راهنمایی کنید چکار کنم از کجا بفهمم که به جوجه غذا می دن؟ نمیره
    سلام.شما لونتون چیه؟
    هروقت دیدید صدای جیک جیک ممتد میاد داره به جوجه غذا میده.تخمه رو دیروز تعدادش رو عرض کردم خدمتتون.جوجه رو زیر پر نگرفته بودنر؟دیدید جوجه رو؟چینه دونش غذا بود؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali 75 نمایش پست ها
    سلامی مجدد .... عروسای من جوانه عدسو خوب میخورن هر روز بدم بهشون مشکلی داره دوستان؟؟؟؟
    بعدش سوال دومم اینه میشه از کوزه یه مرتبه استفاده کرد؟؟؟؟
    سلام.حداکثر دو بار در هفته.بله میشه استفاده کرد.مشکلی نداره منتها مورد تایید نیست کوزه.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي -عروس هلندي
    شماره عضویت
    14246
    سلام ممنون.لونه رو قبلا عکس گذاشتم براتون و گفتید خوبه با ام دی اف درست کردم.نه بیرون از زیر پر های نر بود ولی خودشو انقدر تکون داد که الان دیگه دیده نمی شه.فقط از لونه جیک جیک ممتد میاد پشت سر هم نیست. جیک .... جیک.. آخه اصلا تخم مرغ نخوردن بخاطر همین ترسیدم دوبار براشون تخمه گذاشتم .دیده نمی شد چینه دونش.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی , فنچ
    شماره عضویت
    15442
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.حداکثر دو بار در هفته.بله میشه استفاده کرد.مشکلی نداره منتها مورد تایید نیست کوزه.
    اگه از لحاظ نظافت میفرماییم کوزه رو جوری برش دادم که به راحتی شسته میشه بر خلاف کلبه ها که باید عوضشون کرد ...دیگه از چه لحاظ مورد تایید نیس؟؟؟ عروسا باهاش راحتن؟؟؟

صفحه 786 از 1915 نخستنخست ... 28668673676776876977077177277377477577677777877978078178278378478578678778878979079179279379479579679779879980080180280380480583688612861786 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)