صفحه 73 از 1915 نخستنخست ... 235455565758596061626364656667686970717273747576777879808182838485868788899091921231735731073 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 721 به 730 از 19143
    کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط شاتوت نمایش پست ها
    سلام این همون تو مغازه شاد و سر حال بود حالا یک سره کلش تو ظرف ابشه یا طوری خوابیده که ادم فک میکنه مرده

در مورد جفت گیری هم همش باهم دعوا میکنند من صد جا اونارو نشون دادم میگن ماده و نر است مشکلی نیست
    چی کار کنم
    یا نر و یا مادتونو عوض کنید.

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط sami_villa نمایش پست ها
    سلام به یه مشکل برخوردم. امروز ظهر تخم برام گذاشتن کنج خونه رو موزاییک. بدبختیش اینجا هست نمیدونم سامی گذاشته یا سالی.
    سالی ماده هست. به حرف فروشنده که سامی نر هست گرفتمش ولی رنگ زیر دمو و اینا مثل ماده هست. که قبلا هم بحث شد و به نتیجه ای نرسید.
    بگذریم . سامی رو تخم خوابیده و سالی که میره پیشش سالی رو دور میکنه و بر میگرده تخم رو میده زیرش. در صورتی که قبلا هم سالی 2 تا تخم گذاشت تو قفس ولی اصلا سراغشون هم نمیرفت.
    الان من از کجا باید بفهمم سامی جنسیتش چیه؟؟؟:smile (82)::smile (247):
    شما 2روز از هم جداشون کنید.اونی که تخم کرده بازم تو این دو روز میذاره

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سامی
    شماره عضویت
    4409
    ببینید سامی رو تخم خوابیده از ظهر هست ولی وقتی سالی تخم میذاشت رو تخماش نمیخوابید(توی این 5-6 تا **** که تاحالا برام گذاشته)

فرضم کنیم جفت خورده باشن تخمشون بخاطر اینکه رو زمین هست خراب نمیشه؟؟؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    اقا تورو خدا یمشه این قانون رو وردارید
    یعنی چی که باید 15 تا پست بدی تا بتونی پیام خصوصی بدی شاید یکی کار فوری داشته باشه
    و در ضمن این چه کاری که بعضی چیزهارو **** میکنید یعنی چی * برای چی این کارو میکنید
    و این که تاپیک ها کجا میرن الان تاپیک مال کاسکو کو ؟؟؟؟؟؟؟؟:smile (151):
    کاربر عزیز این قانون فروم هست و مطمئن باشید که نیاز بوده که گذاشته شده. برای جلوگیری از سو استفاده قرار داده شده. همچنین بعضی کلمات به شکل ستاره هستند که برای جلوگیری از تبلیغ و توهین بوده . و جلوگیری از فیلتر شدن سایت.
    اگر پستی مربوط به تاپیکی نباشه منتقل یا حذف می شه. لطفا در انتخاب تاپیک ها دقت کنید. و در هر بخش سوال مربوطه را بنویسید.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    اره ببخشید ولی خیلی قاتی کردم اخه شخص ادرس سایترو میذاره بعد ستاره داره خوب چی کار کنم

بعدشم سو استفاده از چی

سو استفاده از امکانات برای تبلیغ سایت های هم سو ، برای خرید و فروش و غیره. اگر پیشنهاد و انتقادی دارید. در فروم بخشی برای این منظور قرار داده شده. پیشنهادات و انتقادات خودتون رو در این بخش قرار دهید
    ممنون

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    4947
    سلام بالاخره واسه عروسم اسم گذاشتم..از بین اسم های پیشنهادی و اونایی که خودم دیدم قرعه کشی کردم نبات در اومد با اجازه آقا میلاد اسمشو گذاشتم نبات نظرتون چیه؟؟:smile (95)::69:
    :smile (96)::smile (4):

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    ببینید سامی رو تخم خوابیده از ظهر هست ولی وقتی سالی تخم میذاشت رو تخماش نمیخوابید(توی این 5-6 تا **** که تاحالا برام گذاشته)

فرضم کنیم جفت خورده باشن تخمشون بخاطر اینکه رو زمین هست خراب نمیشه؟؟؟
    زیرش چیه؟
    گرمه زیرشون؟اگه گرم باشه خراب نمیشه.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سامی
    شماره عضویت
    4409
    نقل قول نوشته اصلی توسط F&P77 نمایش پست ها
    زیرش چیه؟
    گرمه زیرشون؟اگه گرم باشه خراب نمیشه.
    سلام میگم رو موزاییک مفه خونس. زیر خونه هم طبقه ای چیزی نیست. درضمن نمیذاره کسی نزدیکش شه. تا سالی میره طرفش میپره میزنش طوری که دیشب دلم سوخت باسه سالی خیلی بد زدش

میخوام اینو رد کنم یه نر واسه سالی بگیرم . بنظرتون خود سالی رو ببرم مغازه جفتشو رو انتخاب کنه؟؟؟ چکار کنم؟؟؟؟

از کجا جنسیت قطعیشو بفهمم که نر هست. میدونم زیر دمشونو گونه ها باید چه طوری باشه ولی 100% نمیشه اطمینان کرد به این قضیه

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    سلام میگم رو موزاییک مفه خونس. زیر خونه هم طبقه ای چیزی نیست. درضمن نمیذاره کسی نزدیکش شه. تا سالی میره طرفش میپره میزنش طوری که دیشب دلم سوخت باسه سالی خیلی بد زدش

میخوام اینو رد کنم یه نر واسه سالی بگیرم . بنظرتون خود سالی رو ببرم مغازه جفتشو رو انتخاب کنه؟؟؟ چکار کنم؟؟؟؟

از کجا جنسیت قطعیشو بفهمم که نر هست. میدونم زیر دمشونو گونه ها باید چه طوری باشه ولی 100% نمیشه اطمینان کرد به این قضیه
    بنظر من هم یه جفت براشون بگیرید.بعد از هفت روز ببینید تخم نطفه داره یا نه.اگه نداشت برش دارید.
    اگر هم پرندتونو ببرید که به سرعت جفت انتخاب نمیکنن.شما باید از جنسیت یکیشون مطمئن بشید و بعد براش جفت بگیرید و بهترین راه تشخیص جنسیت هم از روی صدا هست.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سامی
    شماره عضویت
    4409
    نقل قول نوشته اصلی توسط F&P77 نمایش پست ها
    بنظر من هم یه جفت براشون بگیرید.بعد از هفت روز ببینید تخم نطفه داره یا نه.اگه نداشت برش دارید.
    اگر هم پرندتونو ببرید که به سرعت جفت انتخاب نمیکنن.شما باید از جنسیت یکیشون مطمئن بشید و بعد براش جفت بگیرید و بهترین راه تشخیص جنسیت هم از روی صدا هست.
    سلام. جفت عروسام ماده هستن:smile (216):
    میخوام یه نر بگیرم ببینم با کدوم جفت میخوره.شاید سرهم هووووو شن:83:

یه سوالی این سامی ما (که تازه تخم گذاشته فکر کنم اسهال گرفته چون دیروز ببخشید انپار شیر فلکه باز کرده باشن مدفوع کرد. در صورتی که من پریروز یه کم طالبی گذاشتم ولی ازشم نخورده بودن. )

تاحالا 2تا تخم گذاشته و امکان داره اینا اولین تخماش باشن و بخاطرش اینطوری شده باشه؟؟؟:51:

صفحه 73 از 1915 نخستنخست ... 235455565758596061626364656667686970717273747576777879808182838485868788899091921231735731073 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)