صفحه 72 از 1915 نخستنخست ... 225354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990911221725721072 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 711 به 720 از 19143
    همکار قدیمی (جوندگان و خرگوش سانان)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    3006

دوستای گلم من یه سوال داشتم ! قفس سانی خیلی کوچولوئه و من باید عوضش کنم روز اول که خریدم قفس مناسب گیر نیاوردم ! شنبه هفته دیگه میخوام برم دنبال قفس یکی امروز دیدیم اما تا شنبه وقت ندارم برای خرید ! به نظرتون بخرم ؟؟؟ پرنده فروشه بهم گفت سانی رو ببرم خودش قفس رو عوض کنه به نظرتون باید چیکار کنم ؟؟ بخرم ؟؟ببرم پرنده فروشه جا به جا کنه ؟؟ادم خیلی با تجربه ای بود یعنی تو عمرم اولین جای درست حسابی بود که دیدم !

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط meshkyvapany نمایش پست ها

دوستای گلم من یه سوال داشتم ! قفس سانی خیلی کوچولوئه و من باید عوضش کنم روز اول که خریدم قفس مناسب گیر نیاوردم ! شنبه هفته دیگه میخوام برم دنبال قفس یکی امروز دیدیم اما تا شنبه وقت ندارم برای خرید ! به نظرتون بخرم ؟؟؟ پرنده فروشه بهم گفت سانی رو ببرم خودش قفس رو عوض کنه به نظرتون باید چیکار کنم ؟؟ بخرم ؟؟ببرم پرنده فروشه جا به جا کنه ؟؟ادم خیلی با تجربه ای بود یعنی تو عمرم اولین جای درست حسابی بود که دیدم !
    اگه نظر منو میخواید بنظر من یه قفس راحت براش بگبرید.اگه میتونید مثل مال نباتو بگیرید.دیدید عکسشو؟
    ولی اگه اونجا قفس خوب داره ببرید خودش براتون عوض کنه.

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط شاتوت نمایش پست ها
    سلام من دوتا عروس هلندی دارم یکیشون نر اونیکی هم ماده اما وقتی میخواهم بیندازمشون توی یک قفس تا جفت گییری کننید هی به هم میپرند

راستی اون نره معتاده باید چی کارش کنم خدا لعنت کنه کسی رو که پرندرو معتاد میکنه و معتاد میفروشه :smile (151):

حالا چی کار کنم راستی اون ماده هم خیلی ترسوه یکم باهاش ور نمیره میفت گوشه قفس خدااااا:smile (35):
    سلام.خوش اومدید.یعنی چی معتاده؟
    طوطی ها جفتشونو خودشون انتخاب میکنن.حتما از هم خوششون نیومده.شایدم آماده نیستن.
    یکم بیشتر در موردشون توضیح بدید.

همکار قدیمی (جوندگان و خرگوش سانان)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    3006
    سلام اقا میلاد

میشه یه عکس از قفس نبات برام بزارید چون ندیدم تا به حال !:smile (109):

برای جابه جا کردن سانی مشکل دارم اصلا من جرات ندارم دست بزنم به این اقا اونقد جیغ میزنه که من وحشت کنم و اگه بترسه رام شدنش عقب میافته:smile (151):

بعد این سانی همه چی میخورههه!! مگه نباید از خوراکی ها بترسه اولشششششششش!:smile (34):

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سامی
    شماره عضویت
    4409
    نقل قول نوشته اصلی توسط F&P77 نمایش پست ها
    سلام.خوش اومدید.یعنی چی معتاده؟
    طوطی ها جفتشونو خودشون انتخاب میکنن.حتما از هم خوششون نیومده.شایدم آماده نیستن.
    یکم بیشتر در موردشون توضیح بدید.
    منظورش اینه که صاحب اولش پیش این زبون بسته موادو اینا میکشیده حالا این عروس نشه شده و تا دود بهش نخوره سر حال نمیاد. یکی از دوستامم همین مشکل رو با مرغ میناش داشت.:smile (190):

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خاکستری کنگو
    شماره عضویت
    4934
    نقل قول نوشته اصلی توسط sami_villa نمایش پست ها
    منظورش اینه که صاحب اولش پیش این زبون بسته موادو اینا میکشیده حالا این عروس نشه شده و تا دود بهش نخوره سر حال نمیاد. یکی از دوستامم همین مشکل رو با مرغ میناش داشت.:smile (190):
    متاسفانه این مشکل رو عروس هایی که تو فرحزاد تهران هستن هم دارن،اونجا هی و اینا چاق میکنن،این بیچاره های زبون بسته هم مجبورن تحمل کنن...کسی هم این وسط نیست یه دفاعی بکنه از این بیچاره ها...

کاربر افتخاری پارسی پت
    (همکار قدیمی مدیر ارشد)

نوع حیوان خانگی
    grey parrot , cocktail
    شماره عضویت
    2847
    نقل قول نوشته اصلی توسط meshkyvapany نمایش پست ها
    سلام اقا میلاد

میشه یه عکس از قفس نبات برام بزارید چون ندیدم تا به حال !:smile (109):

برای جابه جا کردن سانی مشکل دارم اصلا من جرات ندارم دست بزنم به این اقا اونقد جیغ میزنه که من وحشت کنم و اگه بترسه رام شدنش عقب میافته:smile (151):

بعد این سانی همه چی میخورههه!! مگه نباید از خوراکی ها بترسه اولشششششششش!:smile (34):

سلام نسیم جان
    معمولا عروس هلندی ها کمتر میترسن از غذاها و وسایل جدید و زودتر باهاش کنار میان ، اونم میشه به پای کنجکاویشون گذاشت . اگر غذا رو قبلا هم تست کرده باشه دیگه ازش ترسی نداره .

کاربر افتخاری پارسی پت
    (همکار قدیمی مدیر ارشد)

نوع حیوان خانگی
    grey parrot , cocktail
    شماره عضویت
    2847
    نقل قول نوشته اصلی توسط behnamk نمایش پست ها
    امروز اومدم دیدم شاه پر اول عروسم شکسته :smile (187): ترمیم میشه؟؟؟چیکار باید بکنم؟؟
    من وقتی پرعروسم میشکست یا با قیچی از همون قسمت کوتاه میکردم یا اینکه خود عروسم موقع پر ارایی اون پر رو قیچی میکرد.

کاربر افتخاری پارسی پت
    (همکار قدیمی مدیر ارشد)

نوع حیوان خانگی
    grey parrot , cocktail
    شماره عضویت
    2847
    نقل قول نوشته اصلی توسط tabriz10 نمایش پست ها

البته کاور برای بعضی عروسها خوش آیند نیست.مثلا من خودم عروس داشتم که وقتی کاور میکشیدم روی قفسش شروع میکرد به بال زدن تا اونجا که کاور از روی قفس بیافته این کارو تکرار میکرد تا کاور میافتاد آروم میشد.
    بعضی عروسها شاید دیرتر عادت کنن به کاور اما حتما عادت میکنن ، عروس منم تا 2-3 هفته اول کاور میکشیدم جیغ میزد و شروع میکرد به بال زدن داخل قفس اما بعد دیگه براش عادی شد و میدونست کاور یعنی خواب و ارامش.
    حتما باید دوستان از کاور استفاده کنن.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سامی
    شماره عضویت
    4409
    سلام به یه مشکل برخوردم. امروز ظهر تخم برام گذاشتن کنج خونه رو موزاییک. بدبختیش اینجا هست نمیدونم سامی گذاشته یا سالی.
    سالی ماده هست. به حرف فروشنده که سامی نر هست گرفتمش ولی رنگ زیر دمو و اینا مثل ماده هست. که قبلا هم بحث شد و به نتیجه ای نرسید.
    بگذریم . سامی رو تخم خوابیده و سالی که میره پیشش سالی رو دور میکنه و بر میگرده تخم رو میده زیرش. در صورتی که قبلا هم سالی 2 تا تخم گذاشت تو قفس ولی اصلا سراغشون هم نمیرفت.
    الان من از کجا باید بفهمم سامی جنسیتش چیه؟؟؟:smile (82)::smile (247):

صفحه 72 از 1915 نخستنخست ... 225354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990911221725721072 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 11 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 11 مهمان ها)