همکار قدیمی (انجمن عروس هلندی)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    14959
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed220 نمایش پست ها
    سلام دوستان من یک جفت عروس دارم تخم گدار میخاستم ببینم میشه تو گلخانه ازاد رهاش کنم و ایا ازاد باشن گل هامو خورن
    سلام . اگر پرنده را در محیط بزرگ رها کنید فکر نمی کنم بیشتر از سالی یکبار به شما جوجه بدهند و دیگر اینکه شما باید اطمینان پیدا کنید که گلهای موجود در گلخانه برای عروس هلندی مضر نیستند . مثلا برای قناری گیاه دیفن باخیا سمی هست .

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی مرغ عشق
    شماره عضویت
    15046
    سلام دوستان. ىک سوالداشتم اىن عروس ما وقتى کسى با تلفن حرف مىزنه. شروع به گاز گرفتن و بال زدن مىکند و بعدش شروع به پرش مىکنه. چرا? مىتونم جلوش رو بگىرم? درباره تربىت هم مىشه ىک توضىح بدىن. ممنون

همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    نقل قول نوشته اصلی توسط armin 1 نمایش پست ها
    سلام دوستان. ىک سوالداشتم اىن عروس ما وقتى کسى با تلفن حرف مىزنه. شروع به گاز گرفتن و بال زدن مىکند و بعدش شروع به پرش مىکنه. چرا? مىتونم جلوش رو بگىرم? درباره تربىت هم مىشه ىک توضىح بدىن. ممنون
    سلام
    از صداي تلفن ميترسه يا نسبت به صحبت كردن شما با تلفن حساس هستش

اگه از صداي زنگ تلفن ميترسه كه كاملا عادي هستش. چون صداي زنگ تلفن بلند هست نسبت به صدا واكنش نشون ميده و مي ترسه. بهتره كه صداي زنگ تلفن رو كمتر كنيد تا باعث ترس ناگهاني عروس نشيد

اگر هم نسبت به صحبت كردن شما با تلفن حساس هست بايد علت رو جستجو كنيد. آيا دوست نداره شما به تلفن دست بزنيد يا از اينكه وقتتون رو با تلفن سپري ميكنيد و بهش توجهي نميكنيد ناراحت ميشه؟

مطالعه ي اين تاپيك رو هم بهتون پيشنهاد ميكنم

http://www.parsipet.ir/thread20572.html

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی مرغ عشق
    شماره عضویت
    15046
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهرانه نمایش پست ها
    سلام
    از صداي تلفن ميترسه يا نسبت به صحبت كردن شما با تلفن حساس هستش

اگه از صداي زنگ تلفن ميترسه كه كاملا عادي هستش. چون صداي زنگ تلفن بلند هست نسبت به صدا واكنش نشون ميده و مي ترسه. بهتره كه صداي زنگ تلفن رو كمتر كنيد تا باعث ترس ناگهاني عروس نشيد

اگر هم نسبت به صحبت كردن شما با تلفن حساس هست بايد علت رو جستجو كنيد. آيا دوست نداره شما به تلفن دست بزنيد يا از اينكه وقتتون رو با تلفن سپري ميكنيد و بهش توجهي نميكنيد ناراحت ميشه؟

مطالعه ي اين تاپيك رو هم بهتون پيشنهاد ميكنم

http://www.parsipet.ir/thread20572.html
    مرسى مهرانه جان وفتى پىشم هست و من به تلفن دست مىزنم. شروع به واکنش مىکنه .با توجه به چىزى کهتوى مقاله فوق ذکر شده بود نمىشه به تلفن عازت کنه درسته? براى تربىت ىک راهنماىى مىکنىن.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    مرسى مهرانه جان وفتى پىشم هست و من به تلفن دست مىزنم. شروع به واکنش مىکنه .با توجه به چىزى کهتوى مقاله فوق ذکر شده بود نمىشه به تلفن عازت کنه درسته? براى تربىت ىک راهنماىى مىکنىن.
    سلام.منظورتون از راهنمایی برای تربیت چیه؟بهتره موقع صحبت با تلفن روی دوشتون نباشه تا نسبت به تلفن واکنش نشون نده.به چشم رقیب بهش نگاه میکنه و احساس خطر میکنه.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی.ماهی
    شماره عضویت
    14427
    سلام به همه دوستان
    من عروسم از وقتی در حال رشد بود تا الان که 6 ماهشه این کف سرش مو در نیاورده.همش پشت تاجش کچل میمونه.می خواستم بدونم این چیه؟غذا هم فقط تخمه و کتان میخوره.هر کاریش میکنم چیزه دیگه ای نمیخوره
    لطفآ کمکم کنید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط danial_faramarzi نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من عروسم از وقتی در حال رشد بود تا الان که 6 ماهشه این کف سرش مو در نیاورده.همش پشت تاجش کچل میمونه.می خواستم بدونم این چیه؟غذا هم فقط تخمه و کتان میخوره.هر کاریش میکنم چیزه دیگه ای نمیخوره
    لطفآ کمکم کنید
    سلام
    احتمالن پرندتو لتینو هست
    و کچلی پشت تاج یک مشکل ژنتیکی هست و چیز خاصی نیست خیلی از لتینو ها اینطوری هستن
    تغذیش هم سعی کنید متنوع کنید

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط danial_faramarzi نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    لطفآ کمکم کنید
    سلام.عروستون لوتینو هست؟باید ارزن رو به مرور به تغذیش اضافه کنید.یک منبع غنی از مواد غذایی هست برای پرنده.تخمه چرب هست و ضرر داره.کاملا حذفش کنید تا از سرش بیفته بعد که به خوردن ارزن عادت کرد تخمه رو مجدد اضافه کنید.نسبت ارزن به کتان هم باید چهار به یک باشه.یعنی کتان رو هم باید کم کنید.
    در کنارش باید سبزیجات و میوه جات رو هم بهش اضافه کنید وگرنه در آینده بشدت به مشکل میخوره.بدنش بشدت کمبود مواد معدنی،ویتامین و پروتئین خواهد داشت.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی مرغ عشق
    شماره عضویت
    15046
    سلام خدمت دوستان
    امروز روز هفتمى هست که پىش من هستش. امروز شروع کرده به سوت زدن .اىا نشونه خاصى هست?در ضمن ىک چىزى رو ىادمرفت بگم مدفوعش کمب شل شده ولى تغذىش خوبه و فعالىتشم داره. اىن ىعنى طورىش شده?

همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    سلام خدمت دوستان
    امروز روز هفتمى هست که پىش من هستش. امروز شروع کرده به سوت زدن .اىا نشونه خاصى هست?در ضمن ىک چىزى رو ىادمرفت بگم مدفوعش کمب شل شده ولى تغذىش خوبه و فعالىتشم داره. اىن ىعنى طورىش شده?
    سلام
    سوت زدن اگه ريتميك باشه نشونه ي نر بودن پرنده اتون هست. البته اگه ميخواين از جنسيتش مطمئن بشيد يه عكس با كيفيت مناسب ازش بگذاريد تا دوستان راهنمايي كنن

هميشه تغيير مدفوع نشونه ي مشكل و بيماري نيست. اگه تغيير مدفوع همراه با بي اشتهايي يا بي تحركي و پف كردن و ... بود بايد نگران بشيد

صفحه 715 از 1915 نخستنخست ... 21561566569669769869970070170270370470570670770870971071171271371471571671771871972072172272372472572672772872973073173273373476581512151715 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)