کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima0181 نمایش پست ها
    سلام...اقا این جفت ما روی تخم نمیشینن 4 تا تخم دارن 3 روز اینا کردن فقط روزا نهایتا 3 ساعت میرن میشننن بقیه مدتا بیرونن شبا تا صبح بیرونن تخما رو بردارم؟واینکه بردارم دوباره کی تخم میزارن
    سلام نه فعلن بذارید باشه
    چون اگرم وردارید دوباره زودتر شروع به تخم گذاری میکنن و ضعیف میشن و ممکنه تخمهای بعدی پوچ بشه
    بستگی به اماده بودنشون داره
    شما یک هفته منتظر باش بعد تخم هارو کندلینک کن اکه توش جوجه نبود بعد تخم هارو وردار(البته من نمیدونم چند روزه از تخم اول میگذره)

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir.oskuee نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.جناب اسکندی عروس هام که تخم نزاشتن. دیروز بعد از ظهر 9 یا 10 بار نر سوار ماده شد که جفت گیری کنن هی با جیغ جیغ ماده نر رو پرت می کرد پایین و نمی زاشت جفت گیری کنن ولی بالا خره بعد 10 بار ماده راضی شد.نمی دونم چکار کنم دیگه.هر کاری که گفته بودید کردم.فق تنها کاری که نکردم لونه رو بر نداشتم اونم خانمم نزاشت می گه گناه دارن سردشون می شه و...*، من چکار کنم دیگه؟؟
    سلام
    با اجازه جناب اسکندی
    ماده اگه اجازه جفتگیریی نمیده یا اماده نیست یا از نر خوشش نمیاد که حالت اول هست تو پرنده های شما فکر میکنم
    حالا که بعد چند بار جفت گیری کردن به نظر من دیگه نباید لونه رو وردارید تا انشالله شاید تخم کنن
    ار جوانه ها و غذاهای محرک مثل هفت تخم استفاده کنید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو-عروس هلندی-باجريگار
    شماره عضویت
    14983
    تخم اول یه 3 4 روزی اخه من وقتی خریدم از پرنده فروش تخم داشت 4 تا میگم شاید جاش عوض شده نشینه میگم بنظرتون بندازم تو دستگاه بهتر نیس اینجور خراب بشه بهتره؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي -عروس هلندي
    شماره عضویت
    14246
    ممنون دوست عزیز.آخه فکر می کنم نزدیک به 2 ماهه از اولین جفت گیریشون می گزره وجوانه گندم ، هفت تخم ، قطره ad3e تابرنیل ،*توتال تابرنیل رو بهشون دادم ولی از تخم خبری نیست که نیست.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي -عروس هلندي
    شماره عضویت
    14246
    ببخشید یادم رفت بگم از همون موقع هم لونه گذاشتم و این چند وقت خیلی هم تو لونه رفت و آمد می کنن.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    12579
    دوستان عروس نری که با وسایل توی قفس جفتگیری میکنه دلیلش چی می تونه باشه؟(ماده هم توی قفس هستش)

بی تجربه

دستی و رام بودن عروس نر

جفت نخوردن

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

همکار قدیمی (انجمن عروس هلندی)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    14959
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima0181 نمایش پست ها
    سلام...اقا این جفت ما روی تخم نمیشینن 4 تا تخم دارن 3 روز اینا کردن فقط روزا نهایتا 3 ساعت میرن میشننن بقیه مدتا بیرونن شبا تا صبح بیرونن تخما رو بردارم؟واینکه بردارم دوباره کی تخم میزارن
    سلام. بعضی جفتها بعد از کامل شدن تعداد تخم ها شروع به خوابیدن می کنند یا اگر داخل لانه بروند تخم ها را جلویشان می گذارند. ولی اگر این طور نیست شاید دفعه اولی هست که تخم گذاری می کنند و بی تجربه هستند که البته شما گفتید فروشنده انها را به عنوان مولد به شما داده و یا اینکه به خاطر جابجایی و استرس درست روی تخم ها نمی خوابند .
    اگر خیلی اماده هستند تخم ها را برندارید تا خیلی زود دوباره تخم نگذارند و شما در این فاصله از نظر تغذیه به انها رسیدگی کنید.

همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima_ir نمایش پست ها
    دوستان عروس نری که با وسایل توی قفس جفتگیری میکنه دلیلش چی می تونه باشه؟(ماده هم توی قفس هستش)

بی تجربه

دستی و رام بودن عروس نر

جفت نخوردن

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دلايل زيادي ميتونه داشته باشه ولي مطمئنن نر و ماده همديگه رو به عنوان جفت قبول نكردن و جفت نخوردن

دستي بودن نر و وحشي بودن ماده هم ميتونه روي جفت نخوردنشون تاثير گذاشته باشه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    ممنون دوست عزیز.آخه فکر می کنم نزدیک به 2 ماهه از اولین جفت گیریشون می گزره وجوانه گندم ، هفت تخم ، قطره ad3e تابرنیل ،*توتال تابرنیل رو بهشون دادم ولی از تخم خبری نیست که نیست.
    ممکنه بالغ نباشن یا شرایط براشون مهیا نشده باشه یا حتی ماده مشکل داشته باشه به هر حال باید ادامه بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_ir نمایش پست ها

بی تجربه

دستی و رام بودن عروس نر

جفت نخوردن

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    به پست دوستمون اضافه کنم
    که
    میتونید وسایل قفس رو جابه جا کنید یا شکل دیگشو تهیه کنید شاید دیگه با اونا جفتگیری نکنه

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    سلام دوستان عزیز.جناب اسکندی عروس هام که تخم نزاشتن. دیروز بعد از ظهر 9 یا 10 بار نر سوار ماده شد که جفت گیری کنن هی با جیغ جیغ ماده نر رو پرت می کرد پایین و نمی زاشت جفت گیری کنن ولی بالا خره بعد 10 بار ماده راضی شد.نمی دونم چکار کنم دیگه.هر کاری که گفته بودید کردم.فق تنها کاری که نکردم لونه رو بر نداشتم اونم خانمم نزاشت می گه گناه دارن سردشون می شه و...*، من چکار کنم دیگه؟؟
    ببخشید یادم رفت بگم از همون موقع هم لونه گذاشتم و این چند وقت خیلی هم تو لونه رفت و آمد می کنن.

با اجازه آقای اسکندری و آقا ابوالفضل

با توجه به اینکه شما دوماهه لونه گذاری کردید و تخم نگذاشتن

بهتره لونه رو بردارید و 45 روز دیگه مجدد لونه رو بگذارید و غذایی برای آماده شدنشون رو شروع کنید

صفحه 659 از 1915 نخستنخست ... 15955960964064164264364464564664764864965065165265365465565665765865966066166266366466566666766866967067167267367467567667767870975911591659 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)