صفحه 59 از 1915 نخستنخست ... 94041424344454647484950515253545556575859606162636465666768697071727374757677781091595591059 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 581 به 590 از 19143
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سامی
    شماره عضویت
    4409
    نقل قول نوشته اصلی توسط F&P77 نمایش پست ها
    سلام.الان جداشون کنید و بذاریدشون تو دوتا قفس جدا کنار هم که همو ببینن.هفته ای یکبار جوونه کندم و تخم مرغ آبپز و هفته ای دوبار هم اسفناج و جعفری بدید بهشون.به تغذیشون خیلی توجه کید.وقتی دیدید که نرتون میره کنار قفس و میخونه و بهم غذا میدن میتونید بذاریدشون کنار هم.البته نا گفته نمونه که طوطیا جفتشونو خودشون انتخاب میکنن و ممکنه اصلا جفت نشن.تا حالا جفت گیریشونو دیدید؟
    نه ولی فکر کنم باید برن رو کول هم نه؟؟؟؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سامی
    شماره عضویت
    4409
    سلام. نمیدونم چرا سامی (عروس نر - کوچکتر از ماده ) جدیدا تو قس که هست از چیزی میترسه و شروع میکنه به با زدن که از پرهاش کنده میشه.!!!!
    میشینه پروبالش رو مثل سالی که عکسش اواتارم هست میکشه و مرتب میکنه ولی اینقدر محکم میکشه که جیغش در میاد. الانم چند باری که هست میکشه یه حالت پر کنی داره و پراش رو میکنه.

به پفته دوستمون (تو صفحه قبل) جداشون کردم یه یک روزی که سالی رفته بود تو لکو کز کرده بود انداختم دوباره بغل هم که هم سرشون رو گذاشتن رو هم هم دعوا کردن.

چه کار کنم؟؟؟؟ قفسم از این کاسکویی ها ولی کوچیک (که بهش مسافرتی میگن یا برای بیرون رفتن کاسکو ازش استفاده میشه ) هست. عیبی داره یا باید بزرگش کنم قفس رو؟؟؟؟؟

کاربر افتخاری پارسی پت
    (همکار قدیمی مدیر ارشد)

نوع حیوان خانگی
    grey parrot , cocktail
    شماره عضویت
    2847
    نقل قول نوشته اصلی توسط takname نمایش پست ها
    کم اشتها که نــه ولی فقط تخمه و ارزن میخوره...
    زیـــاد نه ، ولی کمـــم نــه
    نه فقط وفقط واسه خواب

فکر کنم اون عکسهای قبلی خودم شک کردم که یوقت یکم سرما خورده 2روز تو دمای 30درجه شبها خوابید خوب شده فکر کنم
    شما حالا ببین عکسهارو

این یه ویدئو از عروسم حجمش 3مگ هست.
    اگه ببینید دقیق تر میتونید نظر بدید

http://www.monaco-ir.com/MVI_4261(1).avi
    این هم دو تا عکس

سلام
    فضله ش نرماله با توجه به اینکه تخمه میخوره رنگ فضله ش تیره هستش .
    من این کلیپی هم که ازش گذاشتید رو دیدم اما تو کلیپ هم چشماش مثل عروسهای دیگه کاملا باز نبود به نظرم ببرید پیش دکتر که یه ویزیتش کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط sami_villa نمایش پست ها
    سلام. نمیدونم چرا سامی (عروس نر - کوچکتر از ماده ) جدیدا تو قس که هست از چیزی میترسه و شروع میکنه به با زدن که از پرهاش کنده میشه.!!!!
    میشینه پروبالش رو مثل سالی که عکسش اواتارم هست میکشه و مرتب میکنه ولی اینقدر محکم میکشه که جیغش در میاد. الانم چند باری که هست میکشه یه حالت پر کنی داره و پراش رو میکنه.

به پفته دوستمون (تو صفحه قبل) جداشون کردم یه یک روزی که سالی رفته بود تو لکو کز کرده بود انداختم دوباره بغل هم که هم سرشون رو گذاشتن رو هم هم دعوا کردن.

چه کار کنم؟؟؟؟ قفسم از این کاسکویی ها ولی کوچیک (که بهش مسافرتی میگن یا برای بیرون رفتن کاسکو ازش استفاده میشه ) هست. عیبی داره یا باید بزرگش کنم قفس رو؟؟؟؟؟
    خودتون دیدید پرهاش رو خودش میکنه؟ میشه یه عکس ازش بذارید؟
    قفس رو حتما حتما عوض کنید و یه قفس مخصوص عروس بگیرید و کمی بزرگتر بگیرید چون 2 تا عروس در داخل قفس هستن.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سامی
    شماره عضویت
    4409
    نقل قول نوشته اصلی توسط HONEY نمایش پست ها
    [SIZE=3]
    خودتون دیدید پرهاش رو خودش میکنه؟ میشه یه عکس ازش بذارید؟
    قفس رو حتما حتما عوض کنید و یه قفس مخصوص عروس بگیرید و کمی بزرگتر بگیرید چون 2 تا عروس در داخل قفس هستن.
    سلام.عکسش صفحه قبل هست همون دوتایی که سرشون رو سر همه. خاکستریه اینطوری شده. پر ارایی که میکنه میرسه به بالهاش از ته میکنه تو دهن و لیس میزنه تا سر نوک بالش . این وسط 2-3 تا جیغ میکشه هنگام کشیدن. بعد که خودشو تکون میده میبینی کند.
    احتمال داره چون یه روز از هم جداشون کردم باشه. چون از هم که دور میفتن جیغو اینا میکشن برا هم ولی وقتی میفتن پیش هم به هم کرم میریزن.
    یا احتمال داره تازه داره به بلوغ میرسه اینطوری شده باشه.

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نه ولی فکر کنم باید برن رو کول هم نه؟؟؟؟
    بله دوست عزیز اگه جفت گیری نکردن تخمارو بردارید تا ضعیفشون نکنه.عکس هم از لونه و قفسشون یادتون نره.

دوست عزیز احتمال پرکنی خیلی کمه.شما همون کاریو که گفتم انجام بدید.از هم جداشون کنید و بذارید کنار هم تا همو ببینن.قفس استاندارد هم میتونید به آلبوم من یه سر بزنید و قفس جفت منو ببینید.خیلی قفس خوبیه.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سامی
    شماره عضویت
    4409
    امکان نداره از مستی نر باشه؟؟؟

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    امکان نداره از مستی نر باشه؟؟؟
    من فکر نمیکنم.چون مال منم مسته و با هوا جفت گیری میکنه ولی از این کارا نمیکنه.فقط میخونه.

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    سلام به همگی
    بعد از اتفاقی که برای نعنای عزیزم افتاد دوستان همه پیشنهاد دادن که پرنده دیگه ای بگیرم
    منم بعد از کلی کلنجار به این نتیجه رسیدم که حق با دوستان باتجربمه:smile (205):
    یکی از دوستام یه لوتیونه 4ماهه داره که میگه نره
    جوجه امساله و از جفت خودش گرفته
    مطالب تاپیک رو خوندم
    فقط یه چیزی که مونده توی این سن نر و ماده بودن رو فقط از روی آواز تشخیص میشه داد؟ زیر دم لوتیون ها هم مثل خاکستری ها در ماده راه راهه؟؟؟؟
    این جوجه با انسان ها بزرگ شده لازمه مراحل آرامش رو که شیکرا جان توضیح دادن رو طی کنم؟
    و اینکه اگه هر راهنمایی دیگه ای به ذهنتون میرسه کمکم کنید.
    و در ضمن یه اسم خوب هم پیشنهاد بدید(جایزه داره):smile (268):

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سامی
    شماره عضویت
    4409
    تو قفس دیدم که وای میسه بال زدن و یکی از دلیل کنده شدنشم همین بود. چون بدش یک از پرهاش افتاد.
    چه قدر طول میکشه یکی دیگه جاش در بیاد؟؟؟

-----------------------------------------------------------------------
    سلام دوباره. سالی (عکسش همین بقله) خیلی اروم تر شده. از دستم میترسه ولی از دستکش نه :smile (260):
    با دستکش گرفتمش چند تا گاز گرفت اروم شد. سرشو ناز کردم ارومتر دستمو میذارم جلوش هی گاز میگیره ولی نه مثل سامی که بخواد تیکه تیکه کنه بیشتر یه حالت پس زدن. :smile (124):
    میخوام بیاد رو دستم خودش راحت نه اینکه طوری باشه جایی دیگه باشه برا رفتن مجبور شه بیاد رو دست . چه کار کنم؟؟؟

لطفا جواب سوال بالایی هم بدین

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    بعد از اتفاقی که برای نعنای عزیزم افتاد دوستان همه پیشنهاد دادن که پرنده دیگه ای بگیرم
    منم بعد از کلی کلنجار به این نتیجه رسیدم که حق با دوستان باتجربمه:smile (205):
    یکی از دوستام یه لوتیونه 4ماهه داره که میگه نره
    جوجه امساله و از جفت خودش گرفته
    مطالب تاپیک رو خوندم
    فقط یه چیزی که مونده توی این سن نر و ماده بودن رو فقط از روی آواز تشخیص میشه داد؟ زیر دم لوتیون ها هم مثل خاکستری ها در ماده راه راهه؟؟؟؟
    این جوجه با انسان ها بزرگ شده لازمه مراحل آرامش رو که شیکرا جان توضیح دادن رو طی کنم؟
    و اینکه اگه هر راهنمایی دیگه ای به ذهنتون میرسه کمکم کنید.
    و در ضمن یه اسم خوب هم پیشنهاد بدید(جایزه داره):smile (268):
    سلام.اگه میتونید یه عکس ازش بذارید.بله تو این سن از روی صداشه ولی وقتی پرریزی کنه در ماده ها زیر دمشون خط داره که تو لوتینو تشخیصش سخته و بهترین روش صداست.اگر رام باشه شما فقط باهاش تمرین صحبت و شیرین کاری های دیگه رو میکنید.مثل میتو من که بوس میده و چند مدل بازی بلده.
    ازتون یه درخواست هم دارم.امضاتونو عوض میکنید؟آدم گریش میگیره.هر کمک دیگه ای از دستم بر میومد بگید.من در خدمتم.

تو قفس دیدم که وای میسه بال زدن و یکی از دلیل کنده شدنشم همین بود. چون بدش یک از پرهاش افتاد.
    چه قدر طول میکشه یکی دیگه جاش در بیاد؟؟؟

-----------------------------------------------------------------------
    سلام دوباره. سالی (عکسش همین بقله) خیلی اروم تر شده. از دستم میترسه ولی از دستکش نه :smile (260):
    با دستکش گرفتمش چند تا گاز گرفت اروم شد. سرشو ناز کردم ارومتر دستمو میذارم جلوش هی گاز میگیره ولی نه مثل سامی که بخواد تیکه تیکه کنه بیشتر یه حالت پس زدن. :smile (124):
    میخوام بیاد رو دستم خودش راحت نه اینکه طوری باشه جایی دیگه باشه برا رفتن مجبور شه بیاد رو دست . چه کار کنم؟؟؟

لطفا جواب سوال بالایی هم بدین
    اگه کاملا از ریشه کنده شده باشه زیاد طول نمیکشه.نهایتا یک هفته ولی اگه شکسته باشه باید صبر کنید تا بره تو لک.
    شما از عرو ساتون چی میخواید؟رامی یا اینکه بهتون جوجه بدن؟
    جواب سوال بالا رو بدید تا راحتتر بتونم کمکتون کنم.

صفحه 59 از 1915 نخستنخست ... 94041424344454647484950515253545556575859606162636465666768697071727374757677781091595591059 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)