صفحه 53 از 1915 نخستنخست ... 33435363738394041424344454647484950515253545556575859606162636465666768697071721031535531053 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 521 به 530 از 19143
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مینا - طوطی - ماکیان
    شماره عضویت
    4419
    آره انداختم پیش هم ولی باور نمیکنید خیلی دوست دارند همدیگرو از دهن هم غذا میخورند.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سامی
    شماره عضویت
    4409
    عروست که مادس اسم پسرونه گذاشتییییییییی:smile (176):
    ================================================== ===========================================
    یکی کمک کنه!!!
    پارچه انداخته بودم روش و وقتی بر داشتم دیدم نخ تو دهنش هست. با جون کندن نخو در آوردم ولی نمیدونم چیزی خورده یا نه ولی دو سه بار بعد از جونکندن من باهاش آب خورد.

اگه دستکش کلفت کنم دستم و بذارم هرچی میخواد گاز بگیره تا حرسش و ترسش خالی شه بعد آروم تر میشه؟؟؟ میاد رو دست؟؟؟

کاربر افتخاری پارسی پت
    (همکار قدیمی مدیر ارشد)

نوع حیوان خانگی
    grey parrot , cocktail
    شماره عضویت
    2847
    نقل قول نوشته اصلی توسط sami_villa نمایش پست ها
    در مورد شاه پر یکم توضیح میدین که چیه و چکار میکنه؟
    پرهای اصلی بال پرنده که باعث میشه پرنده بتونه راحت پرواز کنه رو شاهپر میگن ، شما اگر بخواید طوطیتون رو دستی کنید باید این شاهپر رو کوتاه کنید وگرنه طوطی پیشتون نمیمونه و پرواز میکنه .
    بعضی ها 2 تا شاهپر اول رو نگه میدارن و بقیه رو میزنن و بعضی ها 7-8 تای اول رو میزنن ، که من خودم ترجیچ میدم 7 تای اول زده بشن.

کاربر افتخاری پارسی پت
    (همکار قدیمی مدیر ارشد)

نوع حیوان خانگی
    grey parrot , cocktail
    شماره عضویت
    2847
    عروست که مادس اسم پسرونه گذاشتییییییییی:smile (176):
    ================================================== ===========================================
    یکی کمک کنه!!!
    پارچه انداخته بودم روش و وقتی بر داشتم دیدم نخ تو دهنش هست. با جون کندن نخو در آوردم ولی نمیدونم چیزی خورده یا نه ولی دو سه بار بعد از جونکندن من باهاش آب خورد.

اگه دستکش کلفت کنم دستم و بذارم هرچی میخواد گاز بگیره تا حرسش و ترسش خالی شه بعد آروم تر میشه؟؟؟ میاد رو دست؟؟؟
    با جویدن نخ مشکلی برای طوطیتون پیش نمیاد ، نگران نباشید چیزی نیست.
    نه اصلا اینکار که دستکش دست کنید و ... انجام ندید چون ممکنه همون دستکش موجب استرس طوطیتون بشه و اوضاع بدتر بشه ، باید صبر داشته باشید و کم کم جلو برید.

کاربر افتخاری پارسی پت
    (همکار قدیمی مدیر ارشد)

نوع حیوان خانگی
    grey parrot , cocktail
    شماره عضویت
    2847
    نقل قول نوشته اصلی توسط tabriz10 نمایش پست ها
    آره انداختم پیش هم ولی باور نمیکنید خیلی دوست دارند همدیگرو از دهن هم غذا میخورند.

خب اگر با هم خوب هستن پس باید بدونید به زودی ملنگویی که در حال دستی کردنش بودید از حالت رامی ممکنه خارج بشه و دیگه به شما توجهی نکنه و این دو تا طوطی توجهشون به سمت هم دیگه هست.
    باید دور سخنگوییشون رو هم خط بکشید.
    به نظر من همین ملنگو رو که براش زحمت کشیدید نگه دارید و وقتتون رو بذارید برای اموزش و سخنگویی همین طوطیتون.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سامی
    شماره عضویت
    4409
    دست کردم تو قفس یکم سر به سرش بذارم نفسشو نمیداد بیرون محکم تخمه هم گرفتم جلو دهنش یه چند تایی گرفت ولی سعی این بود که دستمو گاز بگیره دخملم.
    به نظرتون اینطوری باهاش ور برمو سرو کله بزنم خوبه یانه . راستی یادم رفت بگم وقتی میخواست گاز بگیره تو صورتش فوت میکردم. مشکلی که نداره؟؟؟

================================================== ============================================
    از دیروز عصره که رفدارش باهام تغییر کرده . دستمو میکنم تو قفس نفسشو محکم نمیده بیرون ولی همش میخواد گاز بگیره و غذارو نمیگیره . از پشت دیواره هم که بهش میدم خیلی کم از دستم میگیره!!!!

راستی شاید بخوام بیام تهران جوجه بگیرم . طرف پیروزیم. کسی اون طرفا کسی قابل اعتماد نمیشناسه ؟؟؟ یا کلا کجا میتونم گیر بیارم ؟؟ ملوی جم کرده!!!!!

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی، طوطی
    شماره عضویت
    3439
    سلام
    شاید بهتر بود این سوال رو تو بخش بیماری ها می پرسیدم ولی چون عجله دارم با عرض معذرت این جا می پرسم
    یه مشکلی واسه عروس یک ساله من که دستی هم هست پیش اومده:
    از یه هفته پیش خیلی خواب آلود شده، همش می خوابه و پرهاش رو پف می کنه، حرف هم نمی زنه
    عجیب اینه که اشتهاش طبیعیه، عطسه نمی کنه، تنفسش صدای غیرطبیعی نداره، پر ریزی نداره (فقط همون 1 هفته پیش یه مقدار خیلی کم پر ریخت که زود قطع شد)، مدفوعش هم طبیعیه
    خلاصه این که همه چیز طبیعیه به جز این که کسله
    تنها تغییری که تو نگهداریش بوجود اومده این بوده که یه کم جاش سردتر شده (کولر روشن کردم) دما طرفای 25 درجه است
    من فکر کردم که ممکنه سرما خورده باشه، تتراسایکلین تو آبش ریختم ولی چون مزه آب تغییر کرد نمی خورد!!! با قطره چکان بهش خوروندم ولی بعد 4 روز تغییری نکرد، به همین خاطر امروز آب معمولی واسش گذاشتم، تا آب معمولی رو دید شروع کرد آب خوردن...
    یه جوجه دوماهه هم که تازه دون خور شده تو قفسه کناریش هست، اون کاملاً سالمه و هیچ مشکلی نداره، اصولاً اگه بیماری باشه یا جای نگهداری نامناسب باشه باید جوجه که ضعیف تره زودتر به مشکل بخوره
    من که نفهمیدم مشکل چیه، اگه کسی از دوستان تجربه مفیدی در این زمینه داره ممنون می شم در اختیار من قرار بده
    درضمن امکان این که اتاق رو گرم کنم ندارم و به دامپزشک خوب هم دسترسی ندارم
    با تشکر

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط TL_550 نمایش پست ها
    سلام
    شاید بهتر بود این سوال رو تو بخش بیماری ها می پرسیدم ولی چون عجله دارم با عرض معذرت این جا می پرسم
    از یه هفته پیش خیلی خواب آلود شده، همش می خوابه و پرهاش رو پف می کنه، حرف هم نمی زنه
    عجیب اینه که اشتهاش طبیعیه، عطسه نمی کنه، تنفسش صدای غیرطبیعی نداره، پر ریزی نداره (فقط همون 1 هفته پیش یه مقدار خیلی کم پر ریخت که زود قطع شد)، مدفوعش هم طبیعیه
    تنها تغییری که تو نگهداریش بوجود اومده این بوده که یه کم جاش سردتر شده (کولر روشن کردم) دما طرفای 25 درجه است
    من فکر کردم که ممکنه سرما خورده باشه، تتراسایکلین تو آبش ریختم ولی چون مزه آب تغییر کرد نمی خورد!!! با قطره چکان بهش خوروندم ولی بعد 4 روز تغییری نکرد، به همین خاطر امروز آب معمولی واسش گذاشتم، تا آب معمولی رو دید شروع کرد آب خوردن...
    یه جوجه دوماهه هم که تازه دون خور شده تو قفسه کناریش هست، اون کاملاً سالمه و هیچ مشکلی نداره، اصولاً اگه بیماری باشه یا جای نگهداری نامناسب باشه باید جوجه که ضعیف تره زودتر به مشکل بخوره
    من که نفهمیدم مشکل چیه، اگه کسی از دوستان تجربه مفیدی در این زمینه داره ممنون می شم در اختیار من قرار بده
    با تشکر
    سلام
    دیدم که سوالتون را در بخش دامپزشکی هم مطرح کردید ... بهتره صبر کنیم که دکتر نظرشون را اعلام کنند...
    شما گفتید که یکسال هست طوطی را دارید ... طوطی تون چند سالش هست ... گاهی موقع تولکی و گاهی هم هنگام بلوغ کمی بد خلق و کسل میشن ولی بعد از یه مدتی برطرف میشه اگر همه چیزش طبیعی است شاید دلیلش این باشه اشتهاش که کم نشده؟
    به هر حال بهتره متخصص نظر بده

کاربر افتخاری پارسی پت
    (همکار قدیمی مدیر ارشد)

نوع حیوان خانگی
    grey parrot , cocktail
    شماره عضویت
    2847
    دست کردم تو قفس یکم سر به سرش بذارم نفسشو نمیداد بیرون محکم تخمه هم گرفتم جلو دهنش یه چند تایی گرفت ولی سعی این بود که دستمو گاز بگیره دخملم.
    به نظرتون اینطوری باهاش ور برمو سرو کله بزنم خوبه یانه . راستی یادم رفت بگم وقتی میخواست گاز بگیره تو صورتش فوت میکردم. مشکلی که نداره؟؟؟

================================================== ============================================
    از دیروز عصره که رفدارش باهام تغییر کرده . دستمو میکنم تو قفس نفسشو محکم نمیده بیرون ولی همش میخواد گاز بگیره و غذارو نمیگیره . از پشت دیواره هم که بهش میدم خیلی کم از دستم میگیره!!!!

راستی شاید بخوام بیام تهران جوجه بگیرم . طرف پیروزیم. کسی اون طرفا کسی قابل اعتماد نمیشناسه ؟؟؟ یا کلا کجا میتونم گیر بیارم ؟؟ ملوی جم کرده!!!!!
    سلام
    اگر داخل قفس غذا رو از دستتون میگیره پس بازم بهش بدید اما تو صورتش فوت نکنید ، درست نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط TL_550 نمایش پست ها
    سلام
    با تشکر
    سلام
    عروس ما هم یه چند روزی رفته تو لک و به همین خاطر بیشتر شده چرت زدنش و اواز خوندنش ، پرهای طوطی شما هم زیاد میریزه ؟ اگر اینطوره همونطور که خانوم شیکرا گفت طوطیتون رفته تو لک ( اگر علائم بیماری نداشته باشه)
    قبلا دما چند درجه بود؟ هیچ موقع نباید دمای محیط به یکباره و زیاد تغییر کنه ، مخصوصا تو دوران پرریزی.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    3362
    سلام دوستان من دیروز واسه دخملم یه نر گرفتم خیلی پسر خوییه فقط چند تا سوال واسم پیش اومده که اه جواب بدین ممنون میشم
    1 نره سرو ال و سر زندهست قشنگ میخونه و از منم نمیترسه فقط یکی از چشماش مثل اینکه سرخ شده و بعضی وقتا میبنده ولی زیاد نیس به نظرتون مورد خاصی هست یا خوب میشه؟
    2این دخترم رام بود ولی از وقتی تو قفس بزگ انداختم از من میترسه اصلا انگار اینو تازه خریدم از چی میتونه باشه؟

صفحه 53 از 1915 نخستنخست ... 33435363738394041424344454647484950515253545556575859606162636465666768697071721031535531053 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)