کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    سلام
    دیشب به جفت عروس خریدم
    امروز صبح ساعت 7 بردمشون پیش بقیه عروسا از صبحی عروس ماده کف قفس هست اگر رو چوب های بالا بره ( جایی که عروس نر نشته ) عروس نر میزنتش و دوباره سریع میاد پایین من رو هم میبینه التماس دعا داره کف قفس راه میره میخواد بیاد بیرون. از صبحی هم عروس نر یه بند تک جیغ اروم میزنه. دیروز هم فروشنده خواست عروس نر رو بگیره بالش زخمی شده ایا به خاطر بالش که چیز خاصی هم نیست یه بند جیغ میزنه ؟ ضمن اینکه بقیه عروسا همگی اروم هستند . لطفا کمک کنید

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط hidden نمایش پست ها
    سلام
    دیشب به جفت عروس خریدم
    امروز صبح ساعت 7 بردمشون پیش بقیه عروسا از صبحی عروس ماده کف قفس هست اگر رو چوب های بالا بره ( جایی که عروس نر نشته ) عروس نر میزنتش و دوباره سریع میاد پایین من رو هم میبینه التماس دعا داره کف قفس راه میره میخواد بیاد بیرون. از صبحی هم عروس نر یه بند تک جیغ اروم میزنه. دیروز هم فروشنده خواست عروس نر رو بگیره بالش زخمی شده ایا به خاطر بالش که چیز خاصی هم نیست یه بند جیغ میزنه ؟ ضمن اینکه بقیه عروسا همگی اروم هستند . لطفا کمک کنید
    سلام.جیغ هاش به دلیل ورود به محیط جدید و روبه رو شدن با یک ماده ای هست که احتمالا مورد پسند واقع شده.بهتره دقت کنی ببینی تمایلی به سمت جفت دیگه ای نداره؟ماده هم احتمالا توی خونه بزرگ شده و به همین خاطر علاقه منده که توی محیط خونه باشه تا توی محیط تکثیر.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اکواریم اب شور
    شماره عضویت
    7181
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام.بعنوان چند ماهه گرفتیدش؟رامه؟تازه وارد خونه شده؟
    سلام.والا نمیدونم چند ماهشه ولی هنوز تاجش کامل نشده.با 3 نفر از دوستانم که در این ضمینه اطلاعات دارن رفتم و این انتخاب اون ها بود و الان 2 ساعت میشه وارد خونه شده.رام که نه هنوز میترسه ازم ولی گاز نمیگیره.من 230 خریدم.تازه دون خور هم داشت ولی من دونخود کامل میخواستم

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    سلام.جیغ هاش به دلیل ورود به محیط جدید و روبه رو شدن با یک ماده ای هست که احتمالا مورد پسند واقع شده.بهتره دقت کنی ببینی تمایلی به سمت جفت دیگه ای نداره؟ماده هم احتمالا توی خونه بزرگ شده و به همین خاطر علاقه منده که توی محیط خونه باشه تا توی محیط تکثیر.
    همه ماده های من شوهر دارن. امکان نداره چه نر چشم نا پاکی گرفتم... به گوش شوهر هر کدوم از جفتا برسه
    ماده این جفت خیلی ترسو هست, نمیدونم درب لونه رو براشون باز کنم سرشون تو کار خودشون باشه ؟ اینطوری ماده بیچاره همش کف قفس و نر میخواد بزنه ماده رو

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_motaharan نمایش پست ها
    سلام.والا نمیدونم چند ماهشه ولی هنوز تاجش کامل نشده.با 3 نفر از دوستانم که در این ضمینه اطلاعات دارن رفتم و این انتخاب اون ها بود و الان 2 ساعت میشه وارد خونه شده.رام که نه هنوز میترسه ازم ولی گاز نمیگیره.من 230 خریدم.تازه دون خور هم داشت ولی من دونخود کامل میخواستم

کامل شدن تاج ربطی به سن نداره.ممکنه پرریزی کرده باشه یا والدین تاج رو کنده باشن.دو ساعت خیلی زمان کمی هست که پرنده بخواد توی خونه جا بیفته و شروع به شیطنت کنه.اگر سنش کم باشه نهایت با قیچی شدن پرهاش دو روز طول میکشه که پرنده کاملا رام و دستی بشه.هرچند عکس های شما بشدت تار و بی کیفیت بود اما ایشالا مبارک باشه.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    همه ماده های من شوهر دارن. امکان نداره چه نر چشم نا پاکی گرفتم... به گوش شوهر هر کدوم از جفتا برسه
    ماده این جفت خیلی ترسو هست, نمیدونم درب لونه رو براشون باز کنم سرشون تو کار خودشون باشه ؟ اینطوری ماده بیچاره همش کف قفس و نر میخواد بزنه ماده رو
    ممکنه نر قبلا جفت داشته باشه و بین ماده ها ماده ای باشه که به جفتش شباهت داشته باشه و به سمتش تحریک شده باشه.
    جفتی که هنوز یک روز نیست پیش هم هستن و میخواید لونه بگذارید چکار؟هیچ سودی نداره.ماده هم به زودی عادت میکنه به شرایط و با نر جدید کنار میاد.

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    ممکنه نر قبلا جفت داشته باشه و بین ماده ها ماده ای باشه که به جفتش شباهت داشته باشه و به سمتش تحریک شده باشه.
    جفتی که هنوز یک روز نیست پیش هم هستن و میخواید لونه بگذارید چکار؟هیچ سودی نداره.ماده هم به زودی عادت میکنه به شرایط و با نر جدید کنار میاد.
    شبیه هم باشه ملاک نمیشه
    عروس ماده عادت نمیکنه به همیشه کف قفس خوابیدن !؟ چون عروس ماده فت دیگه الان 1 سالی هست تو ارزن دون میخوابه... به اون عادت داره

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اکواریم اب شور
    شماره عضویت
    7181
    کامل شدن تاج ربطی به سن نداره.ممکنه پرریزی کرده باشه یا والدین تاج رو کنده باشن.دو ساعت خیلی زمان کمی هست که پرنده بخواد توی خونه جا بیفته و شروع به شیطنت کنه.اگر سنش کم باشه نهایت با قیچی شدن پرهاش دو روز طول میکشه که پرنده کاملا رام و دستی بشه.هرچند عکس های شما بشدت تار و بی کیفیت بود اما ایشالا مبارک باشه.
    ممونم از راهنماییتون.والا جسش که ریزه و پاهاش صورتی رنگ.من قبلا یک بار عروش بالغ داشتم ولی خوب من زیاد اطلاعاتی در مورد سن جوجه لونینو ندارم و دوستان عزیزی که در این ضمینه اطلاعات دارن انتخاب کردن برام.انشالا که بتونم در نگهداریش به مشکل نخورم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    شبیه هم باشه ملاک نمیشه
    عروس ماده عادت نمیکنه به همیشه کف قفس خوابیدن !؟ چون عروس ماده فت دیگه الان 1 سالی هست تو ارزن دون میخوابه... به اون عادت داره
    توی بلوغ پرنده زیاد عادت نمیکنه.هرچی هست از جوجگیه.اما کلا عروس به کف قفس خوابیدن عادت نداره و روی نشیمن یا میله میشینه برای خوابیدن.حتی روی ظرف غذا هم دیده شده ولی کف قفس یا روی زمین خیر.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گرینچیک ، مرغ عشق ، کاسکو ، گربه ، سوسک
    شماره عضویت
    13956
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdir30 نمایش پست ها
    سلام
    چند وقتشه
    بگومنم مادست
    بنظر من طبیعی
    چیز خاصی نیست
    ممنون الان که این پدر سوخته خیلی با نمک شده تو این 3 روزه یاد گرفته بوس بده عاشقشم یعنی

صفحه 528 از 1915 نخستنخست ... 2842847850951051151251351451551651751851952052152252352452552652752852953053153253353453553653753853954054154254354454554654757862810281528 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)