صفحه 47 از 1915 نخستنخست ... 282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566971475471047 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 461 به 470 از 19143
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی، طوطی
    شماره عضویت
    3439
    الان میشه جنسیت اون سه تا جوجه رو مشخص کرد؟؟؟ یا حداقل حدس زد؟؟؟ اونی که این جوجه ها رو ازش گرفتیم اونی که تو عکس سمته راسته به عنوان نر به ما داد

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط TL_550 نمایش پست ها
    الان میشه جنسیت اون سه تا جوجه رو مشخص کرد؟؟؟ یا حداقل حدس زد؟؟؟ اونی که این جوجه ها رو ازش گرفتیم اونی که تو عکس سمته راسته به عنوان نر به ما داد
    سلام
    نظر من را بخوای نمیشه با قطعیت گفت ...50-50 است ... اصلا روش حساب نکن ... خیلی از کاکتیل ها بعد از تولکی اول کلا فرم و رنگشون عوض میشه ...

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی، طوطی
    شماره عضویت
    3439
    ولی بدجوری اون سمت راستیه خوش آب و رنگه بعید نیست نر باشه

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط TL_550 نمایش پست ها
    ولی بدجوری اون سمت راستیه خوش آب و رنگه بعید نیست نر باشه
    سلام
    گفتم که 50-50 است در این سن نمیشه با قطیعت گفت من کسی را که سالهاست توی کار تکثیر کاکتل هست که میشناسم اون همیشه به من میگه که وقتی توی لک میرن همه چیز می تونه عوض بشه ... تجربه خودم هم همین بوده کاکتیل داشتم که همه و خودم فکر می کردیم که ماده است ... بعد از تو لکی اول نر از آب در آمد ... برعکسش هم بوده ... حالا ان شاء الله نر باشه که شما هم خوشحال بشی ..:smile (91):. ما هم از خوشحالی شما خوشحال بشیم ..:smile (137):... به هر حال کاکتیل ها کلا موجودات دوست داشتنی و مهربانی هستند.. خودشون را توی دل آدم جا می کنند

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    398
    سلام به همه
    من دیروز یه عروس هلندی خریدم که نسبت به عروس هایی که تاحالا دیدم سر حال تر بود و به نظرم اومد خوب باشه.
    خریدمش و عکس هاش رو میزنم ببینین چطور هستش
    من میخام تنها نگه دارمش و دستی کنمش.
    با این سن دستی میشه؟
    الان هم ترسو نیست و دست میبرین طرفش خودش رو به قفس نمیزنه

هر نکته ی دیگه ای هم به ذهنتون میرسه که میتونه به دردم بخوره ممنون میشم کمک کنین

مرسی

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط HOSSEIN نمایش پست ها
    سلام به همه
    من دیروز یه عروس هلندی خریدم که نسبت به عروس هایی که تاحالا دیدم سر حال تر بود و به نظرم اومد خوب باشه.
    خریدمش و عکس هاش رو میزنم ببینین چطور هستش
    من میخام تنها نگه دارمش و دستی کنمش.
    با این سن دستی میشه؟
    الان هم ترسو نیست و دست میبرین طرفش خودش رو به قفس نمیزنه

هر نکته ی دیگه ای هم به ذهنتون میرسه که میتونه به دردم بخوره ممنون میشم کمک کنین
    [مرسی
    سلام
    راستش تشخیص سنش توی عکس کمی سخته ولی به نظر میاد که حدود یکسالش باشه .. شاید هم کمی کمتر یا بیشتر ... پاهاش لطیفه ولی به نظر میاد کاکلش و منقارش کامله ... از رفتارش می تونید بفهمید میشه یا نه .. طوطی که سنش زیاد و وحشی باشه معمولا واکنش ترسیدن از خودش نشون میده و خودش را به شدت به در و دیوار قفس می کوبه ... به نظرم بتونید رامش کنید... امتحان کنید ... ضرر نداره ... به چه قیمتی خریدید؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    398
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shikra نمایش پست ها
    سلام
    راستش تشخیص سنش توی عکس کمی سخته ولی به نظر میاد که حدود یکسالش باشه .. شاید هم کمی کمتر یا بیشتر ... پاهاش لطیفه ولی به نظر میاد کاکلش و منقارش کامله ... از رفتارش می تونید بفهمید میشه یا نه .. طوطی که سنش زیاد و وحشی باشه معمولا واکنش ترسیدن از خودش نشون میده و خودش را به شدت به در و دیوار قفس می کوبه ... به نظرم بتونید رامش کنید... امتحان کنید ... ضرر نداره ... به چه قیمتی خریدید؟
    ممنون از لطفتون
    نه این طفلک اصلا اونجوری نمیکنه.دستم هم از لایه ی قفس میبرم سمتش گاهی اصلا کنار نمیره فقط سرش رو عقب میکشه و گاز میگیره.فکر میکردم سنش از 1 سال بیشتر باشه.
    بیشتر سر حال بودنش چشمم رو گرفت چون اکثر عروس هلندی هایی که میبینم میارن و میفرستن واسه شهرستان چرت میزنن!
    من این رو 45 تومن خریدم.1 ماه پیش 35 بود!
    هنوز بال هاش رو نچیدم.کی بچینم و از قفس بیرون بیارمش؟قدم اول واسه رام شدن چیه؟
    ممنونم

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    ممنون از لطفتون
    نه این طفلک اصلا اونجوری نمیکنه.دستم هم از لایه ی قفس میبرم سمتش گاهی اصلا کنار نمیره فقط سرش رو عقب میکشه و گاز میگیره.فکر میکردم سنش از 1 سال بیشتر باشه.
    بیشتر سر حال بودنش چشمم رو گرفت چون اکثر عروس هلندی هایی که میبینم میارن و میفرستن واسه شهرستان چرت میزنن!
    من این رو 45 تومن خریدم.1 ماه پیش 35 بود!
    هنوز بال هاش رو نچیدم.کی بچینم و از قفس بیرون بیارمش؟قدم اول واسه رام شدن چیه؟
    ممنونم
    سلام
    یک لینک براتون میذارم .... بخونید اگر سوالی داشتید یا جاییش مفهوم نبود بپرسید :
    این مراحلی که توضیح داده شده قبل از رام شدن هست ... ده یا 15 روز طول میکشه تا طوطی با محیط جدیدآشنا بشه

هنگامی که یک طوطی را به خانه می آوریم چگونه رفتار کنیم ؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    398
    سلام مجدد
    از دیروز تونستم به عروسم با دست غذا بدم و خیلی بهتر شده ولی هنوز دوست نداره روی دست بیاد.ولی وقتی میاد نمیپره و همه خونه میچرخونمش که ببینه:smile (264):
    شب ها توی قفسش میکنمش و بقیه توی روز بالای قفس میشینه واسه خودش و میله گذاشتم واسش
    سوالم اینه چیکار باید بکنم که با رقبت روی دست بیاد؟
    مسئله دیگم اینکه اصلا نمیخونه!همینجوری ساکت میشینه وقتی گرسنه بشه راه میوفته،با دست که غذا دادم سیر شد باز میشینه!

میوه هم اصلا نمیخوره هرچی بهش میدم:33:
    ممنون

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    سلام مجدد
    از دیروز تونستم به عروسم با دست غذا بدم و خیلی بهتر شده ولی هنوز دوست نداره روی دست بیاد.ولی وقتی میاد نمیپره و همه خونه میچرخونمش که ببینه:smile (264):
    شب ها توی قفسش میکنمش و بقیه توی روز بالای قفس میشینه واسه خودش و میله گذاشتم واسش
    سوالم اینه چیکار باید بکنم که با رقبت روی دست بیاد؟
    مسئله دیگم اینکه اصلا نمیخونه!همینجوری ساکت میشینه وقتی گرسنه بشه راه میوفته،با دست که غذا دادم سیر شد باز میشینه!

میوه هم اصلا نمیخوره هرچی بهش میدم:33:
    ممنون
    سلام
    به نظرم خیلی داری عجله به خرج می دهی .. کمی صبر کن بهت عادت کنه و به همین روش عادت کنه باید ترسش کامل ازت بریزه ....در بخش آموزش چند تا مطلب در مورد روی دست آمدن داریم به همراه کیلپ یک نگاهی به اون قسمت بنداز فکر کنم مفید باشه .. اگر سوالی داشتی باز بپرس ...
    موفق باشی

صفحه 47 از 1915 نخستنخست ... 282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566971475471047 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)