کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Earthworm
    شماره عضویت
    11635
    سلام دوستان.
    این شازده من کلی قفسش دوست داره.بیشتر وقت توی قفسش هست با در باز!!!
    بیرون که بیاد یه دوری میزنه میره توی قفسش.من از دوستان شنیده بودم عروس دوست داره بیرون باشه و شیطونی کنه.
    ممنون.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط TETRA نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    این شازده من کلی قفسش دوست داره.بیشتر وقت توی قفسش هست با در باز!!!
    بیرون که بیاد یه دوری میزنه میره توی قفسش.من از دوستان شنیده بودم عروس دوست داره بیرون باشه و شیطونی کنه.
    ممنون.
    سلام.بله دقیقا به همین صورته و عروس ها فوق العاده اجتماعی و شیطون هستن.هنوز پرنده ی شما به محیط و انسان های اطرافش اعتماد پیدا نکرده و قفس رو حریم امنی واسه خودش میدونه و ترجیح میده توی قفس بمونه.به مرور که وابستگیش به شما زیاد بشه این مشکل حل میشه.

همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    دوستان به نظرتون الان كه گلي تولك رفته و اعصابش خط خطيه ميتونم باهاش تمرين كنم كه ترفند يادش بدم؟ خيلي نميخوام اذيت شه.روزي حداقل نيم ساعت اونم تو بازه هاي زماني مختلف.
    ممنون

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهرانه نمایش پست ها
    دوستان به نظرتون الان كه گلي تولك رفته و اعصابش خط خطيه ميتونم باهاش تمرين كنم كه ترفند يادش بدم؟ خيلي نميخوام اذيت شه.روزي حداقل نيم ساعت اونم تو بازه هاي زماني مختلف.
    ممنون
    سلام.بله موردی نداره و خللی توی آموزشش پیش نمیاد ولی توی این دوران باید با حوصله ی بیشتری باهاش سر کنید و صبوتر باشید.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Earthworm
    شماره عضویت
    11635
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهرانه نمایش پست ها
    دوستان به نظرتون الان كه گلي تولك رفته و اعصابش خط خطيه ميتونم باهاش تمرين كنم كه ترفند يادش بدم؟ خيلي نميخوام اذيت شه.روزي حداقل نيم ساعت اونم تو بازه هاي زماني مختلف. ممنون
    مهرانه سلام.امیدوارم تو تصمیمتون موفق باشید.ممنون میشم بفرمایید ترفندهایی که میشه یادشون داد چیه؟من هیچ تجربه ایی ندارم. ممنون.

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    مهرانه سلام.امیدوارم تو تصمیمتون موفق باشید.ممنون میشم بفرمایید ترفندهایی که میشه یادشون داد چیه؟من هیچ تجربه ایی ندارم. ممنون.
    سلام

این بخش پر از مواردی هست که میتونید به طوطیبون آموزش بدید

آموزش به طوطی سانان

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Earthworm
    شماره عضویت
    11635
    عذر میخولم از شما میخواستم خدمتون عرض کنم مهرانه خانم که کلمه خانم تایپ نشده بود. عذرحواهی بنده بپزیرید. ممنون.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Earthworm
    شماره عضویت
    11635
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    سلام

این بخش پر از مواردی هست که میتونید به طوطیبون آموزش بدید

آموزش به طوطی سانان
    سلام خانم نفیسه.
    ممنون از راهنماییتون.فقط این ترفندها طبق تیترشون بیشتر برای کاسکو هست،برای عروس جواب میده؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    12375
    سلام خسته نباشید من یه عروس یک ساله دارم حدود 7 ماهه پیش یه مریضی باهاشه عروس من قبلا روزی یکی دو بار دمش طرف مقعدش و میاورد بالا و دور خودش از درد میچرخید از50 ثانیه تا یک دقیقه بود ما چند بار بردیمش دامپزشکی یکی گفت چند روز دیگه میمیره یکی گفت نیوکاسل داره و از این حرفا و دارو تجویز میکردن ما تو این چند ماه بهش دادیم ولی حالش خوب نشده همون درد باهاش ..دیروز یه تخم گذاشت امروز هم یه دونه البته جفت نداره از مستی هستش ..بعضی ها میگن شاید به خاطر تخم بوده دردش میگرفته ولی 7ماهه پیش هنوز جوجه بود تخم نداشته..اگه به خاطر تخم هم باشه باید خوب شده باشه ولی بازهم درد میگیرش ... لطفا کمکم کنید..(اینم حرف های دامپزشکان (اونی که میگفت نیوکاسل:میگفت وقتی کفترها نیوکاسل میگیرن سرشون گیج میره و گردنشون کج میشه اصلا ربطی نداشت نمیدونم دلیل این حرفش چی بود شاید ما گفتیم دور خودش میچرخه اینو گفت و گفت اکسی وت براش خوبه .یکی دارو کلیه بهش میداد میگفت کلیه اش درد میکنه تویه سرنگ داروی نارنجی رنگ میریخت..کلی به این عروس دارو دادیم تا الان زنده است فکرکنم معجزه باشه با این داروهای عجیب غریبی که این خورده..غذا هم برنج میدیم .نون. پسته خام .ارزن.گندم .پسته هم حدود دوماه هست میدیم قبلا نمیدادیم..فیلمش تو گوشی بود به دامپزشکان نشون میدادیم ولی هیچی نفهمیدن...اینم لینک عکس و فیلم درد گرفتنش خواهشا کمکم کنید اگه دامپزشک خوب میشناسید نشونش بدید تو زمستون هم زیاد سرما میخورد یه باد کوچیک میخورد بینیش قرمز میشد

لینک عکس
    s4.picofile.com/file/7762390535/DSC00129.jpg

s4.picofile.com/file/7762392468/DSC00130.jpg

لینک فیلم

http://s4.picofile.com/file/7762397953/MOV00128.3gp.htm

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali21 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید من یه عروس یک ساله دارم حدود 7 ماهه پیش یه مریضی باهاشه عروس من قبلا روزی یکی دو بار دمش طرف مقعدش و میاورد بالا و دور خودش از درد میچرخید از50 ثانیه تا یک دقیقه بود ما چند بار بردیمش دامپزشکی یکی گفت چند روز دیگه میمیره یکی گفت نیوکاسل داره و از این حرفا و دارو تجویز میکردن ما تو این چند ماه بهش دادیم ولی حالش خوب نشده همون درد باهاش ..دیروز یه تخم گذاشت امروز هم یه دونه البته جفت نداره از مستی هستش ..بعضی ها میگن شاید به خاطر تخم بوده دردش میگرفته ولی 7ماهه پیش هنوز جوجه بود تخم نداشته..اگه به خاطر تخم هم باشه باید خوب شده باشه ولی بازهم درد میگیرش ... لطفا کمکم کنید..(اینم حرف های دامپزشکان (اونی که میگفت نیوکاسل:میگفت وقتی کفترها نیوکاسل میگیرن سرشون گیج میره و گردنشون کج میشه اصلا ربطی نداشت نمیدونم دلیل این حرفش چی بود شاید ما گفتیم دور خودش میچرخه اینو گفت و گفت اکسی وت براش خوبه .یکی دارو کلیه بهش میداد میگفت کلیه اش درد میکنه تویه سرنگ داروی نارنجی رنگ میریخت..کلی به این عروس دارو دادیم تا الان زنده است فکرکنم معجزه باشه با این داروهای عجیب غریبی که این خورده..غذا هم برنج میدیم .نون. پسته خام .ارزن.گندم .پسته هم حدود دوماه هست میدیم قبلا نمیدادیم..فیلمش تو گوشی بود به دامپزشکان نشون میدادیم ولی هیچی نفهمیدن...اینم لینک عکس و فیلم درد گرفتنش خواهشا کمکم کنید اگه دامپزشک خوب میشناسید نشونش بدید تو زمستون هم زیاد سرما میخورد یه باد کوچیک میخورد بینیش قرمز میشد

لینک عکس
    s4.picofile.com/file/7762390535/DSC00129.jpg

s4.picofile.com/file/7762392468/DSC00130.jpg

لینک فیلم

http://s4.picofile.com/file/7762397953/MOV00128.3gp.htm
    سلام.دوست عزیز پستت رو دیدیم.بیشتر از این پست پشت سر هم نزن.فایل فیلمی که گذاشتی مشکل داره.ببخشید اصلاح میکنم دوست عزیز.عکس هارو دیدم.این عکس کاملا واضحه که پرنده ی شما تخم داره توی بدنش.اون حالت که میبیند به قول معروف آماده شدن ماده ی بسیار آماده هست برای جفت گیری در برابر نر.پرنده ی شما یکی از مورد های نادر هست.از مواردی که استخوان های تحتانی بسیار به هم نزدیک هستن و پرنده در زمانی که بخواد تخم گذاری کنه یا بخواد مدفوع سفت رو دفع کنه بسیار درد میکشه.
    غذایی شما بسیار اشتباه هست.به این پرنده هیچ نوع غذایی که یبوست بیاره نباید بدید.از جمله ی اون ها سفیده تخم مرغ،پسته و برنج هست که بهش میدید.از سبزیجات و بخصوص کاهو در هفته دوبار استفاده کنید تا مدفوعش روان باشه.در زمان هایی مثل این موقع که تخم گذاری میخواد انجام بده بهش حتما هفته ای یکبار یک بند انگشت خیار بدید تا راحت بتونه تخم بذاره و از طرفی مدفوع حجیمی که توی بدنش جمع میشه راحت دفع بشه.
    نیوکسل بیماری هست که در اثر ارتباط با پرنده های وحشی و ناقلی مثل کلاغ،یاکریم،گنجشک ممکنه به عروس انتقال کنه.نشونه اش هم این نیست که سرش گیچ میره یا دور خودش میچرخه بلکه عدم تعادل عضلات پرنده هست که بیشتر توی گردن و پاها نمود پیدا میکنه و پرنده دائم به پشت میفته یا گردنش تاب میخوره که اصلا به این پرنده ربطی نداشته.
    زنده موندن پرنده ی شما با این وضع واقعا معجزس. بی دلیل به پرنتون دارو ندید.این مورد بعد از دو الی سه بار تخم گذاری کاملا برطرف میشه و پرندتون به روند طبیعیه زندگیش بر میگرده.
    ویرایش توسط اسکندری : 16th May 2013 در ساعت 12:41 PM

صفحه 463 از 1915 نخستنخست ... 3634134444454464474484494504514524534544554564574584594604614624634644654664674684694704714724734744754764774784794804814825135639631463 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)