کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    دستگاه رو من پیشنهاد نمیکنم به یک دلیل.آیا شما توانایی بزرگ کردن جوجه ی یک روزه دارید؟ریسک بزرگ کردن جوجه یک روزه رو قبول میکنید؟تواناییش رو دارید؟خیر قطعا از پنج الی شش تا شاید یکیشون رو بتونید بزرگ کنید و این تلفات به تلف شدن توی تخم ها میچربه.شما اگر میخواید دستگاه بخرید تخم های مصنوعی بخرید و بذارید زیرشون و چند ساعت قبل جوجه شدن جابجا کنید تخم هارو تا جفت بزرگ کنن جوجه هارو ایشالا .اما اینکه تخمهارو کندلینگ کنید خیلی خوبه و میتونید تخم هارو بذارید زیر جفتی که با تجربه هستن.از طرفی تخم های پوچ رو بذارید زیر جفت بی تجربه تا کامل تجربه خوابیدن روی تخم هارو داشته باشن.
    علی اقا منظورتون از تخم مصنوعی ایا تخم بدون نطفه هست یا تخم پلاستیکی ؟
    والا این جفت خاکستریم رو دوست دارم نمیخوام ردشون کنم بره ...دوست دارم بخرم دستگاه و ایا میتونم دستگاه بخرم هر چی تخم گذاشتند رو بردارم روی هیچ تخمی هم نخوابند... جوجه ها که به دنیا اومدن بزارم زیر پدر مادرشون ؟ یا 2-3 روز مونده جوجه به دنیا بیاد تخم مصنوعی بزارم زیرشون بعد جوجه به دنیا اومد بزارم پیش پدر مادرش ؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط hidden نمایش پست ها
    علی اقا منظورتون از تخم مصنوعی ایا تخم بدون نطفه هست یا تخم پلاستیکی ؟
    والا این جفت خاکستریم رو دوست دارم نمیخوام ردشون کنم بره ...دوست دارم بخرم دستگاه و ایا میتونم دستگاه بخرم هر چی تخم گذاشتند رو بردارم روی هیچ تخمی هم نخوابند... جوجه ها که به دنیا اومدن بزارم زیر پدر مادرشون ؟ یا 2-3 روز مونده جوجه به دنیا بیاد تخم مصنوعی بزارم زیرشون بعد جوجه به دنیا اومد بزارم پیش پدر مادرش ؟
    اگر تخم بدون نطفه داری که چه بهتر وگرنه تخم پلاستیکی بذار زیرشون تا یک روز مونده به جوجه شدن و روز قبل تعویض کن بذار زیر جفت تخم هارو.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    12052
    سلام.چند روز می شه که
    عروس هلندی
    من هر سی ثانیه یه بار یه داد می زنه (انگار یکیو صدا می کنه) علائم بیماری هم نداره چش شده آخه

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط samiraet نمایش پست ها
    سلام.چند روز می شه که
    عروس هلندی
    من هر سی ثانیه یه بار یه داد می زنه (انگار یکیو صدا می کنه) علائم بیماری هم نداره چش شده آخه
    سلام
    نگران نباشید چیزیش نیست

عروستون ماده هست یا نر؟ سنش چقدره؟

تو سن بلوغ عروسها نسبت به صداهای اطراف مثل دزدگیر یا پرنده های دیگه واکنش نشون میدن

الانم که فصل بهار هست و اکثر موجودات فصل تولید مثلشونه

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    12052
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    سلام
    نگران نباشید چیزیش نیست

عروستون ماده هست یا نر؟ سنش چقدره؟

تو سن بلوغ عروسها نسبت به صداهای اطراف مثل دزدگیر یا پرنده های دیگه واکنش نشون میدن

الانم که فصل بهار هست و اکثر موجودات فصل تولید مثلشونه
    فک کنم نزدیکای 1 سالشه. ماده س.چاره ای نداره ینی؟ حتی وقتی رو شونمه هم داد می زنه!

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط samiraet نمایش پست ها
    فک کنم نزدیکای 1 سالشه. ماده س.چاره ای نداره ینی؟ حتی وقتی رو شونمه هم داد می زنه!

با اسباب بازی و سرگرم کردنش شاید کمتر بشه ولی قطع نمیشه

باید تحمل کنید تا این دوره رو بگذرونه. شاید یکی دو ماهی طول بکشه

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    سلام
    جفت عروسم که 2 بار تخم گذاشته بود و هر 2 بار نمیدونم به علت بیماری یا اینکه پدر مادر تخم ها رو زیاد رها میکردن میومدن بیرون ... بعد از 25 روز نگاه میکردم میدیدم جوجه ها تو تخم تو سن های مختلف مردن.... 2 بار این اتفاق پیش اومد هر بار 5 تخم گذاشت... دوباره میخواد جفت تخم بزاره
    تو فکرم بود دستگاه جوجه کشی بخرم با مشورت هایی که کردم دیدم حدود 700 باید هزینه کنم...
    در حال حاضر 2 جفت مولد دیگه دارم که هر 2 تخم دارن جفت اول 2 تخم داره و امروز دومی رو گذاشته جفت دوم هم دیروز یه دونه تخم گذاشته...
    ایا اگر تو همین هفته جفت عروسی که جفتگیری کردن تخم بزارن میتونم بزارم زیر جفت های مولد دیگه ؟ شاید جفت ها هر کدوم 5 تخم بزارن ایا اگر 2 تا تخم های عروسی که قرار هست تخم بزاره 2 تخم اولش رو بردارم بزارم زیر یه جفت مولدم ایا 7 تا تخم زیرش جا میشه ؟ ممنون میشم اطلاعات بدید بهم بهترین راه رو انتخاب کنم

به نظر خودم تخم هایی که جفت میزاره رو برداریم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ......
    شماره عضویت
    6572
    وااااااااااااااای این ماده دیگه منو دیوونه کرد بخدا
    اعصابم خورده همش انگشتاش تو دهنشه ...دامپزشک هم که نمیتونم ببرم گند بزنن به این شانس
    از تا عروسی که داشتم تو هیچ کدوم شانس درست و حسابی نیاوردم

همکار قدیمی (مدیر انجمن بازارچه)

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    11056
    نقل قول نوشته اصلی توسط hidden نمایش پست ها
    سلام
    جفت عروسم که 2 بار تخم گذاشته بود و هر 2 بار نمیدونم به علت بیماری یا اینکه پدر مادر تخم ها رو زیاد رها میکردن میومدن بیرون ... بعد از 25 روز نگاه میکردم میدیدم جوجه ها تو تخم تو سن های مختلف مردن.... 2 بار این اتفاق پیش اومد هر بار 5 تخم گذاشت... دوباره میخواد جفت تخم بزاره
    تو فکرم بود دستگاه جوجه کشی بخرم با مشورت هایی که کردم دیدم حدود 700 باید هزینه کنم...
    در حال حاضر 2 جفت مولد دیگه دارم که هر 2 تخم دارن جفت اول 2 تخم داره و امروز دومی رو گذاشته جفت دوم هم دیروز یه دونه تخم گذاشته...
    ایا اگر تو همین هفته جفت عروسی که جفتگیری کردن تخم بزارن میتونم بزارم زیر جفت های مولد دیگه ؟ شاید جفت ها هر کدوم 5 تخم بزارن ایا اگر 2 تا تخم های عروسی که قرار هست تخم بزاره 2 تخم اولش رو بردارم بزارم زیر یه جفت مولدم ایا 7 تا تخم زیرش جا میشه ؟ ممنون میشم اطلاعات بدید بهم بهترین راه رو انتخاب کنم

به نظر خودم تخم هایی که جفت میزاره رو برداریم
    اول باید اون مشکل رو حل کنین بعدش تخم ها رو بردارین.شاید ماده عفونت داره!!!ماده رو ببرین پیش یه دکتر شاید عفونت داره که جنین تو تخم میمیرن.فرقی نمیکنه حتی تخم رو هم بردارین بزارین جفت دیگه باز هم همون مشکل رو دارین

همکار قدیمی (مدیر انجمن بازارچه)

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    11056
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad 22 نمایش پست ها
    وااااااااااااااای این ماده دیگه منو دیوونه کرد بخدا
    اعصابم خورده همش انگشتاش تو دهنشه ...دامپزشک هم که نمیتونم ببرم گند بزنن به این شانس
    از تا عروسی که داشتم تو هیچ کدوم شانس درست و حسابی نیاوردم
    چرا نمیتونین ببرین دامپزشکی؟اینا مطمین باشین جفتهای خوبی هستن شما ماده رو ببرین دامپزشکی کشتمدفوع بده مطمین باشین درمان میشه بهترین جفت هستن چندین بار جوجه دادن.اگه منتظر باشین که همین طوری درست میشه محاله باید درمان بشه آقا میلاد

صفحه 433 از 1915 نخستنخست ... 3333834144154164174184194204214224234244254264274284294304314324334344354364374384394404414424434444454464474484494504514524835339331433 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)