کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    سلام اگر تو یک جفت پرنده پرنده ی ماده دچار عفونت داخلی بشه،امکانش هست که این بیماری به جفتش هم نتقال پیدا کنه؟
    اگر این جفت دارای جوجه باشن وماده بهشون غذا بده،بیماری به جوجه ها هم انتقال پیدا میکنه؟
    میشه تو همچین جفتی (بشدت به هم وابسته هم هستن)ماده رو از جوجه ها وجفت جدا کرد تا نر به تنهایی جوجه هاش رو تغذیه کنه؟چقدر احتمال داره که جوجه ها بیماری بگیرن؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    راستی امکان داره جوجه ی جفتی که نر وایت فیسه وماده آلبینو.سینامون لپ دار بشه؟؟؟من تابحال با چنین موردی برنخوردم.یکی از دوستان هم که تکثیر کننده هستن گفتن امکان نداره که جفت بدون لپ جوجه ی لپ دار بدن،خودشون گفتن جفت های زیادی داشتن که اینجوری بودن.ولی الان شخصی یه جوجه با این مشخصات که گفتم برای فروش گذاشته

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    راستی امکان داره جوجه ی جفتی که نر وایت فیسه وماده آلبینو.سینامون لپ دار بشه؟؟؟من تابحال با چنین موردی برنخوردم.یکی از دوستان هم که تکثیر کننده هستن گفتن امکان نداره که جفت بدون لپ جوجه ی لپ دار بدن،خودشون گفتن جفت های زیادی داشتن که اینجوری بودن.ولی الان شخصی یه جوجه با این مشخصات که گفتم برای فروش گذاشته
    سلام.خیر همچین چیزی امکان نداره و جوجه رو گذاشتن کنار جفت تا به اسم مولد بفروشن.محاله ممکنه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام.خیر همچین چیزی امکان نداره و جوجه رو گذاشتن کنار جفت تا به اسم مولد بفروشن.محاله ممکنه
    عجب آدمایی پیدا میشن.
    قصد فروش جوجه رو داره ونمیخواد جفت رو بفروشه!شاید بعدا این کار رو بکنه

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    سلام اگر تو یک جفت پرنده پرنده ی ماده دچار عفونت داخلی بشه،امکانش هست که این بیماری به جفتش هم نتقال پیدا کنه؟
    اگر این جفت دارای جوجه باشن وماده بهشون غذا بده،بیماری به جوجه ها هم انتقال پیدا میکنه؟
    میشه تو همچین جفتی (بشدت به هم وابسته هم هستن)ماده رو از جوجه ها وجفت جدا کرد تا نر به تنهایی جوجه هاش رو تغذیه کنه؟چقدر احتمال داره که جوجه ها بیماری بگیرن؟
    سلام.عفونت داخلی بدن فقط ممکنه زمانی که تخم درحال شکل گیری هست به تخم انتقال پیدان کنه که خیلی کم در طوطی ها اتفاق میفته و بیشتر مربوط به ماکیان هست که محیط زندگیشون نظافت نداره و غذای مشخصی هم ندارن.سالمونلا.اما اینکه پرنده بیمار باشه و به جوجه هاش انتقال پیدا کنه عفونت داخل بدن پرنده هست و از طریق بزاق غذایی که به جوجه داده میشه ضد عفونی میشه نگران نباش.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    عجب آدمایی پیدا میشن.
    قصد فروش جوجه رو داره ونمیخواد جفت رو بفروشه!شاید بعدا این کار رو بکنه
    بخاطر اینکه جوجه ی خودشون نیست و جفت رو میخواد چند وقت دیگه به قیمت به اسم مولد جا بزنه و بفروشه.از این کارها زیاد میشه.خریدار باید حواسش جمع باشه و اطلاعاتش از جفت و ترکیب رنگی بالا باشه که نشه هرچیزی رو براش جا زد.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مینا
    شماره عضویت
    7276
    دوست عزیزم 100% هم امکان داره چون در عروس هم مثل مرغ عشق جوجه ها ژنهای نهفته اجدادشون رو هم به ارث میبرن الان جفت خود من ماده لوتینو نر مرواریدی ابلغ نقره ای یا همون سینامون است و همه رنگ جوجه میدن حتی مرواریدی وایت فیس فردا جوجه های وایت فیسشون 100% جوجه لپ دار هم میدن پس نمیتونید به این دلیل حرف کسی رو رد کنید من عکس 2 تا جوجه هام چند صفحه قبل است هر دو از همین جفتی که گفتم یکیشون لوپ دار و اون یکی بدون لپ است جوجه های لپ دار کرکشون زرده و جوجه های بدون لوپ کرکشون سفیده من هم خودم بار اول که جوجه وایت فیس دیدم از جفتی با لپهای قرمز تعجب کردم اما نشد نداره.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط bashar نمایش پست ها
    دوست عزیزم 100% هم امکان داره چون در عروس هم مثل مرغ عشق جوجه ها ژنهای نهفته اجدادشون رو هم به ارث میبرن الان جفت خود من ماده لوتینو نر مرواریدی ابلغ نقره ای یا همون سینامون است و همه رنگ جوجه میدن حتی مرواریدی وایت فیس فردا جوجه های وایت فیسشون 100% جوجه لپ دار هم میدن پس نمیتونید به این دلیل حرف کسی رو رد کنید من عکس 2 تا جوجه هام چند صفحه قبل است هر دو از همین جفتی که گفتم یکیشون لوپ دار و اون یکی بدون لپ است جوجه های لپ دار کرکشون زرده و جوجه های بدون لوپ کرکشون سفیده من هم خودم بار اول که جوجه وایت فیس دیدم از جفتی با لپهای قرمز تعجب کردم اما نشد نداره.
    سلام سرکار خانم.
    من ز ماجرای جفت های شما اطلاع دارم.
    این چیزیک ه شما میگید کاملا امکان داره.
    پرنده های لپ دار میتونند جوجه ی بدون لپ بدن اما عکسش تقریبا غیر ممکنه،این حرف من نیست وچند تکثیرکننده که جفت های زیادی داشتن این حرف رو میزنند.
    بله جفت خاکستری که لپ دار ه جوجه ی آلبینو هم میتونه بده ولی جفتی که هردوشون وایت فیس باشن حتی اگر پدر ومادرشون هم خاکستری بوده باشن امکان نداره که جوجه ی خاکستری بدن

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط bashar نمایش پست ها
    سلام.ممنون از نظرتون.در مورد رنگ بله کاملا شما درست میفرمایید و نمونه ی بارزش هم جفت های خاکستری هستن که ابلق و لوتینو هم جوجه میدن.اما در مورد لپ به هیچ وجه امکان نداره جفتی که هیچکدوم لپ ندارن جوجه ای بدن که لپ داشته باشه.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مینا
    شماره عضویت
    7276
    دوست عزیز من پس جوجه های وایت فیس جفت من که از پدر و مادر لپ دارن به نظر شما جوجه های وایت فیس خواهند داد اما این صحیح نیست چون اونها ژن رنگی گونه رو از پدر و مادرسون به ارث بردن و قطعا به جوجه های خودشون هم منتقل خواهند کرد همونطور که پدر و مادرشون ژن وایت فیس رو به صورت نهفته دارند و به جوجه های خودشون منتقل میکنند.

این عکس جوجه های منه که خواهرن با هم

این هم عکس مامانشون

این هم عکس باباشون.

صفحه 429 از 1915 نخستنخست ... 3293794104114124134144154164174184194204214224234244254264274284294304314324334344354364374384394404414424434444454464474484795299291429 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)