همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadlord نمایش پست ها
    آقای اسکندری نمیشه پیام خصوصی داد به شما ؟ چیکار میشه کرد واسه دسترسی به شما ؟
    مرسی
    سلام.من در خدمتم.پاسختون رو دادم دیشب تلفنی ولی اینجاهم خدمتتون عرض میکنم.جفت هزارتا مشکل داره و نمیشه تضمین کرد که چهارتا جوجه بده.یه روز آمادن هفت تا تخم میذارن و پنج تاش جوجه میشه و یه دوره ناآماده میشن و یکی جوجه میشه.پس نمیشه تضمینی توی پرنده وجود داشته باشه.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهرانه نمایش پست ها
    سلام.
    اين گلي خان من هرچي رو كه خودش دوست داشته باشه تكرار ميكنه.همه ي حرفاش هم دستوراتيه كه من بهش ميگم هست.مثلا ميگه" گلي بيا بالا" "گلي بچرخ" "گلي بوس بده" ولي چيزهايي كه واسش تكرار ميكنم كه بگه رو يا اصلا نميگه يا كلا يكي دوبار بيشتر ازش نشنيدم. به نظرتون چه روشي به كار ببرم كه اون چيزهايي كه من ميخوام رو هم تكرار كنه؟
    ممنون
    سلام.بابت به حرف اومدنش تبریک میگم.مشخصه که وقت گذاشتید.اون چیزهایی رو که شما میخواید ازش بگه رو تکرار نمیکنه چون براش واژه ی بگو تعریف نشدس.مگه متوجه میشه که معنی بگو چیه؟اون کلمات رو تکرار میکنه چون یاد گرفته و در جواب شما موقع صحبت کردن برای ارتباط برقرار کردن اون هارو تکرار میکنه.باقی کلمات رو هم باید بحدی از تکرار برسونید که یاد بگیره و تکرار کنه.بهش جایزه بدید حتما.

همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام.بابت به حرف اومدنش تبریک میگم.مشخصه که وقت گذاشتید.اون چیزهایی رو که شما میخواید ازش بگه رو تکرار نمیکنه چون براش واژه ی بگو تعریف نشدس.مگه متوجه میشه که معنی بگو چیه؟اون کلمات رو تکرار میکنه چون یاد گرفته و در جواب شما موقع صحبت کردن برای ارتباط برقرار کردن اون هارو تکرار میکنه.باقی کلمات رو هم باید بحدی از تکرار برسونید که یاد بگیره و تکرار کنه.بهش جایزه بدید حتما.
    ممنون
    بهش حتما جايزه ميدم.حالا يا يه خوراكي هست يا نوازش كردنش.فرمايش شما درسته.دقيقا چيزهايي رو ميگه كه دستوريه و معنيش رو ميفهمه. تازگي ها روشم رو تغيير دادم.مثلا وقتي ميخوام از قفس بيارمش بيرون يه كلمه خاصي كه ميخوام تكرار كنه رو بهش ميگم.ايشالا جواب بده.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهرانه نمایش پست ها
    ممنون
    بهش حتما جايزه ميدم.حالا يا يه خوراكي هست يا نوازش كردنش.فرمايش شما درسته.دقيقا چيزهايي رو ميگه كه دستوريه و معنيش رو ميفهمه. تازگي ها روشم رو تغيير دادم.مثلا وقتي ميخوام از قفس بيارمش بيرون يه كلمه خاصي كه ميخوام تكرار كنه رو بهش ميگم.ايشالا جواب بده.
    سعی کنید جایزه رو چیزی براش در نظر بگیرید که همیشه در اختیارش نباشه مثل دانه های خوراکی که بعد یه مدتی پاداشی که براش در نظر گرفتید براش معنایی نداشته باشه.کلمات رو مثل همین که میفرمایید موقع بیرون آوردن یه کلمه رو تکرار میکنید توی حالت های مختلف بهش یاد بدید.ایشالا که بیشتر از قبل نتیجه میگیرید.

همکار قدیمی (مدیر انجمن بازارچه)

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    11056
    سلام میدونم جای این سوال اینجا نیستش ببخشید نمیدونستم کجا بپرسم الان طوطیم اسم داره ولی از اسمش خوشم نمیاد میخوام عوض کنم چیکار کنم که با اسم جدید خودشو بشناسه؟در ضمن با اسم که صدا میزنیم عکس العملش چطوری هستش؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط chaky نمایش پست ها
    سلام میدونم جای این سوال اینجا نیستش ببخشید نمیدونستم کجا بپرسم الان طوطیم اسم داره ولی از اسمش خوشم نمیاد میخوام عوض کنم چیکار کنم که با اسم جدید خودشو بشناسه؟در ضمن با اسم که صدا میزنیم عکس العملش چطوری هستش؟
    سلام.کدوم طوطیتون؟اگر عروس هست که جاش همینجاست اگرم هر نوع دیگه هست توی تاپیک خودش بایدمطرح بشه.چند سالشه؟اگر از جوجگی با این اسم صدا شده و عادت به تکرارش کرده باشه خیلی سخت هست که بتونید تغییرش بدید.وقتی اسمش رو صدا میکنید باید به سمت صدا کننده برگرده یا اگر سخنگو باشه خیلی اوقات تکرار کنه اسم خودش رو.

همکار قدیمی (مدیر انجمن بازارچه)

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    11056
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام.کدوم طوطیتون؟اگر عروس هست که جاش همینجاست اگرم هر نوع دیگه هست توی تاپیک خودش بایدمطرح بشه.چند سالشه؟اگر از جوجگی با این اسم صدا شده و عادت به تکرارش کرده باشه خیلی سخت هست که بتونید تغییرش بدید.وقتی اسمش رو صدا میکنید باید به سمت صدا کننده برگرده یا اگر سخنگو باشه خیلی اوقات تکرار کنه اسم خودش رو.
    نه آقای اسکندری کاسکو رو امروز گرفتیم الان خونمون هستش گفتم فقط این یک سوال رو اینجا مطرح کنم.تاپیک در مورد کاسکو فعالیت نداره زیاد.ببخشید این سوالو اینجا پرسیدم شرمنده

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط chaky نمایش پست ها
    نه آقای اسکندری کاسکو رو امروز گرفتیم الان خونمون هستش گفتم فقط این یک سوال رو اینجا مطرح کنم.تاپیک در مورد کاسکو فعالیت نداره زیاد.ببخشید این سوالو اینجا پرسیدم شرمنده
    خواهش میکنم.شما اینجا مطرح کنید و منتظر راهنمایی دوستان بخصوص سپیده خانوم باشید.
    http://www.parsipet.ir/thread10936.html

کاربر ساده

شماره عضویت
    1405
    • من برای آموزش طوطیم مشکل دارم! اکثر اوقات پرواز میکنه میره رو سرم یا پرواز میکنه میره رو قفسش! باید چی کار کنم؟! هنوز زوده بال هاشو کوتاه کنم دیگه؟
    • الان تخمه ریز براش گرفتم گذاشتم تا باهاش بازی کنه و یواش یواش یاد بگیره! مشکلی که نداره اگه تونست باز کنه و بخوره؟!؟!
    • غذاهای جدید رو اصلا نمیخوره!باید هر روز براش بذارم تا عادت کنه و بخوره!؟ امروز تخم مرغ خیلی کم براش گذاشتم و روش یکم ارزن ریختم!
    • کف دریا یا ماینرال از کی براش بذارم؟

ممنون!

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط farid-1376 نمایش پست ها
    • من برای آموزش طوطیم مشکل دارم! اکثر اوقات پرواز میکنه میره رو سرم یا پرواز میکنه میره رو قفسش! باید چی کار کنم؟! هنوز زوده بال هاشو کوتاه کنم دیگه؟
    • الان تخمه ریز براش گرفتم گذاشتم تا باهاش بازی کنه و یواش یواش یاد بگیره! مشکلی که نداره اگه تونست باز کنه و بخوره؟!؟!
    • غذاهای جدید رو اصلا نمیخوره!باید هر روز براش بذارم تا عادت کنه و بخوره!؟ امروز تخم مرغ خیلی کم براش گذاشتم و روش یکم ارزن ریختم!
    • کف دریا یا ماینرال از کی براش بذارم؟

ممنون!
    سلام.تا قبل از دو ماه و نیم پرهاش رو قیچی نزنید.بجاش سعی کنید اولا زیاد از قفس خارج نشه که دیگه نشه توی قفس بندش کرد و دوما محیطی که توی اون قرار داره یه محیط بسته و کوچیک باشه که نتونه زیاد اوج بگیره و به درو دیوار برخورد کنه.فعلا میتونی از چسب استفاده کنی و شاه پرهای دوم تا پنجم رو با چسب درست از جاییکه باید قیچی بخوره فعلا با چسب به هم ببندی تا وقت قیچی زدنش برسه.تخمه هیچ ضرری نداره اگر بتونه بخوره.تخم مرغ آب پز بهش ندید.فعلا نیازی نداره.الان جوجس و خیلی راحت با مداومت در استفاده از سبزیجات و میوه جات میتونید بهش خوردن همه چیز رودیکته کنید.کف دریا هم از سه ماهگی براش بذارید که نوکش قدرت لازم رو داشته باشه.

صفحه 413 از 1915 نخستنخست ... 3133633943953963973983994004014024034044054064074084094104114124134144154164174184194204214224234244254264274284294304314324635139131413 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)