صفحه 41 از 1915 نخستنخست ... 222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960911415411041 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 401 به 410 از 19143
    کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط سمیرا نمایش پست ها
    سلام
    من چطوری میتونم از جنسیت عروسهام مطمئن شم؟ طبق گفته فروشنده اونیکه لپش پر رنگتره، ولی هم کله اش کوچیکتره هم آرومتره و هم اینکه سر غذا همدیگه رو میزنن.نکنه جفتشون نر باشن؟اوه خدای من......نه
    سلام خوش اومديد
    شما اول از همه بايد از يجاي مطمئن خريد ميكرديد.از عروساتون يه عكس بذاريد تا بيشتر بتونيم كمكتون كنيم.
    بنظر من بهترين روش براي تشخيص جنسيت از روي صداشونه.صداي عروس ماده يه مدل و تغيير نميكنه ولي عروس نر با چند تن صدا ميخونه و چه چه ميزنه.
    موفق باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_92 نمایش پست ها
    ببخشید یه سوال دیگه من یه عروس نر ( تنها در یه قفس تنها ) دارم و وحشی است وقتی که دستم را به سمتش میبرم یه صدای خس خسی از خود تولید میکنه . می خواستم ببینم که ایا این صدا طبیعی است یا عروسم یبمار است .؟
    نه دوست عزيز مشكلي نداره.عروسها وقتي ميترسن و جبهه ميگيرن اين صدارو درميارن.
    با سلام .
    ببخشید عروس های فعلا دیروز من یدونه نخم گذاشتن الان میخواستم بدونم که به جز ( ارزن+کافیشه+شاهدونه+تخم کتان+تخم آفتاب گردون ) چه غذا هایی باید بشون بدهم .
    و یه سوال دیگه اینکه ایا الان مولتی ویتامین به عروس ها بدهم یا نه و اگر جواب مثبت هست تا جند روز باید ادامه بدهم .
    با تشکر .
    دوست عزيز شما هميشه بايد دقت كنيد و قبل از تخم گذاشتن عروستون بهش منداب بديد كه چربي هاي رحمش بسوزه و راحت تخمو بذاره و خدايي نكرده دچار تخم برگردون نشه.من الان يه مدل دونه تقويتي گرفتم كه از15نوع دون درست شده و عاليه و همه اينايي كه گفتيد توش هست.الان بهش قطره بديد و روش مصرفشو شيكرا خانوم گذاشتند.حتما كلسيم بهش برسونيد.كلم بروكلي و كرفس سرشار از كلسيمه.ويتامين اي لازمه كه تو اسفناج و جوانه گندم هست.مخصوصا جوانه كه جوانه گندمو هفته اي 2بار و اسفناجو يكبار ميديد.پوست تخم مرغو پودر كنيد و تو غذاشون بريزيد.
    از عروساتون هم عكس بذاريد تا ما ببينيمشون و كيف كنيم.

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    با سلام .
    ببخشید عروس های فعلا دیروز من یدونه نخم گذاشتن الان میخواستم بدونم که به جز ( ارزن+کافیشه+شاهدونه+تخم کتان+تخم آفتاب گردون ) چه غذا هایی باید بشون بدهم .
    و یه سوال دیگه اینکه ایا الان مولتی ویتامین به عروس ها بدهم یا نه و اگر جواب مثبت هست تا جند روز باید ادامه بدهم .
    با تشکر .
    سلام
    دوست خوبم من در صفحه قبل یک لینک برای شما گذاشتم که روش مصرف و یا دستور مصرف را کاملا توش توضیح دادم بعد شما دوباره پرسیدی که دستور مصرفش چه طوری است و چند روز بدهم .... ما که نمی دونیم شما کدوم ویتامین را براش گرفتی هر محصولی دستور مصرف خودش را داره برای همین من اون لینک را براتون گذاشتم .. اونجا دستور مصرف دقیقش کاملا نوشته شده لطفا آن را دوباره بخونید ...
    برای تغذیه شون هم همون کاری که همکارم آقا میلاد گفتند انجام بدهید خیلی خوبه
    ویرایش توسط Shikra : 27th March 2011 در ساعت 09:36 PM

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط سمیرا نمایش پست ها
    سلام
    من چطوری میتونم از جنسیت عروسهام مطمئن شم؟ طبق گفته فروشنده اونیکه لپش پر رنگتره، ولی هم کله اش کوچیکتره هم آرومتره و هم اینکه سر غذا همدیگه رو میزنن.نکنه جفتشون نر باشن؟اوه خدای من......نه
    سلام سمیرا جان
    معیارهای زیادی برای تعیین جنسیت کاکتیل ها وجود داره یک لینک برات میذارم بهش نگاه کن اونجاعکس هم گذاشتیم تا به خوبی تفاوت نر و ماده را متوجه بشوید... البته یادتون باشه که هیچ چیزی صد در صدی نیست ولی روشهایی که برای شناسایی در کاکتیل لینک زیر توضیح داده شده تا حدود زیادی می تونه به آدم کمک کنه که بتونه حدس بزنه که پرنده نر هست یا ماده

تعیین جنسیت در عروس هلندی

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    رزیلا - عروس هلندی
    شماره عضویت
    3380
    با سلام
    بله منو باید ببخشید شما کاملا تو صفحه قبل برای من کاملا توضیح دادید . من
    Avi vit را گرفتم چون بجز این محصول و یه مولتی ویتامین تو شیشه پنی سلین بود که مغازه دار میگفت آلمانی است و خودشون آماده کرده بودند بدون هیچ گونه اطلاعاتی و تاریخی روی شیشه ولی من اطمینان نکردم و Avi vit را گرفتم.
    فقط منظور من این بود نحوه دادن مولتی ویتامین به عروس ها وقتی که تخم میگذارند با شرایط عادی که تخم ندارند فرق میکنه یا نه .

باز هم ممنون از راهنماییتان .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    رزیلا - عروس هلندی
    شماره عضویت
    3380
    دوست عزيز شما هميشه بايد دقت كنيد و قبل از تخم گذاشتن عروستون بهش منداب بديد كه چربي هاي رحمش بسوزه و راحت تخمو بذاره و خدايي نكرده دچار تخم برگردون نشه.من الان يه مدل دونه تقويتي گرفتم كه از15نوع دون درست شده و عاليه و همه اينايي كه گفتيد توش هست.الان بهش قطره بديد و روش مصرفشو شيكرا خانوم گذاشتند.حتما كلسيم بهش برسونيد.كلم بروكلي و كرفس سرشار از كلسيمه.ويتامين اي لازمه كه تو اسفناج و جوانه گندم هست.مخصوصا جوانه كه جوانه گندمو هفته اي 2بار و اسفناجو يكبار ميديد.پوست تخم مرغو پودر كنيد و تو غذاشون بريزيد.

مرسی از راهنماییتان دوست عزیز .
    فقط ببخشید منداب را از کجا میشه تهیه کرد و چطور باید به عروس ها بدهم .( فقط عروس ماده باید بخورد یا هر دو عروس )
    و اگر راهنمایی کنید که محتوای این 15 نوع دون چیست که من هم تهیه کنم ممنون میشم .( چون من فقط این 5 نوعی را که نوشتم را با هم میکس میکنم و برای عروس ها میگذارم )
    و یه سوال دیگه آیا میشه کلسیوم بدن عروس ها را از راه دارویی تامین کنم یا نه ؟
    و اینکه شما جوانه گندم و اسفناج رو به چه صورت به عروس ها میدید .
    باز هم ممنون از راهنماییتان . حتما از عروس ها عکس میگیرم و میفرستم .

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198

فقط ببخشید منداب را از کجا میشه تهیه کرد و چطور باید به عروس ها بدهم .( فقط عروس ماده باید بخورد یا هر دو عروس )
    و اگر راهنمایی کنید که محتوای این 15 نوع دون چیست که من هم تهیه کنم ممنون میشم .( چون من فقط این 5 نوعی را که نوشتم را با هم میکس میکنم و برای عروس ها میگذارم )

سلام
    شما تهران نيستيد درسته؟من فقط يكجا ميدونم كه منداب داره.خيلي كمه و من هيچجا پيدا نكردم.دانه هست و براشون بذاري خودشون ميخورن.چيز بدي نيست نرت هم بخوره ضرر نداره.
    اين 15نوعشو من 8نوعشو ديدم و اسمشو ميدونم ولي بقيشو تا حالا نديده بودم.ولي اگه بخواهيد ميتونم بهتون بگم از كجا تهيه كنيد.فروشنده ميگفت از خارج ميگيرم بقيه دونه ها رو.من ديگه نميدونم راسته يا دروغ ولي روي عروساي من خيلي تاثير داشته.
    بنظر من هرچيزي طبيعيش بهتره.البته نظر منه.وقتي كرفس و بروكلي كه سرشار از كلسيوم هستند هست پس چرا مصنوعي؟
    من چون از بچگي مادمو داشتم به همه چيز عادت داره و هرچيزي بهش بدم ميخوره.نرم هم اولاش نميخورد تا اينكه به ماده نگاه كرد و اونم ديگه ميخوره.توظرف دونشون جوونه رو بريزي ميخورن.اسفناج را هم اگه برگ بزرگ گذاشتيد و نخوردن براشون ريز كن و بريز تو ظرف دونه.
    عكس هم بذاريد.
    موفق باشيد

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    با سلام
    بله منو باید ببخشید شما کاملا تو صفحه قبل برای من کاملا توضیح دادید . من
    Avi vit را گرفتم چون بجز این محصول و یه مولتی ویتامین تو شیشه پنی سلین بود که مغازه دار میگفت آلمانی است و خودشون آماده کرده بودند بدون هیچ گونه اطلاعاتی و تاریخی روی شیشه ولی من اطمینان نکردم و Avi vit را گرفتم.
    فقط منظور من این بود نحوه دادن مولتی ویتامین به عروس ها وقتی که تخم میگذارند با شرایط عادی که تخم ندارند فرق میکنه یا نه .

باز هم ممنون از راهنماییتان .

سلام
    نه چه در حال تخم گذاری چه در حال عادی دستور مصرف یکی هست می دونید چرا ؟ چون این مواد به صورت مصنوعی بهشون داده میشه اگر مقدار تغییر کنه روی کبدشون اثر بدی میذاره ... شما می تونی از مواد طبیعی استفاده کنی ... این اوی ویت که گرفتی ویتامین هست همون مارک مواد معدنی اش هم وجود داره به اسم اوی مینرال ... که کلسیم هم داره ... شاید فروشگاه سایت داشته باشه یه سر بزن بهش
    اما بهتره که برای کلسیم از مواد طبیعی استفاده کنی چون در حال تخمگذاری ممکنه که پوسته تخم بیشتر از حد سفت بشه راه درست این هست که قبل از تخم گذاری و در دوره استراحت پرنده را تقویت کرد

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9

سلام
    ببینید این قدر نگران نباشید شما لازم نیست که حتما تمام دانه ها یا خوراکی را یکباره به پرنده تون بدهید ... اگر بتونید 5 تا خوراکی خوب هم بهشون بدهید نیازشون تامین میشه ... اگر همه خوراکی ها را دسترسی ندارید اشکال نداره ... مواد طبیعی خصوصا سبزیجات و میوه جات تازه می تونه خیلی از نیازهاشون را تامین کنه
    شما برای دادن خوراکی ها راههای مختلف را امتحان کنید مثلا اسفناج را به میله فقط وصل کنید ... نشد خرد کنید ( دقیقا مثل سبزی پلو که خرد میکنیم و9 بریزید لای دانه ها ،*می تونید یک ظرف غذای دومی داخل قفس وصل کنید که فقط مخصوص میوه و سبزی باشه و چند تا خوراکی مختلف توش بریزید تا طوطی ها تون خودشون اون خوراکی را که دوست دارند انتخاب کنند ) ... خلاصه از هرراهی میشه ...

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    در حال حاضر فقط مرغ عشق دارم
    شماره عضویت
    4101
    نقل قول نوشته اصلی توسط F&P77 نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    خوش آمديد.
    قيمتو به شما چند گفتن؟من يه جا سراغ دارم كه يه جفت آلبينوي مولدو كه قبلا تخم گذاشتن ميده 400تومن و بنظرم قيمتش خيلي خوبه.حالا به شما قيمتو چند گفتن؟
    سلام جایی که من سوال کردم گفت جوجه رو میده 180 تومن ...باید منظورش یه جفت اینقیمت باشه دیگه؟...بابا خیلی گرونه ...فکر نمیکردم اینقیمت باشه...اینا مگه چند بار تخم میزارن بعد از اولین تخمگذاریشون؟مثل مرغ عشق و فنچ اونقدر زیاد نمیشن که ارزون شن؟من اولین بار سال 77 بود تو اهواز زمان خدمت اولین عروس هلندی رو دیدم ...اگه اشتباه نکنم قیمتش اون موقع 30 یا 40 تومن بود البته نمیدونم وحشی بود یا اهلی

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط iran نمایش پست ها
    سلام جایی که من سوال کردم گفت جوجه رو میده 180 تومن ...باید منظورش یه جفت اینقیمت باشه دیگه؟...بابا خیلی گرونه ...فکر نمیکردم اینقیمت باشه...اینا مگه چند بار تخم میزارن بعد از اولین تخمگذاریشون؟مثل مرغ عشق و فنچ اونقدر زیاد نمیشن که ارزون شن؟من اولین بار سال 77 بود تو اهواز زمان خدمت اولین عروس هلندی رو دیدم ...اگه اشتباه نکنم قیمتش اون موقع 30 یا 40 تومن بود البته نمیدونم وحشی بود یا اهلی
    من جوجه 150 ميگيرم ولي مولد شرايطش فرق داره و گرونتره.چون تخم گذاريشون حتميه.اينا هر سه ماه يكدفعه تخم گذاري ميكنن و هر دفعه بين2-7تخم ميذارن.الان هم 30-40تمني هست ولي خوب نيستن.وحشي با نژاد پايين و سن بالا.

صفحه 41 از 1915 نخستنخست ... 222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960911415411041 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)