کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق , ملنگو
    شماره عضویت
    9510
    اینجا رطوبت خیلی بالاست.امیدوارم عروسام به دامپزشک نیاز نداشته باشن چون هزینه ش فوق العاده بالاست.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahoo156 نمایش پست ها
    اینجا رطوبت خیلی بالاست.امیدوارم عروسام به دامپزشک نیاز نداشته باشن چون هزینه ش فوق العاده بالاست.
    عروس پرنده ی بسیار خوبی هست توی زمینه بی نیازی به دامپزشک مگر اینکه بیماری پیدا کنه که در بدترین حالت سرماخوردگی هست که حواستون باشه در معرض باد کولر قرار نگیرن.حتما حتما هر سه روز در میون ازسه بند انگشت کاهو براشون استفاده کنید و سوالاتتون رو مطرح کنید ایشالا به دامپزشک نیاز نیست.غذا چی میدین بهشون؟تغذیه توی این روزای آخر خیلی مهمه.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق , ملنگو
    شماره عضویت
    9510
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    عروس پرنده ی بسیار خوبی هست توی زمینه بی نیازی به دامپزشک مگر اینکه بیماری پیدا کنه که در بدترین حالت سرماخوردگی هست که حواستون باشه در معرض باد کولر قرار نگیرن.حتما حتما هر سه روز در میون ازسه بند انگشت کاهو براشون استفاده کنید و سوالاتتون رو مطرح کنید ایشالا به دامپزشک نیاز نیست.غذا چی میدین بهشون؟تغذیه توی این روزای آخر خیلی مهمه.
    چشم.واسشون از فروشگاه غذای مخصوص ککاتیل گرفتم (ارزن و کافشه و ... داره)به تخمه آفتابگردون هم خیلی علاقه نشون میدن.تخم مرغ آب پز هم براشون میزارم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahoo156 نمایش پست ها
    چشم.واسشون از فروشگاه غذای مخصوص ککاتیل گرفتم (ارزن و کافشه و ... داره)به تخمه آفتابگردون هم خیلی علاقه نشون میدن.تخم مرغ آب پز هم براشون میزارم
    در هفته حتما براشون سبزی جعفری و هویج رنده شده و مقدار کمی کاهو بذارید.حداقل دو بار در هفته این سبزیجات و میوه جات رو بذارید.اکثرا در دسترس هم هستن.تخم مرغ و جوانه گندم درهفته یکبار بیشتر نذارید.سنگ کف دریا حتما حتما توی قفسشون باشه یادتون نره.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق , ملنگو
    شماره عضویت
    9510
    بله همه ی اینها در دسترس هستن .حتما واسشون میزارم.ممنون از راهنماییتون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    سلام من فکر مکیردم عروس نرم تو پر ریزیه،ولی اشتباه فکر میکردم وتو پرواز یاد دادن به جوجه وبال بال زدن میریختهولی الان اصلا پر ریزی نمیکنه یه سره داره آواز میخونه(خداروشکر) من ad3eرو قطع کرده بودم حالا بنظرتون شروع کنم؟لونه رو که دیگه نمیتونم وردارم درسته؟
    کلا چه چیزهایی بدم که نر قوی شه وتخم ها بی نطفه نشن؟
    من الان 16قطره ad3eتو آبشون ریختم باعث نمیشه که پوسته ی تخم ها سفت بشه؟نظرتون راجع به نحوه ی مصرف چیه؟چون فکر نمیکنم بشه دوره ی بیست روزه رو رعایت کنم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    سلام من فکر مکیردم عروس نرم تو پر ریزیه،ولی اشتباه فکر میکردم وتو پرواز یاد دادن به جوجه وبال بال زدن میریختهولی الان اصلا پر ریزی نمیکنه یه سره داره آواز میخونه(خداروشکر) من ad3eرو قطع کرده بودم حالا بنظرتون شروع کنم؟لونه رو که دیگه نمیتونم وردارم درسته؟
    کلا چه چیزهایی بدم که نر قوی شه وتخم ها بی نطفه نشن؟
    من الان 16قطره ad3eتو آبشون ریختم باعث نمیشه که پوسته ی تخم ها سفت بشه؟نظرتون راجع به نحوه ی مصرف چیه؟چون فکر نمیکنم بشه دوره ی بیست روزه رو رعایت کنم
    16 قطره خیلی زیاده.مگه حجم ظرف آبتون چقدره؟قطره ربطی به کلسیم نداره که باعث بشه پوسته تخم ها سفت بشه.جفت گیری هم میکنن؟جوانه گندم و ماش خیلی بهشون کمک میکنه.از قطره ها کم کن وتا آغاز تخم گذاری جدید ادامه بده.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    16 قطره خیلی زیاده.مگه حجم ظرف آبتون چقدره؟قطره ربطی به کلسیم نداره که باعث بشه پوسته تخم ها سفت بشه.جفت گیری هم میکنن؟جوانه گندم و ماش خیلی بهشون کمک میکنه.از قطره ها کم کن وتا آغاز تخم گذاری جدید ادامه بده.
    باشه.کم میکنم آخه تو بروشور توتال زده بود برای تولید مثل دوبرابر استفاده کنید.مثلا 8قطره رو گفته بود 16قطره.
    بابت کلسیم هم اهرچقدر ویتامین d3بهشون بیشتر برسه جذب کلسیمشون بیشتر میشه(تمامی جاندارها)
    خیلی ممنون

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    باشه.کم میکنم آخه تو بروشور توتال زده بود برای تولید مثل دوبرابر استفاده کنید.مثلا 8قطره رو گفته بود 16قطره.
    بابت کلسیم هم اهرچقدر ویتامین d3بهشون بیشتر برسه جذب کلسیمشون بیشتر میشه(تمامی جاندارها)
    خیلی ممنون
    بله درسته ولی جذبش رو بیشتر میکنه.یعنی اگر در حالت عادی بدن 30 درصد از کلسیم موجود توی یک ماده رو به دلیل ناتوانی جذب میکنه با مصرف د 3 توانایی جذب کلسیم بیشتری رو داره.مثلا 60 درصد.وگرنه خود د3 که حاوی کلسیم نیست.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    بله درسته ولی جذبش رو بیشتر میکنه.یعنی اگر در حالت عادی بدن 30 درصد از کلسیم موجود توی یک ماده رو به دلیل ناتوانی جذب میکنه با مصرف د 3 توانایی جذب کلسیم بیشتری رو داره.مثلا 60 درصد.وگرنه خود د3 که حاوی کلسیم نیست.
    بله،درست میفرمایید تو چند جا خودنم که استفاده ی زیاد آدسه ای یا استفاده ای که تو وقت خودش نباشه باعث سفت شدن پوسته ی تخم ودر نهایتا جوجه نشدن تخم و یا خفه شدن جوجه ی در حال تولد میشه

صفحه 390 از 1915 نخستنخست ... 2903403713723733743753763773783793803813823833843853863873883893903913923933943953963973983994004014024034044054064074084094404908901390 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)