کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی سبز،قناری، ماهی آب شیرین، فنچ، باجریگار، مرغ مینا
    شماره عضویت
    10482
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام.ممنون از تجربه ی مفیدتون اما باید عرض کنم با کشیدن چادر روی قفس شما چیزی به پرندتون یاد ندادین بلکه شرطی شده که اگه جیغ بزنه حتما روی قفسش پوشیده میشه و این یعنی ترس از شما.بهتره همه ی نیازهای پرنده توی قفس تامین بشه و بعد اگر بازم جیغ زده شد کم توجهی و سرگرم کردنشون چاره ی کار هست نه پوشوندن قفس.

جالبه !!!!
    دقیقا حق با شماست. من نمیدونم اونجا که شما زندگی میکنید چطوری طوطی رو تربیت میکنند، اینجا تو گرگان من با دو سه تا تربیت کننده صحبت میکردم، خیلی بدتر از اینا انجام میدن مثلا موقع گاز گرفتن پرنده با انگشت اشاره یک ضربه ی محکم به نوکش میزنن. من کارای خوبش انجام میدم. اونا 50تومن میگیرن تو 20روز هر طوطی رو رام میکنن. ولی اوولش میگن که ممکن طوطی سکته کنه یا روانی بشه یا بمیره.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط mandii نمایش پست ها
    جالبه !!!!
    دقیقا حق با شماست. من نمیدونم اونجا که شما زندگی میکنید چطوری طوطی رو تربیت میکنند، اینجا تو گرگان من با دو سه تا تربیت کننده صحبت میکردم، خیلی بدتر از اینا انجام میدن مثلا موقع گاز گرفتن پرنده با انگشت اشاره یک ضربه ی محکم به نوکش میزنن. من کارای خوبش انجام میدم. اونا 50تومن میگیرن تو 20روز هر طوطی رو رام میکنن. ولی اوولش میگن که ممکن طوطی سکته کنه یا روانی بشه یا بمیره.
    ببین دوست عزیز هر موجود زنده ای شکنجه بشه از ترسش نسبت به فردی که شکنجه شده یا آزار داده شده واکنشی نشون نمیده ولی آیا واقعا پرنده رام شده؟خیر پرنده ترسو شده و ممکنه به نفر بعدی که برسه همون رفتارهای وحشی رو از خودش بروز بده ضمن اینکه آزار دادن پرنده ها چه از نظر شرعی و چه عرفی و وجدانی کار درستی نیست.باید با دوست شدن و از راهش پرنده رو رام کرد.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط hidden نمایش پست ها
    به نظر خودم نر رو تعویض نکنم فقط ماده رو تعویض کنم ایا نظر شما چیه ؟
    از طرفی هم نر ترسو هست نمیدونم چون نطفه دار هست نگه دارم یا خیر هر دو رو تعویض کنم؟ نظر شما چیه ؟
    به نظر من که گفتم هیچکدوم رو تعویض نکن و بجاش با یک کشت مدفوع ببین مشکل از کجاس و اگر مشکل از عفونت داخلی بدن ماده باشه با درمانش جفت مولدتون رو حفظ کنید.حیفه از دست بره و آیا با پرنده ی بعدی تا چند وقت جفت بخوره یا نخوره.ضمن اینکه قرار نیست پرنده ی وحشی که برای تکثیر خریداری شده با صاحبش عین یک پرنده ی رام و دستی رفتار کنه و ترسو نباشه.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    سلام نظرتون رو راجع به جفت من نگفتید؟با این حساب من دیگه نباید مسافرت برم نه؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    سلام نظرتون رو راجع به جفت من نگفتید؟با این حساب من دیگه نباید مسافرت برم نه؟
    من اصلا متوجه نمیشم آخه چه اصراریه که جفت شما با شما دوست بشن؟چرا هیچ فرقی بین جفت مولد و جفت رام و دستی نمیذارید؟مگه اشکالی داره که از شما بترسن؟من این هارو نمیتونم واسه خودم هضم کنم واسه همینم جوابی ندارم بهشون بدم متاسفانه.فکر کنم بیش از هزاربار هم گفتم و بازم میگم به جفت مولد کاری نداشته باشید.فقط آب و دونشون رو تعویض کنید.حالا خودشون رو بکوبن به درو دیوار.حتما باید بیان استقبال؟!!

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    من اصلا متوجه نمیشم آخه چه اصراریه که جفت شما با شما دوست بشن؟چرا هیچ فرقی بین جفت مولد و جفت رام و دستی نمیذارید؟مگه اشکالی داره که از شما بترسن؟من این هارو نمیتونم واسه خودم هضم کنم واسه همینم جوابی ندارم بهشون بدم متاسفانه.فکر کنم بیش از هزاربار هم گفتم و بازم میگم به جفت مولد کاری نداشته باشید.فقط آب و دونشون رو تعویض کنید.حالا خودشون رو بکوبن به درو دیوار.حتما باید بیان استقبال؟!!
    قرار نیست دستی بشن.اما طوری باشن که وقت تعویض آب وغذا یه خودشون آسیب نرسونن و زخمی نشن.
    درضمن ماده خیلی رام بود و الانم که منو نمیبینه جیغ میکشه اما خب نمیتونم برم طرفشون که چیزیو عوض کنم چون یا خیلی میترسه یا اینکه گاز بدی میگیره.
    من فقط در حدی میخوام که نترسه و راحت به نظافتشون برسم

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    به نظر من که گفتم هیچکدوم رو تعویض نکن و بجاش با یک کشت مدفوع ببین مشکل از کجاس و اگر مشکل از عفونت داخلی بدن ماده باشه با درمانش جفت مولدتون رو حفظ کنید.حیفه از دست بره و آیا با پرنده ی بعدی تا چند وقت جفت بخوره یا نخوره.ضمن اینکه قرار نیست پرنده ی وحشی که برای تکثیر خریداری شده با صاحبش عین یک پرنده ی رام و دستی رفتار کنه و ترسو نباشه.
    عروس نر نمیترسه خیلی عروس ماده به شدت میلرزه که قفس رو تکون میده خیلی خیلی میترسه اگر امکانش بود کلا این عروس رو ازاد میکردم کلا از انسان بی نهایت میترسه ترسوترین عروس که داشتم این عروس ماده هست...
    ایا مشکل از ماده هست ؟ نر بزارم باشه و دنبال ماده بگردم ؟ یا نه هر 2 رو تعویض کنم ؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط hidden نمایش پست ها
    عروس نر نمیترسه خیلی عروس ماده به شدت میلرزه که قفس رو تکون میده خیلی خیلی میترسه اگر امکانش بود کلا این عروس رو ازاد میکردم کلا از انسان بی نهایت میترسه ترسوترین عروس که داشتم این عروس ماده هست...
    ایا مشکل از ماده هست ؟ نر بزارم باشه و دنبال ماده بگردم ؟ یا نه هر 2 رو تعویض کنم ؟
    فکر میکنم اصلا نخوندین پست من رو.

همکار قدیمی (مدیر انجمن بازارچه)

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    11056
    سلام به همگی

من هر روز 3 بار جوجه رو با دستم میگیرم میبرم پیش مامانشون تا غذا بده انصافا خیلی خوب غذا میده ولی تو یه لحظه خیلی با سرعت یکی از پرهای سرشو میکنه خیلی سریع که نمیتونم تو اون لحظه بکشم جوجه رو کنار بنده خدا ها میخوان پشت سرشون باز پر در بیارن ماده میکشه این همه کشیده میخواد در بیاد باز میکشه حتما پشت سرشون پر در میاره؟چون که میخواد در بیاد فوری میکنه یه موقع نشه دیگه پر در نیاد؟

راستی رنگ اینا دیگه هیچ وقت عوض نمیشه؟

مخصوصا رنگ اینو خیلی دوست دارم عاشقشم

یه موقع رنگش عوض نشه؟

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط chaky نمایش پست ها
    سلام به همگی

من هر روز 3 بار جوجه رو با دستم میگیرم میبرم پیش مامانشون تا غذا بده انصافا خیلی خوب غذا میده ولی تو یه لحظه خیلی با سرعت یکی از پرهای سرشو میکنه خیلی سریع که نمیتونم تو اون لحظه بکشم جوجه رو کنار بنده خدا ها میخوان پشت سرشون باز پر در بیارن ماده میکشه این همه کشیده میخواد در بیاد باز میکشه حتما پشت سرشون پر در میاره؟چون که میخواد در بیاد فوری میکنه یه موقع نشه دیگه پر در نیاد؟

راستی رنگ اینا دیگه هیچ وقت عوض نمیشه؟

مخصوصا رنگ اینو خیلی دوست دارم عاشقشم

یه موقع رنگش عوض نشه؟
    سلام. نه نگران نباش پراشون درمیاد دوباره

شاید مامانه کچل دوس داره

رنگشون هم همین میمونه یکی خاکستری یکی دارچینی

صفحه 346 از 1915 نخستنخست ... 2462963273283293303313323333343353363373383393403413423433443453463473483493503513523533543553563573583593603613623633643653964468461346 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)