همکار قدیمی (مدیر انجمن بازارچه)

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    11056
    آقای اسکندری متاسفانه من نتونستم با سرنگ یا قاشق غذا بدم خیلی سخت بود درست 1 روز رو کامل پیش من بودن ولی به زور 2 سی سی غذا میدادم خوشبختانه گذاشتم بعد 1 روز پیش مامان و باباشون آخر سر قبولشون کردن غذا دادن من راحت شدم از این مسیولیت سنگین.ولی متاسفانه ماده فقط کلا پشت سر پرهای جوجه رو کند درسته خوب غذا میداد ولی اصلا ول نمیکرد تا پرهای جوجه رو نمیکند دست بر دار نبود ولی نر اینکارو نمیکرد

الان ماده رو تو یه قفس جداگونه گذاشتم نر فقط به جوجه ها میرسه(اینم بگم قفس ها چسبیده به هم هستن نر و ماده همیدگرو میبینه)کاره درستی کردم؟

نمیشه کاریش کرد ماده پیش جوجه ها باشه چون ماده خیلی خوب میرسه انگار چندین تجربه در مورد بزرگ کردن جوجه داره؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط chaky نمایش پست ها
    آقای اسکندری متاسفانه من نتونستم با سرنگ یا قاشق غذا بدم خیلی سخت بود درست 1 روز رو کامل پیش من بودن ولی به زور 2 سی سی غذا میدادم خوشبختانه گذاشتم بعد 1 روز پیش مامان و باباشون آخر سر قبولشون کردن غذا دادن من راحت شدم از این مسیولیت سنگین.ولی متاسفانه ماده فقط کلا پشت سر پرهای جوجه رو کند درسته خوب غذا میداد ولی اصلا ول نمیکرد تا پرهای جوجه رو نمیکند دست بر دار نبود ولی نر اینکارو نمیکرد

الان ماده رو تو یه قفس جداگونه گذاشتم نر فقط به جوجه ها میرسه(اینم بگم قفس ها چسبیده به هم هستن نر و ماده همیدگرو میبینه)کاره درستی کردم؟

نمیشه کاریش کرد ماده پیش جوجه ها باشه چون ماده خیلی خوب میرسه انگار چندین تجربه در مورد بزرگ کردن جوجه داره؟
    ماده ی شما ارزشش به تنهایی به اندازه یک جفت مولد هست.توی این سن تخم گذاری و مراقبت از تخم ها و بعدش جوجه ها خیلی به کمه اونم توی سری اول ولی به احتمال خیلی زیاد این مورد کندن پرهای جوجه ها ارثی هست و شما هم بهترین راه رو انتخاب کردین.هم ماده توی این مدت تقویت میشه و هم جوجه ها این کندن پرهارو یاد نمیگیرن که در آینده خودشون هم روی جوجه ها پیاده کنن.

همکار قدیمی (مدیر انجمن بازارچه)

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    11056
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    ماده ی شما ارزشش به تنهایی به اندازه یک جفت مولد هست.توی این سن تخم گذاری و مراقبت از تخم ها و بعدش جوجه ها خیلی به کمه اونم توی سری اول ولی به احتمال خیلی زیاد این مورد کندن پرهای جوجه ها ارثی هست و شما هم بهترین راه رو انتخاب کردین.هم ماده توی این مدت تقویت میشه و هم جوجه ها این کندن پرهارو یاد نمیگیرن که در آینده خودشون هم روی جوجه ها پیاده کنن.
    اینم بگما نر در مورد غذا دادن خیلی بی تجربه هستش یه خورده که غذا میده زود از کوره در میره هر موقع غذا میده به جوجه ها هم خودش و هم جوجه رو موقع غذا دادن میپرن بالا و پایین ولی ماده فقط سرش مثل زلزه ها میمونه

مشکلی پیش نیاد که نر هم کم غذا میده و هم از کوره در میره؟

بعضی موقع ها هم اینکارو میکنم هر 4 ساعت 1 بار تست میکنم فقط نگا میکنم به چینه دانش دیدم هیچی نیستش ماده رو 1 لحظه حدود 1 دقیقه جوجه رو تو دستم نگه میدارم ماده رو میارم کنار دستم فوری غذا میده ماده بعد اینکه چندین بار غذا داد به تک تکشون باز جوجه رو میزارم تو لونه

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط chaky نمایش پست ها
    اینم بگما نر در مورد غذا دادن خیلی بی تجربه هستش یه خورده که غذا میده زود از کوره در میره هر موقع غذا میده به جوجه ها هم خودش و هم جوجه رو موقع غذا دادن میپرن بالا و پایین ولی ماده فقط سرش مثل زلزه ها میمونه

مشکلی پیش نیاد که نر هم کم غذا میده و هم از کوره در میره؟

بعضی موقع ها هم اینکارو میکنم هر 4 ساعت 1 بار تست میکنم فقط نگا میکنم به چینه دانش دیدم هیچی نیستش ماده رو 1 لحظه حدود 1 دقیقه جوجه رو تو دستم نگه میدارم ماده رو میارم کنار دستم فوری غذا میده ماده بعد اینکه چندین بار غذا داد به تک تکشون باز جوجه رو میزارم تو لونه
    نر خودش چون هنوز خیلی بی تجربه هست این مسائل پیش میاد و به مرور از بین میره این مشکلات.در مورد غذا دادن ماده هم کار خوبی میکنید.برای بزرگ کردن جوجه باید به جفت های بی تجربه خیلی کمک کرد.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق.اکواریوم
    شماره عضویت
    10988
    سلام دوستان من طوطی خودمو خریدم
    حالا مشاوره میخوام
    4ماهشه 80تومن خریدمش (رنگشمتم توسی باروبالش رگه های سفیده تاج خوبیم داره ولی یک کم (خیلی کم کچله امید وارم درست بشه)الانم توقفس همین جور داره میلرزه واز جاش تکون نمیخوره
    فروشنده گفت بهش هیچی نده تا بتونی باسرنگ دستیش کنی
    بعد گفت توسرنگ پلیتو خردکن بعد با اب خیس کن بده بوخوره
    حالا کارهایی که باس انجام بدم نحوه انجامشو بگین
    متاسفانه چون driverبولوتوث لپتاپم خرابه نمیتونم عکس بزارم ولی حتما دراینده خواهم گزاشات

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    8677
    نقل قول نوشته اصلی توسط mpoorhosein نمایش پست ها
    سلام دوستان من طوطی خودمو خریدم
    حالا مشاوره میخوام
    4ماهشه 80تومن خریدمش (رنگشمتم توسی باروبالش رگه های سفیده تاج خوبیم داره ولی یک کم (خیلی کم کچله امید وارم درست بشه)الانم توقفس همین جور داره میلرزه واز جاش تکون نمیخوره
    فروشنده گفت بهش هیچی نده تا بتونی باسرنگ دستیش کنی
    بعد گفت توسرنگ پلیتو خردکن بعد با اب خیس کن بده بوخوره
    حالا کارهایی که باس انجام بدم نحوه انجامشو بگین
    متاسفانه چون driverبولوتوث لپتاپم خرابه نمیتونم عکس بزارم ولی حتما دراینده خواهم گزاشات
    سلام دوست عزیز لرزیدنش امکان داره بخاطر ترسیدنش باشه یا شایدم سردشه در مورد دستی کردن با سرنگ به طوطی 4 ماهه ؟؟؟؟ یه مدت باهاش کاری نداشته باش تا به محیط و اعضای خونه عادت کنه بعد برو سراغ دستی کردنش در مورد غذا هم بهش ارزن و تخمه بده

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    Fishes - Budgerigar - Finch
    شماره عضویت
    11139
    سلام دوستان
    کسی از قیمت فعلی یه طوطی عروس یک تا دو ماه خبری داره که بنده رو راهنمائی کنه ؟
    اگه قیمت نژادهای مختلفش رو در این حدود سنی هم بگید خیلی سپاس گذار میشم البته همین الانشم از همگی ممنونم.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD REZA 137017 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی از قیمت فعلی یه طوطی عروس یک تا دو ماه خبری داره که بنده رو راهنمائی کنه ؟
    اگه قیمت نژادهای مختلفش رو در این حدود سنی هم بگید خیلی سپاس گذار میشم البته همین الانشم از همگی ممنونم.
    سلام.اگر میخواید سرنگی بخرید که باید نهایت یک ماهه باشه اما اگر میخواید دونه خور شده بخرید باید دیگه حداقل 45 روز رو داشته باشه.خاکستری 120 الی 150 و گلباقالی و مرواریدی 150 الی 180 و لوتینو هم بین 200 الی 220 تومن هست.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق.اکواریوم
    شماره عضویت
    10988
    دوستان من پر طوطیمو زدم الانم تو اتاق داره میچرخه بزارم بچرخه یا توقفس بزارمش؟ راهنمایی کنین دیگه بمیره پاشما کمک نکردینا

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط mpoorhosein نمایش پست ها
    دوستان من پر طوطیمو زدم الانم تو اتاق داره میچرخه بزارم بچرخه یا توقفس بزارمش؟ راهنمایی کنین دیگه بمیره پاشما کمک نکردینا
    سلام.برای تربیت کردن جوجه بهتره اجازه ندین طولانی مدت پرنده توی اتاق آزاد بشه و نهایت دو سه ساعت صبح و دو سه ساعت عصر توی اتاق آزاد باشه و همیشه آزاد بودن پرنده باعث میشه پرنده توی قفس بند نشه و در آینده دردسر آفرین بشه.

صفحه 342 از 1915 نخستنخست ... 2422923233243253263273283293303313323333343353363373383393403413423433443453463473483493503513523533543553563573583593603613924428421342 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 12 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 12 مهمان ها)