کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط chaky نمایش پست ها
    نه به خدا منظورم این نیستش نمیگم جدول اشتباهه ولی فکر میکنم جوجه تو این سنی که من دارم با بقیه فرق داره چون میدونین دیگه با این سن کمشون جوجه دار شدن فکر کنم از نظر جثه با بقیه ی جوجه ها فرق دارن.اگه بد حرف زدن معذرت میخوام به خدا منظورم این نبود
    نه بابا من شوخی کردم.میگم که شما همون به این توجه کنید که چینه دونشون کامل پر نشه کافیه ونیاز نیست به جدول توجه کنید

همکار قدیمی (مدیر انجمن بازارچه)

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    11056
    عجب نمیدونم جریانش چیه ماده میزد جوجه ها رو الان خیلی بی قراره فقط جیغ میزنه تو قفس این ور و اون ور میره

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط chaky نمایش پست ها
    عجب نمیدونم جریانش چیه ماده میزد جوجه ها رو الان خیلی بی قراره فقط جیغ میزنه تو قفس این ور و اون ور میره
    من احتمال خیلی زیاد میدم که میخواد تخم بذاره مگر اینکه عصبی شده باشه و از توی قفس موندن خسته شده باشه که به خاطر تجربه کمش هست و اگر بیاد بیرون بعد مدتی برگرده توی قفس از بین میره ولی بیشتر به تخم گذاریش فکر میکنم برگرده.

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    11056
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    من احتمال خیلی زیاد میدم که میخواد تخم بذاره مگر اینکه عصبی شده باشه و از توی قفس موندن خسته شده باشه که به خاطر تجربه کمش هست و اگر بیاد بیرون بعد مدتی برگرده توی قفس از بین میره ولی بیشتر به تخم گذاریش فکر میکنم برگرده.
    بیرونم بودن 1 ساعت خوب گشتن اتاقمو الان چراغ رو خاموش کردم آروم شدن.
    از الان استرس دارم فردا من چطوری غذا بدم بهشون

همه چیز داریم سیب و موز و هویچ مشکلی نیستش؟میخوام این 3 تا رو مخلوط کنم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    سلام ببخشید نمیدونم چرا نمیتونم نقل قول کنم.
    من بیشتر احتمال میدم که بخواد تخم کنه.چون اگر قرار برعصبی شدن بود خیلی زودتر اینکارو میکرد.شما علائمش رو چک کن ببین مثل اون سری که میخواست تخم کنه نیست.اگر تخم تو شکمش باشه برآمدگی کاملا ملموسه.اگرم که عصبی بود در قفسو باز بذارید یه خورده که چرخید غذای مورد علاقش رو بذارید تو قفس میره داخل غذای

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    Fishes - Budgerigar - Finch
    شماره عضویت
    11139
    با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم
    خیلی از دوستان میگن که عروس هلندی شون رو روی دست یا روی شونشون میگذارن و یا اجازه میدن که این پرنده زیبا آزادانه در خونه بگرده اما چیزی که برای من سوال ایجاد میکنه اینه که اگه این پرنده گلاب به روتون اقدام به خراب کاری کنه چی؟ آیا راهی هست که از این کار جلوگیری بشه کرد . منظورم اینه که آیا میشه به طوطی عروس آموزش داد که در جای خاصی کارش رو انجام بده یا نه؟ اگر که راهی هست لطفا بنده رو راهنمائی بفرمائید چون من قصد خرید این پرنده ی زیبا رو دارم اما این موضوع فکرم رو مشغول کرده.

پیشاپیش از همگی ممنونم

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    تا 21 روز وقت دارن جوجه ها برای بیرون اومدن .

دفعه قبلی چی باعث شده بود اینکار رو بکنن؟ استرس یا بیماری؟
    دفعه قبل با 3 تخم خریدم جفت رو و 2 تا بعد رو خونه خودمان گذاشتن بعد از 26 روز دیدم تخم ها ترک برداشته و جوجه ها تو سنین مختلف مرده بودند...
    نمیدونم چی کار کنم اولین تخم 17 و دومین رو 19 بهمن گذاشتند باید تا الان بیرون میومده جوجه ها... ایا کار خاصی نیاز نیست بکنم دما هم 25 ثابت نگه میدارم و اصلا هم مزام جفت و .... نیستم
    اما 3-4 روزی هست گاهی اوقات نر بیرون هست گاهی ماده معلوم نیست .... اما فت دیگرم روزها تمام نر و عصرا میاد بیرون و ماده میره تو لونه این جفت کاراش عجیبه. خواهشا کمک کنید

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط hidden نمایش پست ها
    دفعه قبل با 3 تخم خریدم جفت رو و 2 تا بعد رو خونه خودمان گذاشتن بعد از 26 روز دیدم تخم ها ترک برداشته و جوجه ها تو سنین مختلف مرده بودند...
    نمیدونم چی کار کنم اولین تخم 17 و دومین رو 19 بهمن گذاشتند باید تا الان بیرون میومده جوجه ها... ایا کار خاصی نیاز نیست بکنم دما هم 25 ثابت نگه میدارم و اصلا هم مزام جفت و .... نیستم
    اما 3-4 روزی هست گاهی اوقات نر بیرون هست گاهی ماده معلوم نیست .... اما فت دیگرم روزها تمام نر و عصرا میاد بیرون و ماده میره تو لونه این جفت کاراش عجیبه. خواهشا کمک کنید
    سلام.اگر برات مقدوره یه ظرف آب بذار روی وسیله گرمایشی که براشون در نظر گرفتی تا رطوبت مورد نظرشون تامین بشه و نگران نباش.اگر جوجه ها کامل باشن و مشکلی نداشته باشن راحت به دنیا میان.مشکلی از بابت نگهداری یا مزاحمت نیست.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD REZA 137017 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم
    خیلی از دوستان میگن که عروس هلندی شون رو روی دست یا روی شونشون میگذارن و یا اجازه میدن که این پرنده زیبا آزادانه در خونه بگرده اما چیزی که برای من سوال ایجاد میکنه اینه که اگه این پرنده گلاب به روتون اقدام به خراب کاری کنه چی؟ آیا راهی هست که از این کار جلوگیری بشه کرد . منظورم اینه که آیا میشه به طوطی عروس آموزش داد که در جای خاصی کارش رو انجام بده یا نه؟ اگر که راهی هست لطفا بنده رو راهنمائی بفرمائید چون من قصد خرید این پرنده ی زیبا رو دارم اما این موضوع فکرم رو مشغول کرده.

پیشاپیش از همگی ممنونم
    سلام.نه عروس هلندی که همه ی موجودات زنده دفعیات دارن و حیوانات بدون آموزش در هر نقطه ای خودشون رو راحت میکنن.ولی مدفوعشون آنچنان بزرگ نیست که دردسر باشه.شما باید از چوب نشیمن شروع کنید بهش یاد بدین از سن جوجگی که کجا مدفوع کنه و جاش ثابت باشه. بعد هم وقتی میاد بیرون و میخواد مدفوع کنه تا چند روز باید سریع دستمال کاغذی زیرش بگیرین تا براش تداعی بشه که همیشه بیرون قفس باید روی دستمال کاغذی مدفوع کنه.البته به کار زیاد و وقت گذاشتن نیاز داره.

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    11056
    سلام

چرا این جوجه ها رنگهاشون فرق داره یکی سیاه اون یکی قهوه ای

ماده کلا پرهای پشت سرشو کند الان ماده رو تو یه قفس گذاشتم فقط نر بهشون غذا میده

http://up.parsipet.ir/uploads/13619114591.jpg

صفحه 340 از 1915 نخستنخست ... 2402903213223233243253263273283293303313323333343353363373383393403413423433443453463473483493503513523533543553563573583593904408401340 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)