همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    سلام ماده یه حرکت جدید هم میزنه.میخواستم ببینم دلیلش چیه:
    میاد جلوی در وردی لونه وانقدر سر وصدا میکنه تا نر بیاد بیرون وقتی نر میاد بیرون بدو بدو میره تو لونه و پشت سرش هم نر میره تو.بعد صداش قطع میشه،یه ذره هم نمیگذره که بازم میاد بیرون وبازهم همینکار ا رو تکرار میکنه.
    به نظرتون دلیلش چیه؟
    راستی یه خبر خوب:ایشون بالاخره لطف کردن و زحمت کشیدن به جوجه هاشون غذا دادن!
    سلام.احتمالا میخواد تخم بذاره و داره آماده میشه.به احتمال خیلی زیاد تا قبل دون خور شدن جوجه ها پرهای جوجه هارم بکنه اگر تا اون موقع تخم نذاره.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط sami_villa نمایش پست ها
    بلاخره یه لونه چوبی رو وصل کردم..... یه حرکتی انجام دادم...
    دوتا از این قفس کاسکو مسافرتیا داشتم.... سقف هر دو برداشتم و به صورت عمودی به هم وصل کردم.... عرض ک تغییری نمیکنه ولی ارتفاع میگیره....
    که تو قفس بالایی لونه رو گذاشتم تو پایینی هم جا دونی.... البته برا بالایی هم اب دون وصل میکنم.... چطوره؟؟؟

از اون موقع که نصب کردم نرو ماده جولوی لونه نشستن که ماده رفت تو لونه و اومد بیرون.....
    سلام این ارتفاع نیاز نیست برای عروس هلندی و اگر یه قفس قناری که بهش میگن قفس غلامی هم بود کافی بود که از بغل بهش لونه رو وصل میکردین.حتی همین قفس کاسکو هم اگرابعادش مناسب باشه یکیش کافیه و نیازی نیست دوتارو به هم وصل کنید.جفت شما با تجربه نیستن که به محض لونه دیدن برن توی لونه و ممکنه تا چند روز طول بکشه که حس کنجکاوی باعث بشه وارد لونه بشن و موندگار بشن.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahoo156 نمایش پست ها

تینا خانوم کچله امکان داره کچلیش خوب شه؟
    اگر منظورتون از کچلی اون طاسی پشت سر لوتینو هاست که اون ژنتیکی هست و با پرهای اطراف منطقه ی طاسی شاید کمتر به چشم بیاد ولی از بین نمیره و چاره ای نداره.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام این ارتفاع نیاز نیست برای عروس هلندی و اگر یه قفس قناری که بهش میگن قفس غلامی هم بود کافی بود که از بغل بهش لونه رو وصل میکردین.حتی همین قفس کاسکو هم اگرابعادش مناسب باشه یکیش کافیه و نیازی نیست دوتارو به هم وصل کنید.جفت شما با تجربه نیستن که به محض لونه دیدن برن توی لونه و ممکنه تا چند روز طول بکشه که حس کنجکاوی باعث بشه وارد لونه بشن و موندگار بشن.
    آقای اسکندری.اگر الان قفس بالایی رو بردارن به مشکل نمیخورن و جفتشون بیشتر استرس نمیگیره؟سلام

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    آقای اسکندری.اگر الان قفس بالایی رو بردارن به مشکل نمیخورن و جفتشون بیشتر استرس نمیگیره؟سلام
    سلام.جفت ایشون هنوز به لونه نرفتن و جا گرم نکردن که استرسی بهشون وارد بشه و نخوان دیگه برن توی لونه.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    سلام.احتمالا میخواد تخم بذاره و داره آماده میشه.به احتمال خیلی زیاد تا قبل دون خور شدن جوجه ها پرهای جوجه هارم بکنه اگر تا اون موقع تخم نذاره.
    اگر پر جوجه ها رو کند باید چیکارکنیم؟من چند روز نیستم و باید سفارش کنم خواهرم کارهاشونو انجام بده اگر کاریاصی از دستمون برمیاد ممممنون میشم بگید

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    اگر پر جوجه ها رو کند باید چیکارکنیم؟من چند روز نیستم و باید سفارش کنم خواهرم کارهاشونو انجام بده اگر کاریاصی از دستمون برمیاد ممممنون میشم بگید
    هنوز که برای پر در آوردن جوجه های شما خیلی زوده و حداقل دو هفته دیگه زمان میبره تا پر دربیارن.ضمن اینکه اگرم بکنن پرهارو در آینده بعد دو الی سه هفته همه ی پرها در میان و اتفاق خاصی نیفتاده.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سامی
    شماره عضویت
    4409
    حالا مگه عیب داره قفس ارتفاع داشته باشه؟؟؟ از اون قفس غلامی ها در دسترس نیست... این قفسایی هم ک من دارن اگه لونه داخلشون گذاشت دیگه جایی برای تکون خوردن نمیمونه براشون....

کف لونه خاک اره بریزم؟؟؟؟ مشکلی پیش نمیاره؟؟؟ ی وقت نره تو چشمشون؟؟؟؟
    پوشال نخی بذارم خوبه؟؟؟ یا اصلا چیزی نذارم؟؟؟ و اینکه چکار کنم ماده از لک رفتن دربیاد؟؟؟؟

و اینکه ماده ام دستی هستا..... خیلی وقت هست از قفس در نیاوردمش... اگه هم اومده 10 دقیقه بیشتر نبوده...

اگر منظورتون از کچلی اون طاسی پشت سر لوتینو هاست که اون ژنتیکی هست و با پرهای اطراف منطقه ی طاسی شاید کمتر به چشم بیاد ولی از بین نمیره و چاره ای نداره.
    برای منم پشت تاجش طاس هست و پرهاش که بلند میشه میاد روی اون قسمتو میپوشونه

همکار قدیمی (مدیر انجمن بازارچه)

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    11056
    سلام به همگی.جوجه ی منو اینا دارن میزنن چیکار کنم؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    8677
    دوست عزیز مطمئنی دارن میزنن؟؟؟

صفحه 338 از 1915 نخستنخست ... 2382883193203213223233243253263273283293303313323333343353363373383393403413423433443453463473483493503513523533543553563573884388381338 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)