صفحه 33 از 1915 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849505152831335331033 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 321 به 330 از 19143
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    3454
    سلام سپیده خانم ، از نظرتون در مورد طوطیم سپاسگذارم ، راستش من دیشب این پستو ارسال کردم و از اونجایی که مدیر کلا ارسال پستو تو اون تاپیک بسته بودن من مجبور به ایجاد یه تاپیک جدید شدم ، آقای برهانی کیا در بیشتر پستها سوالو میپیچونن و نمیدونم حوصله ندارن پستا رو بخونن یا راهنماییشون اختتامیش همیشه به دامپزشک ختم میشه و در آخر بخاطر قدردانی از سایتشون کنایه زدن خیلی حرف میزنی ، مشکلی نداره ، من پستای همه رو خوندم و بنظرم دلسوز این سایت شمایید ، برای همین وقتی عنوان تاپیکو دیدم که جز آقای برهانی کیا کسی حق جواب دادنو نداره باور کنید خودم فهمیدم جواب به اینجا ختم میشه ، برای همین به شما pm دادم که جالبه باید بالاتر از 15 ارسال میداشتم تا به شما بتونم pm بدم ، برای همین چون میدونستم شما در تاپیک دیگه ای حتما جواب خواهید داد این پستو تکرار کردم ، من در سایت گیمرزلند فعالیت دارمو تا حالا نشده به کسی به اینصورت جواب بدم ، پس کارمون چه رایانه و چه حیوانات در سطح بالاییه آقای برهانی کیا ، ایشون گفتن مستقیم سوال کن ، این غیر مستقیمش بود مستقیمش چه خواهد شد ، خوشحال شدم از هم صحبتی با شما سپیده خانم ، همین قدر که کلامتون در مشورت با کاربران کاملا دلسوزانست نشون میده چقدر موفقید ، اگر یک زمانی سپیده خانم در مورد سخت افزار نرم افزار یا کنسول سوالی داشتید یا به مشکلی برخوردید خوشحال میشم راهنماییتون کنم . من نمیتونم pm بدم بهتون ، جواب اون پستو دیگه لازمش ندارم ، آرزوی موفقیت دارم . خدا نگهدار
    ویرایش توسط sepideh : 22nd December 2010 در ساعت 08:07 PM

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط lemon نمایش پست ها
    سلام سپیده خانم ، از نظرتون در مورد طوطیم سپاسگذارم ، راستش من دیشب این پستو ارسال کردم و از اونجایی که مدیر کلا ارسال پستو تو اون تاپیک بسته بودن من مجبور به ایجاد یه تاپیک جدید شدم ، آقای برهانی کیا در بیشتر پستها سوالو میپیچونن و نمیدونم حوصله ندارن پستا رو بخونن یا راهنماییشون اختتامیش همیشه به دامپزشک ختم میشه و در آخر بخاطر قدردانی از سایتشون کنایه زدن خیلی حرف میزنی ، مشکلی نداره ، من پستای همه رو خوندم و بنظرم دلسوز این سایت شمایید ، برای همین وقتی عنوان تاپیکو دیدم که جز آقای برهانی کیا کسی حق جواب دادنو نداره باور کنید خودم فهمیدم جواب به اینجا ختم میشه ، برای همین به شما pm دادم که جالبه باید بالاتر از 15 ارسال میداشتم تا به شما بتونم pm بدم ، برای همین چون میدونستم شما در تاپیک دیگه ای حتما جواب خواهید داد این پستو تکرار کردم ، من در سایت گیمرزلند فعالیت دارمو تا حالا نشده به کسی به اینصورت جواب بدم ، پس کارمون چه رایانه و چه حیوانات در سطح بالاییه آقای برهانی کیا ، ایشون گفتن مستقیم سوال کن ، این غیر مستقیمش بود مستقیمش چه خواهد شد ، خوشحال شدم از هم صحبتی با شما سپیده خانم ، همین قدر که کلامتون در مشورت با کاربران کاملا دلسوزانست نشون میده چقدر موفقید ، اگر یک زمانی سپیده خانم در مورد سخت افزار نرم افزار یا کنسول سوالی داشتید یا به مشکلی برخوردید خوشحال میشم راهنماییتون کنم . من نمیتونم pm بدم بهتون ، جواب اون پستو دیگه لازمش ندارم ، آرزوی موفقیت دارم . خدا نگهدار
    سلام دوست عزيز
    در مورد حرفتون كه سپيده خانوم خيلي دلسوزه كه شكي نيست و يكي از بهترين هاي اينجا هستند.
    من كه اطلاع از موضوع ندارم ولي اگه سوالي داريد بپرسيد من اگه بلد باشم جواب ميدم و اگه بلد نباشم شيكرا خانوم استاد من هستن و حتما جوابتونو كامل ميدن.شما مطمئن باشيد هر سوالي اينجا بپرسيد دقيق و كامل جواب ميگيريد.
    خيلي ممنون

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام سپیده خانم ، از نظرتون در مورد طوطیم سپاسگذارم ،
    راستش من دیشب این پستو ارسال کردم و از اونجایی که مدیر کلا ارسال پستو تو اون تاپیک بسته بودن من مجبور به ایجاد یه تاپیک جدید شدم ،
    آقای برهانی کیا در بیشتر پستها سوالو میپیچونن و نمیدونم حوصله ندارن پستا رو بخونن یا راهنماییشون اختتامیش همیشه به دامپزشک ختم میشه و در آخر بخاطر قدردانی از سایتشون کنایه زدن خیلی حرف میزنی ، مشکلی نداره ، من پستای همه رو خوندم و بنظرم دلسوز این سایت شمایید ، برای همین وقتی عنوان تاپیکو دیدم که جز آقای برهانی کیا کسی حق جواب دادنو نداره باور کنید خودم فهمیدم جواب به اینجا ختم میشه ،
    برای همین به شما pm دادم که جالبه باید بالاتر از 15 ارسال میداشتم تا به شما بتونم pm بدم ، برای همین چون میدونستم شما در تاپیک دیگه ای حتما جواب خواهید داد این پستو تکرار کردم ، من در سایت گیمرزلند فعالیت دارمو تا حالا نشده به کسی به اینصورت جواب بدم ، پس کارمون چه رایانه و چه حیوانات در سطح بالاییه .آقای برهانی کیا ، ایشون گفتن مستقیم سوال کن ، این غیر مستقیمش بود مستقیمش چه خواهد شد ، خوشحال شدم از هم صحبتی با شما سپیده خانم ، همین قدر که کلامتون در مشورت با کاربران کاملا دلسوزانست نشون میده چقدر موفقید ، اگر یک زمانی سپیده خانم در مورد سخت افزار نرم افزار یا کنسول سوالی داشتید یا به مشکلی برخوردید خوشحال میشم راهنماییتون کنم . من نمیتونم pm بدم بهتون ، جواب اون پستو دیگه لازمش ندارم ، آرزوی موفقیت دارم . خدا نگهدار
    سلام .اون تاپیک بسته شده بود .بازش کردم .
    درباره پست شما تو اون بخش باید راجع به مشکلی که برای طوطی شما پیش اومده یا سوالی که درباره مسایل پزشکی براتون پیش میاد توضیح بدین .چون دکتر وقت نمی کنه صحبتهای که مربوط به سوال پزشکیتون نیست رو بخونه .خوب اگه دقت هم بکنید بعضی از موارد واقعا نیازه که طوطی به دامپزشکی برده بشه .و غیر این باشه دکتر میگه که نیازی به آوردنش به مطب نیست . کاربری که تازه عضو شده حتما باید 15 تا پست بده تا بتونه پیام بده به اعضا .این قانون واسه همست .شما لطف دارین .سوالاتتون رو درباره طوطی اگه مربوط به دکتر نیست همینجا بپرسید .دوستان شما رو راهنمایی می کنن .:smile (142):

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    3454
    سلام ، راستش سپیده خانم بیشتر برای اطلاعات عمومیم پرسیدم چون هر پرنده ای طی مدتی هر چقدرم بهش توجه بشه وزنش ممکنه بالاتر بره و چربی بدنش بگیره ، ممکنه طبیعی باشه ولی ریسکو عواقبشم باید پذیرفت ، مطالعه کردمو دیدم در ایران کسی مسئله رو باز نمیکنه در مورد وزن نرمال از حداقل تا حداکثر برای کاکاتیلها با توجه به سنشون ، گفتم یک مبحث راه بندازم تا همه نظراتشونو گفته باشنو استفاده کنم . شاید خیلی با یه نگاه ساده مشکل شخصی دیده بشه ولی به همه طوطی سانان مربوطه ، من اگه تهران بودم پیش دامپزشک خبره ای چون آقای برهانی کیا حتما میومدم ، ولی حالا که مشهدمو به شما دسترسی فیزیکی ندارم پس میتونیم از طریق محیط مجازی مثل تمام دنیا با هم به نتایجی برسیم ، من دنبال یک کارشناس خبره تو هر زمینه ای میگردم ، شما رو انتخاب کردم چون میدونم اطلاعات کافی رو دارید و با توجه به خوراک پرندگان در ایران مقدار و میزان استفادشو دستتون اومده و میتونید به همه کمک کنید ، سایتهای خارجی رو هم مطالعه میکنم ولی خوراکهای پرندگان و دامپزشکان و حتی شرایط نگهداری اونجا خیلی فرق میکنه با شرایط حاکم در اینجا ، من در این فروم خارجی http://talkcockatiels.com/showthread.php?t=12924 و http://smileysbirds.proboards.com/in...nt&thread=9575 به این نتیجه رسیدم که کلم بروکلی بیشترین خاصیتو برای چربی زدایی داره و وزن نرمال برای کاکاتیل حداکثر تا 117 گرمه ، دوستان بعضی موضوعات هست که بهتر میشه اینجا حلش کرد چون همه استفاده میکنن ، حالا میخواید کاروکاسبیتون کساد نشه اون یه مسئله دیگست ، من با توجه به شرایط غذا در ایران و نبود پلت مخصوص حداقل اینجا میخوام در حد نرمال طوطیمو نگه دارم ، واقعا مهم نیست اگه وزنش اضافه بشه ، مهم اینه که بفهمیم معنی مراقبت درست چیه ، شما شروع میکنید در مورد درست غذایی کاکاتیل به صحبت کردن ، اول وضعیت کشورو وارداتمونو ارزیابی کنید بعد برید سراغ نیازهای این پرنده ، دارو ، محصولات ویتاکرفت ، پارک پرندگان ، وسایل بازی ، در مورد چیزی که نیست یا نمیدونیم بیایم نظر ندیم خیلی بهتره ، پیش یه پرنده فروش خبره رفتمو ازش محصولات ویتاکرفتو خواستم ، یه دارو بهم نشون داد و گفت همین دارو تو کشور خارجی به یک فروخته میشه ، من بیست هزار تومن اینجا براش پول باید بدم ، واقعا با چه قیمتو چه کیفیتی ؟ ، نخر ، حالا جدا از این مباحث فقط میخواستم سپیده خانم ببینم عنوان سربرگا نه ! ، معلومات کسانی که داخل موضوعات پست میدنو بدونم در چه حدیه و چجوری جواب میگیرم . خوشحال میشم پست بدید و نظراتتونو همه دوستان ببینن و استفاده کنن از تجربیاتتون . با تشکر از سپیده خانم .

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    سلام ، راستش سپیده خانم بیشتر برای اطلاعات عمومیم پرسیدم چون هر پرنده ای طی مدتی هر چقدرم بهش توجه بشه وزنش ممکنه بالاتر بره و چربی بدنش بگیره ، ممکنه طبیعی باشه ولی ریسکو عواقبشم باید پذیرفت ، مطالعه کردمو دیدم در ایران کسی مسئله رو باز نمیکنه در مورد وزن نرمال از حداقل تا حداکثر برای کاکاتیلها با توجه به سنشون ، گفتم یک مبحث راه بندازم تا همه نظراتشونو گفته باشنو استفاده کنم . شاید خیلی با یه نگاه ساده مشکل شخصی دیده بشه ولی به همه طوطی سانان مربوطه ، من اگه تهران بودم پیش دامپزشک خبره ای چون آقای برهانی کیا حتما میومدم ، ولی حالا که مشهدمو به شما دسترسی فیزیکی ندارم پس میتونیم از طریق محیط مجازی مثل تمام دنیا با هم به نتایجی برسیم ، من دنبال یک کارشناس خبره تو هر زمینه ای میگردم ، شما رو انتخاب کردم چون میدونم اطلاعات کافی رو دارید و با توجه به خوراک پرندگان در ایران مقدار و میزان استفادشو دستتون اومده و میتونید به همه کمک کنید ، سایتهای خارجی رو هم مطالعه میکنم ولی خوراکهای پرندگان و دامپزشکان و حتی شرایط نگهداری اونجا خیلی فرق میکنه با شرایط حاکم در اینجا ، من در این فروم خارجی http://talkcockatiels.com/showthread.php?t=12924 و http://smileysbirds.proboards.com/in...nt&thread=9575 به این نتیجه رسیدم که کلم بروکلی بیشترین خاصیتو برای چربی زدایی داره و وزن نرمال برای کاکاتیل حداکثر تا 117 گرمه ، دوستان بعضی موضوعات هست که بهتر میشه اینجا حلش کرد چون همه استفاده میکنن ، حالا میخواید کاروکاسبیتون کساد نشه اون یه مسئله دیگست ، من با توجه به شرایط غذا در ایران و نبود پلت مخصوص حداقل اینجا میخوام در حد نرمال طوطیمو نگه دارم ، واقعا مهم نیست اگه وزنش اضافه بشه ، مهم اینه که بفهمیم معنی مراقبت درست چیه ، شما شروع میکنید در مورد درست غذایی کاکاتیل به صحبت کردن ، اول وضعیت کشورو وارداتمونو ارزیابی کنید بعد برید سراغ نیازهای این پرنده ، دارو ، محصولات ویتاکرفت ، پارک پرندگان ، وسایل بازی ، در مورد چیزی که نیست یا نمیدونیم بیایم نظر ندیم خیلی بهتره ، پیش یه پرنده فروش خبره رفتمو ازش محصولات ویتاکرفتو خواستم ، یه دارو بهم نشون داد و گفت همین دارو تو کشور خارجی به یک فروخته میشه ، من بیست هزار تومن اینجا براش پول باید بدم ، واقعا با چه قیمتو چه کیفیتی ؟ ، نخر ، حالا جدا از این مباحث فقط میخواستم سپیده خانم ببینم عنوان سربرگا نه ! ، معلومات کسانی که داخل موضوعات پست میدنو بدونم در چه حدیه و چجوری جواب میگیرم . خوشحال میشم پست بدید و نظراتتونو همه دوستان ببینن و استفاده کنن از تجربیاتتون . با تشکر از سپیده خانم .

سلام
    دوست عزیز دکتر برهانی کیا یکی از معدود دامپزشکانی است که واقعا دلسوز بوده و انسانیت اش را در کارش فراموش نکرده .. سرشون خیلی شلوغه و وقتی آمدند اینجا به علت کوتاه بودن وقت به سرعت به سوالات مهم دوستان پاسخ می دهند تمام دوستانی که از پرنده ها نگهداری می کنند و گذرشون به بیمارستان کامرانیه افتاده با ایشون آشنا هستند به نظرم کمی زود قضاوت کردید و نکته دیگه این است که همانطور که دکتر هم گفتند میزان چاق بودن پرنده با انداز ه گیری وزن، طول بدن و دانستن سن دقیق پرنده تا حدی قابل تخمین است

در مورد پست دومتان ... سایتهایی که شما آدرسش را گذاشتید آدرس فرومهای خارجی هستند این سایتها قابل استناد نیستند شما اطلاعات خودتون در مورد میزان مصرف غذا را ( اگر می خواهید از سایتهای خارجی دریافت کنید) باید از سایتهای مخصوص طوطی ها که سایتهای اطلاع رسانی هستند دریافت کنید چون فرومها همیشه محل پرسش و پاسخ افراد عادی هستند مگر اینکه شما شخص جواب دهنده را بشناسید دقیقا مثل فرومهای ایرانی
    شما می خواهید بدونید افرادی که در این فروم به سوالهای پاسخ می دهند در چه حدی هستند می تونید کمی وقت بذارید و تاپیک های مخلتف و پاسخهایی که دوستان به کاربران داده اند را مطالعه و خودتان در موردشان قضاوت کنید اینجا کسی استاد یا متخصص نیست هم کسانی هستیم که تجربیاتی در مورد طوطی ها داریم و اطلاعات خودمون را با هم رد و بدل می کنیم نه کسی خودش را استاد می دونه نه متخصص بنابراین من از شما تقاضا دارم که لطف کنید تاپیک های مخلتف را مطالعه کنید و قضاوت به عهده خودتان است ما هم از اینکه بتونیم به هم کمک کنیم خوشحال میشیم

در مورد پیشنهادتون " در مورد وزن نرمال از حداقل تا حداکثر برای کاکاتیلها با توجه به سنشون ، گفتم یک مبحث راه بندازم تا همه نظراتشونو گفته باشنو استفاده کنم ." هم به نظرم پیشنهاد خیلی خوبی است اگر بتونید بحثی را راه بندازید که به میزان مصرف غذا بر اساس وزن بدن و سن پرنده اشاره کنه خیلی خوب میشه به شرطی که اطاعلاتتون مستند باشه با ذکر منبع و آن مبنع هم معتبر باشه .... در غیر این صورت شاید بازده خوبی نداشته باشه مطمئن باشید اگر منبع معتبری پیدا کردید من به سهم خودم حاضرم در ترجمه مطالبش کمکتون کنم

ویرایش توسط Shikra : 23rd December 2010 در ساعت 09:04 AM

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    3454
    سلام ، امیدوارم الان کمال آرامش رو داشته باشید و با روی خوش شیکرا خانم از پستم دیدن کنید ، قصد جواب دادن ندارم فقط یه اطلاعاتی دارم که میخوام در اختیار همه بذارم ، نمیخوام ناراحتتون کنم ، یادتون باشه انتقاد درست سازندست ، سایتهای خارجی مطمئنا قابل استناد و مطمئن هستند چرا ؟ ، 1. چون حیات وحش اونا مخصوصا استرالیا تمام کشورشونو تشکیل میده 2.از هر سه خانواده دو خانواده به صورت حرفه ای از حیوانات نگهداری میکنن 3.دامپزشکان اونجا خود مردم عادی یا به قول شما ساده هستند ، بهتره برای جواب دادن به پستای دیگران از روش من میدونم یا دیدم استفاده نکنیمو نقل قولو به چالش نکشیم (خیلی با احترام شیکرا خانم گفتمو قصد بی احترامی نداشتم)، شما تمام نوشتتونو بخونید ، پست اول ، دوم ، سوم ... کشور ما اکثر مردمش اینجورین که وقتی به عنوان یه ارشد میخوان جواب بدن اگر از عهده جواب بر نیان یا یه آدم به نظر نفهم مثل منو میبینن توپو میندازن تو زمین دیگری و شروع میکنن به حاشیه رفتنو تعریف از خاطرات ، شما خیلی کارتون عالیه و من منکرش نشدم البته اگه تو پستم جاهای خوبشم دیدید ، خب شیکرا خانم من پستتونو خوندم ( خواهش میکنم جواب این پستو ندید چون یک اسپمر خواهید شد ) ما قصدمون تو این تاپیک کمک و گذاشتن اطلاعات درست برای دیگرانه ، برای این صحبتا مسنجر بهترین جاست ، طرف صحبت من یکی دیگست و جوابمو دادن و کامل قانعم کردنو دارم دنبال اطلاعات موثق میگردم ، پس بیاین جون هر کی دوست دارید بیخیال شید !!! من کوتاه اومدم به خدا ، دو کلوم نمیشه انتقاد کنم ؟ انتقاد خوبه حتی اگه از طرف یک کاربر ساده و تک افتاده تو سایت مثل من باشه ، البته طرفدار پروپاقرص دارم ولی اسم نمیبرم ، شما بهترینید مبالغه نمیکنم ، شیکرا خانم نه از خودم اسم میبرم نه میگم چکاره هستم ، یک کاربر ساده و معمولی ، فقط یک نفر میدونه من فعالیتم و اطلاعاتم در چه حدیه که به گرد شما عمرا برسم ، برید به یکی دیگه راهنمایی بدید شیکرا خانم به خدا من راهنمایی نمیخوام به کی بگم ! ، ممنون از سوالتون ! ، از این تاپیک باید فرار کنم . من خودم مترجم هستم دست گلتون درد نکنه .

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    سلام ، امیدوارم الان کمال آرامش رو داشته باشید و با روی خوش شیکرا خانم از پستم دیدن کنید ، قصد جواب دادن ندارم فقط یه اطلاعاتی دارم که میخوام در اختیار همه بذارم ، نمیخوام ناراحتتون کنم ، یادتون باشه انتقاد درست سازندست ، سایتهای خارجی مطمئنا قابل استناد و مطمئن هستند چرا ؟ ، 1. چون حیات وحش اونا مخصوصا استرالیا تمام کشورشونو تشکیل میده 2.از هر سه خانواده دو خانواده به صورت حرفه ای از حیوانات نگهداری میکنن 3.دامپزشکان اونجا خود مردم عادی یا به قول شما ساده هستند ، بهتره برای جواب دادن به پستای دیگران از روش من میدونم یا دیدم استفاده نکنیمو نقل قولو به چالش نکشیم (خیلی با احترام شیکرا خانم گفتمو قصد بی احترامی نداشتم)، شما تمام نوشتتونو بخونید ، پست اول ، دوم ، سوم ... کشور ما اکثر مردمش اینجورین که وقتی به عنوان یه ارشد میخوان جواب بدن اگر از عهده جواب بر نیان یا یه آدم به نظر نفهم مثل منو میبینن توپو میندازن تو زمین دیگری و شروع میکنن به حاشیه رفتنو تعریف از خاطرات ، شما خیلی کارتون عالیه و من منکرش نشدم البته اگه تو پستم جاهای خوبشم دیدید ، خب شیکرا خانم من پستتونو خوندم ( خواهش میکنم جواب این پستو ندید چون یک اسپمر خواهید شد ) ما قصدمون تو این تاپیک کمک و گذاشتن اطلاعات درست برای دیگرانه ، برای این صحبتا مسنجر بهترین جاست ، طرف صحبت من یکی دیگست و جوابمو دادن و کامل قانعم کردنو دارم دنبال اطلاعات موثق میگردم ، پس بیاین جون هر کی دوست دارید بیخیال شید !!! من کوتاه اومدم به خدا ، دو کلوم نمیشه انتقاد کنم ؟ انتقاد خوبه حتی اگه از طرف یک کاربر ساده و تک افتاده تو سایت مثل من باشه ، البته طرفدار پروپاقرص دارم ولی اسم نمیبرم ، شما بهترینید مبالغه نمیکنم ، شیکرا خانم نه از خودم اسم میبرم نه میگم چکاره هستم ، یک کاربر ساده و معمولی ، فقط یک نفر میدونه من فعالیتم و اطلاعاتم در چه حدیه که به گرد شما عمرا برسم ، برید به یکی دیگه راهنمایی بدید شیکرا خانم به خدا من راهنمایی نمیخوام به کی بگم ! ، ممنون از سوالتون ! ، از این تاپیک باید فرار کنم . من خودم مترجم هستم دست گلتون درد نکنه .
    سلام
    ممنون .... فقط می تونم بگم متاسفم براتون ..صحبت من با شما در کمال حسن نیت بود ...........
    .مطمئن باشِد که شما به اندازه کافی شناخته شده هستید قربان در مسنجر هم دیدیم که چه جور صحبت می کنید
    ویرایش توسط Shikra : 23rd December 2010 در ساعت 10:45 PM

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    من هم برای شما و هم برای خودم متاسفم .
    من تو پست خانوم شیکرا هیچ بی احترامی به شما ندیدم .اگه فکر می کنید فروم های خارجی قابل استناد هستن ، می تونید از مطالب اونا استفاده کنین و با اونا تبادل نظر کنید و نگران بچه های این فروم نباشید .چون هیچوقت جواب غلطی بهشون داده نمیشه .ما هم هیچ وقت بخاطر مقاممون تو سایت نگفتیم که از همه بیشتر می دونیم .از نظرات همه استفاده می کنیم .اینو بچه هایی که تو فروم عضو هستن کاملا می دونن .شما به پست خانم شیکرا می گید اسپم .درحالیکه پست ایشون کاملا منطقی و قابل قبوله .هیچ حاشیه ای هم تو صحبتاشون نبود و پست شما چون هیچ باری نداره بیشتر شبیه اسپمه . شما اصلا معلوم نیست دنبال چه نوع جوابی هستین ؟فقط تنها چیزی که تو پست شما میشه فهمید اینه که سپیده خانوم شما جواب بدین .اگه دنبال بحث توی مسنجر هستید اینجا جای خوبی برای عضو شدن شما نیست .اتفاقا دلیله اینکه واسه خودم متاسفم اینه که خواستم تو مسنجر شما را از ناراحتی دربیارم .ولی صحبت کردن تو مسنجر جنبه می خواد که شما ندارین این رو از صحبتای شما می شد کاملا فهمید و من از رسیدن به این بحثا حالم بهم می خوره و امیدوارم کاملا بهتون فهمونده باشم . انتقاد اگه سازنده باشه حتی از طرف کاربر ساده پذیرفته میشه ولی نه اینکه با بستن موضوع وارد صحیتای حاشیه ای و بی ربط بشید که من مجبور بشم id شما رو ایگنور کنم .ممنون از لطفتون من نیازی به سلام و هم صحبتی با شما ندارم .
    تو هر فرومی هستین موفق باشید.امیدوارم از اطلاعات شما کمال استفادرو ببرن.
    ویرایش توسط sepideh : 24th December 2010 در ساعت 02:59 AM

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    3592
    سلام دوستان امیدوارم همگی خوب باشید کمی پست ها رو خوندم

بنده جدیدا علاقه شدیدی به عروس هلندی پیدا کردم و قصد خرید دارم

دوستان عزیز اگر براتون مقدوره منو کمی راهنمایی کنید و حدود قیمت رو بگین

ممنون میشم یه دنیا

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط هلندی نمایش پست ها
    سلام دوستان امیدوارم همگی خوب باشید کمی پست ها رو خوندم

بنده جدیدا علاقه شدیدی به عروس هلندی پیدا کردم و قصد خرید دارم

دوستان عزیز اگر براتون مقدوره منو کمی راهنمایی کنید و حدود قیمت رو بگین

ممنون میشم یه دنیا

سلام
    از اینکه تصمیم گرفتید قبل از خرید به تحقیق و مطالعه بپردازید بسیار خوشحالم معمولا اول خرید می کنند بعد با هاش آشنا میشن که کار اشتباهی است مطالعه تون را کامل کنید تا از خصوصیات و مشکلاتش بیشتر آگاه بشید
    قمیتش بسیار متغیر است از 50 تومن تا 150 تومن هست .. بهتر است جوجه کم سن و سال بگیرید چون دوسال به بالا دیگه سخت تربیت میشه

صفحه 33 از 1915 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849505152831335331033 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 13 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 13 مهمان ها)