کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    سعی کن با سرنگ بهش یکم موز له شده توی آب بدی

نوکش رو با دوتا از انگشتات از کنار باز کن

غذا رو از سمت چپ نوکش بریز تو دهنش
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    فدای سرت.بهرحال هرکاری سود و زیان و تلفات هم داره.دیگه جوجه ی وایت نباید زیر این ها بذاری چون احتمال مریضی میدن غریزی و طردش میکنن جفت.
    نقل قول نوشته اصلی توسط chaky نمایش پست ها
    چی چی مرد بهش غذا بدین آقا رضا اعتماد به نفس ندارین بهش غذا بدین؟یک ویدیو هم بهتون دادم که طرز غذا دادن و ببینین زودی غذا بدینx-(
    پریسا خانوم جوجه ی ایشون بسیار کوچیک بود و هضم غذاش هم بشدت سخت بود ولی ایشالا که زنده بمونه.
    تمام تلاشمو کردم.غذا هم همونطری که آقای اسکندری گفتن امتحان کردم نشد که نشد...

الان که اومدم چک کنم دیدم سرش مونده زیر اون یکیجوجه ها تو پوشال سریع آوردمش بیرون وبا سیب خواستم تغذیه کنم اون موقع فقط ضربان ناچیز داشت ولی وقتی اومدم سیبو بدم دیگه نفس نمیکشید ولی من بازم بهش دادم اما بی فایده موند وحتی دهنش هم بسته نشد...
    کاش زودتر میفهمیدم اینا حتی امروز صبح هم بهش غذا میدادن نمیدونم چی شد یهویی که دیگه به این غذا ندادن ولی به کوچیکتره غذا دادن.
    مشکلاز وایت فیس بودن نبود آقای اسکندری پرسیدم گفتن که دلیلش این نیست واگر اینطوری بود از اول حساسیت نشون میدادن...
    الان واقعا گریم گرفته.نه به خاطر پول...بی لیاقتی من باعث شد یه جوجه جونش رو از دست بده،درصورتی که اگر دست من نبود شاید زنده میموند یا اگر حداقل قبلش خودمو آماده کرده بودم مثل بچه ی آدم بهش غذا میدادم.حسابی داغون شدم.خیلی شرمنهد شدم واحساس گناه میکنم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    چی چی مرد بهش غذا بدین آقا رضا اعتماد به نفس ندارین بهش غذا بدین؟یک ویدیو هم بهتون دادم که طرز غذا دادن و ببینین زودی غذا بدینx-(
    ویدئو رو دیدم اما چون جفت سه تا ارزن بهش دادن گفتم صبر کنم وتا دفعی غذادهی بعدی چک کنم اگر غذا ندادن همون کار رو کنم که انجام هم دادم اما متاسفانه زیر جوجه های دیگه وزیر پوشال ها خفه شد...

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها

الان که اومدم چک کنم دیدم سرش مونده زیر اون یکیجوجه ها تو پوشال سریع آوردمش بیرون وبا سیب خواستم تغذیه کنم اون موقع فقط ضربان ناچیز داشت ولی وقتی اومدم سیبو بدم دیگه نفس نمیکشید ولی من بازم بهش دادم اما بی فایده موند وحتی دهنش هم بسته نشد...
    کاش زودتر میفهمیدم اینا حتی امروز صبح هم بهش غذا میدادن نمیدونم چی شد یهویی که دیگه به این غذا ندادن ولی به کوچیکتره غذا دادن.
    مشکلاز وایت فیس بودن نبود آريالای اسکندری پرسیدم گفتن که دلیلش این نیست واگر اینطوری بود از اول حساسیت نشون میدادن...
    الان واقعا گریم گرفته.نه به خاطر پول...بی لیاقتی من باعث شد یه جوجه جونش رو از دست بده،درصورتی که اگر دست من نبود شاید زنده میموند یا اگر حداقل قبلش خودمو آماده کرده بودم مثل بچه ی آدم بهش غذا میدادم.حسابی داغون شدم.خیلی شرمنهد شدم واحساس گناه میکنم
    اول اینکه آقا رضا شما قصدی توی مرگ این پرنده نداشتی که بخوای عذاب وجدان داشته باشی.قسمت این پرنده این بود که از بین بره حالا چه پیش شما بود چه پیش یه نفر دیگه.وقتی وارد کار پرنده میشی یا هر موجود زنده ی دیگه ای باید از قبل بدونی که هر موجود زنده ای مرگ و میر داره و اگر از الان میخوای اینجوری باشی بهتره بذاری کنار.دوم اینکه یا این جوجه ناقص بوده و والدین تشخیص دادن و کنار گذاشتنش یا بخاطر اختلاف رنگیش طرد شده وگرنه هیچ دلیل دیگه ای نداره.بهرحال تموم شد و رفت.من بعد چند سال هنوز جرات نمیکنم به جوجه ده روزه هم سرنگی غذا بدم اینکه دو روزش بود و شاید غذاهم میدادی تلف میشد.قسمت بوده و الکی خودت رو اذیت نکن.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    اول اینکه آقا رضا شما قصدی توی مرگ این پرنده نداشتی که بخوای عذاب وجدان داشته باشی.قسمت این پرنده این بود که از بین بره حالا چه پیش شما بود چه پیش یه نفر دیگه.وقتی وارد کار پرنده میشی یا هر موجود زنده ی دیگه ای باید از قبل بدونی که هر موجود زنده ای مرگ و میر داره و اگر از الان میخوای اینجوری باشی بهتره بذاری کنار.دوم اینکه یا این جوجه ناقص بوده و والدین تشخیص دادن و کنار گذاشتنش یا بخاطر اختلاف رنگیش طرد شده وگرنه هیچ دلیل دیگه ای نداره.بهرحال تموم شد و رفت.من بعد چند سال هنوز جرات نمیکنم به جوجه ده روزه هم سرنگی غذا بدم اینکه دو روزش بود و شاید غذاهم میدادی تلف میشد.قسمت بوده و الکی خودت رو اذیت نکن.
    نمیدونم چی بگم...مرسی ممنون از حرفاتون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    الان به هردو جوجه غذا میدن ولی جوجه اول ماشاءالله خیلی خیلی بزرگ شده وچینه دونش که خیلی پره اما سومی رو هم بهش غذا میدن اما نه اونقدر که به بزرگه میدن.بازماحتمال داره که دیگه بهش غذا ندن؟جوجه کاملا سرحاله وجنب وجوش داره.
    نیازی هست که همش چک کنم ببینم چینه دونش پره یانه؟اگر خالی بود چیکار کنم؟
    این مسخره ها بیشتر از جوجه ها به هم غذا میدن هر نیم ساعت میبینی دارن به هم غذا میدن

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    الان به هردو جوجه غذا میدن ولی جوجه اول ماشاءالله خیلی خیلی بزرگ شده وچینه دونش که خیلی پره اما سومی رو هم بهش غذا میدن اما نه اونقدر که به بزرگه میدن.بازماحتمال داره که دیگه بهش غذا ندن؟جوجه کاملا سرحاله وجنب وجوش داره.
    نیازی هست که همش چک کنم ببینم چینه دونش پره یانه؟اگر خالی بود چیکار کنم؟
    این مسخره ها بیشتر از جوجه ها به هم غذا میدن هر نیم ساعت میبینی دارن به هم غذا میدن
    نه نیازی نیست اصلا دائم چک بشن.وقتی دارن غذا میدن دیگه حتما غذا خواهند داد و با چک کردن دائم لونه فقط استرسشون رو بیشتر خواهید کرد.بازم تاکید میکنم هرجوجه بر اساس ظرفیتش تقاضای غذا میکنه و والدین هم غذا میدن نگران نباش و جوجه هارو باهم مقایسه نکن.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نه نیازی نیست اصلا دائم چک بشن.وقتی دارن غذا میدن دیگه حتما غذا خواهند داد و با چک کردن دائم لونه فقط استرسشون رو بیشتر خواهید کرد.بازم تاکید میکنم هرجوجه بر اساس ظرفیتش تقاضای غذا میکنه و والدین هم غذا میدن نگران نباش و جوجه هارو باهم مقایسه نکن.
    آخه به اینم غذا میدادن که دیگه ندادن...

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    آخه به اینم غذا میدادن که دیگه ندادن...
    نه اگر میخواستن این یکی رو هم حذف کنن از غذا دادن هردوشون رو با هم کنار مینداختن.بهرحال قسمت بود و حساس نشو.

همکار قدیمی (مدیر انجمن بازارچه)

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    11056

مشکلاز وایت فیس بودن نبود آقای اسکندری پرسیدم گفتن که دلیلش این نیست واگر اینطوری بود از اول حساسیت نشون میدادن...
    دیگه ناراحتی نداره واسه چی احساس گناه ماله منم 4 تا نطفه داشت 2 تاش در اومده اون 2 تاشم تا آخرین لحظه منتظر بودم آخر سر شکستم دیدم جوجه توش کامل بوده ولی نمیدونم جریانش چی بود نتونستن بیان بیرون مردن باید منم ناراحت میشدم ولی نشدم قسمت نبوده مگه فقط یکبار جوجه میدن زودی جفت گیری میکنن باز جوجه میدن بیا هنوز جوجه هام 2 هفته ای نشدن که باز جفتگیری کردن باز جوجه میدن مثل ماله شما

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    دیگه ناراحتی نداره واسه چی احساس گناه ماله منم 4 تا نطفه داشت 2 تاش در اومده اون 2 تاشم تا آخرین لحظه منتظر بودم آخر سر شکستم دیدم جوجه توش کامل بوده ولی نمیدونم جریانش چی بود نتونستن بیان بیرون مردن باید منم ناراحت میشدم ولی نشدم قسمت نبوده مگه فقط یکبار جوجه میدن زودی جفت گیری میکنن باز جوجه میدن بیا هنوز جوجه هام 2 هفته ای نشدن که باز جفتگیری کردن باز جوجه میدن مثل ماله شما
    چی بگم ...
    ولی خواهشا شما بذار خودشون بهشون غذا بدن و مطئن باش که کاری سختیه که خودت به جوجه غذا بدی .صبر کن هروقت دیگه غذا نخواستن بدن اونوقت بهشون سرنگی غذا بده .اما همیشه آمادگیشو داشته باش

صفحه 316 از 1915 نخستنخست ... 2162662972982993003013023033043053063073083093103113123133143153163173183193203213223233243253263273283293303313323333343353664168161316 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)