صفحه 24 از 1915 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243741245241024 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 231 به 240 از 19143
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط zamen نمایش پست ها
    با سلام
    ما دیروز عروسمون را بردیمیه مغازه پرنده فروشی که پرهاشو بزنه وقتی برگشتیم خونه دیدیم بیچاره زجه میزنه و یه پاشو بالا نگه داشته خلاصه مرد بی ملاحظه ،انگشت پشتی پاشو که خیلی هم نیازه انگار شکسته .حالا ما غصه دار ماندیم چکار کنیم که بهش کمک کنیم.لطفا یکی جواب منو اورژانسی بده.ممنون

سلام

بهترین کار اینه که سریعا به بیمارستان کامرانیه - دکتر برهانی کیا مراجعه کنید
    ممکنه ناقص بشه اگر دیر بشه...همین الان زنگ بزنید و وقت بگیرید

22675184

با تشکر
    آژیده

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    3271
    با تشکر از آقای آژیده عزیز
    ولی ما در تبریز هستیم .اینجا کسی را سراغ دارید؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط zamen نمایش پست ها
    با تشکر از آقای آژیده عزیز
    ولی ما در تبریز هستیم .اینجا کسی را سراغ دارید؟

حتما تو تبریز کلینیک دامپزشکی هست دیگه
    اگر جایی رو نمیشناسید میتونید به کلینیک دامپزشکی دانشکده دامپزشی تبریز مراجعه کنید

با تشکر
    آژیده

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    سلام دوستان
    من يه خواهش از همگي دارم:
    ازتون خواهش ميكنم پراي پرندتونو هيچوقت به پرنده فروشا براي زدن نديد.مگر اينكه خيلي مطمئن باشن.يكم بيشتر وقت بذاريد وببريدشون دكتر.هم چكاب ميشن وهم مطمئنه.
    بنظر من عروس هلنديو اصلا نبايد پراشو كوتاه كرد.البته اگه رام باشه.
    ممنونم.

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط F&P77 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من يه خواهش از همگي دارم:
    ازتون خواهش ميكنم پراي پرندتونو هيچوقت به پرنده فروشا براي زدن نديد.مگر اينكه خيلي مطمئن باشن.يكم بيشتر وقت بذاريد وببريدشون دكتر.هم چكاب ميشن وهم مطمئنه.
    بنظر من عروس هلنديو اصلا نبايد پراشو كوتاه كرد.البته اگه رام باشه.
    ممنونم.
    سلام
    کوتاه کردن بال طوطی ها یک قانون کلی است که مهمترین دلیلش کمتر شدن آسیب وارده ناشی از پرواز است بنابراین کوتاه نکردن بال به عنوان یک توصیه کلی به دوستانی که ممکنه با خطرات آشنا نباشید کار صحیحی نیست
    من بارها در کلینیلک ها دیدم که کاکتیل آسیب دیده بر اثر پرواز آوردند که آسیب جدی و جبران ناپذیر بر داشته
    البته در شرایط خاص میشه که این کار را انجام داد خصوصا جوجه هایی که از کوچیکی پیش آدم بزرگ میشن و به علت آشنایی با محیط خونه مشکلی هم براشون ایجا د نمی شه
    در مورد کاکتیل علاوه بر آسیب امکان فرار کردن هم وجود داره این مورد را هم من بسیار دیدم
    :smile (98):

کاربر ساده

شماره عضویت
    183
    عروسم از رو انگشتم جلوی چشام پرید رفت و دیگه بر نگشت. رفت رو درختا نشستو هر چی بابا بابا بهش گفتم برنگشت. همیشه همه جا همراهم میبردمش و محال بود بپره. چون دوستم داشت. پرهاشم کوتا کرده بودم ولی وقتی با اون ارتفاع 20 یا 30 متر پرواز می کرد فهمیدم اونقدری که باید کوتاه نکرده بودم. اولین بار بود از رو انگشتم می پرید و اخرین بار. نمی دونم می تونه تو طبیعت شکم خودشو سیر کنه یا نه؟ امیدوارم بره تو یه خونه پیش ادمای پرنده دوست. خیلی ناراحتم. امیدوارم واسه هیچ کدومتون پیش نیاد.:smile (129):

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط yaser_ir57 نمایش پست ها
    عروسم از رو انگشتم جلوی چشام پرید رفت و دیگه بر نگشت. رفت رو درختا نشستو هر چی بابا بابا بهش گفتم برنگشت. همیشه همه جا همراهم میبردمش و محال بود بپره. چون دوستم داشت. پرهاشم کوتا کرده بودم ولی وقتی با اون ارتفاع 20 یا 30 متر پرواز می کرد فهمیدم اونقدری که باید کوتاه نکرده بودم. اولین بار بود از رو انگشتم می پرید و اخرین بار. نمی دونم می تونه تو طبیعت شکم خودشو سیر کنه یا نه؟ امیدوارم بره تو یه خونه پیش ادمای پرنده دوست. خیلی ناراحتم. امیدوارم واسه هیچ کدومتون پیش نیاد.:smile (129):
    خيلي متاسفم ياسر جان.
    درك ميكنم كه چقدر سخته.اميدوارم پيش كسي كه ميره دوستش داشته باشه و جاش خوب باشه چون معمولا اينارو ميگيرن و زياد آزاد نميمونن.مخصوصا مال شما كه شاه پراشو زديد و رامه.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    نقل قول نوشته اصلی توسط yaser_ir57 نمایش پست ها
    اعلامیه بزنین شاید کسی که پیداش می کنه انسان باشه و برش گردونه

کاربر موثر

شماره عضویت
    1412
    گفتم بد نباشه این در مورد تغذیه عروس برای شروع بنویسم :

عروس در کل پرنده خیلی بد غذایی و هر چیزی رو نمی خوره ولی اگر پرنده شما از جوجه گی پیش خودتون بوده حتما میدونید چی زیاد دوست داره و چی اصلا نمی خوره الان فصله خیلی خوبی برای تهیه بلال ( ذرت تازه ) که تو هم جا به فروش میرسه و عروس ها عاشق این غذا هستن ولی زیادی این غذا اصلا خوب نیست بهتر هر سه روز یک بار باشه و دومین چیز گل آفتاب گردون که داراری تخمه باشه یعنی آماده چیدن و بهتره با همون گل در اختیار پرنده باشه سومین چیز خوشه گندم و جو و برنج است که به صورت دسته و خشک در اختیار پرنده های دوست داشتنیتون بدید یه چند تا دون هم است که بهتره این دونه هارو تو جیره غذایی پرنده خودتون داشته باشید - تخم کاهو
    - تخم شلغم
    - تخم کلم
    - تخم کلم قرمز
    - تخم خرفه
    - تخم ترب
    - تخم برزک
    - تخم گشنیز
    - تخم چغندر
    - تخم اسفوزه
    - تخم خشخاش
    - تخم منداب
    - شاهدانه
    - ارزن
    - ارزن قرمز
    - کتان
    - کتان سیاه
    - تخم یونجه
    راستی این تخمه ها رو از عطاری میتونید تهیه کیند و بهتره 50 تا 100 گرم از هر یک از تخم ها رو با هم مخلوط کونید

کاربر موثر

شماره عضویت
    1412
    یکی از دانه های مفید و انرژی زا سیاه دانه هست

صفحه 24 از 1915 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243741245241024 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)