کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    بدون جفتگیری که جوجه ای در کار نیست

یا جفتگیری کردن و شما ندیدین

یا اینکه تخم پوچ و بدون نطفه و از سر مستیه

صبر کنید ببینیم چی میشه

ایشالاکه مورد اول درست باشه
    دعا کنید دیگه...
    شرمنده این سوالو میپرسم اینا هم مثل مرغ هستند یعنی معمولا صبح جفتگیری میکنن یانه؟چون ما چند روزی درست وحسابی خونه نبودیم وشب اومدیم خونه

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    دعا کنید دیگه...
    شرمنده این سوالو میپرسم اینا هم مثل مرغ هستند یعنی معمولا صبح جفتگیری میکنن یانه؟چون ما چند روزی درست وحسابی خونه نبودیم وشب اومدیم خونه

خواهش میکنم.

بیشتر اول صبح و دم غروب جفتگیری میکنن.

پس احتمال اول داره قوی تر میشه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    خواهش میکنم.

بیشتر اول صبح و دم غروب جفتگیری میکنن.

پس احتمال اول داره قوی تر میشه
    ما روزایی که خونه ایم صبح ها تا 9خوابیم مگه اینکه اون موقع باشه...اما غروب رو بعید میدونم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    پرنده ی نر همش چوب حلقه ی ورودی به لونه رو میخوره،کمبود چیز خاصی داره یانه عادیه؟

همکار قدیمی (مدیر انجمن بازارچه)

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    11056
    ما روزایی که خونه ایم صبح ها تا 9خوابیم مگه اینکه اون موقع باشه...اما غروب رو بعید میدونم
    آقا رضا اون عکسی که من فرستادم آخرشو میگم همون که گفتم کمرش قوس داره خوشبختانه 3 یا 4 ساعت بعدش اولین تخمشو گذاشت فکر کنم معلومترین عکسی هستش که عروس ماده تون اونطوری شد پس مطمین باشین تخم میزاره.من کلا شبها یه چیزه سیاه روشون میندازم موقعی که صبح بر میدارم حدوده (9 و نیم) نیم ساعت یا کمتر همیشه جفتگیری میکنن شبها هم جفتگیری میکنن ولی بیشترین وقتهایی که دیدم صبحها هستش

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط chaky نمایش پست ها
    آقا رضا اون عکسی که من فرستادم آخرشو میگم همون که گفتم کمرش قوس داره خوشبختانه 3 یا 4 ساعت بعدش اولین تخمشو گذاشت فکر کنم معلومترین عکسی هستش که عروس ماده تون اونطوری شد پس مطمین باشین تخم میزاره.من کلا شبها یه چیزه سیاه روشون میندازم موقعی که صبح بر میدارم حدوده (9 و نیم) نیم ساعت یا کمتر همیشه جفتگیری میکنن شبها هم جفتگیری میکنن ولی بیشترین وقتهایی که دیدم صبحها هستش
    بابت راهنماییتون ممنون.شبیهش هست اما نمیتونم خوب تشخیص بدم.عکس هم تا میام بگیرم دوتاییشون میرن تو لونه
    راستش چون دفعه ی اوله میترسم.از صبح ساعت 6تا الان یعنی بعد از12ساعت فقط یکبار دستشویی کرده شک دارم یه وقت مریض نشده باشه؟چون 12ساعت خیلی غیر عادیه؟.یه وقتایی از لونه میان بیرون ولی تا ما میایم میرن تو.حالا نمیدونم قضیه چیه؟

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    11056
    بابت راهنماییتون ممنون.شبیهش هست اما نمیتونم خوب تشخیص بدم.عکس هم تا میام بگیرم دوتاییشون میرن تو لونه
    راستش چون دفعه ی اوله میترسم.از صبح ساعت 6تا الان یعنی بعد از12ساعت فقط یکبار دستشویی کرده شک دارم یه وقت مریض نشده باشه؟چون 12ساعت خیلی غیر عادیه؟.یه وقتایی از لونه میان بیرون ولی تا ما میایم میرن تو.حالا نمیدونم قضیه چیه؟
    آقا رضا میتونین با نر مقایسه کنین قوسه کمرشو میگم منم تجربه مو از مرغ عشق هام یاد گرفتم چون اونا هم وقتی میخوان تخم بزارن قوس کمر دارن ماده رو عرض میکنم در ضمن تا دیروزش قوس کمر نداشت فرداش قوس کمرشو دیدم که همون روز تخم گذاشت در ضمن اینم بگم که حدود 2 هفته قبل تخم گذاشتن نره کلا لونه بود و خیلی کم ماده میرفت تو لونه یکی از علایمی که من دیدم این بود و اون یکی علایمش هم ماده هستش که تجربه دارم اونم اینکه مدفوعش 4 یا 5 برابر بیشتر از روز های معمولیه ماده رو عرض میکنم ولی پف کردنش و بیحالیشو من تجربه نکردم ندیدم تا حالا.کلا علایمی که نفیسه جان گفتن کاملا همونا بودن به جز اون پوف کردنش اونم میزاریم به حساب اینکه شاید از 1000 تا عروس یکیش مثل من اینطوری بشه مثل 8 ماهگی بالغ شدن که استثنا بود

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    آخخخ جون...امروزاون کارو کردن...
    کی جوجه میدن؟؟؟با این علائمی که ماده داره
    اینا تو ظرف تخمه اینکار رو میکنن وصاحب قبلی میگفت به همین دلیل خیلی مطئن کارشون رو انجام میدن،اما الان یه هویی ظرف تخمه افتاد میگم نکنه بترسن دیگه اینطوری نکنن؟الان همچنان مولتی ویتامین رو بهشون بدم؟به نظرتون همون دوبرابر مصرف معمول بریزم یانه 5،6قطره هم کافیه؟
    ممنون

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    11056
    آخخخ جون...امروزاون کارو کردن...
    کی جوجه میدن؟؟؟با این علائمی که ماده داره
    اینا تو ظرف تخمه اینکار رو میکنن وصاحب قبلی میگفت به همین دلیل خیلی مطئن کارشون رو انجام میدن،اما الان یه هویی ظرف تخمه افتاد میگم نکنه بترسن دیگه اینطوری نکنن؟الان همچنان مولتی ویتامین رو بهشون بدم؟به نظرتون همون دوبرابر مصرف معمول بریزم یانه 5،6قطره هم کافیه؟
    ممنون
    مبارکه رضا جان مال منم رو ظرف تخمه جفتگیری میکردن.هیچی نمیشه همون شرایط رو منم داشتم افتاد ولی نگران نباش باز جفتگیری کردن.در ضمن من اولین روزی که جفتگیریشون رو دیدم تا موقعی که تخم گذاشت حدود 2 هفته بود

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط chaky نمایش پست ها
    مبارکه رضا جان مال منم رو ظرف تخمه جفتگیری میکردن.هیچی نمیشه همون شرایط رو منم داشتم افتاد ولی نگران نباش باز جفتگیری کردن.در ضمن من اولین روزی که جفتگیریشون رو دیدم تا موقعی که تخم گذاشت حدود 2 هفته بود
    مرسی.برای شما هم از همون اول ماده مدفوعش بزرگ وبدبو بود؟همش تو لونه میموندن یانه؟
    چون من حدس میزنم که ماده تو این چند روزه تخم بذاره،آخه دیروز کلا دوبار بیشتر دستشویی نکرد.حالا براشما روزای قبل از تخم گذاشتن چندبار دستشویی می کرد؟الان چندتا تخم شدن؟
    راستی دیشب جای قفسو عوض کردم تسلطشون به خونه بیشتر شده،فکر کنم قبل از ان میترسیدن.جفتگیریشون چقدر طول میکشه ومعمولا چندبار در طول روزه؟

صفحه 239 از 1915 نخستنخست ... 1391892202212222232242252262272282292302312322332342352362372382392402412422432442452462472482492502512522532542552562572582893397391239 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)