همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط atro13 نمایش پست ها
    خیلی منون از راهنماییتون.راستش خیلی روش حساس هستم.اما شما درست میگید. سعی میکنم اگه شد ببرم پیش همون دامپزشک یه نگاهی بکنن.
    ببین دوست عزیز شما وقتی به خودت و پرندت موج منفی ارسال میکنی و احساس میکنی پرندت همیشه بیماره هر نکته ای رو دال بر بیماریش میبینی و این باعث میشه از پرندت دلسرد بشی.ضمن اینکه وقتی یک دامپزشک با آزمایش هاش برای یک پرنده دارو تجویز کنه و از نزدیک معاینه کنه میتونه بر اساس نسخه های قبلی و پرونده ی پزشکی دارو تجویز کنه و پرنده دیگه داروهای با عوارض جانبی رو امتحان نمیکنه.من بارها خدمت سروران عزیزم عرض کردم که پرنده جایی برای آزمون و خطا نیست.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    10581
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    ببین دوست عزیز شما وقتی به خودت و پرندت موج منفی ارسال میکنی و احساس میکنی پرندت همیشه بیماره هر نکته ای رو دال بر بیماریش میبینی و این باعث میشه از پرندت دلسرد بشی.ضمن اینکه وقتی یک دامپزشک با آزمایش هاش برای یک پرنده دارو تجویز کنه و از نزدیک معاینه کنه میتونه بر اساس نسخه های قبلی و پرو نده ی پزشکی دارو تجویز کنه و پرنده دیگه داروهای با عوارض جانبی رو امتحان نمیکنه.من بارها خدمت سروران عزیزم عرض کردم که پرنده جایی برای آزمون و خطا نیست.
    ببخشید من منظورتون رو درست متوجه نشدم. یعنی نظر شما اینه که فقط نشون دامپزشک بدم و خودم(یه به دستور) بهش دارو ندم؟ و یه سوال دیگه: میتونم مدفوعش رو بدم آزمایشگاه؟ اگه مشکلی داشته باشه مشخص میشه؟ چون اگه بشه مدفوعش رو خودم میبرم ارومیه و دیگه تو این فصل طوطی رو با خودم نبرم.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط atro13 نمایش پست ها
    ببخشید من منظورتون رو درست متوجه نشدم. یعنی نظر شما اینه که فقط نشون دامپزشک بدم و خودم(یه به دستور) بهش دارو ندم؟ و یه سوال دیگه: میتونم مدفوعش رو بدم آزمایشگاه؟ اگه مشکلی داشته باشه مشخص میشه؟ چون اگه بشه مدفوعش رو خودم میبرم ارومیه و دیگه تو این فصل طوطی رو با خودم نبرم.
    نه دوست عزیز منظور من رو اشتباه متوجه شدین.منظورم این بود که خودسرانه و تجربی تا زمانیکه دامپزشک هست دارو تجویز نشه ضمن اینکه هر حرکتی از پرنده رو هم روی حساب بیماری و مشکلش برداشت نکنید.معمولا خود پرنده رو هم دامپزشک ها یک معاینه ای میکنن و از مدفوع تازش آزمایش به عمل میارن.باید با دامپزشکش مشورت کنید ببینید ایشون چی صلاح میدونن.

همکار قدیمی (مدیر انجمن بازارچه)

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    11056
    دوستان یه چیزی میگم اگه لطف کنین از شهر خودتون در مورد این مولتی ویتامین که من گفتم بپرسین آمارشو بدست بیارین ممنون میشم چون یک ساعت پیش تو دارخونه بودم بازم تحقیق کردم در مورد این مولتی ویتامین گفتش من الان تو قفس داروهام 8و9 مدل مولتی ویتامین دارم که همشون خارجی هستن قیمتاشونم گرونه ولی این بهترین مولتی ویتامین هستش جالبیش اینکه گفت بهم اگه یکسال هم از تاریخش گذشته باشه من خریدارم بیارش اینجا خودم استفاده کنم به شرطی که 7 تومن از قیمتش کم میکنم خودم استفاده میکنم خیلی جالب بود با اون حرفش بهم ثابت شد بهترین مولتی ویتامینه خواهشن شما هم تو شهر خودتون یه آماری بگیرین اینجا بیان کنین ممنون میشم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط chaky نمایش پست ها
    دوستان یه چیزی میگم اگه لطف کنین از شهر خودتون در مورد این مولتی ویتامین که من گفتم بپرسین آمارشو بدست بیارین ممنون میشم چون یک ساعت پیش تو دارخونه بودم بازم تحقیق کردم در مورد این مولتی ویتامین گفتش من الان تو قفس داروهام 8و9 مدل مولتی ویتامین دارم که همشون خارجی هستن قیمتاشونم گرونه ولی این بهترین مولتی ویتامین هستش جالبیش اینکه گفت بهم اگه یکسال هم از تاریخش گذشته باشه من خریدارم بیارش اینجا خودم استفاده کنم به شرطی که 7 تومن از قیمتش کم میکنم خودم استفاده میکنم خیلی جالب بود با اون حرفش بهم ثابت شد بهترین مولتی ویتامینه خواهشن شما هم تو شهر خودتون یه آماری بگیرین اینجا بیان کنین ممنون میشم
    ببین دوست عزیز دراینکه این قطره که شما معرفی کردین با مشخصاتی که ذکر کرده بودین قطره ی خوبیه شکی نیست ولی مقایسه ی این قطره با توتال،ad3e یا آوی مینرال کار اشتباهی هست چون محتویات و ساختارشون به کل با هم متفاوته و نمیشه بگی این خوبه و اون بد هست.تنها تفاوتشون این هست که قطره ی شما بین کاربرا مصرف کمتری داشته و اسم و رسم دست و پا نکرده و قطره هایی که اسم بردم با کاربری هاشون برای همه جا افتاده.شما هم اگر این قطره های تابرنیل یا آوی ویت در دسترستون نیست همون قطره رو با خیال راحت بخر و مصرف کن.ولی در کنارش حتما از کلم بروکلی،سبزی جعفری و هویج رنده شده هم استفاده کن تا تکمیل بشه.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    سلام این حالتی که عروس ماده میره توی لونه میخوابه وخودش رو تکون تکون میده نشونه ی چیه؟من فکر کردم که به خاطر ترس میرن تو لونه اما عروس ماده میره اون تو میخوابه وخودش رو تکون تکون های آروم میده خیلی کم میان بیرون،نر هم همش تو لونست(میبینید چه اشتباهی کردم لونه گذاشتم!)

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    سلام این حالتی که عروس ماده میره توی لونه میخوابه وخودش رو تکون تکون میده نشونه ی چیه؟من فکر کردم که به خاطر ترس میرن تو لونه اما عروس ماده میره اون تو میخوابه وخودش رو تکون تکون های آروم میده خیلی کم میان بیرون،نر هم همش تو لونست(میبینید چه اشتباهی کردم لونه گذاشتم!)
    ماده در زمانی که کسی به لونش سرک میکشه پرهاش رو پوف میده و دائم روی پاهاش تکون میخوره تا در صورتیکه به سمت لونش احساس خطری کرد حالت تهاجمی میگیره.ضمن اینکه باید خدمتت عرض کنم به لونشون کمتر سرک بکش.با تفاسیری که میگی فکر میکنم روزهای آخر انتظارت باید باشه.هرچند جدیدا آقا رضا توی زمینه عروس هلندی داری رو دست ما بلند میشیا.

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    11056
    ببین دوست عزیز دراینکه این قطره که شما معرفی کردین با مشخصاتی که ذکر کرده بودین قطره ی خوبیه شکی نیست ولی مقایسه ی این قطره با توتال،ad3e یا آوی مینرال کار اشتباهی هست چون محتویات و ساختارشون به کل با هم متفاوته و نمیشه بگی این خوبه و اون بد هست.تنها تفاوتشون این هست که قطره ی شما بین کاربرا مصرف کمتری داشته و اسم و رسم دست و پا نکرده و قطره هایی که اسم بردم با کاربری هاشون برای همه جا افتاده.شما هم اگر این قطره های تابرنیل یا آوی ویت در دسترستون نیست همون قطره رو با خیال راحت بخر و مصرف کن.ولی در کنارش حتما از کلم بروکلی،سبزی جعفری و هویج رنده شده هم استفاده کن تا تکمیل بشه.
    آقای اسکندری من نگفتم اونا بده این خوبه منظوره من این نبود من فقط خواستم یه ویتامینه دیگه بخرم که در اون a,e,k هم باشه تا با اون قاطی کنم چون اون ویتامین که من گفتم توش نه a,e,k نیستش گفتم یکی دیگه بخرم تا همه ی ویتامینه ها بهشون برسه گفتش اصلا نگران این نباش که اون ویتامینا نیستش این ویتامین همه ی احتیاجاتشو بدست میاره.
    یک سوال تخصصی داشتم آیا با یکبار جفتگیری کردن تخم نطفه دار میشه یا چندینبار باید جفتگیری بشه تا نطفه دار بشه؟میخوام بدونم اگه جفتگیری بدون هیچ مشکلی و کامل جفت گیری بشه همون دفعه نطفه دار میشه؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط chaky نمایش پست ها
    آقای اسکندری من نگفتم اونا بده این خوبه منظوره من این نبود من فقط خواستم یه ویتامینه دیگه بخرم که در اون a,e,k هم باشه تا با اون قاطی کنم چون اون ویتامین که من گفتم توش نه a,e,k نیستش گفتم یکی دیگه بخرم تا همه ی ویتامینه ها بهشون برسه گفتش اصلا نگران این نباش که اون ویتامینا نیستش این ویتامین همه ی احتیاجاتشو بدست میاره.
    یک سوال تخصصی داشتم آیا با یکبار جفتگیری کردن تخم نطفه دار میشه یا چندینبار باید جفتگیری بشه تا نطفه دار بشه؟میخوام بدونم اگه جفتگیری بدون هیچ مشکلی و کامل جفت گیری بشه همون دفعه نطفه دار میشه؟
    منم خدمت خواهر گلم عرض کردم که اون قطره کامل نیست و علتی که عرض کردم از سبزیجات استفاده کن برای تامین همون ویتامین های A,D,e,C بود و اگر مارک های ذکر شده ی بالا نبود بازم مثل همین قطره به محتویاتش توجه کن و ببین آیا این ویتامین هارو توش داره یا نه.حالا مارکش هم مهم نیست.وقتی یک جنسی توی منطقه ای نیست به زور که نمیشه گیر آورد.در مورد نطفه دار شدن هم یکبار برای بارور شدن تخم کافی نیست و قبل از هر تخم باید حداقل سه بار جفت گیری انجام بشه تا در مورد بارور شدنش بشه گفت با قطعیت که حتما تخم نطفه دار هست که اونم در مرتبه ی اول که جفت گیری ممکنه به دلیل کم تجربگی جفت درست انجام نشه اصلا نمیشه نظر قطعی داد.

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    11056
    منم خدمت خواهر گلم عرض کردم که اون قطره کامل نیست و علتی که عرض کردم از سبزیجات استفاده کن برای تامین همون ویتامین های A,D,e,C بود و اگر مارک های ذکر شده ی بالا نبود بازم مثل همین قطره به محتویاتش توجه کن و ببین آیا این ویتامین هارو توش داره یا نه.حالا مارکش هم مهم نیست.وقتی یک جنسی توی منطقه ای نیست به زور که نمیشه گیر آورد.در مورد نطفه دار شدن هم یکبار برای بارور شدن تخم کافی نیست و قبل از هر تخم باید حداقل سه بار جفت گیری انجام بشه تا در مورد بارور شدنش بشه گفت با قطعیت که حتما تخم نطفه دار هست که اونم در مرتبه ی اول که جفت گیری ممکنه به دلیل کم تجربگی جفت درست انجام نشه اصلا نمیشه نظر قطعی داد.
    پس با این حساب آقای اسکندی هر تخم که یک روز در میان تخم میزارن(مثلا 3 یا 4 تخم) باید حداقل 3 بار جفت گیری بشه تا تخم دوم نطفه دار بشه این عمل هر دفعه 3 بار جفتگیری بشه تا تخم 4 هم نطفه دار بشه؟

صفحه 233 از 1915 نخستنخست ... 1331832142152162172182192202212222232242252262272282292302312322332342352362372382392402412422432442452462472482492502512522833337331233 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 9 مهمان ها)