صفحه 23 از 1915 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142731235231023 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 221 به 230 از 19143
    کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza. نمایش پست ها
    سلام بچه ها.....
    ميشه يه چند مدل بازی که ميتونم وقتی عروسم رو اوردم بيرون باهاش انجام بدم بگين....
    بعد ميشه يه کاری بگين بکنم که وقتی اين اومد بيرون هم جيق و داد کنه؟...(آخه من عاشق اين جيق و دادی هستم که وقتی تو قفس هست ميکنه اما بيرون که مياد ساکته ساکت ميشه)
    اينم يه عکس...(بخاطر مسائل امنيتی صورت خودم نيست)
    سلام
    بازي ميتونيد بهش آموزش بديد.مثلا آموزش بوس دادن.دست دان و ...كه تو بخش اموزش خيلي مطالب جالبي هست.
    براي درآوردن صداشون هم ميتونيد اينقدر فشارش بديد تا صداش دربياد.(شوخي كردم)
    ولي من خودم وقتي نباتو اذيت ميكنم يا از بازي و ناز كدن خسته ميشه جيغ ميزنه و باهام دعوا ميكنه كه خيلي بامزه ميشه.

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    3239
    سلام. من یه عروس دارم که نره از نژاد لوتینو و نره اسمشم پرنسه این پرنسه ما خیلی عصبیه خیلی خیلی بعدش این پرنسه ما می یومد رو دست اعمال جفت گیری رو انجام می داد بخاطر همین ما هم براش یه ماده گرفتیم ولی من نمی دونم که اون عروسی که براش گرفتیم ماده هست یا نه فروشنده که می گفت هست حالا من می خوام بدونم از کجا بفهمم که اون نره و این که چیکار کنم که جفت بشنو بچه بیارن بعدش این که برای این که بچه بیارن چه شرایطی رو باید براشون فراهم کنم . ممنون می شوم جوابم رو بدین . با تشکر .

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط sara_love نمایش پست ها
    سلام. من یه عروس دارم که نره از نژاد لوتینو و نره اسمشم پرنسه این پرنسه ما خیلی عصبیه خیلی خیلی بعدش این پرنسه ما می یومد رو دست اعمال جفت گیری رو انجام می داد بخاطر همین ما هم براش یه ماده گرفتیم ولی من نمی دونم که اون عروسی که براش گرفتیم ماده هست یا نه فروشنده که می گفت هست حالا من می خوام بدونم از کجا بفهمم که اون نره و این که چیکار کنم که جفت بشنو بچه بیارن بعدش این که برای این که بچه بیارن چه شرایطی رو باید براشون فراهم کنم . ممنون می شوم جوابم رو بدین . با تشکر .
    سلام
    شما اگه اين تاپيكو كامل خونده بوديد به جواب همه سوالاتتون ميرسيديد.ول اگه نرو ماده باشن شما بايد تغذيه خوبي بهشون بديد و بلوك معدني حتما بذاريد و قفسشونو يجاي دور از استرس قرار بديد و يه لونه خوب براشون بذاريد و ديگه كاري نبايد بكنيد و خودشون تخم ميذارن.
    در عروس لوتينو اگه ماده باشه لپش كمرنگتره و زير بالش لكه هاي كمرنگي داره ولي عروس نر اين لكه هارو نداره و لپشم پررنگ تره.ولي اينم علامت قطعي نيست و نژاد لوتينو رو به سختي ميشه نرو مادشونو تشخيص داد.بنظر من تشخيص از روي آواز خوندنشونه.اگر هم ميخوايد كاملا مطمئن بشيد يه آزمايش dnaبديد.

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط sara_love نمایش پست ها

سلام
    در مورد كاكتيل نر و ماده در آلبينو ها و لوتينو ها من در صفحه قبل توضيح دادم فكر كنم مطالعه نكرديد

هر چند كه درباره اين موضوع قبلا بارها صحبت شده ولي چون پرسيديد بهتون مجددا توضيح ميدم
    اين مشخصاتي كه گفتيد براي نرمال گري بالغ صادقه و در مورد ساير نژادها خصوصا نژاد سفيد اولين راه شناسايي رفتار پرنده است
    پرنده نر بالغ بلبلي ميخونه، با نوكش روي سطوح سخت ضرب ميگيره و چند قدم راه ميره و ميپره هوا تمام اونهايي كه عروس نر داشتند اين رفتار را ديده اند و ميشناسند.

راه دوم كه كمي سخت است اينه كه به شاهپرهاي اصلي نگاه كني اگر بشه توي نور بهش نگاه كني بهتر است اگر روي شاهپرها نقطه هاي روشن تري ديده بشه به احتمال زياد پرنده ماد ه است و همينطور به پرهاي زير دم هم كه نگاه كني خطوطي افقي به صورت خطهاي روشن تر ديده ميشه كه البته ديدن اين نشانه ها در كاكتيلهاي آلبينو يا لوتينو نياز به تجربه داره ولي قابل ديدن است

راه سوم فرم سر و منقار پرند ه است كه اين راه هم براي افراد با تجربه است كه به علت زياد ديدن و به دفعات متعدد ديدن مي تونن تفاوت فرم سر و منقار را در پرنده تشخيص بدهند

راه چهارم اينه كه يك پرنده اي كه از جنسيتش مطئن هستي مانند يك نرمال گري ماده را بندازي كنار اين پرنده و از روي عكس العملي كه نشان ميده بتوني حدس بزني كه مي تونه نر باشه يا ماده

[b]اما تاكيد ميكنم تمام اين راهها هم صد در صد نمي تونه جنيست را تعيين كنه چرا كه موارد نقيضش هم ديده شده با اينحال اين راهها ، روشهاي رايجي است كه با آن ميشه جنسيت كاكتيل ها را(به خصوص در مورد آلبينو ها يا لوتينو ها حدس زد

:smile (89):

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    دوستان من یک یک سوال داشتم: من چون یه ذره سرم شلوغ شده میخوام برای عروسم یک جفت (همدم:smile (204) بگیرم عروسم حدود پنج ماهشه...............حالا اون عروس دیگه که میخوام بگیرم باید چه سنی باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:smile (1):

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط ardi1234 نمایش پست ها
    دوستان من یک یک سوال داشتم: من چون یه ذره سرم شلوغ شده میخوام برای عروسم یک جفت (همدم:smile (204) بگیرم عروسم حدود پنج ماهشه...............حالا اون عروس دیگه که میخوام بگیرم باید چه سنی باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:smile (1):
    سلام دوست خوبم
    جفت معمولا باید همسن باشه اما در مورد کاکتیل شما باید بگم که 5 ماه هنوز بالغ نشده حتی جنسیتش قطعی نیست شما چه طور می خواهید براش جفت بگیرید به نظرم این کار را انجام ندید بهتر است ضررش بیشتر از منفعتش هست حالا حالا باید صبر کنی
    اما اگه اصرار داری می تونی یک همبازی براش بگیری یک جوجه کاکتیل همسن خودش بعدا اگر نر و مادگیشون قطعی شد ممکنه جفت بخورند اگر هم که همجنس از آب دربیان و با هم نسازند باید یکی را رد کنی

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    نقل قول نوشته اصلی توسط shikra نمایش پست ها
    سلام دوست خوبم
    جفت معمولا باید همسن باشه اما در مورد کاکتیل شما باید بگم که 5 ماه هنوز بالغ نشده حتی جنسیتش قطعی نیست شما چه طور می خواهید براش جفت بگیرید به نظرم این کار را انجام ندید بهتر است ضررش بیشتر از منفعتش هست حالا حالا باید صبر کنی
    اما اگه اصرار داری می تونی یک همبازی براش بگیری یک جوجه کاکتیل همسن خودش بعدا اگر نر و مادگیشون قطعی شد ممکنه جفت بخورند اگر هم که همجنس از آب دربیان و با هم نسازند باید یکی را رد کنی
    خب اشکالی نداره.........هم بازی براش میگیرم. حالا مثل خودش لوتینو باشه بهتره یا اگه خاکستری نرمال هم یا رنگ های دیگه باشه چی؟

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    خب اشکالی نداره.........هم بازی براش میگیرم. حالا مثل خودش لوتینو باشه بهتره یا اگه خاکستری نرمال هم یا رنگ های دیگه باشه چی؟
    سلام
    دیگه همبازی که برای اون فرقی نمی کنه که چه رنگی باشه تازه اگر بالغ بود و میخواستی جفت بگیری باز برای پرنده فرق نمیکنه ( این را از دید پرنده میگم ها ) ...رنگ پرنده برای ما آدمها مهمه ....:smile (204):..... ببین خودت چی دوست داری و اینکه اگر بعدا بخوان جفت بخورن ( هر چندکه احتمالش کمه)
    معمولا دوتا لوتینو را جفت نمیندازن برای اینکه درصد کچلی کله شون زیاد میشه ولی اگر مسئله فقط همبازی است دیگه به سلیقه خودت بستگی داره :smile (204):
    این نکته را فراموش نکن گاهی اوقات جوجه ها با هم نمیسازن ها اگر این طور شد باید عوضش کنی
    باز هم تاکید میکنم که بهتره این کار را نکنی

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    اگه می خوای عروس دیگه ای اضافه کنی جاشون رو بزرگ کنی به مشکلی اونجور نمی خورن دوست من 7تا عروس داره همشونم دستی هستن . 7تا جیغ جیغوی خوشگل. فقط قبلش دوره قرنطینه طوطی جدید رو رعایت کن که خودش نزدیک 1 ماه باید بشه. وحشی هم نخر اهلی بخری بهتره. از رو رفتار عروست خودت حدس می زنی چی باشه؟

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    3271
    با سلام
    ما دیروز عروسمون را بردیمیه مغازه پرنده فروشی که پرهاشو بزنه وقتی برگشتیم خونه دیدیم بیچاره زجه میزنه و یه پاشو بالا نگه داشته خلاصه مرد بی ملاحظه ،انگشت پشتی پاشو که خیلی هم نیازه انگار شکسته .حالا ما غصه دار ماندیم چکار کنیم که بهش کمک کنیم.لطفا یکی جواب منو اورژانسی بده.ممنون

صفحه 23 از 1915 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142731235231023 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)