کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    10581
    دستور مصرف:

تابرنیل توتال به کیک اسفنجی و خمیر یا اب اشامیدنی اضافه می گردد و برای 5 روز متوالی 2 بار در ماه مصرف می گردد.برای کیک اسفنجی یا خمیر باید به صورت 20 میلی لیتر در 500 گرم که برابر است با 16 قطره برای هر 10 گرم استفاده شود.برای اب اشامیدنی به صورت 5 میلی لیتر در یک لیتر اب اشامیدنی که برابر است با 8 قطره در 40 میلی لیتر اب اشامیدنی.مقدار معمولی برای قناری ویا پاراکیت 1 تا 2 قطره روزانه و برای طوطی 1 تا 6 قطره روزانه است.در مواقعی که نیاز پرنده به حداکثر می رسد مانند استرس اماده سازی مولدین بیماری های عفونی و انگلی میزان مصرف بهتر است دوبرابر گردد.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    10558
    سلام بچه ها من یک سوال داشتم عروس هلندی من امروز یک جوجه به دنیا آورده اما الان چوچه زیرش هست خفه نمیشه ومن باید چه کار کنم ؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    8677
    نقل قول نوشته اصلی توسط shopezoon نمایش پست ها
    سلام بچه ها من یک سوال داشتم عروس هلندی من امروز یک جوجه به دنیا آورده اما الان چوچه زیرش هست خفه نمیشه ومن باید چه کار کنم ؟
    سلام دوست عزیز مبارک ها باشه نه نترس هیچیش نمیشه اینکارو میکنه تا بدن جوجه گرم بمونه شما نمیخواد کار خاصی بکنید فقط پدر و مادر رو تقویت کنید مبارک باشه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    10558
    سلام بچه ها من چه طوری باید دان نرم برای جوجه درست کنم وچه طوری در اختیارش قرار دهم؟در ضمن هنوز 3 تخم زیر عروس من هست به نظر شما چه موقع جوجه از این3 تخم بیرون میآید؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    10558
    در ضمن من یک چفت قناری هم دارم که همراه عروسهای من تخم گذاشتند چرا هنوز جوجه هایشان از تخم بیرون نیامد ؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    سلام بچه ها من چه طوری باید دان نرم برای جوجه درست کنم وچه طوری در اختیارش قرار دهم؟در ضمن هنوز 3 تخم زیر عروس من هست به نظر شما چه موقع جوجه از این3 تخم بیرون میآید؟
    دوست عزیز اگر اجازه بدی خود پدر ومادرش بهش غذا بدن خیلی بهتره.غذا دادن به جوجه سرنگی خیلی کار سختی هست واحتمال داره حتی جوجه خفه شهاما اگر اجازه بدی پدر ومادر خودشون غذا بدن جوجت قوی تر میشه وتا وقتی که نزدنش نیازی نیست شما جوجه رو بیاری بیرون که بهش غذا بدی.
    چند روز از خوابیدن روی تخم ها میگذره؟معمولا بعد از 21روز که از خوابیدن روی تخم ها بگذره باید همه ی تخم ها جوجه بشه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    10558
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    دوست عزیز اگر اجازه بدی خود پدر ومادرش بهش غذا بدن خیلی بهتره.غذا دادن به جوجه سرنگی خیلی کار سختی هست واحتمال داره حتی جوجه خفه شهاما اگر اجازه بدی پدر ومادر خودشون غذا بدن جوجت قوی تر میشه وتا وقتی که نزدنش نیازی نیست شما جوجه رو بیاری بیرون که بهش غذا بدی.
    چند روز از خوابیدن روی تخم ها میگذره؟معمولا بعد از 21روز که از خوابیدن روی تخم ها بگذره باید همه ی تخم ها جوجه بشه
    نه دوست عزیز من نمیخواهم به جوجه غذا بدم میخواهم بدانم که چه غذایی باید دراختیار پدر ومادرش بگذارم تا به آن بدهد تخمهای دیگر را هم هم 2 روز 2 روز پس از تخم اولی گذاشت که جوجه شد

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نه دوست عزیز من نمیخواهم به جوجه غذا بدم میخواهم بدانم که چه غذایی باید دراختیار پدر ومادرش بگذارم تا به آن بدهد تخمهای دیگر را هم هم 2 روز 2 روز پس از تخم اولی گذاشت که جوجه شد
    شما فقط پدر ومادر رو تقویت کن که اونم توی قسمت تغذیه ی عذوس هلندی مطلب زیادی هست که میتونه به دردتون بخوره.اما ببینید اگر 21 روز از زمانی که پرندتون روی تخم ها خوابیده باشه که دیگه جوجه نمیشن اما اگر نه هنوز 21روز نشده شما صبر کن وانشاءالله جوجه میشن ولی اگر 21روز گذشت وجوجه نشدن شما خودت تخم ها رو بنداز دور.بازم تاکیید میکنم 21روز بعد از خوابیدن روی تخم نه اینکه 21روز بعد از تخم گذاشتن

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    8677
    سلام ممکنه 21 روز بیشتر هم طول بکشه شما به تخم ها کاری نداشته باشید اگه بخوایید بردارید
    1- باعث استرس پدر و مادر میشید
    2- با دفاع شدید پدر و مادر روبهرو میشید که به خونه نزدیک شدید بزارید کار خودشون رو بکنند امکان داره خودشون هم از لونه بندازن بیرون اون خم های پوک رو تشکر

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    دوست عزیز همیشه ظرف غذای پرنده هات از ارزن پر باشه.از غذاهای گرم مثل هفت تخم و شادونه و تخم کتون استفاده نکن تا جوجه ها کاملا بزرگ بشن و در این بین جفت دوباره هوس تخم گذاری به سرشون نزنه.در کنار ارزن از تخمه به میزان خیلی کم و در حد بیست الی سی تا در روز استفاده کن حتما.سه روز در میون از سفیده تخم مرغ و هویج رنده شده و اگر میتونی جوانه گندم حتما براشون استفاده کن تا جوجه های خوبی از کار در بیان و از طرفی جفت هم ضعیف نشه.بعد از تخم اول که جوجه شد به تعداد هر تخم دو روز حساب کن و وقتی که گذشت تخم هارو بردار که دیگه جفت روشون نخوابه و انرژی مضاعفی ازشون تلف نشه.

صفحه 201 از 1915 نخستنخست ... 1011511821831841851861871881891901911921931941951961971981992002012022032042052062072082092102112122132142152162172182192202513017011201 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)