کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی عروس
    شماره عضویت
    28554
    بردمش دو نوبت انتی بیوتیک بهش تزریق کردن و مولتی ویتامین دادن و پروبیوتیک بهش دادم ولی خوب نشده هنوز فقط لاغر ترشد بعد از تزریق بهش رسیدم چند روز الان بهترشده ولی هنوز ارزن دفع میکنه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی مرغ عشق مرغ مینا اسب
    شماره عضویت
    27992
    سلام دوستان
    من چند وقته پیش یه عروس جوون (فروشنده می گفت سه چهار ماهشه ) گرفتم از نژاد خاکستریه و صورت زرده احتمال میدم نر باشه ( چون رو پراش خطی چیزی نیس)
    تا الان فک می کنم ۴ ماهه دستمه ولی دریق از اینکه بیاد رو دستم ! یه چند بار به زور اوردم رو دستم و وقتی می رفتم تواتاق شبا که چراغو روشن می کردم هنوز کامل لود نشده بود یکمم ناز می کردم و بعدش که حواسش میومد سر جاش گاز می گرفت . از دستم وقتی گشنه باشه ارزن و یه جورایی همیشه تخمه رو می گیره و رو دستم نمیاد .
    لطفا راهنمایی کنید دوستان

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    28687
    با سلام من پنج روزه که یه جوجه 45 روزه عروس هلندی خریدم، صاحبش میگفت که تا 38 روزگی از پدر و مادرش تغذیه میشده و کمی نرمه خور ه و اینکه اصلا سر و صدا نمیکنه وقتکه بفهمم گرسنه هست یانه ولی از روزی که من آوردمش اصلا سرلاک نمیخوره دو بار سرلاکش رو عوض کردم و خارجی بهش میدم ولی باید هر 4 تا 5 ساعت یه بار به زور بدم بخوره با سرنگ هم میدم و در ضمن ارزن و تخم کتان هم کمی میخوره بعد از خوردن سرلاک بیحال میشه و چرت میزنه چشمهاش رو میبنده نمیدونم که چیکار کنم آیا به دادن سرلاک زوری ادامه بدم یا بزارم که همون تخم کتان و ارزن رو بخوره لطفا راهنماییم کنید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    28687
    عذر خواهی میکنم تخم کتان

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    28703
    سلام دوستان من یه عروس هلندی نر 10 ماهه دارم .3 ماه پیش یه عروس 3 ماهه خریدم که بیحال بود و مدفوع سبز کمرنگ و خردلی آبکی با حجم زیاد داشت و خیلی خوش اشتها بود بعد چند ساعت شروع کرد به لرزیدن و چشماشو بست و نفس صدادار و ناله داشت و مرد . عروس نرم هم همون حالتا رو پیدا کرد بعد اون که brom tylodox و داکسی کیم مصرف کرد و خوب شد اما کمی اشتهاش کم بود ولی هیچ علامت بیماری نداشت دیروز یهو بیحال بیدار شد و بیشتر چشماش بسته و خسته و کف قفس میشینه و یه کم لرزش داشت و بیحال و بی اشتها بود و مدفوع کمی آبکی داره که با وجود اینکه همون چرک خشک کنای قبلیشو دادم خیلی کم تغییر کرده لطفا به داد عروسم برسید چی کار کنم تو اين تعطیلات؟کسی میدونه مریضیش چیه؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ملنگو - عروس هلندی - ماهی
    شماره عضویت
    16015
    نقل قول نوشته اصلی توسط عروس هلندی تیتو نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه عروس هلندی نر 10 ماهه دارم .3 ماه پیش یه عروس 3 ماهه خریدم که بیحال بود و مدفوع سبز کمرنگ و خردلی آبکی با حجم زیاد داشت و خیلی خوش اشتها بود بعد چند ساعت شروع کرد به لرزیدن و چشماشو بست و نفس صدادار و ناله داشت و مرد . عروس نرم هم همون حالتا رو پیدا کرد بعد اون که brom tylodox و داکسی کیم مصرف کرد و خوب شد اما کمی اشتهاش کم بود ولی هیچ علامت بیماری نداشت دیروز یهو بیحال بیدار شد و بیشتر چشماش بسته و خسته و کف قفس میشینه و یه کم لرزش داشت و بیحال و بی اشتها بود و مدفوع کمی آبکی داره که با وجود اینکه همون چرک خشک کنای قبلیشو دادم خیلی کم تغییر کرده لطفا به داد عروسم برسید چی کار کنم تو اين تعطیلات؟کسی میدونه مریضیش چیه؟
    سلام
    بهتره دما محیط نگهداری را تا ۲۸ درجه افزایش بدید و از مولتی ویتامین شرکتی اصل تو آبخوری استفاده کنید
    از فضله پرنده هم عکس قرار بدید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16015
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir hoseyn نمایش پست ها
    با سلام من پنج روزه که یه جوجه 45 روزه عروس هلندی خریدم، صاحبش میگفت که تا 38 روزگی از پدر و مادرش تغذیه میشده و کمی نرمه خور ه و اینکه اصلا سر و صدا نمیکنه وقتکه بفهمم گرسنه هست یانه ولی از روزی که من آوردمش اصلا سرلاک نمیخوره دو بار سرلاکش رو عوض کردم و خارجی بهش میدم ولی باید هر 4 تا 5 ساعت یه بار به زور بدم بخوره با سرنگ هم میدم و در ضمن ارزن و تخم کتان هم کمی میخوره بعد از خوردن سرلاک بیحال میشه و چرت میزنه چشمهاش رو میبنده نمیدونم که چیکار کنم آیا به دادن سرلاک زوری ادامه بدم یا بزارم که همون تخم کتان و ارزن رو بخوره لطفا راهنماییم کنید
    سلام
    هر ۸ ساعت تخم مرغ آبپز را با هویج رنده کن و مثل سرلاک با سرنگ آرام آرام بهش بده بخوره
    بعد از یک هفته ارزن را آسیاب کن بپاش روش و بزار جلوش خودش بخوره نیازی به سرنگ نیست
    موفق باشی

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16015
    نقل قول نوشته اصلی توسط Lily joon نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من چند وقته پیش یه عروس جوون (فروشنده می گفت سه چهار ماهشه ) گرفتم از نژاد خاکستریه و صورت زرده احتمال میدم نر باشه ( چون رو پراش خطی چیزی نیس)
    تا الان فک می کنم ۴ ماهه دستمه ولی دریق از اینکه بیاد رو دستم ! یه چند بار به زور اوردم رو دستم و وقتی می رفتم تواتاق شبا که چراغو روشن می کردم هنوز کامل لود نشده بود یکمم ناز می کردم و بعدش که حواسش میومد سر جاش گاز می گرفت . از دستم وقتی گشنه باشه ارزن و یه جورایی همیشه تخمه رو می گیره و رو دستم نمیاد .
    لطفا راهنمایی کنید دوستان
    سلام
    از چشم ها و سر پرنده عکس بدید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    28804
    سلام دوستان من عروس هلندیم مادست حدود ۹ ماه و خورده ای سن داره خدمتتون که عرض کنم مدفوعش تغییر کرده یکمی ابکی شده و بوی بدی هم میده باید جیکار کنم براش ؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    28805
    با سلام جوجه عروس هلندی ۳۰ روزه ای دارم از روز اول هم بی حال بود و فعالیت نداشت الان ده روز میگذره و دو روزه که اسهال شده و بالا میاره. سرلاک بهش میدم ولی این دو روز اخیر تخم مرغ اپبپز هم بهش دادم. امروز حالش اصلا خوب نیست. احساس میکنم داره میمیره. لطفا کمک کنید. مدفوعش هم سیاه رنگ و شله

من تازه اومدم این گروه نمیدونم چجوری سوالامو مطرح کنم

صفحه 1892 از 1915 نخستنخست ... 892139217921842187318741875187618771878187918801881188218831884188518861887188818891890189118921893189418951896189718981899190019011902190319041905190619071908190919101911 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)