کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک .بابی نمایش پست ها
    جفت اول که به من گفتن نر نطفه نداره و بعد از ۳ بار تخم گذاشتن همه پوچ بود..ولی نر جدید مست بود ولی سنش رو نمیدوم فقط مستیش رو دیدم ..ولی ماده بالغ و ۲ ساله هست..تغذیه هم تخم مرغ رنده شده با با شاه دونه با جوانه گندم و AD3E بوده و خیلی خوب هم رو تخم خابیدن ینی هردو رو تخم بودن به صورتی که خیلی کم بیرون از لونه دیده میشدن..آره ۱۶ روزه ک ۳تا تخم گذاشتن ولی کندلینگ کردم امیدی ب تخم ها نیست...من چون کبوتر دارم میدونم ک یکی از تخم ها بارور شده .میخام بدونم ک چرا جنین شکل نگرفته و تو مراحل اولللللیه از بین رفته .علتش چی بوده و باید چه راه کاری انجام بدم
    یعنی تغذیه عروسهای شما در حالت عادی و تولید مثل ، فقط شاهدانه . گندم و تخم مرغه؟!! هیچ دان یا تغذیه دیگه ای در نظر نگرفتید؟!

دما و رطوبت محیط چند درجه است ؟

تخمی که میفرمایید در مراحل اولیه از بین رفته ، از ابتدا تا حالا فقط رگ خونی دیده میشه ؟

فرمودید نر مست بوده . ایا ماده هم امادگی لازمو داشته؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    25155
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    یعنی تغذیه عروسهای شما در حالت عادی و تولید مثل ، فقط شاهدانه . گندم و تخم مرغه؟!! هیچ دان یا تغذیه دیگه ای در نظر نگرفتید؟!

دما و رطوبت محیط چند درجه است ؟

تخمی که میفرمایید در مراحل اولیه از بین رفته ، از ابتدا تا حالا فقط رگ خونی دیده میشه ؟

فرمودید نر مست بوده . ایا ماده هم امادگی لازمو داشته؟
    تغذیه شون همیناست با ارزن و کتون که همیشه در اختیارشون هست..میوه و سبزیجات میزارم دوست ندارن ..و اینکه تخم من ۱۶ روزگی چک کردم همینطور بوده تا حالا .امروز ۱۹ روزه ولی همونجوری هست و هیچ تغیری نکرده ..در مورد ماده سوال کردین مگه ماده آماده نباشه تخم میزاره آیا؟؟
    دمای اتاق هم ۳۰ درجه است ولی رطوبت سنج ندارم ؟؟چرا اینا اینقد سخته جوجه گرفتن وااای خدا

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    25083
    سلام عروس هلندی من صاحب جوجه شده برای تغذیه اش ارزن کافیه؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط زهراشمس نمایش پست ها
    سلام عروس هلندی من صاحب جوجه شده برای تغذیه اش ارزن کافیه؟
    سلام. تا 10 روز اول تولد تخم مرغ ابپز بزارید. ارزن و تخم کتان و سایر دانها که غذای روتین طوطیه!تاپیک تغذیه رو مطالعه کنید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    25114
    عروس من دو ماه نیمه اس
    اما دون نمیخوره
    چیکارش کنم؟یه بار بهش سرولاک ندادم تا مجبور شه دون بخوره اما سه روز هیچی نخرد
    زمانی هم که خریدمش فروشنده گفت یک ماهو نیمه اس و دون میخوره

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط dina.danesh نمایش پست ها
    عروس من دو ماه نیمه اس
    اما دون نمیخوره
    چیکارش کنم؟یه بار بهش سرولاک ندادم تا مجبور شه دون بخوره اما سه روز هیچی نخرد
    زمانی هم که خریدمش فروشنده گفت یک ماهو نیمه اس و دون میخوره
    پاسختونو در این تاپیک نوشته بودم. دقت کنید

http://www.parsipet.ir/showthread.php?t=40105

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    25214
    سلام من یه عروس هلندی نر دام حدود ۴ سالشه امروز صبح استفراغ کرد ناگهانی خیلیم بی حال شده بود. مدفوعشم زرد بودو غلیظ سرشو به چپ و راست تکون دادو استفراغ کرد . فکر کردم شاید غذای مسموم خورده یکم آبلیمو ی تازه ریختم تو آبش بهش دادم. از صبح تا الان حالش داره بد تر میشه. الانم مدفوعش کاملا خونیه همش خون دفع میکنه. نه غذا میخوره نه آب فقط نشسته و چرت میزنه. نمیدونم چی کار باید بکنم. توروخدا راهنماییم کنید. خیلی حالش بده. تورو خدا راهنماییم کنید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    25214
    سلام من یه عروس هلندی نر دارم حدود ۴ سالشه امروز صبح استفراغ کرد ناگهانی خیلیم بی حال شده بود. مدفوعشم زرد بودو غلیظ سرشو به چپ و راست تکون دادو استفراغ کرد . فکر کردم شاید غذای مسموم خورده یکم آبلیمو ی تازه ریختم تو آبش بهش دادم. از صبح تا الان حالش داره بد تر میشه. الانم مدفوعش کاملا خونیه همش خون دفع میکنه. نه غذا میخوره نه آب فقط نشسته و چرت میزنه. نمیدونم چی کار باید بکنم. توروخدا راهنماییم کنید. خیلی حالش بده. تورو خدا راهنماییم کنید😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sara12345 نمایش پست ها
    سلام من یه عروس هلندی نر دارم حدود ۴ سالشه امروز صبح استفراغ کرد ناگهانی خیلیم بی حال شده بود. مدفوعشم زرد بودو غلیظ سرشو به چپ و راست تکون دادو استفراغ کرد . فکر کردم شاید غذای مسموم خورده یکم آبلیمو ی تازه ریختم تو آبش بهش دادم. از صبح تا الان حالش داره بد تر میشه. الانم مدفوعش کاملا خونیه همش خون دفع میکنه. نه غذا میخوره نه آب فقط نشسته و چرت میزنه. نمیدونم چی کار باید بکنم. توروخدا راهنماییم کنید. خیلی حالش بده. تورو خدا راهنماییم کنید�������������� ���������������� ���������������� ���������������� ���������������� ���������������� ���������������� ���������������� �������
    سلام ، اخرين غذايي كه خورده چي بوده ؟ از صبح تا حالا فرصت داشتيد چرا نبرديد دكتر ؟!

ماده سمي در دسترسش بوده ؟ ميله هاي قفس ، وسيله يا اسباب بازي رنگي جويده ؟ ( حتي اگر خيلي كوچك باشه )

ادرس بيمارستان شبانه روزي دامپزشكي ايرانيان رو ميزارم ، همه موارد رو براي دكتر توضيح بديد . فرصت براي پرسشو پاسخ اصلا نيست. احتمالا با يك نوع فلز مثل سرب يا يك ماده شيميايي مسموم و دچار خونريزي داخلي شده . اين فقط يك احتماله ولي فرصتي نداريد و تا صبح ممكنه دوام نياره. به جاي پاسخ دادن لطفا همين حالا سريعا به اين ادرس مراجعه كنيد . به دنبال راه حل خانگي نباشيد ، کاری از شما ساخته نيست ، عجله كنيد.

02122843643 همت. پاسداران. نگارستان یکم. پلاک 15

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    25214
    دکتر بردمش کربن اکتیو داد که بدم بهش ولی نمیخوره یکم با آب مخلوط کردم با سرنگ دادم بهش ولی نمیدونم خورد یا نه. یه نوع آنتی بیوتیکم داد که با آب قاطی کنم هر ۶ ساعت چند قطره بدم بهش. ولی اصلا هیچ فرقی نکرده بد ترم شده😭

صفحه 1861 از 1915 نخستنخست ... 8611361176118111842184318441845184618471848184918501851185218531854185518561857185818591860186118621863186418651866186718681869187018711872187318741875187618771878187918801911 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 14 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 14 مهمان ها)