کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک .بابی نمایش پست ها
    سلام .دوستان عذر میخام .من نمیدونستم باید کجا سوالم رو بپرسم .ممنون میشم کمکم کنید..من ۱ جفت عروس هلندی خریدم که پس از ۳ بار تخم گذاشتن نتیجه نداشت و به من گفتن که نر نطفه نداره .واسه همین نر رو عوض کردم و یه نر مست گرفتم ..الان ۱۶ روزه ک ۳ تا تخم گذاشتن و امروز ک چک کردم دوتاش نطفه نداشت ولی ۱ دونه از تخم ها رگ خونی شکل گرفته بود ولی تو مراحل اولیه مرده بود و تپش قلب نداشت ..میخاستم بدونم علتش چی میتونه باشه و باید چیکار کنم..سپاسگذارم .لطفا جواب بدید
    رگ خونی و تپش قلب؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    25155
    منظورم این هست که تخم بعد از ۷ روز به بعد اگه کندلییگ کنی .مشخصه ک نطفه گرفته ..حالا اینم همینطور بوده .ولی از بین رفته و تبدیل ب جوجه نشده.میخاستم بدونم چرا این طوری شده و باید چیکار کنم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندي
    شماره عضویت
    17796
    سلام
    عروس من امروز دوبار خونريزي كرد...و خوني كه ميومد فوق العاده زياد بود در حدي كه رو چوبش كه بود چكه كرده بود و ريخته بود و قسمت زيادي از چوبش خوني شده بود....شب هم دوباره همين اتفاق افتاد نتونستيم بفهميم از كجا خونريزي ميكنه ولي يا پاي چپشه يا جايي رو شكمش اطراف پاي چپش...چون خون كه مياد پاي چپش پر خون ميشه ولي رو پاش ما زخمي نديديم و اين چند وقت به جايي هم نخورده...پاش و اطراف پاش رو با پماد تترا چرب كرديم و سريع گذاشتيمش تو قفس كه بخوابه و چربيا رو نخوره
    ولي نگرانم بازم اين اتفاق بيفته...در ضمن چون خوني كه ديديم هم خيلي زياد بود نگرانيم كه باعث چيزي بشه😞
    لطفا اگه كاري ميدونيد كه بتونم انجام بدم راهنماييم كنيم:
    و من الان تهران مسافرم و پرندم هم باهام هست اگه دكتر خوبي ميشناسين ممنون ميشم بهم معرفي كنيد چون من اشنايتي ندارم با اينجاها🙏🙏

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط (Mohi) نمایش پست ها
    سلام
    عروس من امروز دوبار خونريزي كرد...و خوني كه ميومد فوق العاده زياد بود در حدي كه رو چوبش كه بود چكه كرده بود و ريخته بود و قسمت زيادي از چوبش خوني شده بود....شب هم دوباره همين اتفاق افتاد نتونستيم بفهميم از كجا خونريزي ميكنه ولي يا پاي چپشه يا جايي رو شكمش اطراف پاي چپش...چون خون كه مياد پاي چپش پر خون ميشه ولي رو پاش ما زخمي نديديم و اين چند وقت به جايي هم نخورده...پاش و اطراف پاش رو با پماد تترا چرب كرديم و سريع گذاشتيمش تو قفس كه بخوابه و چربيا رو نخوره
    ولي نگرانم بازم اين اتفاق بيفته...در ضمن چون خوني كه ديديم هم خيلي زياد بود نگرانيم كه باعث چيزي بشه������
    لطفا اگه كاري ميدونيد كه بتونم انجام بدم راهنماييم كنيم:
    و من الان تهران مسافرم و پرندم هم باهام هست اگه دكتر خوبي ميشناسين ممنون ميشم بهم معرفي كنيد چون من اشنايتي ندارم با اينجاها������������
    سلام ، شما قبلا هم در مورد مشكلات عروستون صحبت كرديد. فراموش كردم ، پيشتر چه مشكلي داشت ولي در مورد خونريزي فعلي خيلي كم و ناقص توضيح داديد.

سن عروستون ؟

اخرين بار چه غذايي خورده ؟

اشتهاش خوبه ؟ مدفوعش عاديه ؟ خون داخلش نيست.؟

ميله ها رو نجويده؟ وسيله رنگي توي قفسش نيست كه اونها رو بجوه؟

زير بالها و لابلاي پرهاي سمت چپ ( نزديك به پا) رو خوب بررسي كنيد ، اگر پر شكسته يا اسيب ديده اي بود اطلاع بديد.

ادرس هم ميزارم مراجعه كنيد

بیمارستان شبانه روزی ایرانیان

همت. پاسداران. نگارستان یکم. پلاک 15 02122843643

دکتر عطاران

خيابان شريعتي مقابل خ ظفر. ٢: خ ولنجك ، خ ٢٢ 09121437121

دکتر برهانی کیا

خیابان کبیری (دزاشیب). خ رمضانی. نبش کوچه بنفشه. پلاک 53 09126166561

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    25155
    سلام .دوستان عذر میخام .من نمیدونستم باید کجا سوالم رو بپرسم .ممنون میشم کمکم کنید..من ۱ جفت عروس هلندی خریدم که پس از ۳ بار تخم گذاشتن نتیجه نداشت و به من گفتن که نر نطفه نداره .واسه همین نر رو عوض کردم و یه نر مست گرفتم ..الان ۱۶ روزه ک ۳ تا تخم گذاشتن و امروز ک چک کردم دوتاش نطفه نداشت ولی ۱ دونه از تخم ها رگ خونی شکل گرفته بود ولی تو مراحل اولیه مرده بود و تپش قلب نداشت ..میخاستم بدونم علتش چی میتونه باشه و باید چیکار کنم..سپاسگذارم .لطفا جواب بدید
    چرا کسی جواب سوال منو نمیده 😭

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    چرا کسی جواب سوال منو نمیده ������
    سلام ، خصوصيتونو چك كنيد

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندي
    شماره عضویت
    17796
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام ، شما قبلا هم در مورد مشكلات عروستون صحبت كرديد. فراموش كردم ، پيشتر چه مشكلي داشت ولي در مورد خونريزي فعلي خيلي كم و ناقص توضيح داديد.

سن عروستون ؟

اخرين بار چه غذايي خورده ؟

اشتهاش خوبه ؟ مدفوعش عاديه ؟ خون داخلش نيست.؟

ميله ها رو نجويده؟ وسيله رنگي توي قفسش نيست كه اونها رو بجوه؟

زير بالها و لابلاي پرهاي سمت چپ ( نزديك به پا) رو خوب بررسي كنيد ، اگر پر شكسته يا اسيب ديده اي بود اطلاع بديد.

ادرس هم ميزارم مراجعه كنيد

بیمارستان شبانه روزی ایرانیان

همت. پاسداران. نگارستان یکم. پلاک 15 02122843643

دکتر عطاران

خيابان شريعتي مقابل خ ظفر. ٢: خ ولنجك ، خ ٢٢ 09121437121

دکتر برهانی کیا

خیابان کبیری (دزاشیب). خ رمضانی. نبش کوچه بنفشه. پلاک 53 09126166561
    بله عروس من حدود دوماه پيش تو اب جوش افتاد ولي خدا رو شكر با كمك دكترا خوب شد و از اون موقع هم مواقعي كه بيرونه خيلي مواظبش هستم اين مشكلش هم خيلي يهويي شده اصن خودم سر در نميارم...
    سنش ٧ماه هست...
    نه تو قفسش چيز رنگي نيست و عادت به جويدن ميله هم نداره مدفوعش مثله هميشه هست واصلا خوني هم نيست توش...زير بالاش كاملا عادي هست ولي دم شكسته داره...دماش خيلي ميشكنه و چندتاش هم كنده شده اين مدت...غذا و اب هم ميخوره و اشتهاش مثله هميشه هست...
    رفتارش عادي هست...مثله هميشه هست...الان داره ميخونه و هي ميخواد از قفس بياد بيرون ...
    فقط اينكه اون موقع كه افتاد تو اب جوش پاهاش پوست انداخت و با اينكه رنگش طوسي هست و پاهاش رنگش تيره بود كاملا صورتي شدن بود الان كم كم پاهاش داشت رنگش عوض ميشد و گاهي خيلي ميخاروند پاهاشو...نميدونم امكانش هست كه خودش پاهاش يا اون اطراف رو زخمي كرده يا نه...چون خوني كه مياد خيلي غير عادي هست

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط (Mohi) نمایش پست ها
    بله عروس من حدود دوماه پيش تو اب جوش افتاد ولي خدا رو شكر با كمك دكترا خوب شد و از اون موقع هم مواقعي كه بيرونه خيلي مواظبش هستم اين مشكلش هم خيلي يهويي شده اصن خودم سر در نميارم...
    سنش ٧ماه هست...
    نه تو قفسش چيز رنگي نيست و عادت به جويدن ميله هم نداره مدفوعش مثله هميشه هست واصلا خوني هم نيست توش...زير بالاش كاملا عادي هست ولي دم شكسته داره...دماش خيلي ميشكنه و چندتاش هم كنده شده اين مدت...غذا و اب هم ميخوره و اشتهاش مثله هميشه هست...
    رفتارش عادي هست...مثله هميشه هست...الان داره ميخونه و هي ميخواد از قفس بياد بيرون ...
    فقط اينكه اون موقع كه افتاد تو اب جوش پاهاش پوست انداخت و با اينكه رنگش طوسي هست و پاهاش رنگش تيره بود كاملا صورتي شدن بود الان كم كم پاهاش داشت رنگش عوض ميشد و گاهي خيلي ميخاروند پاهاشو...نميدونم امكانش هست كه خودش پاهاش يا اون اطراف رو زخمي كرده يا نه...چون خوني كه مياد خيلي غير عادي هست
    ميفرماييد مشخص نيست خونريزي از كجاست ! اگر مطمئنيد از پاهاشه ، چربش كنيد كه خارشش كمتر بشه . ولي از طرفي پر شكسته هم داره كه ممكنه ريشه پر خوني باشه و مقداريش در پوست باقي بمونه و با نوك زدنهاي مداوم براي خارج كردنش، منجر به خونريزي ميشه .اين موارد رو بررسي و اگر به نتيجه اي نرسيديد به دامپزشك مراجعه كنيد.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام

تغذيشون چيه ؟ از ويتامين هم استفاده ميكنيد؟

جفت اول

١- سنشون ؟

٢- بالغ هستن ؟

٣- اماده جفتگيري بودن يا ماده بدون جفتگيري ،تخم گذاشته ؟

٤- جفت اول سابقه جوجه دهي داشتن ؟

جفت دوم

١- نر چند سالشه ؟

٢- يعني ١٦ روز پيش تخم گذاشتن ؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    25155
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام

تغذيشون چيه ؟ از ويتامين هم استفاده ميكنيد؟

جفت اول

١- سنشون ؟

٢- بالغ هستن ؟

٣- اماده جفتگيري بودن يا ماده بدون جفتگيري ،تخم گذاشته ؟

٤- جفت اول سابقه جوجه دهي داشتن ؟

جفت دوم

١- نر چند سالشه ؟

٢- يعني ١٦ روز پيش تخم گذاشتن ؟
    جفت اول که به من گفتن نر نطفه نداره و بعد از ۳ بار تخم گذاشتن همه پوچ بود..ولی نر جدید مست بود ولی سنش رو نمیدوم فقط مستیش رو دیدم ..ولی ماده بالغ و ۲ ساله هست..تغذیه هم تخم مرغ رنده شده با با شاه دونه با جوانه گندم و AD3E بوده و خیلی خوب هم رو تخم خابیدن ینی هردو رو تخم بودن به صورتی که خیلی کم بیرون از لونه دیده میشدن..آره ۱۶ روزه ک ۳تا تخم گذاشتن ولی کندلینگ کردم امیدی ب تخم ها نیست...من چون کبوتر دارم میدونم ک یکی از تخم ها بارور شده .میخام بدونم ک چرا جنین شکل نگرفته و تو مراحل اولللللیه از بین رفته .علتش چی بوده و باید چه راه کاری انجام بدم

صفحه 1860 از 1915 نخستنخست ... 8601360176018101841184218431844184518461847184818491850185118521853185418551856185718581859186018611862186318641865186618671868186918701871187218731874187518761877187818791910 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 10 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 10 مهمان ها)