کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sahar411 نمایش پست ها
    مصرف کردم، منم بخاطر اینکه سه سری شش تخم بدون نطفه داشتیم و اینسری که پاهای جوجه ها باز بود،دوتاشون پنج تا تخم گذاشته بودن ولی واسه یکیشون چهارتا جوجه شد و یکیش بدون نطفه بود و یکیشونم سه تاش و ی تخمشم ضعیف بود نطفه ش و یکیشم که نطفه نداشت، یکیشونم چهارتا تخم گذاشت که دوتاش نطفه دار بود ؛ولی هرسه جوجه هاشون پاهاشون باز بود، اینسریم که سه تا تخم جوجه هاش کامل شده بودن اما چند روز قبل تولد مردن تو تخم میگم؛ در کل خیلی ممنون از راهنماییاتون شرمنده خیلی اذیت شدید
    خواهش میکنم عزیزم. تعجب میکنم چرا با وجود مکملهای خوبی که مصرف کردن همگی دچار مشکل شدن!!!

بیماری spraddle leg & crooked toes ( پای باز ) فقط در اثر کمبودها نیست ، فشار والدین بر جوجه ها در زمان نشستن درلانه ، لیز بودن کف لانه که باعث سر خوردن جوجه ها میشه ( با قرار دادن پوشال قابل رفعه ) و اختلالات ژنتیکی هم تاثیرگذارن.

انشالله مشکل همه جفتها برطرف بشه.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قمری
    شماره عضویت
    19644
    سلام خسته نباشی
    4 عدد جوجه عروس تازه از تخم درامدن خداروشکر با فاصله 1روز در میان جفت هم خوب بهشون غذا میده فقط مشکلم اینه فقط سفیده تخم مرغ میدن بهشون الان7روزی هست فقط سفیده که هر روز ابپز میکنم میدن نمیدونم عادیه یا خیر هفت تخم کتان ارزن تخم افتاب گردان نخود عدس اب پزم میزارم لب نمیزنن لطفا راهنمایی کنید مرسی

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمدمشکین نمایش پست ها
    سلام خسته نباشی
    4 عدد جوجه عروس تازه از تخم درامدن خداروشکر با فاصله 1روز در میان جفت هم خوب بهشون غذا میده فقط مشکلم اینه فقط سفیده تخم مرغ میدن بهشون الان7روزی هست فقط سفیده که هر روز ابپز میکنم میدن نمیدونم عادیه یا خیر هفت تخم کتان ارزن تخم افتاب گردان نخود عدس اب پزم میزارم لب نمیزنن لطفا راهنمایی کنید مرسی
    سلام ، ممنون

اين ديگه به انتخاب والدين بستگي داره . شما انواع غذاها رو در اختيارشون بزاريد و اونهايي كه لازمه بكوبيد ( حبوبات و غلات ، مغز ها ... ) خودشون انتخاب ميكنن. تا ١٠-١٢ روز ابتدايي هم ، عمده غذاي جوجه ها تخم مرغه.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی عروس
    شماره عضویت
    25118
    سلام لطفا بفرمایید طوطی عروس ماده چند هفته بعد از تخم گذاری مرده و نر تنها شده حالا چه کاری باید انجام داد ؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی عروس
    شماره عضویت
    25118
    سلام امروز ماده عروس هلندی مرده و نر با تخمها تنها مانده و از اخرین تخم گذاری بیش از دو هفته گذشته چه کار باید کرد تا تخمها از بین نرود؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط طاطی به نمایش پست ها
    سلام امروز ماده عروس هلندی مرده و نر با تخمها تنها مانده و از اخرین تخم گذاری بیش از دو هفته گذشته چه کار باید کرد تا تخمها از بین نرود؟
    سلام. نهایتا 22_24 روز کل دوره جوجه کشیه.

علت فوت ماده چی بود؟ شاید بیماری جدی و مسری باشه دراینصورت نر هم در خطره.

تخمها نطفه زده بودن؟ جنین داخلشه یا پوچه؟ نر تخمها رو گرم میکنه یا رهاشون کرده؟

تخمها رو به اهستگی در نور متمرکز نگاه کنید. اگر داخل تخم با تابانیدن نور تاریک بود و نور ازش عبور نکرد یعنی جنین داخلشه که دراینصورت اگر زنده باشن ضربان قلبشون دیده میشه. اگر نور عبور کرد و داخل تخم روشن بود یعنی از ابتدا نطفه نداشته پس دیگه لزومی نداره نگهشون دارید.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی،برزیلی،آوازه خوان،قناری،شاه طوطی
    شماره عضویت
    23531
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    خواهش میکنم عزیزم. تعجب میکنم چرا با وجود مکملهای خوبی که مصرف کردن همگی دچار مشکل شدن!!!

بیماری spraddle leg & crooked toes ( پای باز ) فقط در اثر کمبودها نیست ، فشار والدین بر جوجه ها در زمان نشستن درلانه ، لیز بودن کف لانه که باعث سر خوردن جوجه ها میشه ( با قرار دادن پوشال قابل رفعه ) و اختلالات ژنتیکی هم تاثیرگذارن.

انشالله مشکل همه جفتها برطرف بشه.
    اخه سری پیشش از همین جفتا جوجه های سالم گرفتم و تغذیه شون فقط غذای نرم و ad3e بود ، کف لونشونم پره پر بود از پوشال و دستمال و پر و اینجور چیزا که خود جفتا برده بودن تو لونشون، جفتام دوتاشون خیلی باتجربه ان برای همین فکر نمیکنم زیاد فشار اورده باشن رو جوجه هاشون برای همین من خیلی دنبال ریشه مشکل ایجاد شده ام که دیگه این مشکل پیش نیاد چون واقعا اذیت میکنه دیدن این صحنه ها؛ بازم خیلی ممنون از راهنماییتون

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی و طوطی
    شماره عضویت
    25134
    نیاز به کمک فوری دارم و متاسفانه نمیدونستم کجا باید این سوال رو بپرسم
    بنده و همسرم حدود ۲ سال هست که جوجه سرلاکی عروس هلندی میخریم بزرگ میکنیم میفروشیم
    این دفه یکی از جوجه لوتینو ها که حدود ۱۰ روزش بود و الان ۱۵ روزشه و با سرلاک اگزکت تغزیه میشه کل زیر پوستش باد کرده حتی پشت سرش و زیر گردنش
    شده مثل باد کنک
    ما خیلی دلمون براش میسوزه چون داره زجر میکشه اگه راه حلی هست بفرمایید
    ازش عکس دارم ولی بلد نیستم بزارم
    این شماره تلگراممه اگر کسی راهنمایی کنه ممنون میشم انشالله خیر ببینید۰۹۱۰۶۵۹۳۰۶۵

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mashmasoud نمایش پست ها
    نیاز به کمک فوری دارم و متاسفانه نمیدونستم کجا باید این سوال رو بپرسم
    بنده و همسرم حدود ۲ سال هست که جوجه سرلاکی عروس هلندی میخریم بزرگ میکنیم میفروشیم
    این دفه یکی از جوجه لوتینو ها که حدود ۱۰ روزش بود و الان ۱۵ روزشه و با سرلاک اگزکت تغزیه میشه کل زیر پوستش باد کرده حتی پشت سرش و زیر گردنش
    شده مثل باد کنک
    ما خیلی دلمون براش میسوزه چون داره زجر میکشه اگه راه حلی هست بفرمایید
    ازش عکس دارم ولی بلد نیستم بزارم
    این شماره تلگراممه اگر کسی راهنمایی کنه ممنون میشم انشالله خیر ببینید۰۹۱۰۶۵۹۳۰۶۵
    سلام ، هر چه سريعتر به متخصص طيور مراجعه كنيد . درمان خانگي امكان پذير نيست . احتمالا پارگي كيسه هاي هوايي رخ داده عجله كنيد .

بیمارستان شبانه روزی ایرانیان

همت. پاسداران. نگارستان یکم. پلاک 15/ 02122843643

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    25155
    سلام .دوستان عذر میخام .من نمیدونستم باید کجا سوالم رو بپرسم .ممنون میشم کمکم کنید..من ۱ جفت عروس هلندی خریدم که پس از ۳ بار تخم گذاشتن نتیجه نداشت و به من گفتن که نر نطفه نداره .واسه همین نر رو عوض کردم و یه نر مست گرفتم ..الان ۱۶ روزه ک ۳ تا تخم گذاشتن و امروز ک چک کردم دوتاش نطفه نداشت ولی ۱ دونه از تخم ها رگ خونی شکل گرفته بود ولی تو مراحل اولیه مرده بود و تپش قلب نداشت ..میخاستم بدونم علتش چی میتونه باشه و باید چیکار کنم..سپاسگذارم .لطفا جواب بدید

صفحه 1859 از 1915 نخستنخست ... 8591359175918091840184118421843184418451846184718481849185018511852185318541855185618571858185918601861186218631864186518661867186818691870187118721873187418751876187718781909 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 20 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 20 مهمان ها)