کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    23593
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام. عکس ازهر دو چشم بزارید . نزدیک و با کیفیت.

اینجا اپلود کنید https://www.google.com/url?sa=t&sour...a-bdd8xPe2JsAh
    عکساشو فرستادم براتون با همین لینکی که گفتید

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط masoud67 نمایش پست ها
    عکساشو فرستادم براتون با همین لینکی که گفتید
    کجا فرستادید؟!! عکسی اینجا اپلود نشده!

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    23593
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    کجا فرستادید؟!! عکسی اینجا اپلود نشده!
    http://uupload.ir/files/0kli_img_20180103_194134.jpg

http://uupload.ir/files/b3v1_screens...-18-23-27.jpeg

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    ملتهب به نظر نمیاد. کمی قرمز و حساس شده که هر چه بیشتر با این ناحیه در تماس باشید، وضعیتش بدتر میشه. بالاخره رنگ بوده و تماسش با پوست عوارض داره. چشم و اطرافش هم عضو حساسیه. بهتر بود همون لحظه تمیز میشد.

الان دیگه کاری بهش نداشته باشید. فقط یکی دو مرتبه با چند قطره چایی ولرم پوستشو مرطوب و بعد خشک کنید. هیچ سایشی هم انجام نشه نه با دست نه پنبه یا هر چیز دیگه ای. به اندازه سر سوزن فقط همون قسمت رو با پماد ویتامین آ چشمی چرب کنید که خشک نباشه.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    23593
    ممنون از راهنماییتون

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    23219
    سلام من یه جفت عروس دارم که روتخم بودن خریدمشون بعد اینا قهر کردن دیگ رو تخم نخوابیدن همش از اون موقع منتظرم تخم بزارن ولی الان یه ماه هم بیشتر شده اصلا حتی جفت گیری هم ندارن بعد اینا یه چیژاشون خیلی عجیبه اصصصصصلا لب ب میوه و سبزی نمیزنن غذاشون فقط تخم کتان چارتخم و ارزنه بگین چیکار کنم
    بعد ماده یکی از پاهاش اشکال داره انگشتش برعکس انگار رشد کرده نر هم یکی از پراش پایین تر از اون یکیه ولی ن خیلی زیاد بعد یه سوال اینا جای گرم باشن خوبه یا سرد
    بعد یه سوال دیگه اینا صب خیلی دیر از لونه میان بیرون اول هم نر میاد نیم ساعت بعدش ماده میاد جریان چیه
    ببخشید سوالا زیاد شد یکی دیگ هم هس اینا لونشون کوزه هسو میرن توش شبا دمشون توش خم میشه برا همین الان دمشون حالت گردی پیدا کرده مشکلی داره یا نه لونه مخصوص عروس گذاشتم نرفتن توش عادتم بهش نکردن محبور شدم کوزه رو بزارم سر جاش تو کوزشون پوشال ریختم دسشوییاشون تو لونه مونده افتاب بخوره کافیه یا باید هرهفته عوض کنم
    ببخشید زیاد شد ممنون

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Fandoq_hs نمایش پست ها
    سلام من یه جفت عروس دارم که روتخم بودن خریدمشون بعد اینا قهر کردن دیگ رو تخم نخوابیدن همش از اون موقع منتظرم تخم بزارن ولی الان یه ماه هم بیشتر شده اصلا حتی جفت گیری هم ندارن بعد اینا یه چیژاشون خیلی عجیبه اصصصصصلا لب ب میوه و سبزی نمیزنن غذاشون فقط تخم کتان چارتخم و ارزنه بگین چیکار کنم
    بعد ماده یکی از پاهاش اشکال داره انگشتش برعکس انگار رشد کرده نر هم یکی از پراش پایین تر از اون یکیه ولی ن خیلی زیاد بعد یه سوال اینا جای گرم باشن خوبه یا سرد
    بعد یه سوال دیگه اینا صب خیلی دیر از لونه میان بیرون اول هم نر میاد نیم ساعت بعدش ماده میاد جریان چیه
    ببخشید سوالا زیاد شد یکی دیگ هم هس اینا لونشون کوزه هسو میرن توش شبا دمشون توش خم میشه برا همین الان دمشون حالت گردی پیدا کرده مشکلی داره یا نه لونه مخصوص عروس گذاشتم نرفتن توش عادتم بهش نکردن محبور شدم کوزه رو بزارم سر جاش تو کوزشون پوشال ریختم دسشوییاشون تو لونه مونده افتاب بخوره کافیه یا باید هرهفته عوض کنم
    ببخشید زیاد شد ممنون
    سلام ، جفتهايي كه در حين تخمگذاري به فروش ميرسن ، بعلت استرس ناشي از جابجايي و تغيير مكان ، صدمات روحي و گاه، جسمي زيادي ميبينن .

اين مدت مدام در كنارشون بوديد و بهشون فرصت نداديد ارامششونو بدست بيارن ؟

وقتي از ابتدا از تغذيه صحيح محروم باشن و فقط با دانهاي ساده تغذيه بشن ، عادات و ذائقشون تغيير نميكنه . يا خيلي سخت كه در چند پست بالا براي دوست ديگه توضيح داده شده چطور در روند تغذيه، تغيير ايجاد كنن. البته چندان اميدوار نباشيد. اين تغييرات تا قبل از ٥ ماهگي شدنيه ، ولي تلاش كنيد و مقاله هاي مربوط به تغذيه بخش عروس هلنديو بخونيد .

عكس از پاي ماده و پر نر بزاريد . نزديك و با كيفيت .

براي چي بايد جاي سرد باشن ؟!! در دماي پايين هستن ؟!!! سرماخوردگي كمترين مشكليه كه با سرما براشون بوجود مياد ، بقيه بيماريها جاي خود داره . طوطيها به مناطق گرمسير تعلق دارن ، بهترين دما بين 28-32 و براي زماني كه جوجه دارن تا ٣٤ هم مجازه ، ولي نه در كنار وسايل گرمازا .

خوبه كه لانه رو دوست داشتن ، اين علاقه ميتونه براي توليد مثل تشويقشون كنه . جريان عجيبي نيست .

لانه هاي سفالي گزينه خيلي خوبي نيستن . گنجايش محدود دارن و يكي از مشكلاتش دهانه كوچكشه و ديگري اسيبي كه به پرهاي پرنده ميزنه و دِفرمه اش ميكنه .

پوشالها رو بايد هفته اي ٢-٣بار عوض كنيد . افتاب گرفتن هم روزي ده دقيقه براشون خوبه . قفسو بخصوص زماني كه تخم يا جوجه دارن نبايد جابجا كنيد . بهتره محلي براي نصبش انتخاب بشه كه نيمي از قفس افتاب ملايمي كه از شيشه عبور ميكنه بگيره ولي گرما روي ظرف دان و غذا نباشه . نيم ديگر قفس هم سايه ، كه گرمازده نشن . ( رعايت اين نكته در سلامتشون و خطراتي كه از حرارت بالاي افتاب ممكنه پيش بياد ، خيلي ضروريه )

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس
    شماره عضویت
    23696

عروس

سلام و خسته نباشید...آقا من دیروز یه جوجه عروس سرلاکی خریدم...بعد که آوردمش خونه همه چی خوب بود طلب غذا میکرد و دهنشو باز میکرد...خیلی هم شیطون و پرسرصدا بود...حالا نمیدونم امروز چیشده اصلا صداش در نمیاد...ساکت یه گوشه نشسته...حتی طلب غذا هم نمیکنه...وقتی میری جلوش اصلا دهنشو باز نمیکنه...لطف میکنید کمکم کنید ؟؟؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Eliyas021 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید...آقا من دیروز یه جوجه عروس سرلاکی خریدم...بعد که آوردمش خونه همه چی خوب بود طلب غذا میکرد و دهنشو باز میکرد...خیلی هم شیطون و پرسرصدا بود...حالا نمیدونم امروز چیشده اصلا صداش در نمیاد...ساکت یه گوشه نشسته...حتی طلب غذا هم نمیکنه...وقتی میری جلوش اصلا دهنشو باز نمیکنه...لطف میکنید کمکم کنید ؟؟؟
    سلام. تشکر
    چند روزشه ؟ دمای خونه چقدره؟ کجا و چطور نگهداری میشه؟ از چه سرلاکی استفاده میکنید؟ میزان رقت سرلاک، تعداد دفعات و مقدار هر وعده تغذیه رو چقدر در نظر گرفتید؟

چینه دان رو آهسته لمس کنید ، ببینید متورمه و هنوز غذای وعده قبلی هضم نشده؟ لرزش ، عطسه و در کل علائم سرماخوردگی نداره؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    23686
    با سلام وخسته نباشید به همه دوستان من یه جفت عروس هلندی حدود دو ۱۰روز پیش گرفتم صاحبش گفت جفت مولدن دوبار جوجه دادن ولی نرش که یکم پشت تاجش ریخته بود و گردنش همشو الان داره درمیاره ولی رنگ پرهاش تیره تره(عروسهام طوسین)میخواستم بدونم مگه عروسهایه بالغم بعددوران پر ریزی امکانش هست که نسبت به پرهایه قبلیش رنگ پرهایه جدیدش تیره تر باشه زیادم نمیتونن پرواز کنن البته مادشو امتحان کردم نهایت نیم متر چون وحشین دستی نیستن زیاد نمیشه کاریشون داشت ممنون میشم بگین اینا بالغن یا جوجه

اینم لینک تصاویرشون

http://uupload.ir/files/487u_img_20180107_095618.jpg

http://uupload.ir/files/osvy_img_20180114_191316.jpg

http://uupload.ir/files/uhm5_img_20180107_095640.jpg

http://uupload.ir/files/g3bw_img_20180106_234408.jpg

صفحه 1797 از 1915 نخستنخست ... 79712971697174717781779178017811782178317841785178617871788178917901791179217931794179517961797179817991800180118021803180418051806180718081809181018111812181318141815181618471897 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 20 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 20 مهمان ها)