کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط میترا نمایش پست ها
    نه تو فضای باز آزادش نکردم، این عروس کلا خونه ما به دنیا اومد، پدر مادرش هنوزم هستن، کاملا اهلیه، اینطوری نیست که بخواد فرار کنه و بین قفس و آزادی انتخاب کنه. کلا همیشه رو دست منه ولی این دفعه یهویی نزدیکمون چمن زن روشن شد اینم ترسید و پرید و بقیه ماجرا که نوشتم. از ظهر دنبالش گشتم، صداش زدم، حتی پدرش رو جدا بردم که صداش کنه و بخونه، ولی بهش جواب نداد فکر کنم انقدر دور شده که نشنید و ندید.
    فکر میکنین هیچ جور راه نداره که تصادفی برگرده (چون اینجا رو که بلد نیست)؟ یا مثلا من چجوری دنبالش بگردم که پیدا کنم؟
    خیلی خیلی ناراحتم

Sent from my D5503 using Tapatalk
    تنها راهی که میدونستم خدمتتون گفتم. باید تا فردا صبر کنید و صبح زود با روشی که گفتم برید دنبالش. پدرو مادرش هم ببرید..فقط دعا کنید سالم باشه و دست گربه یا پرنده های دیگه نیوفتاده باشه. الان هم تا فرصت دارید همونطور که دوستمون گفتن لااقل چندتا اگهی درست کنید تا اگر کسی بعد از رفتن شما پیداش کرد باهاتون تماس بگیره.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16127
    با سلام

دوستان من یه سال می شه که یه عروس هلندی دارم چطور می تونم بهش حموم کردن یا بازی با آب رو یاد بدم؟
    کلا وقتی آب رو می بینه فرار می کنه

ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی,همستر بود,مینا,لاک پشت,گربه,آکواریوم شیرین,ب
    شماره عضویت
    19171
    نقل قول نوشته اصلی توسط MraMir نمایش پست ها
    با سلام

دوستان من یه سال می شه که یه عروس هلندی دارم چطور می تونم بهش حموم کردن یا بازی با آب رو یاد بدم؟
    کلا وقتی آب رو می بینه فرار می کنه

ممنون
    درود.
    والله راه خاصی پیدا نکردم.آب رو ولرم بذارین.البته گرم نباشه.
    هوای خونه معتدل و محیط آروم باشه.
    دستتون رو آروم توی آب تکون بدین.

Sent from my K00E using Tapatalk

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    21339
    سلام...شرمنده من یه جفت دارم که قبلا سابقه ی از دست دادن جوجشون رو به خاطر کمبود کلسیم داشتن حالا باز جوجه دار شدن و من نگرانم که این جوجه ها کمبود کلسیم داشته باشن چطور میتونم از همین روزایه ابتداییه حیاتشون بهشون کلسیم برسونم؟؟؟چه غذاهایی به جفت بدم که مشکلی اگه هست در زمینه ی کلسیم حل بشه و تلفاتی ندن؟؟؟؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    21339
    شرمنده من فضولی میکنم...اما.ارومیه بیش از حد و چرت...نشونه ی زیاد خوبی نیست...دقت کنین ایا نوک پرندتون داره سیاه میشه از قسمت بالا؟؟؟؟اگه بله دچار کمبود کلسیمه...من دقیقا همین مشکلو داشتم نهایتا پرندم فلج شد در 40 روزگی و از دستش دادم...دامپزشک بهم.گفت که دلیلش کمبود کلسیم بوده که اگه زودتر میفهمیدم با مکمل جبران میشد....خلاصه نمیخوام ناراحتتون کنما فقط چک کنین کمبود کلسیم نباشه
    ویرایش توسط ashiliya : 13th September 2017 در ساعت 12:11 AM دلیل: این در جواب اون دوستیه که میگن پرندشون ارومه و طلب غذا نمیکنه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط ashiliya نمایش پست ها
    سلام...شرمنده من یه جفت دارم که قبلا سابقه ی از دست دادن جوجشون رو به خاطر کمبود کلسیم داشتن حالا باز جوجه دار شدن و من نگرانم که این جوجه ها کمبود کلسیم داشته باشن چطور میتونم از همین روزایه ابتداییه حیاتشون بهشون کلسیم برسونم؟؟؟چه غذاهایی به جفت بدم که مشکلی اگه هست در زمینه ی کلسیم حل بشه و تلفاتی ندن؟؟؟؟
    سلام. پوست کوبیده و نرم شده تخم مرغ اب پز. کف دریا، سبزیجاتی مثل کلم بروکلی، کرفس... و قطره کلسیم تابرنیل . کف دریا همیشه توی قفس باشه. قطره کلسیم از 15 روز قبل از تخمگذاری ، 10_15 قطره در 40 سی سی اب / یا بمدت 5 روز در مواقع عادی 5 قطره در 40 سی سی یا هفته ای یکبار به همین میزان .
    نقل قول نوشته اصلی توسط ashiliya نمایش پست ها
    شرمنده من فضولی میکنم...اما.ارومیه بیش از حد و چرت...نشونه ی زیاد خوبی نیست...دقت کنین ایا نوک پرندتون داره سیاه میشه از قسمت بالا؟؟؟؟اگه بله دچار کمبود کلسیمه...من دقیقا همین مشکلو داشتم نهایتا پرندم فلج شد در 40 روزگی و از دستش دادم...دامپزشک بهم.گفت که دلیلش کمبود کلسیم بوده که اگه زودتر میفهمیدم با مکمل جبران میشد....خلاصه نمیخوام ناراحتتون کنما فقط چک کنین کمبود کلسیم نباشه
    معذرت میخوام ، مربوط به کدوم پست هست؟!! نقل قول کنید.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    21339
    الان که جوجه دارن چطور میتونم کلسیم برسونم؟؟؟؟مکمل کلسیم میشه داخل اب داد یا فقط به همون غذاهایه دارایه کلسیم اکتفا کنم؟؟؟؟؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    21339
    شرمنده ایا الان که جوجه هاشون 4 روزه هستن میتونم کمی عرق کاسنی در ابخوری بریزم که دیگه اقدام به جفت گیری نکنن؟؟؟؟؟چطوری سردشون کنم؟؟؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    13896
    سلام
    من برای دادن حبوبات به عروسم ؛عدس،جو،گندم و برنجو با هم مخلوط کردم و آب پز کردم
    از هر کدوم به مقدار مساوی
    بعد فریز کردم
    هفته ای 2 بار به اندازه 1 قاشق غذا خوری با سفیده تخم مرغ رنده شده بهش میدم
    چون وقت نمیکنم. میخام ببینم این کار مشکلی ایجاد نمیکنه یا ضرری نداره

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل / گربه
    شماره عضویت
    22021
    با سلام.

از اون جایی که من شانس بد و نکبت باری دارم

عروس هلندی من 2 هفته بعد از خرید مرد و واقعا خودم و خانوادمو ناراحت افسرده کرد

و 100% مقصر اصلی فروشنده بود

چون من متوجه تغییر حال مدفوع بد تیمو (پرندم ) شدم

به فروشنده ( آدم بسیار کثیف ) توی تلگرام پی ام دادم که وضعیت اینجوریه و با کمال تعجب نوشت که مشکلی نداره).

2 روز بعد پرنده من مرد ( خدا رو شکر خونه نبودم و اون صحنه هارو نمیدیدم ) بعد اون فروشنده خانم کثیف پی ام داد که : (مریض هست فردا بیار ببینم )

نمیدونستم الان اونجا چیکار کنم

اصولا پرنده نباید توی روز بخوابه مخصوصا که زیاد بخوابه

من هر موقع از جلوی مغازه فروشنده متقلب رد میشم میبینم همه پرنده ها خواب هستند و بی حال هیچ تکونی نمیخورن

من که تا عمر دارم اون خانم رو نمیبخشم

حالا از اینا گذشته من تصمیم گرفتم که چند سال بعد دوباره یه جاندار دیگه بخرم

الان من قفس تیمو با کلی وسایلش و پارک بازیش رو گذاشتم واسه فروش

هر شخصی برای خرید خواست اقدام کنه من تمامی امکاناتو دارم و شما فقط باید پرنده بخرید با امکانات من

جهت خرید بیاید گفتگوی زیر آی دی تلگرام من هست و اگه خواستید پیام خصوصی بدید تا شماره و عکس های قفس و پارک

بازی رو براتون بفرستم البته قفس و پارک بازی جدا هستند .

https://www.parsipet.ir/showthread.p...939#post285939

باز تشکر از شما .

صفحه 1773 از 1915 نخستنخست ... 77312731673172317541755175617571758175917601761176217631764176517661767176817691770177117721773177417751776177717781779178017811782178317841785178617871788178917901791179218231873 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 10 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 10 مهمان ها)